Recenze BOHEMIA INTERACTIVE

Ověřený zákazník xzone.cz Honza1616

Přidáno: 22. srpna 2013

(naposledy upraveno 2. září 2013)

Zakoupeno v xzone.cz

• Zbraně - množství zbraní jak se dalo čekat zde nechybí
  • Technika - od čtyřkolek až po letadla
  • Editace misí
  • SP + Showcase
  • Mody
  • Grafika - Real Virtuality Engine 4
  • dějová linie
  • přístupnost už v Alfa verzi
  • aktivní řešení bugu
  • koupením SUPPORTER EDITION získáte přístup nejen do alfa-beta verze ale samozřejmě také plné hry po jejím oficiálním vydání
  • a taky ke všem budoucím DLC
  • téměř 300Km2 herní plochy
  • kdo váha mezi koupením Army 3 a třeba BF4 nebo COD tak kupujte Armu je to opravdu suprovej bojovej simulátor a podpoříte české vývojáře

Zbraně- množství zbraní jak se dalo čekat zde nechybí, máte si zde opravdu z čeho vybírat, na každou zbraně máte další příslušenství jako tlumiče, optiky a další
Novinou v Arme3 je že si můžete postavu kompletně obléct dle své představy, od maskáčů až po taktickou výstroj, další novinkou je že se můžete potápět což v A2 nešlo samozřejmě nechybí zde ani miniponorky takže nemusíte už jen běhat po pevnině ale můžete prozkoumávat i svět pod mořem, další věc co mě opravdu těší tak aktivní řešení bugu a jiných nedostatků ve hře, pokud najdete nějaký bud můžete ho nahlásit přímo vývojářům http://feedback.arma3.com můžete přiložit soubory jako screenshot...
Další nedílnou součásti hry je nečekaně editor, můžete si zde bud upravit již vytvořené mise které si můžete stáhnout z internetu http://www.armaholic.com... nebo kompletně vytvořit vlastní misi, pro zdatnější uživatele editoru ve hře bych pozdvihl možnost spuštění vlastního dedicovaného serveru kde můžete hrát třeba vaše mise nejen s přáteli ale ukázat ji i hráčům z celého světa, možnost Standalone Arma3 (plnohodnotného a funkčního) serveru vám v takovém rozsahu jako v Armě nikdo nedá.
kromě misí se taky dají stáhnout různé addony jako vozidla, zbraně, herní moduly, maskování jednotek http://www.armaholic.com, nejlepší na tom je že hru jako takovou si můžete taky sami upravit pomocí těchto doplňků které si vytvořite, a můžete je dál šířit třeba na Armaholic.com
Co dodat ke grafice,... reálná jako vždy, vývoj hry jsem sledoval od samého začátku přes uvěznění českých vývojářů v Řeckém vezení ...:D až po vydání Alfa vrze, textury jsou opravdu reálné http://games.cz.imag3box.com...
fyzika hry je taky velmi dobrá například pohyby aut v terénu kdy každé kolo reaguje jinak na nerovnost,
jen se občas divím funkčnosti UI botu ale to snad ještě vyladí do vydání plné verze
již po vydání hry budete mít k dispozici skoro 300 čtverečních kilometrů herní plochy, které jiná hra tohoto typu vám toto dá ? žádná, v žádné hře nebudete mít takový prostor se vyblbnout tak jako zde pokud tedy nepočítám Armu 2 :)

Armu 3 jsem si samozřejmě musel koupit již v den vydání Alfa verze tedy první den kdy si ji mohla vyzkoušet široká veřejnost a koupil jsem si Suported Edici, myslím že jsme udělal víc než dobře na to že hra byla vypuštěna do světa už v této rané fázi vývoje byla opravdu hratelná
jen bych chtěl připomenout že koupením Supporter e. máte již teď zajištěn přístup ke všem budoucím DLC které budu vydány
"Arma 3 je vlajkovou lodí PC vojenských simulací. Tohle je ta pravá válka!"

Arma 2: Combined Operations

Arma 2: Combined Operations

davideder davideder

Přidáno: 22. srpna 2013

• DayZ
  • Simulátor přibližující se realitě
  • Důvěryhodné repliky zbraní a vozidel
  • Multiplayer
  • Načítá se hodně rychle
  • Člověk musí projít tutoriálama aby věděl co a jak to má dělat

Arma II: Combined Operations je opravdu skvělej balíček, hned co jsem to nainsteloval jsem šel hrát DayZ :D

Přidáno: 9. srpna 2013

• Grafika
  • možnosti
  • realnost

Nejvíc mně dokaže nasrat vydavatele neudělali ani pořadne ARma 2 a už se pouští do ARMA3 HW naročnost jak prase velká samé Bugu lagy vše možné
a Arma 3 jsem sice nehrál ale nemám ani chut !
po Armě 1 a armě 2 znechutí člověka normalně mám Herní pc slušný v celku jdou mi tam všecky hry co se hrají a dokonce Battlefield 3 hral bz problému a tak že jsem hral z laskou Operation flashpoint resistance cz tak zkusil arma 1 hruza hnus
debilita integence lidí bagy .tak zkusil Arma 2 jen pustil
rozmazaná auta sekalo jak prase a jak zkoušel davat všelijaké nastavení vše sejné a ti mám novou grafiku Nvidia 2GB
takže serie ARMA je humus !

