Recenze DeLonghi

• Design
  • Jednoduché ovládání
  • Šlehání mléka
  • Široký vyber nápojů

Kávovar jsme pořídili zejména z důvodu široké nabídky nápojů včetně mléčných variant, což nám u předchozího poloautomatického kávovaru chybělo. A nebyli jsme zklamání, stroj opravdu umí připravit všechny možné kávové nápoje, krom standardních typu cappuccino, americano, flat white, doppio či latté macchiato i ledovou kávu, galao, cortado či nejrůznější dvojité varianty. Jednoduché ovládání pak umožní přípravu kávy i prvouživatelům. Líbí se mi hustota mléčné pěny, i možnost výběru ze tří jejich variant včetně doporučení, která hustota je vhodná pro daný nápoj. Celkově jsme moc spokojeni.

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

• Odpojitelná karafa na mléko
  • Dotykový barevný displej
  • Možnost více profilů a uložení nastavení
  • Automatické čištění mléčné trysky
  • Menu v češtině
  • Napojení na aplikaci Delongi
  • Větší spotřeba mléka v originálním nastavení
  • Černý lesklý plast (myslím si že bude lehce poškrábatelný)

Původní kávovar se těsně před vánoci odporoučel a z různých testů mi vyšla značka Delonghi jak jasná volba pro nový kávovar. Ten dorazil těsně před vánoci a na to že byl poslán až z Italie, šlo to velmi rychle. Dostali jsme v balení i vzorky a sklenky zdarma. Kava je opravdu silná, na některé členy rodiny možná až moc, naštěstí vše jde nastavit a kávovar umožňuje i více profilů. Karafa na mléko po každém použití nabídne vyčistit a lze jednoduše odpojit a cela dát do lednice. Během vánoční zátěže kávovar sám nabídl její čištění a vše přehledně ukázal na barevném displeji. Nádoba na zrno je akorát velká na 250g balení kávy, které jsem přes vánoce 4x doplňoval. V balení byl i test na tvrdost vody a filtr na vodu. Trochu jsem si popletl modely myslel jsem že 380 bude mít stejné funkce jako 370 avšak napojení na aplikaci chybí. Vše jde ale pěkně přes dotykový displej a menu v češtině nastavit.

DeLonghi DLSC005

DeLonghi DLSC005

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2024

(naposledy upraveno 6. ledna 2024)

Zakoupeno v Eberry.cz

Kávička chutná více s napěněným mlékem

Ověřený zákazník Testuj.to Filip

• Kompaktní velikost
  • Kvalitní provedení
  • Velký výběr kávy
  • Možnost zastavit i prodloužit přípravu kávy
  • Nemožnost vypnout proces odvápnění

Už při rozbalování je vidět kvalitní provedení s bohatým příslušenstvím, které je v základním balíčku. Hrubost namletí kávy lze nastavit dle preferencí a potřeby kávy jednoduchým otočením kolečka v nádržce na kávu. Kávovar se automaticky pravidelně proplachuje, což zajišťuje správnou chuť a kvalitu připravené kávy. Naměňovač mléka se čistí jednoduše stejně jako zbytek kávovaru. Po prvotním seznámení je uživatelsky přívětivý a pochopitelný. Skvělá je možnost úpravy velikosti i síly kávy dle momentálních preferencí. Vzhledově se hodí do moderní kuchyně ve stříbrných a tmavých barvách. Celkově veliká spokojenost.

Kimbo for DeLonghi Prestige 1 kg

Kimbo for DeLonghi Prestige 1 kg

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v NEJCENY.cz

Děkuji pěkně za krásné zboží moc spokojen

Ověřený zákazník Cleno.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Cleno.cz

• ověřená kvalita
DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B

DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B

Ověřený zákazník JIRNO - STORE & SERVIS Roman

Zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

Trochu hlučný, ale káva je dobrá

Ověřený zákazník KupToTu.cz Jiří

• Hustá pěna
  • Tichy
  • Snadna udrzba
  • Dve karafy na mléko
  • Prostor na skleničky na kávu
  • Muj profil
  • Vse si můžete nastavit

