Recenze LilCup

Už dávno jsem si měla kalíšek pořídit. Nebyl problém s manipulací. Je to fakt nesmírně pohodlné využít takovou pomůcku během menstruace. Skvělé!

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Katka

Přidáno: 14. srpna 2023

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• měkký a poddajný, pohodlný

Zkoušela jsem nejprve kalíšek jiné značky a ten mi vůbec nesedl, byl tvrdý a špatně se vyndaval.
Tento ráda doporučím. Je pohodlný, měkký a jednoduše se vyndavá.

Lilcup fialový startovací balíček + sterilizační kelímek + sterilizační tablety Milton

Ověřený zákazník LilCup Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2022

Zakoupeno v LilCup

Kalíšek je skvělých, objednala jsem špatnou velikost (mini), tak jsem se bála, ale i ten byl skvělý, držel a neprotekal.

Přidáno: 21. listopadu 2022

Zakoupeno v Intimino

• Můj první kalíšek, skvělá volba. Lituji, že jsem si ho nepořídila už dřív.

• V balícku je vše, co ptro používání potřebujete.
  • Každý produkt má podrobný návod.

• Kalíšek příjemný, sedí lépe než předchozí typ
  • Líbí se mi i design
  • Sterilizační kelímek mám poprvé a příjemně mě překvapil materiál i skladnost
  • Cena odpovídá kvalitě
  • Minulý výrobek od této firmy vydržel cca 6 let, je stále funkční, jen už časem trochu " zašel", proto jsem se rozhodla zkusit tento a jsem velmi spokojená

• Moje první zkušenost a hned na 1*
  • Snadné a pohodlné používání
  • Příjemný materiál
  • Celkově bych řekla, že jsem dostala hodně muziky za super peníz

Přidáno: 22. července 2021

Zakoupeno v Intimino

Za mne super ! Nic netlačí, nedrhne, nevadí , neteče. Prostě spokojenost. :)

Přidáno: 22. července 2021

Zakoupeno v Intimino

Myslela jsem si , že budu mít problém s vyjmutím kalíšku , abych obsah nevylila , ale nic takové se nestalo :) To byl jediný důvod proč jsem koupi oddalovala. Kalíšek vůbec v sobě necítím, nikde netlačí ani nedrhne jako běžné tampony. Za mne super !

• super

• Ekologicky
  • Ekonomický min náročné než tampony nebo vložky

Zavedení chce cvik,ale jak jednou vyzkoušíte nebudete chtít jinak.zavedeni je ve finále snadné,jen přijít na ten grif.ja jsem moc spokojená,dlouho jsem hledala alternativu hygienických pomůcek,jako jsou tampony nebo vložky a myslím,že jsem našla ! Doporucuji každé ženě,aby aspoň vyzkoušela,sama poznáte ,co vám sedí ,a co ne krom ochrany přírody navíc ušetříte,a to ne zrovna malé obnosy.starani se o kalíšek není nic náročného a zvládne to každý.

Přidáno: 9. dubna 2021

Zakoupeno v Intimino

Ze zvědavosti zkouším kalíšek na doporučení kamarádky. Zatím používám produkt jen krátce, ale je to super. Doporučuji vyzkoušet.

• Kalíšek je měkký, lze dobře zavést
  • V sadě je vše potřebné
  • Sterilizační kelímek do mikrovlnné trouby funguje skvěle

Povedlo se mi zavést to správně hned napoprvé, není to o nic složitější než zavádění tamponu. Objem je dostatečný, vše funguje jak má. Zkusila jsem nejdřív menstruační kalhotky, ale ty nestačili. Teď je kombinuji, v silné dny mám oboje, v slabší jen ty kalhotky.

• měkký

• Nemám žádné zkusen

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Ověřený zákazník

Přidáno: 10. října 2020

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

Ještě jsem nemohla produkt vyzkoušetale těším se jak budu moci.

LilCup menstruační kalíšek modrý 1

LilCup menstruační kalíšek modrý 1

Ověřený zákazník LilCup Klára

Přidáno: 26. září 2020

Zakoupeno v LilCup

Velmi příjemný materiál, velikost odpovídá, krásná barva. Jeden z nejlepších m. kalíšků. =)

Ověřený zákazník LilCup Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. září 2020

• Šetří čas
  • Super cena
  • Šetří další výdaje
  • Dlouho vydrží

Že začátku jsem měla obavy. Ale jsem naprosto nadšená a spokojená. Už nikdy nevyměním.

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2020