Recenze Herbamedicus

Swissmedicus Jezevčí mast 125 ml

Swissmedicus Jezevčí mast 125 ml

Přidáno: 13. dubna 2012

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Pomáhá odhleňovat a dobře vykašlávat.Příjemně voní a při rýmě také pomáíhá na bolest hlavy

Přidáno: 29. listopadu 2011

skvělá pro namožené svaly

Přidáno: 27. listopadu 2011

• Výborná na vše

Zvolila jsem nejsilnější verzi FORTE, všem doporučuji !

Přidáno: 26. listopadu 2011

• Výborná mast

Přidáno: 6. září 2011

Zakoupeno v Lékárna.cz

- tento produkt jsem objednala poprvé a zatím nemohu hodnotit

Přidáno: 31. července 2011

• vynikající mastr, která ulevuje od bolesti

Je naprd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takové masti nepotřebuju, jsou to kraviny

Přidáno: 25. června 2011

Zakoupeno v Lékárna.cz

• bolela mě po namáhavé práci moc záda a opravdu po pravidelném použití přestala doporučuji:)

určitě tento produkt doporučuji ostatním moc mi pomol při bolesti zad:-)

Ověřený zákazník Manitera.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. prosince 2010

Zakoupeno v Manitera.cz

vždycky pomůže

Přidáno: 31. července 2010

• Skutečně hřeje
  • výborný lék na těžké, unavené, oteklé nohy
  • výborné na masáže noh
  • cenově dostupné
  • poměrně velké balení
  • Žádné proti

Tak tuto mast jsem si pořídila kvůli mým nohám, které mne často nesnesitelně pálily, bolely a chytaly mne křeče. Mohu říct, že mast je učiněný zázrak, který skutečně pomáhá. Je vhodný právě na nohy, zmítané často křečemi či otoky, nebo ho můžete používat preventivně. Já ho nanáším hlavně večer a dělám si masáže lýtek. Skutečně cítím rozdíl, když tento produkt použiju. Nohy se nádherně uvolní, napnutí zmizí. Pokud vás chytne křeč, tak doporučuji tuto mast ihned nanést a masírovat. Napomůžete tak průtoku krve cévami a místo tak prokrvíte. Minimalizuje se tak také vznik křečových žil, které jsou naprosto nevzhledné a těžko se jich zbavuje. Mast je prodávaná v poměrně velkém balení o objemu 250 ml, které vydrží na několik desítek aplikací. Je i cenově dostupná. Mast se dobře roztírá a působí okamžitě. Příjemně pálí. Nemám nic, co bych vytkla a doporučuji ji!

Lucifereeek Lucifereeek

Přidáno: 29. července 2010

(naposledy upraveno 30. července 2010)

• bylinná mast
  • dostupnost
  • hřejivý účinek

Tuto mast máme pořád doma, dá se použít na křečové žíly, ale já ji používám hlavně v zimě, když mi promrznou klouby, tak mě to hrozně bolí, a tato mast je na to vhodná, vetřu mast do ruk, promasíruju, a hned cítím teplo - řekla bych, že to až pálí, a taky jak se to dostává dovnitř, použila jsem to už i u krční páteře, kdy jsem se nemohla vůbec otočit, opravdu doporučuji, mě to vždycky pomáhá, mamka to používá i na koleno, když s ním má problémy, na nějakou dobu se to uvolní. Mám s touto mastí jen dobré zkušenosti.

Přidáno: 30. dubna 2010

• účinná
  • ulevuje od bolesti, osvěžuje a chladí
  • univerzální použití
  • solidní cena
  • rychle se vstřebává do pokožky
  • lze používat i dlouhodobě
  • balení v kelímku

Přípravek na bázi čistých bylinných extraktů má univerzální využití - bolavé svaly, klouby, zády. Výborně se uplatňuje i jako součást rekonvalescence po úrazech nejrůznějších druhů. Moje maminka používá na těžké nohy a díky sedavému zaměstnání na bolest za krkem a bolest zad, táta si ji pochvaluje na bolavé nohy a záda, babička ji používá na mnohdy bolestivé křečové žíly a já ji používala při rekonvalescenci - pomohl mi na zlomená žebra a zraněné koleno. Po aplikaci navíc příjemně ochladí pokožku a přináší okamžité osvěžení a pocit úlevy. Lze používat čistě podle potřeby - každodenně nebo jen občas - když něco zabolí. Nám pomáhá celé rodině a i když alespoň pro mě se nejedná o úplně příjemnou vůni, tak efekt opravdu má. K dostání za solidní cenu. Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Manitera.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2010

(naposledy upraveno 16. dubna 2010)

Zakoupeno v Manitera.cz

• Výborná na bolest kloubů a páteře při námaze

Produkt mi byl doporučen známým.

Přidáno: 28. září 2009

• opravdu ulevuje od bolesti
  • příjemný chladivý pocit

Mé zkušenosti s Końskou mastí chladivou jsou,jen výtečné.Je to švýcarský výrobek,unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 bylinných a rostliných extraktu,ulevuje při bolestech kloubu,svalu,pateře,artritíďe,revmatu,zánětu šlach,otoku kloubu,ischiasu,křečových žilách i při namožených svalech.Moje maminka si tuhle mast nemuže vynachválit!Určitě doporučuji všem!

Přidáno: 28. září 2009

• pomáhá od bolesti
  • někomu muže vadit silný pocit tepla,jež je učinkem prokrvení partií

Koňská mast hřejivá,skutečná uleva pro klouby,svaly a páteř,také švýcarský výrobek,Mezi ním a chladivou mastí je rozdíl v intenzivním prokrvení pokožky,který pocítíte po nanenesení,velmi intenzivní zarudnutí pokožky je žádoucí.Má sestra tento výrobek používá na páteř a je s ním velice spokojená,pocit prokrvení ji přináší v oblasti páteře ulevu.

Přidáno: 2. března 2009

• široké uplatnění
  • okamžitý účinek, chladivý
  • osvědčený výrobek
  • tentokrát nenacházím

Opravdu jsem netušil, že budu hodnotit Koňskou mast. Ale protože mě často tato mast pomohla například po náročném běhu, tréninku a podobně - rád vám ji doporučím. Tuto chladivou mast, která je určena například při potížích s(se) revmatismem, šlachami, páteří, sval, si neustále pochvaluji. Je složena z 25 bylinek. Přesto, že mě tyto problémy netrápí, dost často si u mě najde uplatnění při běžné bolesti a únavě svalů po výkonu, bolesti hlavy. Myslím takový praktický doplněk do domácnosti, takový všeuměl.

Zajímavý popis a možnosti širokého použití najdete například na:

Přidáno: 2. března 2009

• přírodní složení z 25 bylinek
  • okamžitý účinek
  • zrudnutí pokožky v oblasti natření (nemůžete s tím hned mazat na diskotéku) :)

Nečekal jsem, že budu hodnotit zrovna koňskou mast. :) Ale protože jsem s ní hrozně spokojený, rád to sem napíšu. I když netrpím revmatismem, artritidou, páteře a podobnými problémy - najde si u mě časté uplatnění. Používám ji občas při únavě svalů, pomohla mi i při bolesti hlavy, zubu (natření tváře) a při podobných (občas "simulujích" a hypochodřích) bolístkách :)).
Je složena z 25 bylinek, má silný prokrvující účinek, hřejivá.

Zobrazuji 361 - 376 ze 376 recenzí 1...15 16 17 18 [ 19 ]