Recenze AKASA

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. února 2013

Zakoupeno v Mironet.cz

• slape jak hodinky

na doporuceni jsem ho zakoupil a jsem spokojen

Akasa DFS401012M

Akasa DFS401012M

Ověřený zákazník LOSAN Ověřený zákazník

Přidáno: 7. února 2013

Zakoupeno v LOSAN

za odpovídající cenu odpovídající kvalita

Akasa AK-OA2SSA-03

• Ideální pro připojení druhého HDD do notebooku
  • Skvělá náhrada nefunkční nebo nevyužívané DVD mechaniky
  • Nesedí do každého notebooku
  • Přijdete o DVD mechaniku, pokud ji používáte
  • V balení nejsou šroubky pro uchycení disku (jsou potřeba šroubky s velmi nízkou hlavou, uchycení je nutné zvlášť, pokud notebook přenášíte)

Ideální věc, pokud se snažíte zrychlit svůj notebook tím, že primární disk vyměníte za rychlejší, či dokonce za SSD, a nechcete se toho původního zbavovat. Proč ho taky nevyužít na odkládání větších dat (filmy, hudba, fotky), či jako zálohu primárního disku?

V mém případě se po dvou letech používání mého notebooku Toshiba Satelite A660 stala DVD mechanika neschopnou cokoliv přečíst (kromě originálních DVD) a měsíc po skončení záruky se odporoučel i primární disk, který sebou vzal i celý systém včetně nějakých těch nedůležitých dat (ta důležitá byla naštěstí zálohována). A tak jsem pořídil rovnou SSD disk Crucial M4 128GB, tento externí box a do něj 750GB HDD od Western Digital ve verzi Black (7200ot.). Rychlost a odezva systému se podstatně zlepšila, ale podrobnostmi se nebudu zabývat, o tom tato recenze není.
Výměna mechaniky za externí box byla otázkou minuty, jeden šroubek odšroubovat, vytáhnout mechaniku, přesunout uchycení z mechaniky na externí box (další 2 šroubky), vložit disk do boxu, vložit box do notebooku a přišroubovat. Vše za normálního provozu (běžícího systému).
Externí box od AKASA sedí ve zmiňovaném notebooku skvěle, jen plastová část je poněkud utopená vevnitř (na boxu má cca 3mm, původní měla skoro 2cm). Zmiňovaný disk od WD sedí bez problémů, uchycení je díky plastovému zacvakávacímu držáku výborné, jen mi chybí ty 2 šroubky, kterými by se disk dal řádně přišroubovat. Jsou potřeba malé s velmi nízkou hlavou (cca 1mm), a takové ve své sbírce nemám a v balení nebyly. Škoda. Naštěstí notebook leží permanentně na stole, takže to až takový problém není.
Za mě, absolutní spokojenost, svou funkci, až na pár drobností mechanické povahy, plní skvěle.

Akasa AK-460 3,5g

Vladimír Vladimír

Přidáno: 6. ledna 2013

• kvalitní zpracování
  • jednoduchá instalace
  • přednanesná pasta (na mé verzi alespoň byla)
  • tichý (do 2000 otáček) - u mě standard
  • "netlačí na desku" - při své váze drží opravdu "galantně" deska není prohnutá ani trochu
  • od 2000 poměrně hlučný
  • max. otáčky = letadlo (u mě se nestává ale pro konverze videa se opravdu nehodí)

Dobrý chladič, který jistě užijete. Mě sloužil jako výměna boxu, pro běžnou práci (internet, filmy, kancelář) skvělá volba - ani o něm nebudete vědět! Pokud ovšem otáčky stoupnou k maximálním, je z něj letadlo - a to opravdu.
Jinak jistě potěší přednanesená pasta a velmi dobré balení.

Akasa AK-179BKT-C

Akasa AK-179BKT-C

Přidáno: 22. listopadu 2012

• nízký statický tlak
  • nehodí se jako náhrada za nefunkční Amd boxový ventilátor

Teploty oproti boxovému ventilátoru stouply o 5 stupnů,
ale alespoň se točí :D

Akasa AK-MX010V2

Akasa AK-MX010V2

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. listopadu 2012

Zakoupeno v CZC.cz

• robustní provedení pro SSD disky prostě ideální.
  • dodávano se šroubky
  • snadná montáž
  • nemám co bych vytkl

Mohu jen doporučit, dobré uchycení disků, dobře se instaluje do PC skříně,

Materiál a provedení je na výborné úrovni jak to již u výrobků akasa bývá.

