Recenze Hoover

Hoover HWP 411AMBC/1-S

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz OndraL

Přidáno: 8. března 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• asi tak bižilion moznosti
  • objem, mohu prat potahy, zavesy
  • filtr relativne vys nad zemi,
  • para - uzasna vychytavka!
  • online do sveta - ale pozor! :)
  • robustni
  • trosku rezonance u otacek
  • nejde kombinovat aplikace a manualni program
  • kolize dvirek a supliku
  • podezreni na velmi jemny filtr
  • casomira
  • apka dobra ale vlastne nedobra

za lechce pres 14tis mam doma robustni pracku, ktera je vcelku ticha, velka s monstroznim bubmem. Drobne porodni bolesti pri nastavovani pripojeni k internetu, ale zvladlo se, jak je v manualu psano, neumi 5G wifi a nema socket, takze jen bezdratove.

Apka - nabizi nepreberne mnozstvi ruznych variant programu, az se vam zatoci hlava, co ale nenabizi nebo co ja jsem nenasel je obycejny custom rezim. proste chci: 60, machani vic, 1400 tacek a paru... nevim jak, jde editovat predovolene programy, ale jen v omezenem spektru, proste u jednoho jsou pevne dane otacky, u druheho zas neco jineho, u dalsiho je omezena teplota, proste hracka s 96 prevolbami a celkem chabym filtrem a hledanim. jakysi custom tam je, ale nastavi to nesmysly, typu, ze bavlna ale nejde uz na 60° takze jsem zatim neprisel na to jak vyperu povleceni na 60 a na konci si pridam paru... :-D
Pracka - design dobry, hura, tady si muzu nastavit co chci, ale pozor teplota je napr 60 a pak 40, 50 tam neni ani 70 az 90. milion kadejakych moznosti na programatoru, ktere muzete dokorenit dalsimi vychytavkami jako je para, machani+, znecisteni+ rezim v noci, coz je fajn, pradlo zustane ve vode jede to na mitn otackach a pak to rano nebo kdy jen dozdimate. nenasel jsem moznost meho vysneneho programu k ulozeni. Chlap, pere jednou , 2x do tydne, chci to tam dat, neco zmacknout a jit svou cestou, takze ne! nastaveni pak naklikani dodatku pak to muzete pustit. pri te prilezitosti hned zminim casomiru, ktera si dela co chce, proste pise to jednou 15min tak to skoci na 1 a pak se to vrati na 14 ovsem trva to 30 :D chapu ze je tam nejaky ten rezim vazeni pradla, ale toto je i na mne moc. byl jsem zvykly u predesle pracky, ze nastavim program (jednim klikem!!! muj s machanim navic atd) pak odlozeny start a jdu pryc s tim, ze casove to sedi! tady ne, tady je ze 2h razem 3. mozna mne to trosku stve, nevim jeste.
Internet - kdo cekal, ze si program pred koncem zastavi pres mobilku, spali se, nezastavi, paklize jej pres mobilku nespusti. totiz ono je to takto: na programatoru je krom programu i polozka WiFi, protoze je programator mechanicke kolecko tak muze byt zvolena prave jedna moznost. pokud Wifi pak vemte telefon a programujte, pokud program tak na tefonu jste skoncili ale! jde sledovat cas kdy to skonci - ovsem se vsemi nastrahami zminovanymi vyse. kdyz to podtrhnu a sectu, asi bych se bez apky i wifi obesel. ale nejaka domaci panicka bude treba rada a vyhraje si.

