Recenze Hobot

Přidáno: 3. dubna 2024

• skvělé výsledky
  • žádné škrábance
  • dlouhý kabel
  • Vyhovují mu spíše větší plochy. U menších oken se občas "zasekne", takže je lepší ho hlídat.
  • poměrně hlučný
  • Chce to trošku cviku/opatrnosti při nasazování čistících utěrek, protože vodící kruhy mají poměrně ostré zoubky na jejich zachycení.
  • Bylo by skvělé, kdy by oba konce kabelu byly šroubovací, už se mi stalo, že se kabel při manipulaci od adaptéru odpojil.

Abych zkrátila čas strávený mytím oken (máme opravdu hodně a hodně velkých oken), zakoupila jsem již druhý přístroj, takže jsem přesně věděla, do čeho jdu. Rozhodně doporučuji předmytí (nic precizního, stačí stáhnout od nejhrubší špíny), protože výrobek spíše leští, než myje. Pokud okna předem omyjete, je ale výsledek vážně skvělý (v případě hodně znečištěných oken pak pouštím přístroj 2x za sebou), žádné škrábance na skle (jako od stěrkových čističů oken typu Karcher), ani šmouhy.

Přidáno: 1. dubna 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Zatím odzkoušeno na pěti oknech. Plná spokojenost.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. března 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• Opravdu robot, který udělá práci za vás.
  • Pro velké nebo středně velké plochy.

Zatím v pohodě vyčistil několik větších oken. Díly do 40x40 cm zvládl , menší už obtížně. Rohy nutné ručně doleštit.
Nenašel jsem návod k upevnění zajišťovací šňůry. Na videích buď jen tak visí dolů, nebo není vůbec. Robot má ale pro případ výpadku proudu záložní baterii.

Přidáno: 5. března 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Robot by mohl mluvit česky a za mě jistící provázek by měl být samonavíjecí s brzdou. Takto nelze zajistit, že nespadne na zem, což může být jeho smrt. Pokud se provázek uváže na krátko, tak zase není schopen vyčistit celou plochu...

Přidáno: 1. března 2024

Zakoupeno v planeo.cz

Hned poté co jsem si koupil prvního hobota a vyzkoušel ho, jsem neváhal a koupil si druhého. Úžasný pomocník v domácnosti i v práci, kde je spousta oken a výloh. Vřele doporučuji.

Hobot H3 Black černá H3-BLACK

Hobot H3 Black černá H3-BLACK

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. února 2024

(naposledy upraveno 26. února 2024)

Zakoupeno v CZC.cz

Rychlé dodání
Kvalitně zabalené zboží
Vše bez problému

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Richard

Přidáno: 19. února 2024

• jednoduché ovládání
  • rychle čistí běžné bytové okna
  • dobře umyl i okna které byly skoro rok neumyté
  • občas zůstane u jedné strany okna špinavý pruh tak 5 mm

Pro mě super pomocník, bez problému umyje okna v celém bytě.

Přidáno: 18. února 2024

• Funkční dle prezentace

Přidáno: 16. února 2024

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Funguje neni dokonaly ale necekal jsem ze o bude tak dobre. Hlavne nenarocny. Vycisti rychle dobre spustit cisteni 2x az 3x.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. ledna 2024

• Všechno, kromě zmíněných negativ
  • Nezvládá černou gumovou podlahu
  • Trochu hlasitý, TV si u toho neposlechnete. Lepší tím pádem pouštět na noc. Také čištění mopu je hlasité, ale neruší tak jako práce robota.
  • Cena 22tis i s nabíjecí stanici, to asi leckoho odradí.

Recenze moc nepíšu, ale protože jsem s tímto robotem moc spokojený, musím zde něco napsat, aby i ostatní měli možnost koupit si něco, co opravdu dobře funguje.
Toto je náš první robot a nelitujeme investice. Pro nás byla Hobot neznámá značka, ale po přečtení recenzí jsme si ho pořídili i s velkou dokovací stanicí.
Začnu negativem, protože jinak jsou jen samá pozitiva. 1) Robot nezvládá černou gumovou podlahu, kterou mám v posilovně. Prostě se tam zasekne a vypadá to, že má pocit, že si myslí, že je všude kolem něj okraj, přes který nemůže. To stejné chování je na rohožce, která má černý okraj - když na ni najede, neumí z ní vyjet a hlásí chybu.

