Recenze BRAUN

• Počet hlavic
  • Prakticky a elegantní kufr
  • Snadné použití
  • Katalogova cena

V elegantním kufříku se skrývá přístroj s 3 náhradními hlavice (a jedním klasickým holitkem, které jsem zatim nevyuzila). Jedna z nich je označena a používá se na obličej. Což velmi oceňuji z hygienického hlediska. Přístroj je používán 3.tyden a po třech použití se mi již nyní jevi ze růst chloupků v oblasti brady a krku ustoupil. Věřím ze při pravidelném používání dojde k úplnému odstranění nežádoucího ochlupení.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Snadné použití.
  • sympatický design výrobku
  • velikost epilátoru
  • zápach spálených chloupků při první epilaci nedokonale oholené pokožky
  • intenzivní blikání
  • trafo na přívodní šňůře je takové nešikovné, je potřeba vychytat pozici při používání

Před prvním použitím epilátoru se opravdu důkladně oholte. Čím víc zbylých chloupků, tím větší teplo a hlavně zápach epilátoru vyprodukuje.
Během epilace epilátor dost intenzivně bliká, tak buď jeďte po paměti a nebo si stiňte rukou pokud máte citlivější oči.
Jinak je použití snadné. Trochu mě překvapil pocit tepla během používání, protože všechny influencerky se u epilace tváří, že vůbec nic není cítit, ale asi trvá než si na to člověk a pokožka zvykne.
Každopádně nedoporučuju nastavit ho na nejvyšší intenzitu a začít u podpaží, kde je nejvíc chloupků. To byste byly nemile překvapeni.
Úbytek chloupků zatím úplně nepozoruji, ale používám epilátor teprve 3 týdny, mám tedy za sebou 3 blikací kůry.
Na hodně nerovná místa doporučuji použít nástavec s malým okýnkem, jinak IPL vůbec neblikne.
Epilátor je menší než konkurenční IPL na regálech v elektru , dobře se drží a používá. Pouzdro je sympatické rozdělením na přepážky, takže každá část má svoje místo.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• balení
  • design
  • jednoduchost ovládání

Přístroj Braun Silk-expert Pro 5 používám teprve třetí týden, ale již jsou vidět pomalu výsledky. Použití je velice rychlé a jednoduché, jen přiložíte a "střílíte" :-) Design hezky padne do ruky. Počet hlavic je víc než dostačující - zatím jsem vyzkoušela jen univerzální a obličejovou. Vše je zabaleno v krásném červeném kufříčku.

Braun Face 830

Braun Face 830

Přidáno: 6. prosince 2023

(naposledy upraveno 6. prosince 2023)

• Skladný
  • Příslušenství
  • Výkon by mohl být rychlejší, ale pro domácí využití dostačující.
Braun Series 8 8413s Wet&Dry Grey

Braun 83M

Braun 83M

Ověřený zákazník Holime.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Holime.cz

Po roce se musí planžeta měnit
Je tupá a tahá

Braun CCR 6

Braun CCR 6

Ověřený zákazník Holime.cz Karel

Strojek se vyčistí,promaže

Ověřený zákazník Holime.cz Ladia

Zakoupeno v Holime.cz

Náhradní planžeta k opotřebované. Je nutná pravidelná výměna pro hladké holení

Ověřený zákazník Testuj.to Edita

• moderní design
  • jedinečná technologie a schopnost poskytovat dlouhotrvající hladkost pokožky
  • téměř bezbolestné
  • přívodní kabel
  • návod mi nestačil, musela jsem si pustit videa na internetu

Braun Silk-expert se zařadil mezi další zkrášlovací prostředky, které mám v koupelně a stal se nezbytným společníkem v péči o mé tělo. Po nastudování návodu a instruktážního videa na internetu jsem vyzkoušela jeho účinky. Epilace je s tímto zařízením téměř bezbolestná. Navíc, moderní design a pohodlný úchop mi umožňují snadno ovládat zařízení i na obtížně dosažitelných místech - např. podpaží. Jediné mínus je ten nepohodlný kabel. Oceňuji, že po každém použití je mé tělo hladké a příjemné na dotek.