Ověřený zákazník Itlevne.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. října 2012

Zakoupeno v Itlevne.cz

• Způsob uchycení k MB shodný s intel BOX
  • ukáže čas

Po dlouhém hledání chladičů CPU jsem sáhl po AKASA AK 968.Docela shodný chladič s oblíbeným Arctic Freezer 7 Pro.
Pro Akasu jsem se rozhodl kvůli uchycení k základní desce protože je naprosto shodné s BOX chladiči.Arctikácké rámečky prostě na můj MB nedostanu,vadí tranzistory.

Akasa AK-ICR-14

Akasa AK-ICR-14

Ověřený zákazník MADER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. září 2012

Zakoupeno v MADER.cz

• Proti USB 2.0 je výrazně rychlejší.
  • Nic.

Ideální na stahování velkých objemů dat.

Akasa AK-174BKT-B

Akasa AK-174BKT-B

Ověřený zákazník LOSAN Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2012

Zakoupeno v LOSAN

Tichý, slušný výkon, rozumná cena.

Anonym Anonym

Přidáno: 17. srpna 2012

• Velikost
  • Hodí se do kancelářských PC
  • Slabý Procesor doporučuju

Pasta je celkově jedná z těch nejnižších je ji tam velice málo ale stačí to tak na 3-4 cpu ale určitě nekupujte na 4 jádrové CPU a ani na 2 jádrové když tak už nějaké slabé teploty budou v klidu kolem 40 u 2 jádra u 4 jádra 60 takže nedoporučuji ji vůbec

Akasa AK-4010MS

Akasa AK-4010MS

Ověřený zákazník ANACOMP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. srpna 2012

Zakoupeno v ANACOMP.cz

• Určitě splí těm,co ho koupily vše
  • vlastně nic,umne to byla spíš špatná obědnávka-nedaval sem pozor co obědnávám

Rychlí,hlučný.

babca babca

Přidáno: 11. srpna 2012

• Nemůžu si pomoct, ale kupuju už čtvrtou. Geniální jednoduchá skříňka, navíc za tu cenu i s 60W/80W briketou.
  • Kdo staví jednoduchý počítač – bez rozšiřujících karet, bez mechaniky, třeba i bez disku – není lepší malé skříňky.
  • Přední panel – elegantní, kombinace lesklý+matný, nepůsobí levně
  • už se mi stalo, že mi jeden šroubek nepasoval s deskou, takže ji mám upevněnou jen na 3 šroubcích. Ostatní kusy ale v pořádku.

Pokud instalujete mechaniku i 2,5" disk, ve skříni bude dost těsno. Uvnitř je plechový šuplík pro slim mechaniku, na který se zespoda přišroubuje 2,5" disk. DVD ovšem nevedu, takže ten plech vždy oddělám a disk (SSD) nechám ve skříňce vložený "volně" – díky kupě drátů tlačících zespod drží pevně i tak.

Moje foto z reálného použití a instalace komponent:

Bohy32 Bohy32

Přidáno: 4. července 2012

• redukce 3pin na 4pin připojení
  • tichý

jsem s ním spokojen, při otáčkách kolem 1400rpm je pro mě tichý.
Snadná montáž (šroubky přiloženy)

Akasa AK-MX003

Akasa AK-MX003

Teshiro Teshiro

Přidáno: 26. června 2012

• Perfektně izoluje soustavu ventilátor - skříň
  • Bytelné silikonové provedení
  • Perfektní odolnost proti namáhání v tahu
  • Spolehlivě ohluční rezonující ventilátory
  • Černé barevné provedení
  • Perfektně lícuje, ikdyž je "univerzální"
  • Obtížná montáž a demontáž v hůře dostupných místech

Skvělé řešení v případech, kdy běžící ventilátor rezonuje s počítačovou skříní. Spolehlivě odstraní řinčení i jiné nežádoucí zvuky. V sáčku je 20ks, což je víc než dost - možná až zbytečně mnoho. Silikonové provedení je dostatečně odolné proti namáhání v tahu, takže není nutné se obávat o přetržení spony. Instalace vyžaduje za sponu opravdu silně táhnout, aby zapadla na své místo. Každopádně nejjednodužší a velice efektivní řešení pro odstranění přebytečných hluků a jiných zvuků či vibrací, které dokáže běžící ventilátor způsobit. Za malý peníz lze vyřešit spoustu hluku. :)

Zobrazuji 461 - 480 ze 493 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25