Přidáno: 24. července 2013

Zakoupeno v JRC Czech

• Simulace jak má být.jedna kulka a je hotovo.Rozlehlost a licencované vozidla a zbraně
  • HW nároky

Jen pro část hráčů.ti co hrály vědí ti co jsou zvyklý na rambo styl hazí do koše.Já doporučuji je to zábava.Ai je také slušně obdařená myšlením.Prostě dobrá hra

Ověřený zákazník Kuma.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. července 2013

Zakoupeno v Kuma.cz

syn je spokojený a my také...oproti jiným obchodum super nákup.

Přidáno: 15. července 2013

• Simulátor reálného boje
  • Armáda České Republiky
  • Editor a možnost udělat vlastní příběh
  • Nothing

Výborný Simulátor se spusty prfky

Ověřený zákazník Originalky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. července 2013

Zakoupeno v Originalky.cz

• je to dobra hra od autoru rockstar a je tam dobrej bříběh a hudba v radiich atd
  • trochu ta grafika by mohla byt lepši je takova nedotažena a nevívažena ale ve hratelnosti se trochu stratí ale na tu dobu absolutní hit ...

je to super zabavna hra bavi mě

Ověřený zákazník Filmgame.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. července 2013

Zakoupeno v Filmgame.cz

• Výborná válečná simulace od Českých tvůrců. Doporučuji všem kdo chtějí ze hry opravdový zážitek ze hry. Nejvíce mě překvapila tvorba vlastní misí i kampaně.
  • Na nic jsem zatím nepřišel.

Doporučuji.

Přidáno: 6. července 2013

• Styl Operace Flashpoint.
  • Špatné zpracování AČR i kampaně
  • Není tam ani JAS-39 Gripen
  • Kopíruje z ostatních Addonů(Např. Bundeswer mod)
  • Zbraně zní jak tlumené
  • Hrozný dabing

Moc nedoporučuju,protože je to dělané od nějakých usmrkanců.Prý to mělo dělat CSLA Studio a tohle by teda rozhodně neudělalo.Ten dabyng je opravdu hrozný,protože když tam někdo řekne:2 nastup do tank jako řidič nastup do.Díly Arma už jsem hrál,a toto DLC bych zařadil do DLC Operace Flashpoint 2 od Codemasters.Prostě,toto DLC je prachsprosté ničevo.

Přidáno: 17. června 2013

• Dobrá hratelnost
  • Poutavý příběh
  • Velký výběr zbraní a aut
  • Ze života
  • Možnost různých aktivit(casino,baseball,autoškola,nakupování)
  • Volnost

Hra se mi velmi líbila a doporučil bych ji kamarádů.O této hře se dá říct ,že je velmi poutavá a zábavná.Hra je rozdělena do třech měst Los Santos,San Fiero a Las Venturas v každém městě jsou nemocnice,policejní stanice,hasičské zbrojnice,gun shopy, obchody a vaše vlastní domy.

Přidáno: 9. června 2013

Zakoupeno v JRC Czech

neuvěřitelně propracovaný vojenský simulátor, vše funkční a reálné

ArmA (Gold)

ArmA (Gold)

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Přidáno: 3. června 2013

Zakoupeno v Herní svět

• Skvělá akce
  • Obsahuje datadisk
  • Po instalaci nového patche funguje i bez ochrany
  • možnost nastavení obtížnosti i pro začátečníky

Skvělá akce, plynule hratelná i na horších strojích

Ověřený zákazník Playcentrum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. května 2013

Zakoupeno v Playcentrum.cz

• Dobra a znama Hra.Asi bez komentare ze?
  • Mohla byt v cestine.

Byl muj zamer koupit tuto hru.Tak ji tu nebudu pomlouvat ,ahoj mejte se.

