Recenze AEG

AEG SKP11GW3 Mezikus

AEG SKP11GW3 Mezikus

• OK
  • návod k instalaci v některých místech není úplně srozumitelný

• Kvalitní výrobek
  • Prodloužená záruka

Na bílé elektro je pro mě AEG vždy jasná volba, která zatím nikdy nezklamala.
Bohužel slíbený cashback, který mě motivoval k nákupu již nyní, se alespoň zatím nekonal. Výrobek jsem zaregistroval a o cashback požádal, ale kontaktován jsem dále nebyl.

AEG TR818A2C

AEG TR818A2C

• dobře suší
  • nízká spotřeba
  • dost často se během sušení menší kus oblečení (např. ponožka) zasekne u dvířek a pak se nevysuší pořádně
  • filtr se nečistí úplně dobře
  • slibovaný cashback od AEG se nekonal :(

Na bílé elektro je pro mě AEG vždy jasná volba, která zatím nikdy nezklamala.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Zachytávání ponožek nebo menších kusů prádla mezi dveřmi a okrajem u sušiček obvykle způsobuje vkládání do bubnu velkého množství prádla, které je tak tlačeno na dvířka. Při běžné náplni se zachycené části při reverzním chodu bubnu vytočí ven. Doporučujeme buben plnit do dvou třetin, aby prádlo mělo v průběhu cyklu dostatek prostoru. Každý druh tkaniny, a tedy i každý program má jiný požadavek na váhu vkládaného prádla. Tyto doporučené maximální váhy naleznete v návodu k použití. Akce Cashback, která nyní probíhá se vztahuje na nákup v období od 20. 2. do 30. 4. 2023 pro jeden nebo více spotřebičů AEG zařazených do akce. Registrace spotřebiče do akce musí proběhnout do 14 dnů od nákupu. Ve svém účtu MyAEG přejděte po registraci modelu do sekce Mé bonusy a vyberte nabídku CASHBACK. Na základě zvoleného bonusu obdržíte e-mail s instrukcemi na doplnění čísla bankovního účtu a doložení nákupního dokladu. Do 30 dnů od ověření správnosti všech náležitostí jsou následně peníze odeslány na zadaný bankovní účet. Stav registrace a datum schválení najdete na stejné registrační stránce v záložce Stav registrace. K jakémukoli dalšímu ověření registrace je k dispozici naše Zákaznické centrum: https://www.aeg.cz... S pozdravem Tým AEG

AEG LTN8E373C

AEG FSK75758P

AEG FSK75758P

Ověřený zákazník SILVERHOME Pavel z HK

Zakoupeno v SILVERHOME

AEG nezklamalo. Otvirani dvirek po domyti a zbyvajici čas promitany na podlahu funguje. V manualu chybne uvadi prednastaveny jazyk cestina a bez dukladneho precteni manualu neni mozne prijit na dvojhmaty s 3s drzenim typu spusť cistici program, ale to se da pochopit.
Kvalitni je montazni navod, ktery tvori i montazni sablonu pro predni kryt.

AEG LEO 3 1 kg

AEG TR958M6CC

AEG TR958M6CC

Ověřený zákazník Electro World Daniel

Zakoupeno v Electro World

• Osvětlení bubnu, možnost změny otevírání dvířek, možnost odvodu kondenzátu do odpadu.
  • Plast místo skla ve dvířkách bubnu, časem bude poškrábaný.

Snadná montáž, jednoduché ovládání a údržba, velice dobře suší a nízká hlučnost. Cena odpovídá kvalitě.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Dvířka sušičky mají výplň z plastu, protože vykazuje lepší izolaci tepla a hluku. Můžeme Vás však ubezpečit, že použité materiály jsou léty prověřené a jejich využití napomáhá výsledné funkčnosti spotřebiče. Výplň dveří odolává běžnému používání spotřebiče. Pevně věříme, že bude sušička dále sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

AEG BCE455350M

AEG BCE455350M

Ověřený zákazník Pricemarket Aldo

Přidáno: 8. dubna 2023

(naposledy upraveno 8. dubna 2023)

Zakoupeno v Pricemarket

30 let používáme výrobky AEG !!!
Trouba je úžasná, pracuje s ní manželka ...

AEG L7FBE48SC

AEG L7FBE48SC

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Silvie

Přidáno: 7. dubna 2023

Zakoupeno v Elektro Vaďura

Kvalitní zboží

Reakce obchodu Elektro Vaďura

Děkujeme za recenzi, jsme rádi když je zákazník spokojený i když kvalita zboží se většinou ukáže až po několika letech.

