Výsledky na dotaz: ibalgin plus 400mg 100mg tbl flm 24
- IBALGIN PLUS POR 400MG/100MG TBL FLM 24
IBALGIN PLUS POR 400MG/100MG TBL FLM 24
- bolest
- tablety
- pro dospělé
- od 18 let
- 24 ks
Ibalgin Plus - rychlejší a silnější úleva od bolesti hlavy. Dvojí silou proti bolesti.
- Ibalgin Plus tbl.flm. 24x400mg/100mg
Ibalgin Plus tbl.flm. 24x400mg/100mg
Ibalgin Plus, volně prodejný lék, analgetikum, které pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, obsahuje kofein, který posiluje analgetický účinek a zlepšuje základní aspekty kognitivní výkonnosti, jako jsou...
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm. 24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm. 24
Ibalgin Plus, volně prodejný lék, analgetikum, které pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, obsahuje kofein, který posiluje analgetický účinek a zlepšuje základní aspekty kognitivní výkonnosti, jako jsou...
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm. 24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm. 24
Ibalgin Plus, volně prodejný lék, analgetikum, které pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, obsahuje kofein, který posiluje analgetický účinek a zlepšuje základní aspekty kognitivní výkonnosti, jako jsou...
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Unikátní kombinace dvou účinných látek – ibuprofenu a kofeinu Obsah balení: 24 potahovaných tablet Složení: ibuprofen 400 mg + kofein 100 mg Indikace: ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti u dospělých, např.: bolest zubů bolest...
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Kvalitní Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24 za 103.5 Kč. IBALGIN PLUS 400 mg/100 mg potahované tablety Ibuprofenum/coffeinum Pro použití u dospělých. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro...
- IBALGIN PLUS POR 400MG/100MG TBL FLM 24
IBALGIN PLUS POR 400MG/100MG TBL FLM 24
Dvojí silou proti bolesti - Ibalgin Plus je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. - Obsahuje 400 mg ibuprofenu a 100 mg kofeinu. - Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. - Přípravek slouží ke krátkodobé symptomatické léčbě...
- IBALGIN PLUS 400MG/100MG TBL FLM 24
IBALGIN PLUS 400MG/100MG TBL FLM 24
Ibalgin Plus 400 mg/ 100 mg se používá ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti. Pomáhá při bolesti zubů nebo hlavy. Obsahuje účinné látky ibuprofen a kofein, který posiluje analgetický účinek. Ibalgin Plus mohou užívat dospělí. Balení obsahuje...
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm. 24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm. 24
Ibalgin Plus 400mg potahované tablety
Ibalgin Plus 400mg-100mg tbl.flm.24
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti, jako je bolest zubů nebo bolest hlavy. Čtěte pozorně příbalový leták.
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24, Léky / Analgetica,antipyretica
Ibalgin Plus 400mg-100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg-100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg-100mg tbl.flm.24
- IBALGIN PLUS 400MG/100MG TBL FLM 24
IBALGIN PLUS 400MG/100MG TBL FLM 24
Ibalgin Plus se používá ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti. Ibalgin Plus je indikován pouze u dospělých.Ibalgin Plus, analgetikum, které pomáhá při:bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí...
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm. 24
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm. 24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm. 24
Analgetikum, které pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět.
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
- Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti, jako je bolest zubů nebo bolest hlavy. Čtěte pozorně příbalový leták.
Ibalgin Plus 400mg-100mg tbl.flm.24
Ibalgin Plus 400mg-100mg tbl.flm.24
IBALGIN PLUS 400MG/100MG TBL FLM 24