Jak vybrat erekční kroužek či návlek na prst nebo penis?

Návleky na penis slouží k prodloužení těla penisu, jeho zpevnění a často zvýšení dráždivosti jak prstu, tak penisu. Kroužky pak k udržení erekce, případně dodatečnému dráždění vaginy nebo análu muže.

Návleky na penis slouží k prodloužení těla penisu, jeho zpevnění a často zvýšení dráždivosti jak prstu, tak penisu. Kroužky pak k udržení erekce, případně dodatečnému dráždění vaginy nebo análu muže.

Doba čtení 2 min.
Jana, redakce Heureka.cz

Jaká je hlavní funkce návleku na penis?

Prodloužení těla penisu a dodatečné dráždění vaginy.

Návleky na penis mají obvykle pružnější tu část, která obaluje penis, a tvrdší tu, která ho prodlužuje (obvykle o několik cm). Ta tvrdší mívá navíc výstupky nebo jiný typ nerovného povrchu, který více stimuluje vaginální stěnu. Existují ale i modely měkké a pružné po celé délce, které přidávají pouze vnější stimulující výstupky nebo podobné prvky a neprodlužují samotné tělo penisu.

                                                       

Jak funguje erekční kroužek?

Tlumí a zpomaluje cirkulaci krve mezi penisem a zbytkem těla.

Erekci penisu způsobuje hromadění krve v topořivých tělískách penisu. Protože erekční kroužek stahuje kořen penisu, tlumí tím možnost cirkulace a nutí krev, aby v penisu více zůstávala. Proto pomáhá udržet delší a silnější erekci, ale je také potřeba dbát na čas a kroužek včas sundat.

                                               

Jak se liší kovové a silikonové erekční kroužky?

Silikonové jsou pružnější, jejich efekt může být slabší, na druhou stranu není problém je sundat. Kovové jsou pevné, ale mohou být problematičtější.

Silikonové kroužky obvykle dostanete ke kořeni penisu jak v klidu, tak během erekce. Stejně tak sundávání nebývá problém vzhledem k jejich pružnosti a roztažnosti. Kovové není problém nasadit na penis v klidu, ale jejich sundávání při erekci může být obtížnější. Z toho důvodu mají některé modely pojistku, která dovoluje kroužek rozepnout podobně jako kroužek policejních pout a tím ho sundat.

                                        

Mají kroužky a návleky vibrace?

Návleky nikoli, kroužky mohou být vybaveny vibrátorkem. Existují i verze s análním vibrátorem pro stimulaci muže.

Návleky na prsty i penis jsou z jednoho kusu gumy či silikonu. Erekční kroužky mohou mít poutko nebo kroužek, do kterého se dá zasunout malý vibrátorek. Buď bývá součástí balení, nebo se dá dokoupit zvlášť. Případně mohou mít výstupek, který při souloži dráždí klitoris.

Větší komplety mívají připojený nástavec s análním vibrátorem, který při nasazení stimuluje mužský anál.

                                      

Z jakých materiálů mohou být erekční kroužky?

Silikon, plast, guma, kov.

Silikon, který je dostatečné pružný, na druhou stranu nemusí stahovat tolik, plast a guma, které jsou méně poddajné, ale stahují více, a kov, který je naprosto fixní.

                           

Autor článku: Ruzovyslon.cz