Recenze Naos

• Super textura
  • Snadná roztíratelnost
  • Hezky se vstřebává
  • Vůně
  • Nepomohlo mi zatím s pletí

Používám za mě kratší dobu, tak nechci dělat ukvapené závěry, ale prozatím bohužel jsem zaznamenala spíše zhoršení kvality pleti občas. Zlepšení nepřišlo ani jednou. Musím ale poznamenat, že textura je skvělá a hezky se v pleti vstřebává. Vůně mi není úplně příjemná. Budu ještě mazat dál, ale už jsem trochu skeptická.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• Snadná aplikace
  • Výdrž jedné lahvičky
  • Efekt na černé tečky
  • Lepkavost

Měla jsem možnost otestovat Sérum Bioderma Sébium Po aplikaci mám vždy první minuty pocit olepeného obličeje, ale pak se to vstřebá.
Myslím si, že celková účinnost se projeví až za delší čas. U mě byl zatím viditelný efekt na černých tečkách, nejsou tak patrné a omezil se výskyt velkých pupínků
Aplikace je velmi pohodlná díky aplikátoru - stačí několik kapek na celý obličej, takže lahvička dlouho vydrží.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Obal produktu
  • Nemastná textura
  • Rychlá vstřebatelnost
  • Zatím mi nepomohl, ale co není, může být

Produkt Bioderma Sébium Keratin+ 30ml je v krásném obalu, aplikace je velice jednoduchá. Bohužel nemohu posoudit, zda mi pomohla ke zmírnění výskytu nedokonalostí pleti, protože jsem neměla dlouhý čas na testování. Věřím ale, že mi při delším používání pomůže. Líbí se mi lehká textura, krém nemastí a rychle se vstřebává.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Aplikátor
  • Konzistence
  • Nic jsem nenašla

Produkt mi přijde opravdu kvalitní. Plní co má, hydratuje obličej. Budu ho používat dlouhobě. Po jiné značce mě pálil obličej. Tohle je na obličeji velice příjemné. Balení vydrží dlouho. Textura mi také vyhovuje, dobře se aplikuje na obličej. Obličej vypadá hladší a šťavnatý.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Obal
  • Pipetka
  • Textura
  • Složení
  • Vstřebání do pleti
  • Rozjasněnost pleti
  • Vyhlazení jemných vrasek

Sérum s lehkou texturou má skvělé hydratační účinky po kterých je pleť výživená, vyhlazená a dodává jí pocit jemnosti. Díky pipetce si sami zvolíte požadované množství na krk a obličej. Během pár minut se vstřebe do pleti. Složení je propracovanější, díky niacinamidu je pleť projasněna a skvrny na obličeji jsou světlejší. Mám citlivou pleť, ale toto sérum mě nijak nedráždilo a ráda ho budu do své rutiny zařazovat dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Jak mi výrobek pomohl

Dobrý den , produkt Bioderma sébium kerato je nejlepší výrobek na akné jaký jsem kdy vyzkoušela . Moje pleť se částečně zbavila akné a veškeré nedokonalosti mě trápí méně . Nanáší se velice jednoduše takže na pleti téměř nic necítíte . Vůně není nijak odpudiva takže vlastně všechno super nemám co vytknout!

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Konzistence krémova
  • Rychle vsakuje
  • Na citlivou pleť ideální
  • Pleť zklidňuje a hydratuje
  • Aplikace pomocí pipety

Moc příjemné sérum na citlivou pleť. Nanáším každé raná a večer na vyčištěnou pleť, konzistence je krémová, krásně se vsakuje do pleti. Hydratuje mě po celý den a teď v zimě je to opravdu důležité. Vždycky jsem trpěla na začervenání se sklonem k šupinkám. Teď už tento problém neznám díky tomuto séru. Plus se stará o předčasné stárnutí pleti a to je vždycky super. Budu kupovat další balení. Za mě tedy plní to, co výrobce uvádí.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Zakoupeno v Testuj.to

• Hydratace, vůně, lehká aplikace, zmírnění nedokonalostí pleti.
  • Nic jsem nezaregistrovala.

Bioderma Sébium sérum je vhodným produktem pro pleť se sklonem k nedokonalostem a pro regulaci kožního mazu. Pro mou smíšenou pleť je to velmi dobrá volba. Nedokonalostmi trpím především na bradě a zhruba po týdnu používání séra mi pupínky postupně zmizely. Skvěle působí také na zmírnění rozšířených pórů. Po nanesení je pleť okamžitě hydratovaná a hebká. Sérum se lehce nanáší a velmi rychle se vstřebává do pokožky, nemá lepivou konzistenci. Má velmi lehkou, nevtíravou vůni. Toto sérum bude i nadále součástí mé skin care rutiny.

Dr. Popov žindavová mast 50 ml

Dr. Popov žindavová mast 50 ml

Ověřený zákazník Magistra.cz Jana K.

