Recenze Cata

Cata GT Plus 45

Cata GT Plus 45

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Viktor

Přidáno: 12. února 2015

(naposledy upraveno 12. února 2015)

• Vysoký výkon odsávání
  • Plně vestavná digestoř
  • Cenově dostupné

Tuto digestoř jsme vybrali z důvodu, že má nadstandardně vysoký výkon odsávání (až 820 m3/h), přitom už na nejnižší stupeň (400 m3/h) odsává slušně a přesto je tichá. Digestoř je solidně zpracovaná, nic nedrnčí, ve skříňce je zcela schovaná, takže nepřekáží ani nijak nekazí design kuchyně. Jediný problém jsem zaznamenal při montáži - jedna příruba měla ulomený nýtek a digestoř nešla dostatečně upevnit. To jsem nakonec jednoduchým trikem vyřešil. Dvě halogenové žárovky jsou opravdu hodně silné a občas nepříjemně odráží světlo od sklokeramické desky, ale alespoň je do hrnců dobře vidět.

Cata TF 5260

Cata TF 5260

Anonym Anonym

Přidáno: 7. února 2015

• výborné zboží
  • ...

Teto produkt mi byl doporučen, jsem ráda že ho mám
funguje perfektně a jsem spokojená
doporučuji všem

Cata E-100 GT

Cata E-100 GT

Přidáno: 25. ledna 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• nízká hlučnost, nízký příkon, provedení, design
  • nemá zpětnou klapku

perfektní

Cata Empire VIP KD 519090

Cata Empire VIP KD 519090

Anonym Anonym

Přidáno: 24. ledna 2015

• snad jen design
  • málo odsává, dost hlučná!!!

opravdu se hodí do moderní kuchyně jen jako doplněk. Co se týče funkčnosti, opravdu nestojí za nic. Zbytečně vyhozené peníze.

Cata CLASICA 900

Cata CLASICA 900

Ověřený zákazník Luxusni-elektro.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 20. ledna 2015

Zakoupeno v Luxusni-elektro.eu

• Všechno O:K
  • Nevím nic

Dobrý poměr mezi cenou,kvalitou a designem

Ověřený zákazník GAS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2015

Zakoupeno v GAS.cz

• Perfektní rozměrová kompatibilita za starou digestoř Mora.
  • Vysoký výkon odsávání.
  • Omyvatelné filtry.
  • Tlačítkové ovládání (nikoliv posuvníky).
  • Relativně velký průměr odtahu - 12 cm.
  • Dodávaná zpětná klapka je vhodná jen pro horní odtah. Pro zadní jsem musel použít jinou.
  • Slabé osvětlení.

Cata Empire VIP KD 512090

Cata Empire VIP KD 512090

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Nastavitelný čas doběhu, dálkové ovládání, celkem pěkný vzhed.
  • Horší zpracování celého výrobku,uvedeny neúplné nebo mylné informace. Zpětná klapka a redukce 150-120mm působí opravdu levně.

Zakoupil jsem digestoř Cata Empire VIP KD 512090 na levneelektro.cz, dle informací uvedených na stránkách prodejce v den nákupu se mělo jednat o výrobek španělské firmy Cata a zakoupený kus měl být zabalen v náhradním obalu a tudíž nabízen se slevou. Obdržel jsem výrobek jakési polské firmy (logo Cata ani jiné na výrobku není), označený z výroby jako druhá jakost a to v originálním obalu který nebyl poškozen. Výrobek měl oděrky a několik drobných, ale dobře viditelných škrábanců. Návod k instalaci a použití nebyl přiložen. Kvalita zpracování - ostré hrany, již zmíněné škrábance, jiný typ světel než byl uveden ve specifikaci. Kvalita výrobku odpovídala uvedené druhé jakosti. Tu jsem však nekupoval.

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• dobrá cena vysoký výkon
  • trochu hlučnější

není uvedeno na žádném štítku zda to má takový výkon jak je udáván ani spotřeba

Cata X-Mart 10

Cata X-Mart 10

jsem spokojen

Cata Empire KD 331060

Cata Empire KD 331060

Ověřený zákazník GAS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2015

(naposledy upraveno 16. ledna 2015)

Zakoupeno v GAS.cz

• Pekny digestor.
  • Este nie je namontovany na stene ale ked ho zapnem len tak na zemi tak dost silno fuka.
  • Ma v sebe regulaciu ze ked nie je zapnuty na max a upcham rukou vyfukovu ruru tak turbinka sa silnejsie rozkruti.
  • Ziarovky maju zavit GU10 - asi by sa halogensky dali lahko vymenit za LED len tie halogenky co su v tomto digestore maju maly priemer otvoru tak neviem ci sa LED zmestia.

