Recenze Casio

Casio MTP-1303D-2A

Ověřený zákazník Hodinky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2024

Zakoupeno v Hodinky.cz

hodinky vypadají velmi hezky na ruce, spokojenost

Casio W-800HG-9A

Casio W-800HG-9A

Ověřený zákazník TimeStore.cz Miroslavovič

Přidáno: 18. dubna 2024

Zakoupeno v TimeStore.cz

• Vyjímečná kombinace sady vysloveně uživatelsky přívětivých vlastností a funkcí, přestože jde o model spíše základnější řady.
  • Snad až geniální rozvržení displeje, imho. Výrazné to hlavní - čas a den týdne, všechny údaje esteticky vzájemně souladně sladěné.
  • Jednoznačná a výrazná čitelnost displeje také za šera. I na temné ulici stačí hodinky vhodně naklonit, aby bylo číslice dobře vidět. V úplné tmě pak poslouží aktivní podsvícení příslušným čudlíkem.
  • Vynikající poměr cena/výkon. Cena cca 600 Kč v akci, běžně do 1 000 Kč.
  • Vodotěsnost deset atmosfér (100 M), výdrž baterky deset roků. Střední velikost, skvěle nositelné, nepřekáží, netíží.
  • Budík (možno si vybrat jestli klasický hodinový nebo datumový), stopky s mezičasem, druhý nezávislý čas (třebas pro případ, jeli kámoš na dovolené v zemi s jiným časovým pásmem). Důvtipem uživatele lze vydobýt i nouzový kalendář (nastavením datumu se automaticky ukazuje den v týdnu:-)
  • Vodotěsnost je užitečná nejen na plavání. Hodí se taky pro možnost důkladného omývání hodinek z profesních důvodů. I logicky by mohla prodlužovat životnost v prostředí některých agresivních látek.
  • Sklíčko není zapuštěné, čímž je jeho odolnost vůči poškrábání trochu menší. Je však zajímavé, což jsem po delší době užívání v náročném pracovním prostředí zjistil, že vrypy na sklíčku normálně vůbec neregistruji a čitelnosti nebrání. Jsou vidět jen z určitého bočního úhlu.

Pořídil jsem si už druhý exemplář téhož modelu, první kus mám v denním užívání cca přes rok, oba fungují (jedny do zaměstnání druhé pro machrování v hospodě:-) Jedná se o variantu s teple laděným pozadím, působící jakoby dozlatova, rámované žlutooranžovou linkou. Mohlo by se zdát, že údaj letopočtu je málo potřebný, ale naopak, díky němu je zaručena a kontrolovatelná platnost datumu, potažmo správnost dne v týdnu, to si málokdo uvědomuje. Podle mně jsou tato Casia mj. pozoruhodná také tím, že všechny hlavní vlastnosti obyčejných levnějších hodinek mají propracované a kvalitní. Pokud jde o vzhled, mně osobně prostě lahodí. Pro přesnost podotýkám, že na ocelových "zádíčkách" je vyraženo mj. "3240" a "W-800H" (ikdyž originální papírový štítek Casio značí podrobnější údaj "W-800HG-9AV..".

Casio F-91W-1Y

• titan
  • velmi lehké a tenké
  • solární napájení
  • radiem řízený signál

Krásné tenoučké a lehoučké hodinky řízené rádiovým signálem( čili stále přesný čas), nabíjené solárním panelem v cigerníku (čili stále dobíjené) s titanovým pouzdrem i řemínkem a safírovým sklíčkem. Tp wavw ceptor 210 mám 17 let a stále spolehlivě slouží!! Zdyby se nezačala "cukat" vteřinová ručička (nemá vliv na digitální, ani analogový - ručičkový čas) která to již zkrátka po těch letech nedádá...

Casio GW-5000U-1

Casio GW-9500-1

Ověřený zákazník Hodinkovna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2024

Zakoupeno v Hodinkovna.cz

• přesně to, co jsem čekal
  • dražší, ale odpovídající hodnotě

Super, vím, co čekat

Hodinky jsou naprosto super

Casio GWG-2000-1A1

Casio GWG-2000-1A1

Přidáno: 14. dubna 2024

(naposledy upraveno 14. dubna 2024)

• Kvalita
Casio FX 85 CE X ClassWiz

Casio FX 85 CE X ClassWiz

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2024

(naposledy upraveno 14. dubna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Kvalitní, lze použít u maturity.
Casio GA-B2100-1A

Casio GA-B2100-1A

Ověřený zákazník Alza.cz aldur

Zakoupeno v Alza.cz

• Outdor, vodotěsné, lehké i elegantní
  • Hodně zapuštěná tlačítka.

Pro ty co nepotřebují chytré hodinky perfektní volba.
Na zmáčknutí tlačítek jsou potřeba trochu nehty, ale o tom jsem věděl s předchozích recenzí.
Ale verze s bluetooth hodně věcí řeší (nastavení) a tlačítka tak moc nepotřebuji.

Casio MTP-VT01G-5B

Casio MTP-VT01G-5B

• Vzhled

Jsem s hodinkami spokojen vybral jsem je kvůli vzhledu a také ceně. Pokud někdo váha určitě bych je doporučil. Jsem majitelem už několikátých takových to hodinek a musím říct že i za tu cenu mě příjemně překvapily.
Hodinky byly nabité což je plus párkrát mě přišli nové hodinky a baterka byla mrtvá, ale výměnit není problém. Casio je dobrá značka a pořád bude a je vidět že i za nízkou cenu můžete mít pěkné hodinky.

Casio MTP-V005D-2B5

Casio MTP-V005D-2B5

• Pěkné hodinky
  • Řemínek který se dá jednoduše zkrátit

Krásné hodinky za nízkou cenu jsem s nimi spokojen. Casia byly vždycky kus elegantnosti největší výhodou je řemínek který jste schopni zkrátit v domácích podmínkách i bez hodinářských nástrojů stačí k tomu trošku šikovnosti. Za tuhle cenu jsou hodinky bezkonkurenční, určitě si někdy zase nějaké koupím. Výhodné bylo že přišli nabité uvidíme jak dlouho baterka vydrží, ale výměnit ji nebude problém.

CASIO FX 350 ES PLUS 2E

Ověřený zákazník TIPNET.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 11. dubna 2024

Zakoupeno v TIPNET.CZ

• Téměř nerozbitné stopky,
  • s možností zpětného vyvolání mezičasů,
  • skvěle padnou do ruky,
  • voděodolné,
  • snesou i bazén, chlór a pád na kachličky
  • přesnost měření na tisíciny
  • Po čase praská gumový kroužek

Jsou to profesionální stopky, kdo měří pravidelně, investice se rozhodně vyplatí

Casio AWG-M100SB-2A

Casio AWG-M100SB-2A

Ověřený zákazník TimeStore.cz jiří

Přidáno: 10. dubna 2024

(naposledy upraveno 10. dubna 2024)

Zakoupeno v TimeStore.cz

Super hodinky, jsou přehledné a určitě něco vydrží. Uvidíme, co baterie a její solární dobíjení.

Casio GBD-H1000BAR-4

Casio GBD-H1000BAR-4

Ověřený zákazník TimeStore.cz Martin Michal

Přidáno: 10. dubna 2024

Zakoupeno v TimeStore.cz

Je třeba nakupovat a něco o produktu vědět.Tenhle produkt je sa supr cenu jinak stojí až 13.000kč tahle limitovaná edice.M.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25