Recenze GREEN SWAN

Ověřený zákazník Testuj.to Michlíková

Přidáno: 29. září 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• Snadné užívání i pro děti. Tabletky se dají vysypat do jídla nebo potí
  • Zlepsil se mi zdravotní stav
  • Vnuk po dobu užívání neonemocněl
  • Vše v pořádku

Moc fajn balení .Aplikace bez problémů. Dětem možno nasypat do jídla a pití. Starala jsem se o nemocného s virovým onemocněním. Nic jsem nechytla. Vnouček během užívání nebyl nemocný. Objednávané další balení. Za nás mohu doporučit. Celkové zlepšení stavu. Mám po bolesti břicha . Užívala jsem dvakrát denně. Vnouček jednou . Tabletky jsou od tří let a v tomto období super. Doporučeno známým i rodině.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 29. září 2022

• Dobře se polykají
  • Praktické balení
  • Dlouhodobá podpora imunity
  • Může užívat celá rodina
  • Složení výrobku
  • Pro děti velké na polknutí a při rozdělání hořká
  • Vyšší cena

Během užívání jsem nechytla ani rýmu. A přitom jsem prochladla i se setkala s nemocnymi. Sice beru teprve necelý měsíc, ale po téhle zkušenosti věřím, že funguje.
Na první pohled se mi líbí praktické balení výrobku a přehlednost složení. Mám ráda tento typ tobolek, dobře se polykají, jen pro děti mi přijde horší tato varianta na polykání a při rozdělání jsou hořké.
Během užívání jsem nepostřehla žádný problém s trávením.
Určitě výrobek doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Balení
  • Účinnost
  • Velikost léku

Obal zaujme na první pohled, čitelný a není přeplácaný nesmysly. Bohužel si nemohu dovolit dále tyto léky kupovat protože jsou příliš drahé, ale jsou skvělé a pomáhají rychle. Balení je praktické, tablety jsou sice větší, ale polykají se velice dobře. Než jsem začala tyto tabletky brát byla jsem nastydlá, zkusila jsem, a velice mile mě překvapily. Po pár dnech užívání se stav zlepšil, věřím že pomáhají a všem rozhodně doporučuji zakoupit.

Ověřený zákazník Testuj.to Yvona

Zakoupeno v Testuj.to

• kapsle se jednoduše polykaly
  • jednoduché užívání
  • obal
  • vhodné pro děti
  • vodné pro diabetiky
  • obsahuje vitamin D
  • probiotická pachuť

Skvělý výrobek. Užívám ho asi měsíc a i přes výkyvy počasí, díky kterým obvykle onemocním a setkání s covidovým pacientem, jsem nepocítila žádné virové nebo bakteriální onemocnění. Během užívání se mi zlepšilo i zažívání. Je skvělé, že produkt je i pro ději, jen bych zvolila jiný způsob užívání. Stříhání kapslí se mi moc nezamlouvalo. Výrobek se však dobře polyká, jak se zapitím, tak i bez zapití. Líbí se mi také obal a dobře otevíratelná dózička.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Baleni

Výživový doplněk GS Probio glukan je parádní do těchto chladných, zimních měsíců na podpory imunity. Obal je jednoduchý, přesto koukavy. Tablety se snadno polykaji, nejsou nijak velké, pro ty, komu vadí užívání. Zatím se účinnost projevila kladne, tukam že mne nedostalo nachlazení, ani viroza.

Ověřený zákazník Testuj.to KAMILA

Přidáno: 27. září 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• Jedna tabletka místo 5 :-)

Nejsem zastánce chemických vitamínů ale trápí mě celiakie a Diabetes takže to jen přírodními vitamíny nejde . Dříve jsem brala denně cca 5 vitamínů včetně probiotik . Po objevení GS Probio Glukan mi stačí jedna tabletka denně a já se večer nemusím hrozit že ráno do sebe budu cpát 5 tabletek po kterých mi nebude dobře . Všem vřele doporučuji :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

Přidáno: 27. září 2022

• Snadne uzivani
  • Design obalu
  • Funkcnost probiotik
  • Neni co vytknout

Krasny modry desing obalu. Probiotika vsem doporucuji na 100%. Pomohlo mi to na imunitu a nafouknute brisko. Nemuzu si to vynachvalit,protoze to opravdu funguje. Snadne uzivani probiotik -bere se 1 tabletka s jidlem a to mi pomohlo s travenim. Imunita se mi zlepsila, protoze v tomto pocasi uz byvam nemocna a vsichni kolem mne take a ja jedina nemocna nejsem, i kdyz se setkam s nakazenou osobou.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Pouze jedna tableta denně

Výhoda je, že stačí brát pouze jednu tabletku denně ( při potížích dvě), velikost je také přiměřená. Tablety není třeba vylupovat z blistru, jsou v doze :) Vyhovuje mě i mému muži. účinnost asi slušná, během testování jsme nebyli nikterak nemocní (oba se denně setkáváme s hodně lidmi).

