Recenze HITACHI

Ověřený zákazník JADAL.cz - Nářadí Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2015

Zakoupeno v JADAL.cz - Nářadí

• Špičkové provedení bez jediné vady. Popravdě jsem byl v obavách z plastového provedení těla kladiva, ale jde o velice masivní a pevný výrobek. Kladivo má dlouhou a velice ohebnou šňůru + kvalitní odolný kufřík.

Při koupi jsem se rozhodoval mezi tímto kladivem a Bosch GBH 2-26 DRE, která jsou takřka výkonově a provedením stejná. Konstrukčně má ale Hitachi v jednom případě použité valivé ložisko na rozdíl od kluzného u Bosche a tak jsem vzal Hitachi. Provedení je naprosto precizní, masivní a stoprocentně odpovídá ceně i zařazení. Výkon naprosto dostačuje na vrtání a sekání omítek, prostupů a drážek ve zdivu. Až dostatečně prověřím, tak komentář doplním.

Ověřený zákazník nářadí profi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. prosince 2014

Zakoupeno v nářadí profi.cz

• Vrtání do betonu je s vrtacím kladivem Hitachi hračka.
  • Žádné

Velmi kvalitní výrobek

Main Shaft

Main Shaft

Ověřený zákazník RCKING Ověřený zákazník

Přidáno: 25. listopadu 2014

(naposledy upraveno 25. listopadu 2014)

Zakoupeno v RCKING

vrtulníček opět létá

Hikoki (Hitachi) RH 650V

Hikoki (Hitachi) RH 650V

Ověřený zákazník Hobbycentrum Praha 5 Ověřený zákazník

Přidáno: 20. listopadu 2014

(naposledy upraveno 20. listopadu 2014)

Zakoupeno v Hobbycentrum Praha 5

• supr
  • lepší než ta puvodní od extul

Značku používám dlouho a jsem sní naprosto spokojený.Mám hitachi jako aku vrtačku už nějakých 8 let a pořád maká.

Přidáno: 18. listopadu 2014

Zakoupeno v Český obchoďák

• Měl jsem předchůdce BM1600 a byl jsem sním spokojený tak po dosloužení jsem sáhl znovu po tomto michadle a doufám že mě zase pár let nezklame

Michadlo se používá denně a po zkušenostech s jinými míchadli má mnohem lepší úchop a hlavně pohodlnou regulaci otáček jsem s ním opravdu spokojen a mohu doporučit

Ověřený zákazník Rucni-Naradi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. října 2014

Zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

ZAŘÍZENÍ JSEM JIŽ POUŽÍVAL, BEZ POTÍŽÍ NĚKOLIK LET A BEZ PORUCHY. NOVOU KUPUJI PROTOŽE PŮVODNÍ BYLA UKRADENA.

Ověřený zákazník TIPHARDWARE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 12. října 2014

Zakoupeno v TIPHARDWARE.CZ

• asi jediný u nás dostupný 2,5" 1 TB disk se 7200 RPM

Disk jsem koupil z důvodu nedostačující kapacity původního HDD v notebooku, kde byl původně 7200 RPM 500 GB disk Seagate. Chtěl jsem znovu 7200 RPM, ale 1 TB, a tento disk kritéria splňoval snad jako jediný. Jsem s ním celkem spokojený, co se týče spolehlivosti, tak tu je zatím brzy hodnotit (po cca měsíci provozu). Disk je relativně tichý, projevuje se jenom takovým šuměním, ale klidně by mohl být ještě tišší (asi jsem měl příliš vysoká očekávání), protože v tiché místnosti je i to šumění celkem slyšet.

Ověřený zákazník RR nářadí Ověřený zákazník

Přidáno: 1. října 2014

Zakoupeno v RR nářadí

S touto značkou jsem moc spokojen a u vás bylo míchadlo nejlevnější

Ověřený zákazník nářadí profi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. září 2014

Zakoupeno v nářadí profi.cz

• výkon a kvalita
  • nevím

Zatím používáno krátce, ale první dojem velmi dobrý, uvidíme životnost. Stroj lehký, ale výkonný, sekání do cihel naprosto bez problému - ale po cca 20 minutách práce nutno nechat odpočinout, aby se nepřehřívalo (nicméně to není speciál na sekání, takže to je u všech kladívek v této třídě).

Hitachi UR18DSL

Hitachi UR18DSL

Přidáno: 1. září 2014

Zakoupeno v Český obchoďák

• Dlouhá výdrž na 18V baterie.
  • Jednoduché ovládání.
  • Masivní tělo, určitě dlouho vydrží a hodně snese.
  • Slabší bass (nelze nastavit intenzitu) a kvalita zvuku.
  • Obyčejná, lehce zničitelná anténa.
  • Při použití slabších aku baterií hrozná kvalita zvuku.

Vybral jsem si jej, protože už vlastním několik strojů od Hitachi a tak ho můžu napájet i bez připojení do sítě bez problému.

Známý doporučoval koupit Makita radio (hodně podobná cenová relace). Bohužel jsem stejného názoru.