Doporučuji kávovar De'Longhi Dinamica Plus. Krásně husta pěna, nepropadne ani kostka cukru. Tichý režim během mletí kávy. Nastavíte si ve svém profilu, svou kávu, tak jak ji máte rádi. Jedním kliknutím pak máte svoje dokonalé latte třeba :). Co se týče údržby, přístroj vás krásně navede, co máte dělat. Zvládne to každý. Líbí se mi prostor na skleničky na kafe, celkový příjemný designe kávovarů a také, že v balení naleznete dvě karafy na mléko.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Dodání s filtrem vody
  • Ideálně seřízený mlýnek z výroby.
  • Upozornění na čištění mlékovky po přípravě kávy s mlékem.

Skvělý kávovar pro milovníky výborné kávy jako z kavárny. Hustá, pevná mléčná pěna, možno připravit i samostatně bez kávy, stejně tak horká voda na čaj.

Dodáno s filtrem na vodu do nádržky kávovaru.

Jemně namletá káva na ideálně seřízeném mlýnku už z výroby.

Nemám co vytknout.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Bohatá pěna
  • Výborná káva jedním kliknutím
  • Snadné čištění
  • Filtr v nádobce s vodou a nastavení tvrdosti vody
  • Přiměřená hlučnost kávovaru
  • Trochu horší čištění odkapávače na vodu

Hezký design a výborná káva jedním kliknutím. Mohu si vybrat, zda si dám studené kávové nápoje, horké kávové nápoje nebo jen horkou vodu. Káva je čerstvě namletá s bohatou pěnou, mohu si zvolit intenzitu kávy a pěny. Velkou výhodou je snadné čištění. Káva je srovnatelná s kávou v kavárně.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• design
  • snadná údržba
  • jednoduché a srozumitelné ovládání
  • výtečná chuť kávy
  • mléčná pěna, která je hustá a vydrží
  • Zatím není co vytknout

Kávovar můžu doporučit všem, hlavně těm, kteří mají v oblibě kávy s mlékem. Kávovar umí udělat výborné Latte s vynikající mléčnou pěnou, která nepadá. Údržba mléčné karafy je velmi snadná, po každém použití vás kávovar vyzve k vypláchnutí karafy, která se vypláchne sama při otočení tlačítka na pozici clean. Mimo to má kávovar hezký nadčasový design a přehledné ovládání.

Ověřený zákazník Testuj.to Adam

• Design pěkný
  • Ovládání snadné
  • Žádné negativa

S kávovarem De'Longhi Dinamica Plus jsme naprosto spokojení. Design kávovaru je pěkný. Přístroj nabízí mnoho druhů kávy (zatím jsme neměli všechny) které chutnají skvěle. čištění je velice snadné a ovládání také. na žádná negativa jsme zatím nenarazili.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• dobrá výsledná káva
  • uspokojivá mléčná pěna
  • ocelové kameny mlýnku
  • ověřená prestižní značka
  • mletí kávy je hlučné stejně jako u ostatních kávovarů
  • samotná příprava mléčné pěny není možná
  • celý proces přípravy "lattéčka" by mohl být rychlejší

S tímto kávovarem jsem moc spokojená. V bílém provedení vypadá skvěle. Plast, z něhož je zhotoven, se zdá být pevný, kvalitní. Ovládání je opravdu velmi jednoduché a intuitivní. Přístroj vaří dobrou kávu. Piju hlavně latté macchiato, kávovar dokáže připravit skvělou pěnu také z ovesného mléka. Stroj se sám čistí před i po přípravě kávy, v případě mléčného nápoje poté propláchne trysku. Karafku se zbylým mlékem je možné uložit do ledničky. Líbí se mi, že si mohu navolit jak hrubost mletí, tak také sílu kávy a případně dlouhým stiskem tlačítek přeprogramovat nastavené programy pro přípravu kávy. Celkově přístroj hodnotím velice pozitivně a jsem ráda, že jsem nakonec zvolila tuto značku.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Design
  • Funkce
  • Lahodná chuť kávy
  • Skvělá pěna
  • Doplňkové vybavení - sklenice, káva
  • Poměrně složité čištění kávovaru