jeste stoji za zminku celkem prakticke umistneni filtru, je celkem vysoko takze kdyz se vam stane, jako mne, ze se filtr ucpe a vy mate pracku plnou vody tak, kde podlozit napr nizsi pekac nebo jina nizsi nadoba a celkem to jde zvladnout, zazil jsem pracku, kde jse nepodlozilil nic, pac to bylo nizko a pak to jde jen soustavou hadru. dalsi vec je suplik a dvere, kdo nechava pracku a suple po pouziti otevrene tak tady horzi riziko, ze neco urazite, protoze jde otevrit bud suple nebo dvirka, oboji se jinak potka a muzete neco urazit. filtr, po 3 pranich se ucpal tak, ze prisle na radu pekac, voda se proste nevypustila, toto se mi stalo po 3 pranich. takze pokud jste na filtr nikdy nesahli, tak tady doporucuji fakt casto kontrolvat a cistit, kdyz mate psa nebo kocku, tak zapomente, ze tam date pelech a zivot bude krasny, nebude, protoze se vam pravdepodobne ucpe filtr, prijde mi dost jemny.
Zaver: ano je dobra, jsem rad, ale stve mne a je fakt skoda, ze nejde dat aspon pauza pres apku, nestihate nechate to ve vode a pak to dospustite, nebo si zapnete machani, kdyz to tam zustane den a jen povesite jak dorazite domu... skoda! davam 3,5*

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu. V případě, že by pračka nefungovala jak má, obraťte se prosím na naše reklamační oddělení.

HOOVER H5DPB6106AMBC-S

Hoover HGO320H 011

Hoover HGO320H 011

Ověřený zákazník Alza.cz Tom

Přidáno: 7. března 2023

(naposledy upraveno 7. března 2023)

• Vysává
  • Poměr cena výkon
  • Udělá co má
  • Nenašel jsem žádné zápory
  • Splnil veškerá ocekavani
  • Snadná manipulace
  • Mohl by mít aplikaci ale to nevidím jako nevýhodu jinak bez problémů

Ověřený zákazník MALL.CZ David Voráček

Přidáno: 6. března 2023

• Přívětivá cena
  • Tichý chod
  • Úsporná podle tabulky

Zatím jsem pral dvakrát a pračka je super tichá. Zajímavá je možnost praní v páře a v aplikaci hOn i stažení dalších programů.

Hoover NDPEH9A3TCBEXS-S

• Nádoba na sběr vody
  • Tichý chod
  • Programy
  • Držák na boty

Sušička splňuje očekávání, spousty programů, velikost bubnu je parádní. Velice se mi líbí sběrná nádoba na vodu, dobře se s ní manipuluje. Držák na boty je také milý bonus. Oceňuji také dvojitou filtraci na prach. Sušičku bych určitě doporučila dále.

Hoover HWP 69AMBC/1-S

Hoover HWP 69AMBC/1-S

Ověřený zákazník MALL.CZ Michaela

Přidáno: 4. března 2023

(naposledy upraveno 4. března 2023)

• Velikost
  • Programy

Pračku jsme zakoupili na základě funkcí a jsem nadšená, spousta programů, tichý chod - jen buben občas tak jako kliká, ale to si myslím je způsobeno jeho stavbou. Pára je něco úžasného, prádlo vytahnete úplně měkké . A hrozně mě překvapila velikost, je super malá. Oproti naší staré pračce , která měla menší možnost náplně, je tato i tak menší.

Hoover MBC 500 UV 011

Hoover MBC 500 UV 011

Přidáno: 2. března 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

S vyrobkem jsem maximalne spokojena,splnuje vse,co jsem od neho cekala

Hoover HDP 4149AMBC/1-S

Hoover HDP 4149AMBC/1-S

Ověřený zákazník beatman.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2023

Zakoupeno v beatman.cz

• koupena ve výprodeji za poloviční cenu
  • jedna z mála velkokapacitních praček se sušičkou na trhu
  • přes velkou kapacitu stále kompaktní rozměry

Vybírali jsme pračku s velkým bubnem, potřebujeme prát přes 12 kg prádla. Na trhu moc velký výběr není a zde byl poměr cena/výkon neuvěřitelně skvělý, i když především proto, že jsme sehnali poškozený kus za poloviční cenu. Poškození bylo jen formou vizuální vady, což pro nás nebyl problém. Funkčně je zatím vše OK. Doporučuji pračku i prodejce.

