Recenze Opop

Přidáno: 8. dubna 2021

Je nový. Zatím hoří super

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ Pacik

Přidáno: 28. února 2021

(naposledy upraveno 28. února 2021)

• Hodnotím OPOP přestavbovou sadu připojení OPOP / DAKON

Vaše přestavbová sada z kotle Dakon dor 24 na váš kotel je podvod na zákazníky. Doprovodné video ukazuje absolutní jednoduchost montáže kotle. Na videu je svařenec, vy dodáváte systém DODO (dodělej doma), skládající se z 2x šesti částí v místech, kde je potřeba úplná přesnost rozměru. Průměr kouřovodu na vašem kotli je 130 mm, na Dakonu je 145 mm. Doprovodné video ukazuje úplnou shodu. Soudruzi lžete, lžete, lžete....Je garantováno jednoduché přehození.

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ michal

Přidáno: 19. února 2021

• perfekni kotel

Ověřený zákazník A koupelny A topení Karlos baworos

Přidáno: 29. ledna 2021

Zakoupeno v A koupelny A topení

Mám jedinou výhradu a to k posuvnýmu roštu.Je nutný hodně opatrně manipulovat s pákou "roštování",jinak vzniklou mezerou propadne velký množství nejen popela ale i uhlí.Dá se to ale naučit.

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ Josef Šedivý

Přidáno: 29. ledna 2021

Zakoupeno v TOPENILEVNE.CZ

• Produkt super.Naložím pul kotle a stačí přiložit za 3hodky.Veliká spolehlivost po týdnu topení a super úspora.
  • Špatná komunikace s prodejcem a dlouhé dodání.Museli sme si proto dojed osobně 100km tam a 100 spátky.Abychom mohli po dvou dnech topit.

Ale jinak sem spokojen i celá rodina.

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ Mirek

Přidáno: 25. ledna 2021

Zakoupeno v TOPENILEVNE.CZ

Trochu šlendrián ,Zatápěcí klapka se zasekává nejde s ní hýbat.přikládací dvířka nemají izolaci při přikládání jsou horká.Nutno použít rukavice.Řetízek regulátoru drhne o horní kryt v otevřené poloze by nefungoval.Škoda těchto nedodělků jinak celkem solidně topí ale je to dodo -dodělej doma.

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. ledna 2021

Zakoupeno v TOPENILEVNE.CZ

Nevím, proč někdo vymyslel "automaticky" otevírat a zavírat přisávání vzduchu do kotle ve dvířkách násypného prostoru. Topeniště se ochlazuje První dva dny jsem nemohl roztopit kotel na teplotu více než 45-50 stupňů, Dnes již to horní přisávání nepoužívám a kotel jede na 70 stupnů

Ověřený zákazník A koupelny A topení Radek

Přidáno: 24. ledna 2021

Zakoupeno v A koupelny A topení

• Stejné připojení jako u starého kotle H418. Připojení proběhlo bez jediného problému
  • Moderní a elegantní vzhled
  • Vleze se více uhlí do přikládací šachty
  • Vydrží žhavé až 10 hodin, bez toho aniž bych musel znovu zatápět - stačí prohrkat roštem, nechat rozhořet a dosypat uhlí
  • Špatně se zatápí - musím dělat malé třísky, protože pak to nechce chytnout (je pravda, že podpalovačem PEPO není problém, ale tento nepoužívám)
  • Strašně dlouho trvá roztopení kotle na 80 stupňů - až 4 hodiny. Sice ohřívám 600 litrů vody a mám samotížku, ale se starým kotlem jsem měl do hodiny 80 stupňů
  • Popel padá hodně mimo popelník, pokud jej vyndám, musím i vymést prostor kolem popelníku, abych popelník mohl vrátit (jinak zpět nevleze kvůli napadanému popelu mimo)
  • Řetízek na regulátor tahu zajišťující automatickou regulaci výkonu má moc velké oka, nejde pak seřídit dle jejich požadavků - je potřeba koupit s menšími oky.
  • Návod na použití dodaný s kotlem je nedostatečný. Já sám jsem musel na netu najít podrobnější, pro laika by mohl být problém.

Kotel mám zatím 14 dní, tak zatím píšu prvotní zkušenosti. Zatím jsem jej ještě pořádně nečistil, tak uvidíme. Účel splnil, ale oproti starému kotli mám plno výhrad.

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ milan

Přidáno: 22. ledna 2021

Zakoupeno v TOPENILEVNE.CZ

zatím není kotel zapojen, věřímm že bude paní spokojena, i v to, že poradí,když si nebude vědět rady..