Pozitiva:
Pro mě byla instalace a zprovoznění hračka. Robot zmapoval dvě místnosti o celkové výměře 20m2 asi za 3 minuty, což mě překvapilo. Čekal jsem, že bude muset projet celou plochu. Sám vytvořil mapu, kde je vidět, že obě místnosti označil, takže pokud chcete nechat vyčistit jen jednu místnost, zvládne to.

Robot mluví česky. Aplikace je česky (ne že by mi angličtina dělala problém). Ovládání hlasem jsem nezkoušel, vždy zapínám přes aplikaci. V aplikaci je několik nastavení typu čištění a člověk si může vytvořit i vlastní program. Můžete nechat vyčistit danou mapu, místnost, nebo si robota ovládat sami. V aplikaci můžete jednoduše vytvářet zóny, kam nechcete, aby robot jezdil. Robota můžete spustit i tlačítkem přímo na něm. Také zastavit a poslat do nabíjecí stanice.

Máme dvě patra oddělená schody - jak to provést? Jednoduše. Vezmete robota z dokovací stanice, zanesete na jiné patro a spustíte mapování. Za chvíli má hotovo. Pak prostě jen vybíráte mapu, kterou chcete nechat robota vyčistit. Po skončení na patře, kde není dokovací stanice robot jen nahlásí, že je úklid hotov a nemůže najít stanici. Odnesete ke stanici, v aplikaci zvolíte ať jede do stanice a on automaticky stanici najde a zajede do ní.
Co se týká umístění stanice, někdo zde psal, že okolo ní musí být spousta místa. U nás máme stanici v místě, kde je z jedné strany hned u gauče, z druhého boku je místa dost a nikdy neměl problém do stanice zajet. Jednou se stalo, že jsme omylem stanici kousek posunuli, tak zahlásil, že nemůže do stanice zajet, ale stačilo mu dát příkaz znovu a v pohodě tam zajel. Také, pokud jsme potřebovali změnit umístění stanice, tak robot si jí našel.
Na velké stanici je skvělé, že nemusíte pořád měnit vodu v robotu. Stanice vysaje špinavou vodu z robota, doplní čistou. "Vypere" mop a vysuší ho. Nevím, jak dlouho přesně voda ve stanici vydrží, ale odhadem možná dva týdny při každodenním číštění 20m2 + jednou týdně celý dům.
Nádobku na suchý odpad v robotu vyklepáváme asi jednou za týden. Vyndání nádobky i vysypání odpadu je velice snadné. Pokud spustíte robota poprvé a na větší ploše, je dobré se podívat, jestli není nádobka plná. Nám totiž robot jezdí i pod postele a tam toho prachu bylo hodně.
S tím souvisí, kam se robot dostane a kam ne. Prostě zajede všude, kde mu to jeho výška (i s výstupkem nahoře) dovolí. Někde třeba vleze celý, někde vyčistí jen okraj pod gaučem, kam dosáhne.

Dále, co se týká předmětů, robot je jasně rozpoznává - vidíte to i na mapě. Přes prahové lišty v pohodě přejede, přes tlustší kabely taky, rohožky u dveří bez problému. Sklo na zemi u krbu v pohodě. Tenké kabely je lepší schovat. Taktéž malé koberečky, které na podlaze kloužou - ty nezvládá.
Robot někdy jemně naráží do věcí, ale je to opravdu jen jemně, jakoby zkoušel, jestli se tudy dá projet. Má na sobě takový mechanismus, asi pružinky, který brání tomu, aby se věci nebo robot poškodily. Co mě překvapilo, že dokázal posunovat židlemi na plovoucí podlaze. Má tedy sílu :-D Židle dáváme co nejblíže ke stolu, pak není problém. Taky jsme celý stůl se židlemi označili jako zónu, kam nesmí jezdit. Vyřešeno.

Robota má myslím LIDAR, takže funguje i když není zapnuté světlo v místnosti.