Přidáno: 28. února 2023

(naposledy upraveno 28. února 2023)

- Energetická třída A - což je u této hloubky pračky výborné
- Slušná spotřeba vody
- Velký plnící otvor
- Hodně režimů praní, vč.parního
- Záruka 5 a 11 let (po registraci na stránkách Hoover)
- Pračka si sama nastaví čas praní
- Velice příznivá cena

Přidáno: 28. února 2023

• Velmi kultivovaný chod a dobrá aplikace,
  • první a pozitivní zkušenost s touhle značkou.
  • Při ždímání větší hlučnost než jsem čekal, zkusím lépe vyvážit.

Doporučuji, dobrý poměr ceny a výkonu, navíc prodloužená záruka po registraci.

Hoover HWP 68AMBC/1-S

• bez kabelu
  • za mě tichý
  • silný
  • snadno čistitelný

Jako matka tří dětí oceňuji silný tah vysavače - vysaje vše i rýži (těstoviny už tolik nedává, ale ty se dají sesbírat), je lehký, dobře se čistí. V balení je náhradní filtr a je mi sympatická výměnná baterie, tu jsem zatím nedokupovala. Naprosto bezva je kartáč, když se na něj namotají vlasy jednoduše to odstřihnu. Indikátor baterie mi řekne, že je čas nabíjet a stojí sám. Vysavač mám krátce, ale jsem z něj nadšená.

Hoover ND4 H7A1TSBEX-S

Hoover ND4 H7A1TSBEX-S

Přidáno: 25. února 2023

• Sušička se vleze i do malé koupelny
  • Hezký design
  • Snadná aplikace
  • Poměr cena x výkon - super
  • Prádlo je bez jediného chloupků vše zachytí filtr
  • Někdy jsou chlupy nalepené na dvířkách
  • Trošku hlučnější

Sušičku bych doporučila do malých koupelen. Poměr cena - kvalita myslím, že super. Mám rok a jsem spokojená.

Hoover HFB 6B2S3FX

• Aplikace do mobilu
  • čeština
  • velikost
  • Hlučnost
  • Ne úplně ostré podsvícení display,
  • černé popisky programů na stříbrné podkladu hůře čitelné.

Jsme velice spokojení.
Od značky Hoover máme již Pračku, Sušičku a teď i Myčku nádobí.
Někdy se sice spotřebiče hůře připojují k aplikace ale zatím jsme vždy nakonec zprovoznil.
Myčka na nádobí je velice ticha.

Hoover H5WPB437AMBS/1-S

Hoover H5WPB437AMBS/1-S

Přidáno: 22. února 2023

• Úsporná
  • Možnost ovládání z mobilu
  • Široký výběr pracích programů
  • Plastový pant u dvířek

Pračku jsem si vybral na základě dobré zkušenosti se značkou Hoover.
Pračka působí robustně, snadno se ovládá a má široký výběr pracích programů. Připojení na WiFi s možností vzdáleného ovládání a sledování průběhu praní je za mě velké plus, na konci cyklu posílá notifikaci, takže už žádné zapomenuté prádlo :-)

Oproti mému předchozímu modelu (Hoover Axi) je znát, že se tady trochu šetřilo. Jeden příklad je plastový pant u dvířek, po chvíli používání jsou na pantu plastové hobliny. Vyřešil jsem to namazáním pantu WDčkem, a už je to v pohodě, ale trochu to zamrzí.

Pračku bych určitě doporučil!

Hoover H3WS437TAMCE/1-S

Hoover H3WS437TAMCE/1-S

Danka Danka

Přidáno: 22. února 2023

• S pračkou Hoover jsem spokojená. Přijatelná cena, dobře pere, jednoduché ovládání a velmi tichá. Mohu jen doporučit.

Za mě jenom chvála.

Ověřený zákazník KupToTu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2023

(naposledy upraveno 21. února 2023)

Zakoupeno v KupToTu.cz

splňuje požadavky

HOOVER H3TSM47TAMCE-S

HOOVER H3TSM47TAMCE-S

Přidáno: 20. února 2023

• tichá
  • Záruka na pračku na 5 let a na motor 10 let
  • možnost páry
  • Stabilní i při max. otáčkách odstřeďování (1400)
  • víko bubnu se nezastaví pod víkem pračky

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]