Po otvoreni tohoto digestora ma nemilo prekvapila nalepka na ktorej je napisane ze pre Cekoimport vyraba Akpo. Parametrovo ma Akpo udavany slabsi odtah vzduchu. Pisal som email do cekoimportu kde som sa ich pytal ze v com je rozdiel oproti Akpo.Konkretne ci digestor Empire ma naozaj silnejsiu turbinu ako Akpo. Neodpisali mi... Cize Empire je presne to iste ako Akpo. Oproti 70-100 eur co stoji Akpo si zaplatite 230 eur za Empire, pekny business. Ja som si kupil tento Empire v slepej viere ze to nebude Akpo https://www.heureka.sk...

Cata Empire VIP KD 507060

Cata Empire VIP KD 507060

Ověřený zákazník T-digestoře.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. ledna 2015

Zakoupeno v T-digestoře.cz

Digestoř funguje podle mého očekávání. Splňuje uvedené parametry a byla dodána neprodleně.

Ověřený zákazník Koupelny BAD IDEAL Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2014

Zakoupeno v Koupelny BAD IDEAL

• vzhled
  • kdyby fungoval jak má asi by byl perfektní
  • nevypíná časový spínac
  • samovolně se zapne a pak ho lze vypnout pozue jističem
  • když se sám nezapne , tak po zapnutí vypínačem už se navypne a to ikdyž se nastaví na 0 min.

doufám že to je jen závada jednotlivého kusu , ale asi bych si značku už nevybral , protože toto by mělo být odskoušeno v expedici výroby.

Cata Empire VIP OD 711090

• Více možností nastavení provozu
  • Senzor vlhkosti
  • 2 rychlosti
  • Kuličková ložiska

Potřebovali jsme větrák pro intenzivní ventilaci koupelny. Za týden dokázal vysušit stěnu, na které se do té doby tvořila plíseň. Funguje tak, jak má. Je možné si jeho režim dobře přizpůsobit. V současné době mám nastaveno kontinuální odvětrávání s přepnutím do vyšší rychlosti při vzdušné vlhkosti nad 55%. Jediný zápor, který ale bude trápit jen nepatrné množství kupujících - Větrák jsem potřeboval nainstalovat do trubky blízko u stěny. Skleněný kryt ale přečnívá o pár cm do stran a je z tvrzeného skla, takže nejde uříznout...

Cata Empire KD 303060

Cata Empire KD 303060

Přidáno: 14. prosince 2014

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

dost vysoká cena na kvalitu použitého materiálu

Cata Empire KD 303090

Cata Empire KD 303090

Ověřený zákazník OBCHODY-PLUS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2014

(naposledy upraveno 12. ledna 2015)

Zakoupeno v OBCHODY-PLUS.cz

• je prekrasny
  • poskozeny horni dil dekorativniho komina chybi uhlikove filtry,doposud se mi nikdo neozval,nekolikrat jsem volala a posilala email ale zadna reakce. Obchod nedoporucuji.

digestor je opravdu krasny,mrzy mne ze mi prisel poskozeny horni dekorativni komin, z toho duvodu ho musim reklamovat.Priste si nebudu jako dopravce vybyrat PPL!!!!!!.Dorucuji poskozene zasilky,PPL!!!!!!!!!! mi ho dorucila v neoriginalnim baleni ,!!!!!!!!poskozeny a bez uhlikovych filtru.!!!!!!!!!!!!Vypada to ze obchod prodava jiz vracene zbozi ubohe kvality.nereaguji na telefon ani email.

Přidáno: 12. prosince 2014

• Přijatelná cena
  • Čekala jsem otvor v zadní části digestoře. Šňůra do zásuvky nevyhovuje, což nebylo vidět v nabídce. Světlo slabé.

Vybrala jsem si to co jsem chtěla a také dostala. Jen jsem musela udělat úpravy pro přímé připojení digestoře do sítě elektrického proudu. Nevyhovovala mi šňůra do zásuvky. Otvor v zadní stěně digestoře asi nedovolí reklamaci.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Cata B-10 PLUS

Cata B-10 PLUS

Přidáno: 11. prosince 2014

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• jednoduché, funkční, cena odpovídá kvalitě

splnil očekávání.

Cata X-Mart 12 H INOX

Cata X-Mart 12 H INOX

Ověřený zákazník CVB Ventilátory-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. prosince 2014

Zakoupeno v CVB Ventilátory-shop.cz

• čidlo reagující na vlhkost vzduchu
  • výkonný
  • splňuje bezpečnostní normy
  • celkem tichý

Vybrali jsme jej kvůli čidlu vlhkosti. Je - výkonný, celkem tichý, rychle reaguje na změnu vlhkosti. Lze jej ovládat i manuálně. Zatím jsme s ním spokojeni. Doporučuji.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25