Recenze ABX

ABX Arktis 8 černá/pískovec

ABX Arktis 8 černá/pískovec

Přidáno: 20. října 2014

• krbova vlozka ako taka v poriadku
  • obklad PIESKOVEC urcite nekupovat !!!!!! Nevedia ho vyrobit, je velmi skareny ma v sebe sedo cierne rovnobezne ciary.
  • Ak chce niekto vzhlad PIESKOVEC tak jedine si vybrat na predajni presny kus, pozriet ci akurat ten pieskovec na danej vlozke je v poriadku a priamo ten kus kupit.
  • Urcite neobjednavat z vyroby dorucenim, poslu iny pieskovec v zlej kvalite
  • Jediny mozny nakup kachli je v inom prevedeni (plech, nerez)
  • Maju aj matenec ale ked takto dokazu pokazit Pieskovec neviem si predstavit co spravia s mastencom.

vzhlad PIESKOVEC nekupovat cez eshopy alebo ako dovoz z vyroby (jedine skontrolovany kus priamo na predajni)

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 21. července 2014

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Dobré zpracování výrobku.
  • Naprosto dostačující pro začátečníky a pokročilejší hráče, kteří nechtějí příliš investovat.
  • Vyrovná se i dražším kytarám.
  • Sousedi z vás nebudou mít radost :-D

Za ty peníze se snad ani nic lepšího sehnat nedá. Kytara je krásná a i moc dobře hraje. Jediná slabina kompletu je slabší kombo (ta bednička s reproduktorem) má 12w chtělo by to spíš nad 15w ale pro začátek dobrý.

Set obsahuje i náhradní struny a tři trsátka.
Ideální dárek pro dítě co touží hrát na kytaru nebo pokud nevíte zda vás hraní bude bavit a bojíte se velké částky.

Osobně jsem s kytarou spokojený.

ABX ST-230 BK/WWSR

ABX ST-230 BK/WWSR

Přidáno: 8. června 2014

• Je to kytara
  • Má 6 strun
  • Hraje (just kidding)
  • je dobrá a hraje je to podstatný :D
  • pro začátečníka jak já :D je ok :D takže doporučuju :D

Za tu cenu je to dobrá kytara, takže kdo se chce učit na kytaru, tak vřele doporučuju :))

ABX GUITARS PB-280

ABX GUITARS PB-280

Ověřený zákazník Leontyna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. května 2014

(naposledy upraveno 26. května 2014)

Zakoupeno v Leontyna.cz

• dobré provedení za rozumnou cenu,vhodná pro začátečníky nebo méně náročné pokročilé hráče
  • jako bonus by snad mohl být řemen

spokojenost,přesně podle výběru a představ

ABX ST-230 RD/BBHR

ABX ST-230 RD/BBHR

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 11. března 2014

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• dobrá úprava
  • jiná hlava než byla uvedená na webu

jako druhá kytara po menších úpravách je dobrá

Ověřený zákazník hudebniraj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2014

Zakoupeno v hudebniraj.cz

• nízká cena
  • v sadě vše potřebné
  • s ohledem na cenu slušné kombo
  • musí se častěji ladit, což jsem však s ohledem na cenu předpokládal

Chcete-li začít, je tento set naprosto ideální. Super cena, poměrně slušné kombo a dostanete vše, co potřebujete.

S ohledem na cenu se jedná o opravdu skvělý set.

ABX Atlantik 7 černá/pískovec

ABX Atlantik 7 černá/pískovec

Přidáno: 29. ledna 2014

• dobrý vzhledově,i výhřevnost dostačující
  • neodborně opravovaný uštíplý roh pískovce, nevím jestli od výrobce nebo prodejce při otevírání dvířek došlo k ustřihnutí šroubku, který drží pružinu usazení dvířek v pantech katastrofální musel jsem dát podložku, aby nedošlo k vypadnutí dvířek pantů po krátké době došlo k vypadnutí těsnící šnůry, použitá se tam zpět, opravdu špatně usazuje

po ústní domluvě s prodejcem, mě bylo řečeno,že manufaktura dělá divy a že pracovníci to tam sekají, jak na běžícím pásu,doporučili mě zakoupit novou těsnící šnůru a kamnářský tmel za 230kč,prodejce se šel podívat na stejný druh kamen a zjistil, že na nich šnůra není taky přilepená pouze zasazená, to tvrdil a zjistil prodejce, asi jsem měl smůlu,že se třeba kamna vyráběla v pondělí nebo v pátek,(to známe z dřívějška)výstupní kontrolu a pokud,tam výrobce vůbec má,bych zadarmo poslal domů, je s podivem,že takový výrobek může opustit brány soukromého sektoru, jinak jsem s kamny spokojen,příjemně topí, když jsem si je poopravil (dodo) a doufám, že takové prkotiny postihly jenom jednoho zákazníka

ABX Pori 5 černá/pískovec

ABX Pori 5 černá/pískovec

Přidáno: 24. ledna 2014

• hezká, kvalitně zpracovaná kamna s dostatečným výkonem
  • přívod externího vzduchu
  • horní vývod spalin
  • regulace prim. a sek. vzduchu
  • Nenašel jsem během této sezony způsob, jak zamezit kouření do interiéru při přikládání. Nejlepší je počkat, až v topeništi zůstanou pouze žhavíky a pak teprve přikládat. Pokud dřevo hoří plamenem a otevřete (postupně i s vyrovnáním tlaku) dvířka, máte doma jako v udírně.
  • Totéž platí o popílku, který je po několika dnech všude kolem kamen a musíte jej neustále uklízet.
  • Výrobce udává max. rozměr polen 35, ale takové poleno se už musí dát "na stojáka"

Potřeboval jsem půdorysně co nejmenší kamna s ext. vzduchem okolo 5kW do 20 000,-kč a jiná se nedala sehnat. Uvedené problémy jsou podle mě způsobeny tím, že jsou dvířka vyšší než širší a horký vzduch při jejich otevření se spolu s kouřem prostě nestačí odtahovat do komína. Přitom je tah dobrý, protože při zatápění problém není a během hoření všechno zavírám včetně komínové klapky, abych se v obýváku neupekl.

