Recenze Blaupunkt

Přidáno: 25. května 2015

Zakoupeno v Alza Trendy

• jednoduchost ovládání, velké číslice, nastavení intezity jasu
  • nic mne nenapadá

Má zajímavý tvar a jednoduché ovládání.Jsem maximálně spokojen. Vřele doporučuji.

Přidáno: 10. května 2015

Zakoupeno v Alza Trendy

• Velký displej, dobře viditelný, možnost regulace osvětlení nebo OFF.
  • neznám

dobrý výrobek za rozumnou cenu

Přidáno: 25. dubna 2015

• Velikost
  • Vzhled
  • Zpracování
  • Výkon
  • Na velikosti záleží !!!

Subwoofer jsem objednal po přečtení zdejších nadšených recenzí. Je to fakt prcek a bohužel podle toho hraje. Abych byl objektivní, hraje fakt dobře, bassy umí, ale jen do 50%volume. Když pak zesilujete rádio dál, nic už se neděje.
Tedy, pokud máte rádio relativně potichu, tak udělá slušné bassy, tedy spoustě lidí by mohl bohatě stačit a vzhledem k jeho velikosti, ani nepřekáží v kufru...
Řešil jsem velké dilema (koupil jsem ho pro manželku, ale když jsem ho viděl, chtěl jsem si ho dát k sobě, místo sw co mám v autě)
Bohužel mě nepřesvědčil, i tady platí, že na velikosti prostě záleží. Mám rád, když to jednou za čas osolím a pak mám rozmazaný obraz ve zpětném zrcátku a SW mi pěstí buší do zad.... jasně, jsem magor, já vím.
Tedy pro někoho, kdo chce vytvořit příjený zvuk pro tichý až středně hlasitý posleh, můžu s klidem doporučit.
Pro někoho, kdo má rád hodně hlasitou muziku a silné bassy však doporučit nelze...
Zkrátka výkon odpovídá parametrům.

Přidáno: 23. dubna 2015

• Fakt mě překvapil jak hraje, na to jak je malinký, tak fakt myslím,že nemá konkurenci.Super
  • nic, jen led dioda svítí pořád červeně a ne jak je psané, že zeleně.(červeně a nebo nesvítí vůbec)

Spokojenost maximální...

Ověřený zákazník Satelity-ul Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2015

Zakoupeno v Satelity-ul

• některá tlačítka mají jiné funkce

vše funguje

Blaupunkt CR5WH

Blaupunkt CR5WH

Přidáno: 2. ledna 2015

nemám žádný problém

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2015

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• možnost připojení z ext. výstupu rádia, nebo signálem z repro dostatečný RMS výkon
  • opravdu velmi slušný a hluboký bass na velikost subwooferu výborný poměr cena / výkon
  • přivítal bych hustší žebrování - ochranu reproduktoru, možnost zničení v kufru vozidla - používám v kombi, dále pak zapojení přívodního kabelu na šroubovací svorky, pro snažší demontáž

pokud nechcete laborovat s výměnou reproduktorů ve voze, s montáží vyhybek, potýkat se s vytlumením ozvučnic a rezonancemi a to vše následně s větším, či menším úspěchem, pak je tento výrobek pro vás opravdu radikálním řešením! Výhodou je jednoduché zapojení, případná snadná demontáž, je velmi stabilní, přesto jsem ho připevnil "suchými zipy" k zadní části sedačky, z mého pohledu pro obyčejného uživatele se zkušenostmi z podobným zařízením naprosto vyhovující.

Ověřený zákazník Dálkové ovladače Ověřený zákazník

Přidáno: 16. prosince 2014

Zakoupeno v Dálkové ovladače

• originál

originální produkt

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. října 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Malý a hraje peckovně. Někdo namítne, že ne ale mě vystačuje opravdu basy jsou slyšet a největší výhodou je, že zabere opravdu málo místa. Další plus je, že je aktivní, což znamená, že má integrovaný zesilovač a za cenovku, kterou má je bezkonkurenční.
  • Zatím sem nic nenašel. Možná jedině to, že je třeba vymyslet jak ho uchytit, ale to záleží na autě do kterého se montuje.

Vše je napsáno výše. Dobrý produkt za lidovou cenu.

Ověřený zákazník tutty.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. července 2014

Zakoupeno v tutty.cz

• Malé rozměry
  • Dobrý zvuk

Hledal jsem malý aktivní box jako náhradu za 10ti palcovou tubu s externím zesilovačem z důvodu úspory místa v kufru. A tento box je přesně to co sem hledal, malé rozměry, celkem slušný výkon a příznivá cena(kupoval jsem nový za 1600kč) Mám Felicii a na dokreslení basů mi to v ní bohatě stačí,momentálně jezdím jen s předními repro ve dveřích+box v kufru a spokojenost.

Přidáno: 28. června 2014

• Super , hraje uplne paradne

S kamradem sme hledali woofer tak sme si koupily oba stejnej a dali sme hlas blaupunkt , kdyz prisel balik tak se se divil jeho velikosti po vybaleni sem malem omdlel , je tak malinky , po zapojeni prisla chvilka stresu jak bude , mile mas prekvapil , ted mame misto v kufru a hudbu ktera svami poradne zatrese :D je proste supr udelal velikou radost

Ověřený zákazník Dálkové ovladače Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2014

Zakoupeno v Dálkové ovladače

• přehledný
  • dvě tlačítka pro AV z toho jedno nepřepne z usb do TV

Jednoduchý, přehledný

Zobrazuji 321 - 332 ze 332 recenzí 1...13 14 15 16 [ 17 ]