Recenze Mascom

Přidáno: 1. března 2020

• české menu

Přidáno: 27. února 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• zajistí sledování televizního programu

Ověřený zákazník Omko Digital Ověřený zákazník

Přidáno: 26. února 2020

Zakoupeno v Omko Digital

Jedno dálkové ovládání,ke spuštění televize a ovládání settoboxu.

Ověřený zákazník HITYshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. února 2020

Zakoupeno v HITYshop.cz

• Automatické přepínání formátu obrazu
  • Citlivý ovladač, přepíná i odrazem o zed'
  • Při listování EPG se přepíná i program
  • DO nešel spárovat s LG

Set top box je nutné zlo a tomu kdo vymyslel postupnou digitalizaci by patřilo nakopat řit'. Tenhle to zvládá dobře, ale plno užitečných funkcí, co měla televize tam nefunguje......

Přidáno: 19. února 2020

Zakoupeno v KupToTu.cz

• dobrý obraz, poměrně rychlé přepínání programů, dálkový ovladač není nutné mířit přesně na krabičku
  • trochu opožděný start po zapnutí, by si jeden odskočil na pívo... i když to je vlastnost v poslední době všech elektronických výrobků, nejen DVB T2 přístrojů, stále se na něco čeká... dříve se tak chovali elektronkové přístroje neb se žhavily, tranzistorové stroje reagovali čiperně a dnes výkřik techniky a jen se čeká.....rozum to nebere.

Na již druhý přechod jsem byl opět nucen nakoupit několik přístrojů pro DVB T2. Nechtěl jsem koupit třikrát stejný přístroj a tak jsem volil mezi recenzenty co o kterém píší a co se hodnotí na TV servrech a testech. Z toho pak jsem volil pro své potřeby Hyundai DVBT250 PVR, Macom 720 T2 HD a Sencor SDB 520 T. Všechny měli uvedeno, že mají citlivé tunery. Bydlím v důlku a v pohraničí .S antenou pod úrovní silnice a bez anteních zesilovačů si ani neškrtnu. Nebudeme zde dělat elaborát, ale všechny tři reagovali i na paket Německých programů. Vypadávání signálu má Hyundai a následuje Mascom. O to více překvapil maličký Sencor, který byl určen jako pomocník do dětského pokoje. Tak tenhle přístrojek tahne obraz i z německa bez vypadávání.
Co se týče možností internetového připojení jsem se připojel, jen nabídka je vlastně žalostná a spíše k ničemu. Tak, že všem přecházejícím na zase nový system přeji mnoho štěstí a šťastnou ruku při volbě.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2020

Zakoupeno v CZC.cz

český výrobek, ovladač i pro TV

Přidáno: 18. února 2020

Zakoupeno v KupToTu.cz

Dálkové ovládání základních funkcí v jednom, takže není nutné k zapnutí, zesílení, zeslabení zvuku televizoru a přepnutí na HDMI použít druhé DO. Nemohu srovnat s jinými SB neboť je to můj první, ale splňuje všechny požadavky na sledování DVBT2. Po přečtení návodu jsem neměl žádné problémy s nastavením a seřazením programů. Myslím si, že poměr cena kvalita je výborný.

Přidáno: 17. února 2020

• malý ovladač

čekala jsem od toho víc....s mojí starou televizí si nerozumí, návod psaný "svahilsky" a písmenka v návodu tak malá, že menší by už tiskárna ani neuměla tisknout:-( ale funguje, nahrávání nevím, odskočím si zatím vystudovat ČVUT

Přidáno: 17. února 2020

• Český výrobek
  • jednoduché ovládání
  • Nutné dokoupit HDMI kabel
  • DO dlouhý krok tlačítek ( nutno silněji mačkat )
  • problematické párování dálkových ovladačů
  • manuál k výrobku

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2020

Zakoupeno v Electro World

• jeden ovladač na tv i set-top box
  • kolísá zvuk-třeba při zprávách, při přepínání do studia.

Ověřený zákazník atoselektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. února 2020

Zakoupeno v atoselektro.cz

Po výborné zkušenosti s prvním kusem jsem nakoupil další kus. Zatímco první kus spolehlivě reaguje na všechny povely třeba i vzdáleného a jen zhruba nasměrovaného ovladače, druhý kus vyžaduje při ovládání jedním i druhým ovladačem mnohem menší vzdálenost a daleko přesnější nasměrování (tzn. má výrazně menší citlivost přijímače povelů). Nepotěší to, ale dá se na to zvyknout.

Ověřený zákazník atoselektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2020

kvalitní a spolehlivý

Jimgo Jimgo

Přidáno: 10. února 2020

• Nejlepší obraz ze všech co jsem měl (5 různých kusů). Možnost doostřování super. Citlivý tuner. Ovládač dobry i s učením.
  • debilní INFO i EPG (jako SENCORY). 2TB disk to vůbec nenačte.1TB disk načte za 3,5 minuty. Úplně naprd.

Jestli chce někdo velmi kvalitní obraz tak bych doporučit k velké televizi.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Splnil moje očekávání

• Splňuje co má

Zakoupeno v MALL.CZ

• DO se "nenaučil" ovládat můj TV GRUNDIG 32 VLE 4322 BF. Při spuštění musím použít oba DO.
  • Nejpoužívanější části DO, číselník pro volbu programu je ve "spodní", špatně přístupné části. Třeba je to jen nezvyk.

Mascom DA6350

Mascom DA6350

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 7. února 2020

Zakoupeno v Electro World

• malá, levná ale hlavně funkční

Přidáno: 6. února 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím je všechno v pořádku

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. února 2020

• Mascom MC7202 je vhodný pro případ, že nechcete nic extra než tuner pro DVBT2. Má slušnou citlivost, takže funguje i přes pokojovou anténu, tam kde si jiné tunery ani neškrtnou. Navíc obsluha nepotřebuje dva dálkové ovladače, protože Mascom umí ovládat i TV (zap/vyp, hlas+/hlas-, vstupy). HD obraz je velice dobrý. Za cenu 800.- ideální stroj. Instalace trvá max 5 min i pro důstojníka z povalování. Všem doporučuji.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25