Recenze Explomax

• Je za super cenu.

Skvělý chutný protein.

Přidáno: 20. června 2017

Zakoupeno v F-sport

• Cítím postupně se uvolňující nabuzení během celého tréninku, ne jako u některých ostatních přípravků, které mě "nakopli" najednou až se mi zamotala hlava a po půlce už jsem byl KO
  • Osobně pociťuji, že jsou svaly výkonější ale i po zátěži uvolněné a nemám svalové křeče.
  • Viditelně znatelné rychlejší rýsování a nárust kvalitní svalové hmoty.
  • Po tréninku nezůstává nepříjemný pocit "nakopnutí"
  • Ananasová příchuť je celkem v pohodě.

Produkt mi byl doporučen, skvělá volba, dříve jsem používal jiné produkty včetně nitrixu, který byl sice účinný, ale měl extrémně prudký nástup a i po dlouhém tréninku jsem jej nedokázal vycvičit a cítil jsem dost dlouho nepříjemný pocit, krom toho mne druhý den stejně bolely svaly, měl jsem křeče a svalové horečky a krom toho nebyly moc vidět výsledky, což se mi zde nestává, používám sice krátce, ale po cca 3 týdnech vidím vetší rozdíl, než u ostatních produktů které jsem vyzkoušel po cca 2-3měsících, zůstává kvalitní svalovina ... ani nevím až dojde, jestli budu zkoušet jiný, nebo radši zůstanu u tohoto, jelikož jsem s ním spokojený...

Přidáno: 30. května 2017

Zakoupeno v F-sport

Jeden z mála NO po kterém nebolí žaludek a je opravdu nakopávací, tak že pozor!!! opravdu nakopává!!!

Přidáno: 29. května 2017

(naposledy upraveno 28. srpna 2018)

• Skvělá chuť
  • Dobrá cena.
  • Obsahuje CFM proteiny.
  • Obsahuje Creatin pro podporu regenerace a růstu svalů.
  • Obsahuje Palatinosu.
  • Vhodný pro všechny, kdo nemůžou nabrat svaly.

Propracovaná směs bílkovin od "rychlých" až pro "pomalé" + stejně propracovaná směs sacharidů a k tomu Creatin to je základ opravdu účinného gaineru pro růst svalové hmoty.

Je určeny zejména pro ty, kdo dlouhodobě nemůžou nabrat a pro ty, kdo chtějí nabrat co nejrychleji.

Bere se po silovém cvičení a také každý den dopoledne. Maximální povolené dávkování jsou 3 dávky za den.

Bonusem je snadná rozmíchatelnost a lahodná chuť gaineru a to i s vodou a s mlíkem je to úplná pochoutka.

Přidáno: 25. května 2017

• Výborný protein. Kvalitní, chutný a lehce stravitelný.
  • Nejsou.

Tento protein jsem si vybral, protože je to čisté CFM a ještě v instantní formě - to vypadalo velmi zajímavě. A přitom za dobrou cenu. Vybrat jsem si mohl lehce dražší dózu nebo levnější sáček.
Dal jsem na doporučení kamaráda a zkusil kokos. A je to výborný a lahodný protein. Opravdu jde lehce rozmichat i lžičkou, ale míchám ho stejně v šejkru. Výsledný nápoj má příjemnou konzistenci a velmi lahodnou chuť. Takže naprosta spokojenost. Příště asi zkusím nějakou ovocnou chuť. A už si vezmu jen sáček, dózu použiju tu, co už mám.
Používám protein při rýsování a funguje mi to perfektně, svaly neztrácím a citím se po něm dobře (ještě to kombinuji s Nočkem, BCAA a HMB).
Už jsem zkusil dost proteinu, ale tenhle je nejchutnější. Zároveň to není žádný obyčejný koncentrát, ale poctivý CFM. Kvalita jde poznat už na struktuře prášku, při otevření dózy.
Cena je naprosto úžasná vzhledem k tomu, jak kvalitní protein to je. Všem doporučuji!

Martin Martin

Přidáno: 13. května 2017

• Kvalitní ověřené suroviny.
  • Nízká cena.