ABX Karelie TV bílá/perle

ABX Karelie TV bílá/perle

Přidáno: 19. prosince 2013

• Široké topeniště pro více než 50cm polena
  • Samočištění skla funguje dokonale
  • Krásná dekorace
  • Zatím nic

Kamna mám z OKshopu a jsem s nimi maximálně spokojen.
Zatím topím cca 1 měsíc, ale od prvního zatopení uzavřen plyn a kamna v pohodě vytopí 200m2 výměníkem a 70m2 přímo sebou.
Sklo jsem ještě od prvního zátopu nemusel umýt, vždy se po rozhoření pěkně očistí samo.

Přidáno: 15. prosince 2013

Přidáno: 2. prosince 2013

Zakoupeno v MUZIKER.cz

s

Přidáno: 28. srpna 2013

• tyhle sety sou vyhozený prachy nekupovat

set je levný takže kvalitu neočekávejte

Přidáno: 27. února 2013

(naposledy upraveno 27. února 2013)

• super zvuk
  • kombo
  • praskla mi hned 1 struna (struny jsou vždy obyčejné) takže si kupte i nějáké kvalitní struny :)

Kytaru jsem si vybral protože jsem chtěl zkusit něco nového (doposud jsem hrál na kytaru akustickou). Ještě si k tomu dokoupit nějaké multiefekty a můžeme hrát naplno! :-)

ABX Polar 8 černá/pískovec

ABX Polar 8 černá/pískovec

Přidáno: 8. ledna 2013

• Elegantní vzhled
  • Přívod externího vzduchu pro spalování
  • Praktická pícka
  • Kvalitní zpracování
  • Malý výkon do výměníku
  • Velká spotřeba paliva
  • Praskání vermiculitových vložek
  • Nutno zajistit odborníka na připojení na ÚT

Kamna Polar 8 AQUA jsme kupovali proto, že jsme měli obyčejná kamna a očekávali jsme, že nám Polar 8 AQUA utáhnou 4 radiátory v podkroví. Bohužel byly dostatečně teplé jen při intenzivním topení, kdy jsme zase měli přetopené přízemí. Spotřebu paliva jsme měli 4 kg/hodinu. Doporučuji velmi pečlivě plánovat a správně vypočítat potřebný výkon do výměníku! Kamna jsou ideální pro velký prostor. Pozor na zapojení výměníku - nutno zajistit odborníka a "vychytat mouchy", aby nedocházelo k přetápění výměníku a vratná voda nebyla studená (to by se výměník rosil). Nutná UPS jako záložní zdroj pro čerpadlo! Naše očekávání bohužel tento produkt nesplnil - koupili jsme nakonec opět nová klasická kamna bez výměníku s nižším výkonem od stejného výrobce a nyní jsme spokojeni (typ Pori 5). V podkroví topíme jen ve velké zimě ústředním topením.

ABX Atlantik 5 černá/pískovec

ABX Laponie zelená

Ověřený zákazník topeni-koupelny Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2012

Zakoupeno v topeni-koupelny

• Pěkné zpracování velký zpalovací prostor.
  • Nic.

Pěkné kamna i zpracování mohu jen doporučit.

ABX Cardif

ABX Cardif

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ Topenilevne.cz

Přidáno: 14. března 2012

Zakoupeno v TOPENILEVNE.CZ

• Velmi kvalitní provedení

S výrobkem jsem velmi spokojený.

ABX Polar 6 černá/pískovec

ABX Polar 6 černá/pískovec

petr vyhy petr vyhy

Přidáno: 3. února 2012

(naposledy upraveno 4. února 2012)

• Skvělý vzhled
  • perfektní výhřevnost
  • bezpečnostní dvířka
  • jednoduchá údržba
  • Měkký grenamat

Výborná kamna od ABX, mám je 5 let, chytrým způsobem je řešena vnitřní cirkulace. Přikládá se jen na žhavé,nikoliv na hořící. Vytápím jen s nimi dvoupodlařní domek o výměřě 100 m2.
Stačí mít sušší tvrdé dřevo, buk, dub. I při venkovních teplotách -20 st. C. máme v domku komfortní teplotu. Kamna s žulou jsou navíc velmi vzhledná a na pohled přispívají k útulnému interiéru. Doporučuji.Jediné negativní je měkký grenamat, ale ten dnes výrobci dávají do většiny kamen. Letos jsem vnitřek komplet měnil. Musel jsem dvě desky trochu zbrousit, ale pak tošlo celkem dobře vyměnit. Šamot je lepší, sice dražší, ale podstatně víc vydrží. Také jsou dobře vymyšlená dvířka, nemůže se stát, že byste je zapomněli zavřít a hrozil tak požár, zavírají se bez pomoci...

ABX Oxford TV

ABX Oxford TV

Ověřený zákazník Noto.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2011

Zakoupeno v Noto.cz

• dobrý výkon do výměníku, přívod externího vzduchu a cena
  • velmi nízký prostor pro přikládání

zatím jsme v něm zatopili jen jednou tak nemohu sloužit.

Zobrazuji 81 - 100 ze 103 recenzí 1...2 3 4 [ 5 ] 6