Recenze Denon

Ověřený zákazník Salony Denon Beawish

Přidáno: 19. října 2020

Zakoupeno v Salony Denon

• Slušný zvuk
  • Odolnost proti prachu a vlhku
  • Snadné ovládání
  • Přijatelná spotřeba ve stand-by
  • Display by nebyl na škodu

Ověřený zákazník HIFI MEDIA Karel

Přidáno: 19. října 2020

Zakoupeno v HIFI MEDIA

• Plně automatický gramofon kvalitní konstrukce.
Denon DP-450USB

Denon AVC-X3700H

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz Špacír

Přidáno: 11. září 2020

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

• Možnost připojení 11 repro+Sub.

Jeden z mála 9.2 AV receiverů, kde je skutečně možnost připojení 11reproduktorů a umí přepínat mezi 7.1.2/ 5.1.4/ 7.1. U jiných značek schází 1 pár svorek High, dejte pozor, pokud máte doma 7.1 a nechcete příjít o zadní Back repro.

Denon DHT-S316

Denon DHT-S316

Jirka Došek Jirka Došek

Přidáno: 30. července 2020

• No zakoupil jsem si tento soudbar protože bydlím v panelovém domě mám ještě yamahu 5+1 ale využít to v paneláku je tak na vystěhování tak jsem se rozhodl pro tento soundbar a musím napsat že jsem naprosto spokojený s čistotou zvuku Denon prostě není co dodat na tak malý sounbar prostě špičková čistota na poslech mohu určitě jen doporučit

Denon DCD-600NE

Denon DCD-600NE

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 7. července 2020

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Přehrává všechno v super kvalitě

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. června 2020

• Jako radio a CD přehrávač dobré. Hezky vypadá. O detailním podání zvuku nemůže být řeč. Triangl v orchestru nezaslechnete, energického basu se nedočkáte ani přes kvalitní sluchátka, což je ovšem patrné z technického popisu. Matoucí jsou recenze, které vynášejí zařízení ve své kategorii do nebes.
  • Zpoždění zvuku při přehrávání videa přes bluetooth 2 dlouhé vteřiny - vidíte, jak zpěvák začíná zpívat, hlas uslyšíte za ony 2 vteřiny. Bluetooth nesrovnatelně levnějšího Sony zpozdí za srovnatelných podmínek o desetinku vteřiny. Internetové rádio - TuneIn - prakticky nepoužitelné, zdlouhavé vyhledávání. USB flashku nerozpoznal žádnou. Stejné flashky přehraje každý "stroj", co mám doma. Načítání CD je rovněž pomalé.

Tak tenhle EISA oceněný Denon je velké zklamání. Jestli se moje výtky týkají všech přístrojů, to nevím. A reklamace? Tuším, že to může být show. Krom jiného jsem se dočetl v manuálu, že přístroj nemusí načíst každý typ flashky. Že jsem nakoupil výrobek pro český trh mě patrně nepomůže. Měl jsem si před nákupem přečíst, že Denon a Marantz jsou jen marketingové značky, slavná minulost šla do pryč.

Denon RCD-N10 CEOL + SCN-10

Denon RCD-N10 CEOL + SCN-10

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. května 2020

Zakoupeno v Obchody24.cz

• teprve testuji
  • příliš brzy na zjištění nedostatků

Přidáno: 18. května 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Velmi kvalitní přístroj, bohatá výbava

Pavelkedar Pavelkedar Pavelkedar Pavelkedar

Přidáno: 17. května 2020

• Automatický systém
  • pěkný design
  • Plochý sterilní zvuk bez života, hloubky prostoru, bez dynamiky a basů

Velké zklamání. Zapojeno do audiofilního zesilovače NAD a HECO Celan GT 702.
Výsledkem byl zcela.
Po delším čase nepoužívání jsem stávající základní! přenosku se safírovou jehlou-která nenese značku Denon,ale pouze Made in Japan, vyměnil za přenosku s jehlou Ortofon 2M Blue + předzesilovač Pro-Jet Black. Integrovaný předzesilovač v gramošasi je ten nejlevnější( jeho konstrukce se kdysi používala do kazetových magnetofonů ).
A hle, zvuk najednou kvalitativně vystřelil do nebe.
Závěr : Silně předražený (pořizovačka kolem 10.000,-, nyní už níže), byť značkový gramofon. Záleží, co od toho čekáte, já jako fanda Denonu jsem čekal podstatně o hodně více. Nedoporučuji

Ověřený zákazník Salony Denon Ověřený zákazník

Přidáno: 13. dubna 2020

Zakoupeno v Salony Denon

• mnoho funkcí
  • appka celkem funguje
  • zvuk v dané kategorii
  • DAB+ funguje citlivost dobrá
  • plastová tlačítka na přední straně ale to je design subjektivní
  • ty appky na řízení a streamování jsou až dvě ale asi nešlo udělat jednu pro všechny denon přístroje a když to máte nastavené tak můžete použít jen display přístroje

V dané cenové kategorii by jste tento produkt určitě měli zvážit a pokud je pro vás zvuk ok, tak funkcemi a konektivitou vás určitě nezklame.

