Recenze BlackBerry

• Vydrz baterie

Přidáno: 18. února 2011

• 1. vyšší rozlišení displaye než u BB 8820
  • 2. při běžném používání vydrží baterka 2 dny, při klidu i 3-4 na 1 nabití
  • 3. oproti BB 8820 přítomnost foťáku (i když to je dnes už standard a nevím, zda 3MB není už dnes považován za podprůměr)
  • 4. dobře "připojitelné" další mailové schránky
  • 5. facebook zdarma ;-)
  • 1. samovolné vypínání přístroje do stavu před zadáním PINu (a nejsem ve firmě jediný)
  • 2. horší klávesnice oproti BB 8820. Sjíždějí prsty na jiná písmena.
  • 3. měkká povrchová ochrana displaye - chová se jak "dotykáč" i když není :-(
  • 4. v některých případech těžkopádnější ovládání oproti BB 8820 i jiným značkám (Nokie) - mazání zpráv, hromadná archivace, promazávání kontaktů, ...
  • 5. převážně placené aplikace a občas určené jen pro USA nebo západní Evropu (a ne Česko).

Asi zkusím Apple, byť podle zkušenosti jiných má horší výdrž baterky a taky placené aplikace.

Přidáno: 31. ledna 2011

• Nejlepší klávesnice mezi Smartphony
  • Porpora Wifi
  • Výdrž baterie
  • Rozlišení display
  • Nedotyková obrazovka

Blackberry 8520 curve je služební mobil mamky. Docela často si ho půjčuji, hlavně se rychle potřebuji podívat na internet. Rozlišení mobilu je oproti dnešním smartphonům docela mizerné, a stránky nevypadají stejně jako v počítači, ale jsou často hodně osekané. Obrazovka není dotyková, ale to je taková maličkost. Nejvyšší výhodou, jediná věc už kvůli které se vyplatí mobil koupit je klávesnice. Mobil se vám bez problémů vejde do rukou a dvěma palcem najednou můžete psát na té nejlepší klávesnici mezi smartphonama. Mne osobně vyhovuje více než dotyková, protože pod prsatýma cítím, že sahám na něco fyzického a zároveň nemá téměř žádný odpor na rozdíl od konkurenčních výrobků, kteří se snaží blackberry napodobit. Baterie vydrží 3 nebo 4 dny, foťák je dobrý pouze pro občasné focení. Další výhodou je cena, která je o mnoho nižší než u konkurenčních smartphonů, zde si platíte opravdu pouze za to co kupujete.

Ověřený zákazník KUPTOLEVNE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 21. ledna 2011

(naposledy upraveno 30. ledna 2011)

Zakoupeno v KUPTOLEVNE.CZ

• Dobré služby v následné péči, s rychlou odpovědí na odstranění všech problémů.
  • Děkuji vám za to.

Dobré služby v následné péči, s rychlou odpovědí na odstranění všech problémů.

Děkuji vám za to.

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. září 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Super rozlišení displeje
  • Pohodlný do ruky a malá hmotnost
  • Možnost Wi-fi připojení
  • Pohodlné ovládání (optitrack pad)
  • Dobré psaní na QWERTZ klávesnici
  • Mnoho funkcí a nastavení (média, kalendář, prohlížeč)
  • Velmi všestranný přehrávač (.avi, .wmv, .mp4, .3gp, DivX a XviD)
  • Slušný fotoaparát (3.2 Mpix)
  • V příslušenství dobrá sluchátka, elegantní a užitečné pouzdro, USB kabel, mezinárodní nabíječka
  • Rychlý processor (624Mhz)
  • Podpora SDHC karet (až 32Gb)
  • Flash paměť 256Mb
  • Dobrá výdrž baterie
  • Malá interní pamět (256Mb, ale s paměťovou kartou nevadí)
  • Bez mobilního internetu těžší používání

Telefon je parádně zpracovaný, ale pro firmy a podnikatele, má mnoho funkcí, které běžný uživatel nevyužije!
Telefon je sice dražší, ale investice se vyplatí.
Určitě je nutnost mobilního připojení, nevím, který operátor je pro tyto telefony nejvhodnější.

Přidáno: 23. srpna 2010

(naposledy upraveno 23. srpna 2010)

• maximum možností
  • je lehký a menší oproti předešlím verzím
  • dotykový joystick
  • synchronizace s několika e-mailovými adresami
  • kvalitní fotoaparát
  • qwerty klávesnice
  • dají se stahovat a otevírat přílohy k e-mailům
  • a další...
  • Opravdu nepřeháním, ale asi nic :-)

Mám BlackBerry asi 4 měsíce a nemůžu si ho vynachválit. Ze začátku jsem se obávala, protože jsme měla celý život jen nokie, ale je opravdu výborný. V porovnání s nokií, která stojí stejně jako 9700 Bold má BB nespočet možností co nokie nemají. Opravdu s tímto telefonem není noc problém a už nikdy jinak než BB :-)