Velmi luxusně vypadající kávovar, který překvapí svou příjemnou velikostí a množstvím káv, které dokáže připravit ve skvělé kvalitě - nesrovnatelné s kapslovými kávovary. Skvělá je možnost uchovávat mléko v lednici jednoduchým vycvaknutím nádoby na mléko. Velmi příjemné je jednoduché ovládání, trošku náročnější je proces odvápnění, ale dá se zvládnout podle návodu.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Chuť kávy
  • Množství funkcí
  • dotykový displej

Kávovar De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.61 W se mi designově velmi líbí, zapadne do moderní kuchyně, s tím, že má i dotykový displej.
Ovládání kávovaru je velmi intuitivní, takže vhodný možná i pro starší osazenstvo, protože se s ním naučí každý, není to žádná věda. Vyzdvihnu fajn funkci, a to že je možné použít jak zrnkovou, tak mletou kávu. Chuť kávy mě mile překvapila, oproti starému kávovaru, je tento nový kávovar parádní, chuť kávy je opravdu velmi lahodná. Vřele mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Matěj

• Designe
  • Dotykový panel
  • Samočistící funkce

Pro mně přechod z ručního na automaticky kavovar je super změna. Nemám co hodnotit negativně.
Přístroj disponuje velkým zásobníkem kávy na kávová zrna obsahu 250g a nabízí možnost použít i na mletou kávu.
Snadno se ovládá, díky jednoduchému rozhraní na dotykovém panelu.
Technologie LatteCrema Hot je jednoduchá. Jsem velice nadšen, když jsem nalil mléko do nádoby, která má i odměrky kolik mléka, na jakou kávu přístroj použije a vytvořilo mi to lahodný Latte nebo cappucino jako z kavárny.Kávovar má super možnost , že si můžete i sami určit intenzitu kávy a hrubost namletí kávových zrn. Stroj připraví až 5 základních druhů kávy včetně horké vody. Jsem s ním spokojen. Je to všechno velice jednoduché a i samotný stroj je na údržbu jednoduchý. Díky plněautomatickému kávovaru Delonghi Magnifica Start bude příprava kávy pro Vás každodením požitkem. Nejen, že si můžete připravit espresso, a kávu, ale díky technologii LatteCrema Hot si vytvoříte další kávy a obohatíte jej o napěněné mléko.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

Přidáno: 4. ledna 2024

• Nastavení intenzity kávy
  • Jednoduchost
  • Rychlost přípravy
  • Chuť kávy
  • Automatické čištění
  • Možnost nastavit údaje pro svou konkrétní kávu

Kávovar De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.80 SB nabízí několik druhů káv. Je možné připravit cappuccino, latte, espresso, lahodnou kávu a horkou vodu pro čaj. Kávovar namele zrnkovou kávu podle vašich preferencí nebo lze použit již namletou kávu.

Lze nastavit intenzitu kávy a současně u každého druhu kávy také její objem. Kávovar vytváří krásnou a hustou pěnu, ať již použijete mléko kravské nebo rostlinné.

Kávovar se snadno ovládá a je samočistící. Na údržbu je velmi jednoduchý. Design je elegantní.

Kávovar De'Longhi Magnifica ECAM 220.80 SB doporučuji.

DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.30.SB

DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.30.SB

Ověřený zákazník planeo.cz Ája

Přidáno: 4. ledna 2024

(naposledy upraveno 4. ledna 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

Super kávovar, vybrala jsem dle modelu, který máme na firmě. Když vyberete kvalitní kávu, pochutnáte si na výborném nápoji. Šlehá krásnou pěnu na cappuccino . Nastaveni kávovaru dle návodu bez problémů. Výhodou je přesné nastavení vody dle velikosti hrnečku. Velká spokojenost a vřele doporučuji.

Reakce značky DeLonghi

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vaše 100% spokojenost nás velice těší.
Přejeme Vám příjemný den.
DeLonghi Group

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25