Poslední věc, co mě napadá, je tvar robota. Schválně jsme chtěli robota, který je hranatý - lépe se pak dostane do rohů. Není to úplně rozhodující věc, ale užitečná.

Takže za mě doporučuju. Pokud máte malou plochu na čištění, nemusíte asi kupovat i velkou stanici. Pokud máte velkou plochu, velká stanice ulehčí práci (nemusíte prát mop tak často, nemusíte hlídat vodu a odpad v robotu).

Hobot Legee 688

Hobot Legee 688

horan horan

Přidáno: 26. ledna 2024

• Pokud funguje, tak je to super. Důležité je to "POKUD".
  • Po měsíci víceméně k ničemu.
  • Stále někde bloudí.
  • Bez příčiny zůstane stát a pípa.
  • Hledá nabíječku tam, kde nikdy nebyla.....
  • Ovládání přes ovladač je vtip. Nevíte, jaký se spustí program......

První dojmy super. Jenže po chvíli zjistíte, že ten mop je totálně dezorientovaný. Ztratí se třeba v dětském pokoji, kde pak krouží dokola jako idiot do smrti vyčerpáním. To se ještě dá. Alespoň nenapáchá škody, ale horší je, když mu jebne v koupelně. Tam si totiž z nějakého nám neznámého důvodu myslí, že jsme mu asi nabíjecí stanici zazdili do zdi a snaží se ji prorazit zadní části, kde má kontakty na nabíjení. A to tak urputně, že odřel obklad v délce 0,5m. Je to super, když není nikdo doma a tenhle idiot demoluje domácnost. Máme spoustu let ještě Rob. vysavač NEATO a ten nikdy takovou hovadinu neudělal.
Také se bez zjevné příčiny zastaví uprostřed místnosti a tůtá jako debil. Tak dlouho, až někdo zmáčkne "PLAY" a pak opět pokračuje.
Nepomáhá ani vyčištění senzoru a nepomohla ani aktualizace SW.
Prostě nedoporučuji. Za desítku si raději zajeďte někam na výlet.

Hobot Legee D8 + LuLu Bundle

Hobot Legee D8 + LuLu Bundle

Ověřený zákazník KupToTu.cz [email protected]

Přidáno: 14. ledna 2024

(naposledy upraveno 14. ledna 2024)

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Dobře uklízet
  • Rychle se připojil k Wi-Fi
  • dokud jsem nenašla nevýhody

Jsem z tohoto vysavače nadšený

Přidáno: 15. prosince 2023

xxx

Ověřený zákazník hobot.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2023

(naposledy upraveno 13. prosince 2023)

Zakoupeno v hobot.cz

• Vyčistí okna i zrcadla, kterých máme doma také dost. Rychlá výměna utěrek. Dá se používat s destilovanou vodou.

Přidáno: 11. prosince 2023

Zakoupeno v planeo.cz

• Důkladné mopování v mokrém režimu
  • Velký výběr pracovních režimů
  • Příliš stručná uživatelská příručka k mobilní aplikaci
  • Robot je náročný na prostor umístění dokovací stanice

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Helena

Přidáno: 4. prosince 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• pohodlné použití na doleštění
  • není na znečištěná okna

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Jaroslav

Přidáno: 24. listopadu 2023

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Dobrý den,vybírali jsme dlouho.Z našeho pohledu je to TOP výrobek.Asi nemůžete čekat ,že Vám špinavá okna vydrhne,ale na finální úpravu a pravidelnou údržbu je skvělý.Žena si ho pochvaluje,a je specialistka na čistá okna.Není ani hlučný,čistí celkem rychle.Sám od sebe nespadne,pokud nepoužijete lanko je lepší ho aspoň dozorovat,kdyby byl výpadek proudu.Je lehký.My máme na oknách žaluzie,kliky,..nevadí.Vyčistí všude,kde se dostane,i pod ty kliky vejde.Spokojenost.

Přidáno: 24. listopadu 2023

zkušenosti s produktemok

Hobot Legee 669

Hobot Legee 669

Přidáno: 20. listopadu 2023

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Dobrá účinnost mopu, vysavač také skvělý

Přidáno: 25. října 2023

• okna vyčistí dobře