Zakoupeno v Magistra.cz

účinný pomocník při potíží s konečníkem

Ověřený zákazník Testuj.to Terézia

• Aplikace
  • Konzistence
  • Vstřebávání
  • Lze použit jako bázi pod make-up
  • Vůně

Výhodou séra je jeho použití i jako báze pod make-up. Má příjemnou konzistenci a vůni, lehce se aplikuje prostřednictvím pipety a rychle se vpije do pleti. Výrazné zmírněni výskytu nedokonalostí pleti a jemných vrásek zatím nepozoruji, ale pleť vypadá celkově zdravěji. Jednoznačně produkt, který budu aplikovat dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina

Přidáno: 8. prosince 2023

• Nevysušuje
  • Lehká konzistence

Skvělé sérum zmírňující nedokonalosti. Lehké, rychle se vstřebává a nevysušuje. Hodí se i pro zralejší pleť se sklony k akné. Je bez parfemace. Pokožku nedráždí. Už po prvním použití bylo znát že je pleť zklidněná a sjednocená. Oceňuji praktické balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Konzistence, obal, nedráždí
  • Nemám co vytknout

Sháníte hydratační booster s redukcí vrásek? Tak toto sérum splňuje co nabízí. Skvělé hydratační sérum, které již po prvním nanesení rozjasní a zpevní pleť. Na obličeji nezanechává nepříjemný filtr a rychle se vstřebá. Krém používám jak ráno tak i večer.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Šetrnost produktu
  • Příjemná konzistence
  • Výživa pro pleť
  • Vhodné pro citlivou pleť
  • Skvělé do zimního i letního období
  • Nemám co vytknout

S produktem jsem velmi spokojená. Není to můj první produkt této značky a tak jsem OPĚT velmi mile překvapena. Rozhodně si pořídím následně další balení, protože je to zatím nejlepší sérum, které jsem kdy měla. Sérum je velmi šetrné a neštípe (spoustu jiných produktů mi na citlivé pleti nedělalo dobře). Užívám ráno a večer a jsem opravdu velmi spokojena. Pleť je krásně vyživená, zklidněná a hebounká.

Bioderma Atoderm PP Baume tělový balzám 200 ml

Bioderma Atoderm PP Baume tělový balzám 200 ml

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. prosince 2023

(naposledy upraveno 7. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• ačkoli je označen jako "bez parfemace", určité aroma má, a žel není úplně příjemné

Krém jsem použil na ruce a pomohl na lehké šupinky kůže v mrazivém počasí.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• ,,mléčná,, konzistence
  • Bez parfemace
  • Dávkování

Můj celkový dojem z rohovou séra je určitě pozitivní. Moc se mi líbí jeho konzistence a jako naprosté plus beru to, že je bez parfemace. Pleť mam po nanesení tohoto séra méně citlivou, zklidněnou a hlavně hydratovanou po celý den. Dalším plusem je aplikátor díky kterému je aplikace skutečně jednoduchá

Bioderma Atoderm krém Ultra 500 ml

Bioderma Atoderm krém Ultra 500 ml

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Maruš

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Přípravek nám doporučila kožní lékařka.

Ověřený zákazník Testuj.to Misshel

• lehká konzistence
  • hydratuje
  • viditelný účinek
  • jednoduchá aplikace

Bioderma Sébium Kerato+ je gelový krém s lehkou konzistencí.
Pomáhá hojit akné a účinek je skutečně viditelný už po pár dnech.
Krém se rychle vstřebává a pleť hydratuje. Jednoduše se aplikuje a roztírá. S gelovým krémem Bioderma Sébium Kerato+ jsem velmi spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• Nelepí obličej,krásně se s ním pracuje
  • Nemám žádné výhrady

Skvěle se aplikuje a hlavně se nelepí..Používám ho pod Make-up…a krásně vyhlazuje pleť a hydratuje obličej…Po týdnu užívání sérum mi zmizelo akné a moje pleť se dala zpátky dohromady..Takže vřele doporučuji těm kteří mají problém s akné..Určitě si koupím další…

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Jednoducha aplikace
  • Příjemná konzistence
  • Pozitivní výsledky
  • Vune
  • Na černé tečky u mne nefunguje

Sebium se stalo mou každodenní rutinou v péči o pleť. Používám ho ráno i vecer. Během pár dnů mi to zahojilo pupínky,pleť je pěkně hydratovaná a sjednocená. Aplikace jednoduchá. Složení krému mi vyhovuje, žádné červené fleky po obličeje. Sebium mi je na obličeji příjemné. Za mě ano,jsem spokojená. Splnilo mé očekávání.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Přidáno: 5. prosince 2023

• Jednoduchost nanaseni
  • Dobra vstrebatelnost
  • Prijemna konzistence
  • Vune, takova az chemicka

Bioderma sebium kerato 30 +, prijemny krem proti nedokonalosti pleti, nanasela jsem 2x denne, rano a vecer a uz cca po tydnu vidim prvni znamky pouzivani. Plet je sjednocenejsi, bez cervenych skvrn ci moznych pupinku. Jedine co mi vadi je vune, ktera je pro me az chemicka. Krem se dobre vstrebava a plet je na omak hladsi. Vyrovnana a rekla bych i hydratovana. Krem je hutnejsi konzistence. A urcite bych jej doporucila dal.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25