Klasický Gainer pro ty, kdo potřebuji rychle a efektivně nabrat svalovou hmotu. Základem je samozřejmě tvrdý trénink v posilovně.

Gainer dodá dostatek živin pro růst. Bere se jedna až tři dávky denně. Cíl je prostý, příjem energie musí být vyšší než výdej, pak nastane růst.

CFM WHEY GAINER PROFESSIONAL patří mezi špičkové gainery s perfektním složením. Obsahuje vyváženou kombinaci mono a polysacharidů včetně palatinózy, která pomáhá optimalizovat vylučování inzulínu a tím i co nejefektivněji ukládádat glykogen do svalových buněk. To řadí CFM WHEY GAINER PROFESSIONAL mezi absolutní špičku ve své kategorii na trhu. Díky obsahu vysoce kvalitních bílkovin na bází CFM ultrafiltrované syrovátkové bílkoviny je dosaženo rychlé stravitelnosti a maximální využitelnosti v organismu. Pro nabírání, nebo udržení svalové hmoty je tento přípravek vynikající. Je vhodný pro amatérské i vrcholové sportovce. Neobsahuje aspartam ani sóju.

Energii a živiny máte tedy zde, aby rostly svaly a ne tuky je třeba tvrdě dřít v posilovně. Sám jako klasický hardgainer jsem takto nabral z 60 na 95kg ve dvou objemech po 4 měsících. A dodnes nemusím nic řešit. Jednou získané svaly už mi zůstanou, jen s nimi pracuji.

Vyzkoušel jsem více gainerů a tento má velmi rozumné složení a skvělou chuť. Na výběr je jahoda, vanilka, čokoláda, kokos, banán, káva, oříšek, marcipán, čokoláda-kokos, čokoláda-oříšek a jahoda-banán.

I dnes ve vyšším věku se nebojím po tvrdém tréninku dávky gaineru. Tvrdě zatížené svaly, sacharidy rády využijí a přínos tréninku se zvýši.

Martin Martin

Přidáno: 25. dubna 2017

• Špičkové a plně instantní NOčko. Dobrá chuť a skvělá pumpa. Assassins Pump obsahuje pouze látky nejvyšší kvality a pouze ty jenž jsou ověřené. Směs byla ověřená mnoha testy, jak je zvykem u celé řady Professional.

Ultimativní NOčko, obsahující všechny potřebné látky v maximální dávce a v maximální kvalitě. Jednoduše, prostě a na základě zkušeností - pro maximální pumpu.

Skvělá chuť porovnatelná s komerčními sladkými nápoji. Ani nepoznáte, že se jedná o doplněk výživy.

Dávkování: 10 g produktu (1 odměrku) rozmíchejte ve 150-250 ml studené vody a vypijte 30 minut před tréninkem

Složení: beta-alanin, alfa-ketoglutarát L-arginin, citrulin, taurin, L-glutamin, L-tyrosin, L-arginin, regulátor kyselosti kyselina citronová, BCAA 2: 1 1 (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), kofein, sladidlo sukralóza, vitamin B6 hydrochlorid ( pyridoxin) a další ...

Přidáno: 19. dubna 2017

Zakoupeno v F-sport

• Dost dobré napumpování.

Dobrý.

Jana Šestová Jana Šestová

Přidáno: 12. dubna 2017

• Výborná chuť
  • Rozumná cena

Je to větší balení, než maji ostatní a přitom není dražší. Chuť je skvělá.
Ionto Vita používám při běhání nebo, když jdu na kolo.
Doporučila bych ho i ostatním, pro doplnění minerálů během pohybu.

• Je bez aspartamu.
  • Super cena.

Nápoj, který chutná a je za super cenu. Produkty Explomax Professional se mi líbí :-)

Anonym Anonym

Přidáno: 11. dubna 2017

• Perfektní pumpa, perfektní rozpustnost a dobrá chuť.