AEG CIB6645ABM

AEG CIB6645ABM

Přidáno: 7. dubna 2023

(naposledy upraveno 7. dubna 2023)

• Rychlý indukční ohřev.
  • Průhlednost skla trouby při pečení.
  • O žádné zatím nevím.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Přidáno: 6. dubna 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

dobrá pračka,je tichá a naprosto mi vyhovuje, má velký výběr programů

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

• Zásuvka na kapsle
  • Pára pro osvěžení oblečení - hlavně košile
  • Konektivita
  • Zatím jsem nenašel

Zásuvka na kapsle je super, už se mi nestává, že se kapsle nerozpustí a tím pádem nezanechá divné fleky na oblečení. Krátký program je výhoda hlavně pro rychlé večerní praní. Parní program si nemůžu vynachválit, po dni v práci v košili je osvěžená a hlavně ji nemusím extra žehlit.
Díky konektivitě nemusím odpočítávat o kolik odložit program, abych měl hotovo před příchodem z práce, pusím si jak potřebuji.

AEG FEE72706PM

AEG FEE72706PM

Ověřený zákazník SILVERHOME Romario

Přidáno: 4. dubna 2023

Zakoupeno v SILVERHOME

Myčku máme teprve krátce, odzkoušeno pár programů a zatím naprostá spokojenost. Oproti předchozí myčce (Whirlpool ADG 8372/1 IX), která sloužila cca 14 let, je vidět celkový pokrok a to nejen v technoligii mytí - jako např. integrované satelitní rameno, kdy myčka dobře umyje i hrnce, s čímž jsme měli dříve trochu problémy. Velkou výhodou je i příborová zásuvka MaxiFlex a také jsme ocenili technologii SoftGrip - která slouží pro dobré uchycení sklenic na víno, za stopku. Účinnější je i technologie sušení nádobí a v neposlední řadě jsme ocenili automatické otevírání dveří po ukončení cyklu mytí a následné vypnutí spotřebiče. Zatím splnila naše očekávání, teď hlavně aby také něco vydržela, alespoň jako ta předhozí...

AEG RMB954F9VX

AEG RMB954F9VX

Ověřený zákazník KupToTu.cz Mirek

Přidáno: 3. dubna 2023

(naposledy upraveno 3. dubna 2023)

Zakoupeno v KupToTu.cz

• WiFi připojení na app My AEG kitchen nefunkční

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Doporučujeme ověřit, zda má WiFi síť frekvenci 2,4 GHz. V případě, že WiFi síť používá obě pásma frekvencí 2,4 GHz a 5 GHz, tak je třeba zajistit, aby došlo k připojení na 2,4 nebo síť 5 GHz vypnout. Po nastavení sítě postupujte prosím podle návodu v kapitole nastavení WiFi připojení. Pokud se potíže opakují, tak je možné kontaktovat naše zákaznické centrum https://www.aeg.cz... , kde Vám rádi pomůžeme. S pozdravem Tým AEG

Set AEG LFR73864CC + TR938H4CC

Set AEG LFR73864CC + TR938H4CC

• Lepsi nez predchozi model
AEG FFB65394ZM

AEG FFB65394ZM

Ověřený zákazník planeo.cz Doli

Přidáno: 3. dubna 2023

(naposledy upraveno 3. dubna 2023)

Zakoupeno v planeo.cz

Dorazilo se zdeformovaným bokem - boční plechy jsou tak měkké, že je lze dvěma prsty ohnout. Spodní plast pod dvířky má jinou křivost než dvířka, takže to vypadá dost divně. Díly k sobě nelícují. Tuto myčku tedy vracíme, aniž bychom ji zapnuli.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Je nám velmi líto, že máte s naším výrobkem takovouto zkušenost a spotřebič byl poškozený. Můžeme Vás však ubezpečit, že použité materiály jsou léty prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. Pravděpodobně došlo k poškození v průběhu přepravy. Nejedná se o běžné poškození našich spotřebičů. Pevně věříme, že po této prvotní nepříjemné zkušenosti a vyřešení výměny bude nový spotřebič sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

AEG L6SNE26SC

AEG L6SNE26SC

Ověřený zákazník SILVERHOME Ověřený zákazník

Zakoupeno v SILVERHOME

Produkt nelze objektivně hodnotit - krátká doba od nákupu.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]