Braun 53B

Braun 53B

Ověřený zákazník Holime.cz Jirka z Plzně

Zakoupeno v Holime.cz

Nutná výměna po 18 měsících.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• 4* hlavice (2*přesná, standardní a široká
  • Cestovní tastička
  • Dlouhý přívodní/síťový kabel
  • Velikost samotného přístroje

Epilátor Braun silk expert pro IPL, má optimální velikost, snadno se drží a manipuluje se s ním. Součástí balení je cestovní taštička, 4*hlavice (2*přesná, standardní a široká, a holítko. Oceňuji automatickou optimalizaci záblesku dle odstínů pokožky, kdy lze ve 2 režimech snížit intenzitu světla/záblesků v citlivých místech- oblast bikin, podpaždí a obličej. Metody ošetření jsou dvě: 1. klouzavý pohyb,používám na nohy, který zaručuje minimální množství neošetřených míst. 2. Pulzování: používám na citlivější oblasti-obličej, podpaží, oblast bikin. Přístroj má dlouhý přívodní kabel. Ošetření je skoro bezbolestné.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• design
  • taška n auskladnění

Epilátor je s vlastní taškou na ukládání. Ovládání je snadné, epilátor jako takový padne dobře do ruky. Podle velikosti ošetřované plochy se zvolí hlavice na ošetření. Pokud není hlavice dobře přiložená k místu ošetření, tak se světelný záblesk neprovede. Epilátor je s přívodním dostatečně dlouhým kabelem. Návod je v češtině, srozumitelný.

BRAUN BT3440

Braun BT7340

Braun BT7340

Ověřený zákazník Holime.cz Petr

Zakoupeno v Holime.cz

• Myslím, že jde o kvalitní výrobek. Jsem s ním spokojený

Ověřený zákazník Testuj.to Josef

Zakoupeno v Testuj.to

• beard stencil (šablona na zastřihování)
  • cestovní pouzdro
  • precizní hlavice
  • absence USB-C
  • náročnější čištění

Braun Zastřihovač vousů Pro 9 BT9420 skvěle sedí v ruce, je tichý a nabízí vše potřebné pro většinu střihů, poradí si s vlasy i vousy. Šablona na zastřihování s návodem mě mile překvapila. S hlavicí ProCountour zajišťuje přesný střih. Jediný nedostatek je absence nabíjení přes USB-C a občasné zanášení hlavice delšími vousy. Celkově však dobrá investice do pohodlného holení.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Nástavce
  • Voděodolnost
  • Výdrž baterie
  • Žádné

Tento strojek má mnoho nástavců i nastavení délek, takže si s nim oholíte, vytvarujete fousy nebo si ostříháte vlasy.
Strojek je voděodolný, což znamená, že se můžete holit i ve sprše. Dale bych vyzdvihl i cestovni obal a krásnou výdrž baterie a pěkné, pevné cestovní pouzdro na cesty.

Braun Series 5 51-B1500s Blue

• Ostrost
  • Nástavec na tělo
  • Prakticky obal
  • V obalu je méně místa

Zastřihovač má velmi praktickou krabičku, do které se vejde několik nástavců. Možná bych ho ocenil klidně i větší, protože s hřebenem na zastřihování vousů se těžko zavírá. Strojek je ale velmi ostrý, takže mě oholil rychleji než můj předchozí zastřihovač.

Braun Silk-épil 9 Flex 9002

Braun Silk-épil 9 Flex 9002

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• cestovní taška
  • jednoduché používání
  • dobrá epilace
  • velká apelační hlava
  • dobrá kvalita za dobrou cenu
  • ne úplně 100%

Epilátor Braun Silk-épil 9002 Flex Wet&Dry předčil mé očekávání a opravdu funguje. Je jednoduchý na používání s velkou epilační hlavu, která se přizpůsobí všem tvarům těla díky její flexibilitě. Balení obsahuje zastřihovací nástavec a nástavec pro kontakt s pokožkou. S praktickým cestovním pouzdrem.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25