Anténa je vytahovací z obyčejného hliníku, jak ji známe u klasických rádií. Bohužel se dá lehce urazit nebo polámat.

HiKOKI (Hitachi) CS40YWAZ

HiKOKI (Hitachi) CS40YWAZ

Přidáno: 31. srpna 2014

• Jsem levak, takze pily s motorem do strany pro me nesly do ruky. Tahle se drzi super.
  • kvalitni zpracovani.
  • jednoduchy pristup k uhlikum krytkou na boku.
  • moznost vlastniho nastaveni davkovani oleje na retez.
  • vykony stroj
  • lista a retez jsou usazeny ke kvalitni kovove casti a ne v plastu jako u tech levnych pil.
  • neni hlucna
  • Zatim me nic nenapada. Snad jen cena,ale ja ji mel ve sleve za 3500. Coz je za pilu s podelnym motorem a 40kou listou supr!

Koukal jsem po Narexce a makite s motorem do strany.
Od toho jsem upustil a koukal jen na Makitu s podelnym motorem. Na posledni chvili jsem ale objevil tuhle Hitachi. Na to ,ze jsem ji koupil o dost levneji nez tu Makitu ma jit o srovnatelny stroj. Tato znacka by si zaslouzila vice pozornosti ;)

• Cena při dané kapacitě
  • 7200 otáček
  • údajně docela kvalitní značka

Disk mám zatím pár dní, ale vše funguje jak má. Disk byl rovnou naformátovaný na NTFS. Oproti 4 roky starému kousku z notebooku je to velmi příjemná změna, rychlejší start systému, atd. Za sebe mohu doporučit

Hitachi D10VST

HITACHI JE KVALITA,MOHU JEN DOPORUCIT

Ověřený zákazník NAKO Ověřený zákazník

Přidáno: 12. července 2014

Zakoupeno v NAKO

• Parádně lehké, dobrý spínač.
  • Nic.

Na modding ideální pro svoji lehkost. Cena super.

Hikoki (Hitachi) C6SS

Hikoki (Hitachi) C6SS

Přidáno: 6. července 2014

• výkonný motor
  • celkem lehká
  • kvalita zpracování na značku průměrná, v porovnání s čínou nadprůměrná
  • dodávaný kotouč řeže dobře
  • v propagačním letáku výrobce je uveden hluk 85 dB, v dodaném manuálu je uvedeno 95 dB
  • v letáku je uvedeno trn na kotouče 20 mm, ve skutečnosti je tam speciální podložka buď pro 20mm nebo 30mm (jen jedna) a dle manuálu "toto se může bez upozornění libovolně změnit". Vše, co jsem viděl, tak bylo na 30mm díry. Nejdou tedy použít běžnější kotouče jiných výrobců (stojící zlomek ceny originálu).

Pila je to slušná a celkem kvalitní, řeže dobře. V porovnání s konkurencí jsem se pro tuto rozhodl kvůli výkonějšímu motoru (a vyšší otáčky), a jelikož měla (také) stejnou, nižší hlučnost a na kotouče s 20mm dírou. Oproti údajům z letáku ale poslední dva požadavky ve skutečnosti splněny nejsou, takže spokojený s výběrem moc nejsem. Příště bych možná vzal makitu 5604R.

Přidáno: 4. července 2014

• Kvalita

Zatím jsem ji vyzkoušel jen párkrát, ale jsem naprosto spokojen. Doufám, že dlouho vydrží.

Jakub Ondrůšek Jakub Ondrůšek

Přidáno: 30. června 2014

• Lehká
  • Silná
  • Dobře se drží
  • Ochranný kryt kotouče
  • Plastový kabel - krátký, délka jen cca 1,5m

Za 2400 bez DPH dobrý kup. Řeže skvěle, trámky smrk 6cm, fošna dubová 5cm, všechno parádně. Udávaný výkon je dostačující.
Skvělá náhrada za klasickou cikulárku. Je lehká a dobře se drží, takže se s ní dobře řeže i v neobvyklých polohách (v kleče horizontální řez). Výměna kotouče dle návodu trošku složitější, ale jde zvládnout.
Ochranný kryt kotouče je plastový, působí chatrně, nemůžu ji položit na stůl jako starší Narexku (celokovová a taky těžká).
Přiložený kotouč super. Krátký přívodní kabel, a navíc plastový, uvítal bych gumový a aspoň 2 m dlouhý. Celoplastový kryt těla pily působí chatrně, ale dnes je vše z plastu, samotná pila i vedení je z kovu.
Dobrý pomocník pro hobby uživatele.
Uvidím časem jak dlouho a co vydrží.

Přidáno: 25. června 2014

• Lehká,kvalitní bruska za výborný peníze.
  • Zatím opravdu nic.

Hitachi dělá poctivé nářadí.

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2014

Zakoupeno v Mironet.cz

Dobře plní to na co je určen :-)

Zobrazuji 221 - 240 ze 303 recenzí 1...10 11 [ 12 ] 13 14...16