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. července 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Operační systém: BlackBerry OS 4.6.1
  • Rozlišení displeje: 320x240, 65tis. barev
  • Paměť: 256MB ROM +256MB RAM, slot na microSDHC karty (O2 dodává 2GB microSDHC kartu v ceně)
  • Rozměry: 109 x 60 x 13.9 milimetrů
  • Hmotnost: 105 gramů včetně baterie
  • Podporované sítě: GSM 850/900/1800/1900
  • Datové přenosy: EDGE, GPRS, Wi-Fi 802.11 b/g, bluetooth A2DP
  • Výdrž baterie: 408 hodin v pohotovostním režimu, 4,5 hodiny při hovoru
  • Další informace: fotoaparát 1600 x 1200 (2 MPx, 5x zoom), videokamera, přehrávač MP3, konektor 3,5mm jack, microUSB, USB Mass Storage, QWERTY klávesnice
  • Ve shrnutí: naprosto perfektní a snadné ovládání.
  • plně automatická konfigurace nastavení pro jakého- koli operátora.
  • skvěle fungující optický touchpadu.
  • Zkrátka kdo jednou okusí značku BlackBerry, nechce již nic jiného.
  • Všem vřele doporučuji
  • Záporem v tento okamžik je rozhodně nedostupnost oficiálního místa pro stahování aplikací, chybějící GPS modul a na dnešní dobu chbějící podpora 3G sítí. Což ale na druhou stranu lze kompenzovat wi-fi připojením a samotné EDGE funguje také poměrně rychle.
  • Méně dokonalý je taktéž browser, který není zcela kompatibilní pro surfování v běžném webovém rozhraní, nicméně při nastavení pro zobrazování mobilní je vše ok.
  • A i tato menší absence lze bezproblému nahradit buď browserem Opera Mini a nebo Google Chrome.

BlackBerry 8520 je sympatický a dobře zpracovaný kousek hardwaru, na kterém se mi po stránce „business využití“ nepodařilo najít žádné chybějící vlastnosti. Možná by se přístroji dala vytknout absence GPS modulu, nicméně u nás se stejně žádný kvalitní navigační program pro tuto platformu sehnat nedá, takže jediné využití mě napadá ve spolupráci s Google Maps. Přístroj padne příjemně do ruky a snadno se ovládá. BlackBerry OS je celkově vyladěný systém. Přestože může mít někdo obavy z nedostatku aplikací, mohu s klidným svědomím napsat, že tomu tak není. Ty nejčastěji hledané naleznete i pro tuto platformu.

Přidáno: 11. července 2010

• messenger a mail
  • baterka,foťák

Telefon mám týden,jsem s ním spokojen,Mám ho jako firemní a je to super,messenger a mail ideál!Foto hrozný!A baterka taky nic moc!Ale to je u každýho telefonu s mnoha fukcemi!

Přidáno: 20. dubna 2010

• Je dobrý
  • pár věcí tam chybí

good

Přidáno: 12. dubna 2010

• mám ho ! A je fakt super.
  • Chybí elegantní pouzdro

K životu patří BlackBerry !

Ověřený zákazník KUPTOLEVNE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. března 2010

Zakoupeno v KUPTOLEVNE.CZ

• Oproti předchozím verzím BB je menší, lehčí, navíc doplněn o Wi-fi.

Skvělý prostředek pro komunikaci pomocí sms, mms, e-mailu, facebooku apod. Jsem jednoznačně spokojena.

Radovan Prošek Radovan Prošek

Přidáno: 9. března 2010

• qwerz klávesnice
  • složitost

Zajímavé blackberry za ještě zajímavější cenu. Blackberry je stvořeno především pro práci, ale pokud ho budete chtít využívat i na zábavu, tak budete příjemně překvapeni kvalitou filmů i písniček, v základu je i několik jednoduších her. Nově byl do blackberry zasazen touchpad namísto trackballu, který býval velkým problémem u dřívějších modelů, jelikož se často zasekával. Chvíli potrvá než si na tuto změnu zvyknete, ale jakmile si na touchpad navyknete, nebudete chtít jiné ovládání :) Horní strana přístroje obsahuje trojici multimediálních tlačítek, které lze využít pro ovládání přehrávače. Máte tak třeba možnost snadno přeskakovat na další nebo předchozí skladbu. Prostřední tlačítko přehrávanou skladbu pozastaví a ve chvíli, kdy je přístroj v běžném režimu, vám umožní při příchozím hovoru potlačit zvonění, aniž dojde k odmítnutí hovoru.

Přidáno: 26. ledna 2010

• rychlé psání sms zpráv
  • emailový klient
  • luxusní provedení
  • slot na paměťové karty
  • horší fotoaparát

Tento mobil používá moje starší sestra která si ho velice oblíbila díky qwerty klávesnici se velcie rychle odepisuje na emaily sms telefon má v sobě mnoho funkcí jako je třeba facebook který využívá push notifikací.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. ledna 2010

• Vynikající a nabité funkcemi :o)
  • Nepřehrává nějaká videa na webu

Super telefon pro plnohodnoté obchodní záležitosti! Mám jej z práce. www.LEDOVKA.cz

Zobrazuji 481 - 496 ze 496 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]