Jak vybrat správné klinik erotické pomůcky?

Klinik erotické pomůcky jsou nástroje k úkonům, které často provádí i doktoři, ovšem konkrétní osobě způsobují sexuální vzrušení ať už díky samotné proceduře, nebo díky atmosféře ordinace, nemocnice, případně všech prvků dohromady.

Klinik erotické pomůcky jsou nástroje k úkonům, které často provádí i doktoři, ovšem konkrétní osobě způsobují sexuální vzrušení ať už díky samotné proceduře, nebo díky atmosféře ordinace, nemocnice, případně všech prvků dohromady.

Doba čtení 2 min.
Jana, redakce Heureka.cz

Jsou to normální praktiky nebo už SM?

Klinik praktiky leží někde mezi.

Je velmi těžké stanovit, co je nebo není v sexu normální, a na toto téma existuje bezpočet teorií, výzkumů a vědeckých i zákonných názorů. Dá se říct, že klinik sex leží někde mezi běžnými praktikami a SM hrátkami. Kromě toho, že se bez pomůcek obvykle neobejde, není zde rozkoš způsobena tolik samotným stykem jako různými akty kolem něj.

Mohou být klinik praktiky nebezpečné?

Zranit se můžete při jakémkoli sexu, ale je pravda, že klinik může být vzhledem k použitým nástrojům rizikovější.

Člověk si může zranění přivodit při jakémkoli druhu pohlavního styku. Ale je pravdou, že klinik pomůcky a praktiky často pracují přímo s velmi citlivými partiemi (klitoris, varlata, močové trubice) a často způsobem, který vyžaduje aspoň elementární znalost anatomie. Kromě nároků na informovanost partnerů je také potřeba dbát na hygienu, možná více než u klasického sexu.

Jakými způsoby přivádí klinik sex rozkoš?

Kromě sexu samotného hlavně atmosférou a specifickými praktikami.

Jako v každém jiném druhu sexu je i zde přítomen pohlavní styk, orální sex a další druhy stimulace. Klinik sex jako takový je ale více například o použití vody (klystýry, sprchy), lékařských nástrojů (gynekologická zrcadla, zavádění kovových nástrojů do těla) případně elektřina (skřipce, svorky na bradavky nebo klitoris). Rozkoš způsobují jak přímo tyto impulsy, tak i jejich kombinace s nemocničním prostředím, které může jedince stimulovat mnoha způsoby.  Tímto se klinik blíží SM hrátkám, kde je valná část slasti způsobena příslušnou rolí a pocitem dominance, vzrušení z otročení apod. tedy prvků, které neobsahují klasicky styk.

Jaké pomůcky jsou zde nejčastější?

Klystýry, gynekologické nástroje, elektrody.

Nejčastěji skloňovanými nástroji jsou nejrůznější varianty klystýru, tedy anální sprchy sloužící k výplachu střeva. Těch existuje velké množství od balonků s nástavcem po nástavce připojitelné přímo na sprchu. Dále pak gynekologická zrcadla na roztahování vaginy a různé tyčky nebo katétry na cévkování penisu, masáže análku a podobné praktiky. V neposlední řadě pak skřipce či další elektrody na bradavky, varlata, klitoris a další části, kde se člověku líbí stimulace pomocí elektřiny.

                                          

Z jakých materiálů jsou klinik pomůcky?

Kovy, plast, silikon.

Gynekologické nástroje i elektrody jsou z kovu (ocel, chirurgická ocel), klystýry nejčastěji z plastu, ty luxusnější s lepším designem ze silikonu nebo kombinace silikonu i plastu, speciální vibrátory a další pomůcky obvykle ze silikonu.

                                        

Co je to dilatátor?

Nástroj sloužící k roztahování močové trubice.

Jedná se o tenké tyčky nebo hůlky sloužící k roztahování močové trubice.

                             

Autor článku: Ruzovyslon.cz