Přidáno: 11. května 2013

Zakoupeno v JRC Czech

• realistická vizualizace a chování zbraní
  • skvělá simulace misí ve smyšleném prostředí inspirované Pákistánem
  • integrovaný editor misí
  • ke hře nepotřebujete základní armu 2
  • slabší optimalizace
  • chybějící ragdolly

Arma 2: Operation Arrowhead je opravdu skvělý simulátor válečného prostředí cílený především na náročnější hráče.Jedná se o opravdu realisticky provedené prostředí včetně proměnlivého počasí a realistické provedení zbraní a vozidel.Po dokončení kampaně máte k dispozici multiplayer a editor, ve kterém lze vytvářet vlastní ať už singleplayerové nebo multiplayerové mise.Asi největším záporem hry je její slabší optimalizace, takže budete potřebovat novější stroj aby vám hra běžela plynule i na nejvyšší detaily.Na závěr je třeba zmínit že hra má spoustu fanoušků, a tudíž je na ni spousta módů a komunitně vytvořených misí jež lze stáhnout z internetu.Já osobně bych hru doporučil fanouškům série i nováčkům.Hra ovšem není určena pro občasné hráče a díky její obtížnosti by nezkušený hráč mohl mýt problémy, proto doporučuji nováčkům i zkušeným hráčům projít si všechny tutoriálové mise, které vás naučí jak ovládat svého vojáka, vozidla, a jak velet své skupině.
Osobně hru můžu jen doporučit, za poměrně nízkou cenu dostanete opravdu kvalitní simulátor válečného prostředí nabízející desítky hodin zábavy.

Přidáno: 11. května 2013

(naposledy upraveno 11. května 2013)

• editor
  • zvěř
  • vozidla
  • dabing
  • dá se hrat i za zvěř
  • Vše SAmé bugy a nic jiného
  • HW požadavky sou nesmyslně vysoké

Debilní hra která je na nic
má Herní Pc jdu mi všechny hry bez problému
tak Jsem vyzkoušel Arma 2 a debilní grafika která byla hlavně u aut auta rozmazaná i když jsem dal na vysoké a na velmi vysoké Vozidla stejně rozmazané,
A to je Arma 2 free

Přidáno: 8. května 2013

Zakoupeno v JRC Czech

• Nejlepší realistickej válečnej simulátor.
  • ArmA X obsahuje i OFP.
  • Většina dílů za super cenu.
  • Sposuta kompatibilních modifikací.
  • Chybí zde datadisk přidávající AČR mod.

Po zkušenostech s OFP byla Arma jasná volba a proč si nekoupit to důležité v jednom balení.
Ve hře mě baví realistická střelba, zvuky výstřelů, chování UI, která je velmi dobrá.
Doporučuji hráčům co rádi hrají LAN obsahuje totiž spoustu možností na MP.Ale jak už mám zkušenosti s tím že spousta lidí si říká další CoD není to pravda hra není učena pro hráče tipu vběhnu mezi 20 OPfor a všechny dostanu...
Občasně bugy tam jsou ale na internetu je spousta odkazu na fix.patche...

Ověřený zákazník GameExpres.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. dubna 2013

Zakoupeno v GameExpres.cz

• poutavý děj, výborná grafika, spád,
  • místy se seká, vyžaduje perfektní PC

kvalita, podporuje představivost a reakci na děj, jedna z nejlepších her v ČJ

Ověřený zákazník Gamestation Ověřený zákazník

Přidáno: 1. dubna 2013

Zakoupeno v Gamestation

velka spokojenost

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. března 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• Hra za přijatelnou cenu.
  • Horší ovládaní.

Průměrná hra.

Přidáno: 21. března 2013

Zakoupeno v JRC Czech

• Výtečný vojenský simulátor od české firmy
  • Rozsáhlé herní prostředí které lze skutečně využít
  • Hodně "muziky" za nízkou cenu
  • Kvalitní zpracování
  • Chytlavý single i multiplayer
  • Za mně určitě ještě grafika která si na nic nehraje (neotravuje umělotinami), ale na high detaily je dle mého názoru i v dnešní době koukatelná
  • Alternativní úkoly a především některé volné mise s možností které úkoly splníte dříve a které později, přestože to není žádné rpg
  • Nabídka kvalitních modifikací
  • Bugy
  • HW náročnost

Pro mně skvělá hra, jedna z dalších srdcovek od tuzemských tvůrců a to nejsem žádnej army šílenec, nebýt bugů, na své stáří vyšší HW náročnosti a konkrétně u této verze s ACR na kterou mi nešel nainstalovat beta patch dávám 100 a naprosto bych si za tim stál, příště bych kvůli problémům s tim beta patchem šel do klasických Combined operations, ale krabicová verze již nebyla a já ji moc chtěl, přesto i tuto verzi ACR mohu jen doporučit, těch 90% mluví samo za sebe, kdo ji ještě nezkusil ať si někde najde recenzi a koupí ji, nevím kolik stála při vydání, ale dnes je již opravdu výtečně cenově dostupná pro kdekoho

Zobrazuji 221 - 240 ze 358 recenzí 1...10 11 [ 12 ] 13 14...18