Recenze LowePro

výborné

Ověřený zákazník Digiobchod.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. srpna 2012

Zakoupeno v Digiobchod.cz

• Kvalitní materiál a dobrá možnost uchycení pouzdra na batoh a další nosné systémy.
  • Nemám.

Velikost pouzdra jsem si vybral přímo přes webové stránky LowePro, kde stačí zadat rozměr objektivu (fotoapáru, nebo libovolné rozměry) a generátor Vám nabídne vhodné pouzdra. Dávejte si však pozor, pokud používáte objektiv se slučení clonou, tak vemte v potaz i rozměry clony, aby vám to vše do Vámo vybrané brašny vlezlo.

Ověřený zákazník Comfor.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. června 2012

Zakoupeno v Comfor.cz

• obal vypada velice pekne
  • misto na pametovou kartu
  • plastenka
  • zapinani na zip
  • uchyceni ramenniho pasku
  • neodpovidajici uvedene rozmery (podle nich mel byt obal a par milimetru vetsi ve vsech trech rozmerech nez fotak, ale ten se tam vejde jen tak tak)

Ověřený zákazník FotoŠkoda Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2012

• promyšlená konstrukce pouzdra
  • kvalitní materiály
  • nízká váha
  • snadný přístup k objektivu
  • pláštěnaka pro oochranu pouzdra a objektivu proti silnému dešti
  • možnost výměny objektivu jednou rukou
  • systém SlipLock umožňující připnutí pouzdra na opsek, nosný sný systém nebo brašny a batohy opatřené poutky tohoto systému

Pouzdro pojme objektiv do průměru cca 11 cm a délky 18 cm. Promyšlená konstrukce tohoto pouzdra s druhou výsuvnou pozicí umožňuje výměnu objektivu jednou rukou, což je velmi praktické při práci v situacích, kdy není kam odložit fotoaparát nebo měněný objektiv. Výměna probíhá tak, že při otevření pouzdra držadlem spojujícím oba zipy uzavírající pouzro se zároveň vysune druhá, v této chvíli volná pozice pro uložení měněného objektivu. Objektiv sejmutý z těla fotoaparátu se odloží do této pozice a z první standardní pozice se vyjme druhý objektiv a nasadí na tělo. Poté již stačí pouzdro zavřít. Při zavírání se druhá pozice s objektivem zasune do pouzra. Při další Výměně objektivů vše probíhá stejně, jen měněný objektiv uložíme do první volné pozice.

Anonym Anonym

Přidáno: 6. dubna 2012

• objektiv je v pouzdře dobře chráněný
  • snadný manipulace a přístup k objektivu
  • možnost připnout na brašny a popruhy Lowepro vybavené poutky systému SlipLock a na běžný opasek

Pouzdro používám k nosnému systému složenému z bederního pasuTechnical Belt + ramenních popruhů Technical Harness firmy Lowepro. Systém je modulární a umožňuje mi vzít si s sebou přesně to vybavení, které budu pro konkrétní akci potřebovat.
Pouzdro lze rovněž snadno a pevně připnout na kterukoliv brašnu či batoh vybavené poutky systému SlpLock a jednoduše tak rozšířit jejich kapacitu.
V době, kdy není objektiv používán pouzdro dobře poslouží při jeho skladování.
Pouzdro je určeno pro objektivy samotné nebo objektivy s obrácenou sluneční clonou s celkovou šířkou max. 9cm a výškou do 13cm. Pouzdro je pevné a dostatečně razajišťuje dokonalou ochranu uloženého objektivu proti poškození nárazem. Má nízkou hmotnost, polstrování při zachování malého objemu pouzdra (malý rozdíl mezi vnitřními a vnějšími rozměry pouzdra). Zajišťuje rychlý a bezpečný přístup k uloženému objektivu pomocí víka na zip se dvěma kovovými jezdci Vnitřní strana víčka je vybavena síťovou kapsou pro uložení krytky objektivu.

Ověřený zákazník FotoŠkoda Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2011

Zakoupeno v FotoŠkoda

• Bezpečné a lehké pouzdro
  • zatím nevím, jedná se o dárek

nevím, jedná se o dárek

Ověřený zákazník Elme.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. prosince 2011

Zakoupeno v Elme.cz

• dobré polstrování, menších rozměrů, dobře skladný třeba do batůžku, na pásek a pod. S produktem jsem spokojen.
  • Nic.

Potřeboval jsem nějaké pouzdro na nový fotoaparat-kompakt a tento byl velmi šikovný a ladí s barvou fotoaparatu-oranžový.

Ověřený zákazník Elektro-partner.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2011

Zakoupeno v Elektro-partner.cz

• poudro je lehké
  • přihrádky na baterie a kartu
  • dno z venčí chráněné gumou, t.j. je pevnější a jako ochrana proti ťuknutí nebo namočení
  • jemný materiál vnitřního prostoru
  • lze připnout i na opasek
  • Součástí je pláštěnka
  • cenová výhodnost

Výrobek jsem si vybrala, protože má zvnějšku pevné gumové dno, které chrání před nechtěným ťuknutím fotoaparátu případně nechtěným namočením, což se při častém cestování a focení občas stane. Pouzdro je také dobře polstrováno a zároveň lehké. Líbí se mi vnitřní kapsičky na baterii, kartu, příp. něco drobného. Nejdůležitějš důvod nákupu byl, že má pouzdro pláštěnku. Pouzdro chci využít hlavně na horách, kde se často mění počasí, je možnost pádu. Ale i ve městě dochází k průtrži mračen a když není foťák kam schovat, obal je voděodolný a navíc má pláštěnku. Je to moje čtvrté pouzdro, zatím to, co jsem hledala. Cena, za kterou jsem pouzdro koupila je přijatelná, s výrobkem jsem spokojená.

Zobrazuji 181 - 191 ze 191 recenzí 1...6 7 8 9 [ 10 ]