Mountain Gear Mountain Gear

Přidáno: 7. dubna 2020

• Dobrý zvuk (s Polk S20e), ale nejsem hifař.
  • Nesmyslné ovládání. Na jednotce nejsou kvuli designu zepředu skoro žádná tlačítka, zezhora je jen přetáčení atd. ale tam většinou něco leží. Takže vše se dá ovládat jenom přes dálkáč nebo mobil.
  • Internetová radia nejdou přepínat pomocí čísel na ovladači, ty fungují jen na normální radio. takže musíte složitě vyvolat oblíbené, doklikat po jedné, 2x potvrdit... kdo tohle vymyslel.
  • Aplikace HEOS se často nechce připojit, takže to trvá ještě déle, tam to také vždycky zapomene, kde jsem byl naposled, takže se člověk musí proklikávat, kam chce.
  • Malý display, měl jsem Onkyo, kde byl sice super display, ale ovládání a připojiteknost ještě horší.
  • Nemá DAB!
  • Pracuje jen s TuneIn inet radios, které aktuálně nepřijímá nové stanice a spoustu jich tam nemá.
  • Podcasty jdou sice na TuneIn nastavit do oblibenych, ale na Denon nefungují.
  • Cca 1/8 zapnutí se nepřipojí k WiFi vůbec.
  • Když pustím notebook s bluetooth, tak se mi Denon přepne třeba z radia na blootooth automaticky.
  • BlueTooth má latenci, takže např na video nepoužitelné.
  • Některé stanice, které na webu TuneIn jdou, tak v Denonu se nepřipojí.
  • Když jsem připojil USB s mp3 a wav, tak nasledně přestal chip fungovat, neni vidět ani v PC, ale možná jsem to měl nějak od věže odpojit a byla to moje chyba.

Dá se s tím žít!
Ale čekal jsem víc, četl jsem samou chválu a ocenění, proto jsem se tak rozepsal kvuli ostatním. onkyo cr-n775d byl větší průšvih, že jsem to až musel vrátit a vyměnit za toto.
Asi jsem moc náročný na logiku ovládání.

Libor Petráš Libor Petráš

Přidáno: 29. února 2020

• zvuk
  • plně automatický, nelze šetrně přeskakovat skladby

Poměr cena-výkon je skvělej. Jsem z něj opravdu nadšený. Souhlas se všemi komentáři a připomínkami níže. Jen doplním, že má překvapivě dobrý zvuk. Předtím jsem měl Tesla NC440, který se bohužel již po několikáté porouchal a už jsem do něj nechtěl investovat. Koupil jsem Lenco L-3808, ale obratem šel zpět. Zvuk z něj lezl příšerný. Na tenhle jsem narazil náhodou, navíc pasuje k ostatním Denon komponentám. Dá se pořídit i v černé barvě jako Marantz TT5005-N1B.

Denon PMA-600NE

Denon PMA-600NE

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2020

Zakoupeno v CZC.cz

• 3 digitální vstupy , PHONO vstup , BLUETOOTH pro mobil , reprosoustava 4-16 ohmů , výstup pro SUBWOOFER - asi nepoužiji , s metrovýma sloup. reprobednama basy slušné .

Potřeboval jsem nový zesilovač který bude mít 3 digitální vstupy , tak padla volba na tento DENON. Nejsem náročný hifista , z mého pohledu zvuk a výkon velmi dobrý. I cena , protože zesilovač není levná záležitost .

Přidáno: 4. února 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

solidní produkt za přijatelnou cenu

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. února 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• V této cenové relaci velice kvalitní gramofon.

Doporučuji.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. února 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• Look and sounds great

Přidáno: 26. ledna 2020

• Za tu cenu nic.

Velmi příjemný zvuk, skvělá konektivita.

Přidáno: 30. prosince 2019

• Hezký vzhled