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• obal
  • kapsle

GS Probio Glukan po téměř měsíčním užívání a celkem fyzicky náročném období jsem neonemocněla i když kolem mne řádil Covid. Jen občas nějaký průjmový projev byl, ale nic akutního nebo četného. Raději užívám tabletu než tobolku. Za mně celkem dobrý doplněk

Ověřený zákazník Testuj.to Eva Pakošová

• Praktické balení
  • Tobolky se snadno polykají
  • Probiotika s denní dávkou vitamínu D
  • Po celou dobu užívání jsem neonemocnělacněll
  • Viditelné zlepšení celkového zdravotního stavu
  • Zlepšení kvality spánku
  • Viditelné zlepšení kvality nehtů a vladů
  • Pro celou rodinu
  • Skvělý typ na dárek
  • Chtělo by ti vymyslet velké, mega balení s celoroční uásonou pro celou rodinu

Naprostá spokojenost s produktem GS Proboo Glukan. Velice rychle poorovány pozitivní změny, celkově přispívá ke zlepšení trávení, kvality spánku, k zlepšení kvality vlasů a nehtů. Znatelný příval energie a rychlý ústup únavy. Pozitivně přispívá k celkovému zvládání stresu a k zlepšení nálady. Pravidelné užívání tohoto přípravku všem doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Zakoupeno v Testuj.to

• Obal, množství kapslí v balení
  • Detailní popis v balení
  • Pro. celou rodinu
  • Lehký zápach (ale neodradí)

Praktické balení a detailní popis v krabičce. Nedoporučuji tobolky dělit, lehký zápach by mohl zarazit. Mne neodradí, naopak. Po necelém mesici užívání vnímám změny v oblasti střev. Jsem zdravá a antibiotika jsem v poslední době neužívala. Gs probio glukan tedy dokáže napravit i stravovací prohřešky.

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

• kombinace účinných látek
  • rychlý nástup

Obal produktu je decentní. Vyhovuje mi možnost vybrat různé velikosti 60 a 120 kapslí.V sychravém počasí je to skvělá kombinace podpory imunity a zdravého zažívání. Zažívání se rychle spravilo.Tobolky se dobře polykají. Cena je přiměřená a ráda tuto částku vynaložím pro posílení imunity. Užívání jednou denně mi plně vyhovuje.

Ověřený zákazník Testuj.to David

• Složení
  • Dávkování
  • Balení

Produkt bych doporučil vše co potřebuji posílit imunitu a střevní mirofloru po měsíci užívání se cítím lépe nejsem tak unavený a hlavně imunita je lepší teď na podzim je třeba imunitu trochu posílit aby byl člověk zdraví a fit. Mě pomohl dosti jsem rad ze se ke mě produkt dostal a budu jej užívat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to ivana

• ano

GS Probio Glukan jsem otestovala..citim se byt vice energicka..po kratkém uživaní se neda toho moc napsat,,ale byla jsem překvapena že se necitim tak unavena..chodím na dialyzu a je mi o krapanek líp..je potřeba uživat dlouhodobě ...doporučuji zakoupit

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• Naprosto vše
  • Kvalita a dostupnost
  • Vůbec nic

Jedná o mimořádny doplněk a je to úžasná záležitost od firmy GS. Náhodou jsem před týdnem onemocněl kombinací rýmy, kašle a bolesti v krku a okamžitě jsem začal používat GS Probio Glukan a výsledek? Uzdravení po všech stránkách! Veliké překvapení! Velmi rád doporučuji všem ?

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Přidáno: 22. září 2022

• Snadné užívání

Pozitivní reakce a velká výhoda ze se kapsle muže otevřít a smichat popripadne s vodou či jogurtem při špatném polykání ?
Skvělý doplněk pro tyhle chladné dny a zvlášť když kolem sebe mate dost nemocných lidi.
Za mě super probiotika a určitě doporučuji ??

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

Přidáno: 21. září 2022

• Jem zdravá jako rybicka

Gs probio glukan slibuje na svém obalu zenpodporuje imunitu a to skutečně splnil. A to je na začátku podzimu těžké.njenze to fakt funguje. Všichni okolo mě prskají,kýchaji a já jsem zdravá jako rybička. Určitě ho budu užívat už pořád, jeho složení a účinky mě přesvědčily.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

Přidáno: 20. září 2022

• pro celou rodinu
  • praktické balení
  • složení
  • vyšší cena

Oceňuji jednoduché balení a praktickou lahvičku. I při pravidelném užívání 1 kapsle denně jsem neonemocněla. Líbí se mi, že je možno přípravek užívat celou rodinou. Nevýhodou je snad jen vyšší cena, ale tak už to u kvalitních doplňků stravy bývá. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Vladimíra

Přidáno: 17. září 2022

• pěkný desing
  • snadné užívání kapslí
  • kombinace probiotik a kvasničného betaglukanu, s vitaminem D3 a selenem
  • není nic

GS Probio Glukan má moc pěkný, povedený desing. Je určitě nezaměnitelný s jinými probiotiky na trhu, kombinací probiotik a kvasničného betaglukanu, s vitaminem D3 a selenem. Dobírám druhé balení a cítím, že mé trávení je v naprostém pořádku a GS Probio Glukan mu dělá jen dobře. Také je super, že neobsahuje cukr, ani sladidla, takže je můžou užívat i diabetici. Pokud budu kupovat další probiotika, bude to opět GS Probio Glukan.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeněk

Přidáno: 15. září 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• cítím se lépe,podpořilo imunitu
  • i při úzkém kontaktu s nakaženým jsem zůstal imunní

Suprový výrobek. Tato tableta posílí Vaši imunitu a odolnost vůči chorobám. Je to výborná prevence před nemocemi i nachlazením. Kapsle se bezproblémově užívají a není problém s jejich trávením ani při vyprazdňování. Během užívání tablet jsem byl v kontaktu n nemocným a v pohodě,nenakazil jsem se.

Zobrazuji 21 - 40 ze 351 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...18