Vyzkoušel jsem více příchutí a nejvíce mi chutná malina.
Tréninky jsou perfektní, jsem napumpovaný k prasknuti a nevím, kdy přestat. Dokonce i více nazvedám.
Po prvním tréninku jsem byl úplně rozlámaný, ale zamakal jsem i na regeneraci a je to super.
Někdy to piju i po ránu,jen tak, ať se proberu. A taky ten pocit velkých svalů je super :-D

Přidáno: 11. dubna 2017

• Chutný, levný a funguje - prostě perfektní.

Koupil jsem ho na doporučení kamaráda z posilovny a nelituji. Je skvělý a ušetřím spoustu peněz.

Anonym Anonym

Přidáno: 10. dubna 2017

• Vysoká kvalita suroviny - L-carnitin Base.
  • Velké balení 150g v 1200ml.
  • Nízká cena.
  • A je bez Aspartamu.

L-carnitin používám pro podporu spalování v kombinaci se spalovačem.
Vysoká kvalita suroviny - L-carnitin Base znamená, že použití jde poznat. Mám více energie a síly, více se zahřívám.
Velké balení 150g v 1200ml. Znamená, že jedna silná dávka je jen 8ml. A v balení je 150 dávek. Takže toto balení vydrží opravdu dlouho.
Skvělá a jemná chuť. I když při dávce 8ml to až tak nejde poznat.
Nízká cena je dána výhodnou koncentraci. Patří mezi nejlevnější Carnitiny a přitom je to nejvyšší dosptupná kvalita.
A nakonec je bez Aspartamu.

Přidáno: 25. března 2017

Zakoupeno v F-sport

• Vstřebává se rychleji než tablety
  • Udělá sladidla..Jako ostatně téměř ve všech tekutých doplňcích sportovní výživy..

Reakce obchodu F-sport

Přímo aspartám tam právě není.
Tyto produkty bývají dlouhou dobu otevřené. Toto konkrétní balení má 150 plnohodnotných dávek. Po otevření se tedy bude používat 75 až 150dnů. Bez chemie by se v takovém produktu udělala taková "přírodní příroda" o kterou určitě nikdo nestoji. Ony ty houby, plísně, baktérie (a občas i brouci) v bio věcech všeobecně jsou sice ECO, ale produkuji toxiny, které jsou mnohdy X- násobně nebezpečné. V takovýchto koncentrátech je zodpovědné nějakou ochranu zdraví použit.

Petr Kouba Petr Kouba

Přidáno: 23. března 2017

• Výborná chuť a vůně. Měl jsem kokos.
  • Horší rozpustnost

Po promíchání v šejkru zanechává drobné pucky, ale zjistil jsem, že stačí dát víc vody a nechat chvíli odstát a pucky zmizí. Chuťově výborný a středně lehce stravitelný. Po snědení 4kg je znát slušný nárůst síly i hmoty

Explomax Whey Pro Gainer 1 10000 g

Explomax Whey Pro Gainer 1 10000 g

Přidáno: 25. prosince 2016

Zakoupeno v F-sport

• Dobrá rozpusnost a chuť.
  • Je maličko sladší.

OK.

Explomax Creatine monohydrate micronized 300 g

Explomax Creatine monohydrate micronized 300 g

Přidáno: 27. září 2016

Zakoupeno v F-sport

• vyhodna cena,vyzkouseny sedi mi

je to vyhodne

Přidáno: 23. srpna 2016

• Maximální nakopnutí
  • Chuť cvičit
  • Koncentrovanost
  • Chuť - ta je otřesná (ale dá se to přežít)

Zakoupil jsem tento produkt s příchutí Maliny. Chuť je strašně chemická a celkově není dobrá, ale dá se to vypít :)
Po prvním tréninku jsem nemohl přestat cvičit, opravdu jde o jeden z nejlepších NO suplementů, které jsem měl. Cvičím 5x týdně a i přesto nedochází k návyku, a funguje pokaždé na výbornou. Tento produkt mohu opravdu doporučit. Za celkem rozumný peníz opravdu hodně muziky.

Zobrazuji 101 - 120 ze 140 recenzí 1...3 4 5 [ 6 ] 7