Opop H 416 Eko-U 1573184U

Ověřený zákazník A koupelny A topení Josef S.

Přidáno: 18. ledna 2021

Zakoupeno v A koupelny A topení

Hoří dobře, pomalejší roztopeni proti původnímu dakonu, zdá se menší spotřeba paliva, lepší obsluha.

Líba 88 Líba 88

Přidáno: 10. ledna 2021

• dostupnsot kotlů, snaží se je nacpat všude
  • malý rozměr
  • jednoduchá instalace
  • slabý výkon
  • velmi malá násypka
  • kotel se velmi špatně čistí
  • kvalita provedení svarů a zpracování plechů - doporučuji kotle vidět před koupi
  • doba eshopů prodá vše, ale pozor na realitu

OPOP mě velmi zklamal. Přístup firmy, pro kterou jste jenom ejden z mnoha a která jede na amsové prodeje místo kvality je do nebe volající.
V minulosti jsme měli Viadrus a pak OPOP. OPOP se brzy propálil ale vzali jsme kvůli připojení další.
Kdo zde píše ty kaldné recenze? Že by firma?
V ulici jsme kupovali kotel se známým dva roky zpět.
Kotel absolutně nedává předepsaný výkon. Násypka je žalostně malá. Komunikace s firmou a jejich ochota je stejná jako při reklamaci šunt zboží u našich prodejců z východu.

SUma sumárum - firma si buduje všude kladné recenze a masově dělá dojem velmi spokojených zákazníků, ale realita tomu neodpovídá.

Než koupíte, zajděte se podívat na kotel k někomu, kdo ho skutečně vlastní a topí v něm.

Ověřený zákazník www.pro-topeni.cz potok

Přidáno: 29. prosince 2020

Zakoupeno v www.pro-topeni.cz

Doporučuji, aby si zákazník mohl zakoupit kotel bez chladicí smyčky, protože na chatě nebo chalupě je nepoužitelná vzhledem k možnosti v ní zamrznutí vody a tím k jejímu zničení!! Navíc díky instalované chladící smyčce došlo k prodloužení kotle a tím k problémům s jeho výměnou za stávající kotle H vzhledem k místu v kotelně

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ Milan Kollár

Přidáno: 29. prosince 2020

• Kvalitní kotel
  • Snadná obsluha
  • Zatím nic

Po likvidaci firmy Dakon, jejichž kotle jsem vždy preferoval, jsem musel hledat náhradu. Volba padla na tuto značku. Zatím vše funguje, jak má.

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ Kwasek

Přidáno: 27. prosince 2020

Zakoupeno v TOPENILEVNE.CZ

• Problém se závitem pro příruby, musel jsem očkem protočit

Ověřený zákazník Centrum Vytápění.cz Pavel K

Přidáno: 25. prosince 2020

Zakoupeno v Centrum Vytápění.cz

• Pro opožděné dodáni není kotel nainstalován
  • Chybí návod připojení chladící smyčky a dvou horních bočních otvorů.

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ Pavel

Přidáno: 22. prosince 2020

Zakoupeno v TOPENILEVNE.CZ

Oproti kotlu H 418 je kapánek větší, ale to je asi přechodem na eko 4, který musí splňovat. Jinak funguje perfektně. Nedehtuje !!! Jediná věc co nesedí s H418 je výška kouřovodu. Musel jsem upravovat. Vrchní příruba sedí , ale spodní je cca o 5 mm výš. Musel jsem upravovat. Po nastavení teploty na 70 stupňů si krásně reguluje primární přísun vzduchu.

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ fitipaldi

Přidáno: 30. listopadu 2020

Zakoupeno v TOPENILEVNE.CZ

možno připojit na stávající rozvody pomocí připojovací sady

Opop Eko-D H 416 573370

Opop Eko-D H 416 573370

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. listopadu 2020

• Nekupujte si tento kotel k akumulační nádrži! Má zcela nesmyslně omezenu výstupní teplotu na 80°C. Při PID regulaci dosáhnete výstupní teplotu cca 70°C, a to je žalostně málo.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 18. listopadu 2020

• jednoduchý na obsluhu - po vychytání
  • nízká spotřeba
  • výborný odtah - spalovaní do předepsaného komínu - 160mm
  • nic moc návod
  • v balení chybí zátka 1/2"

Dobrý den, při rozhodování jaký kotel koupit pomohlo přečíst si tady napsané recenze( i na 16kw a 20kw), Potřebovali jsme nahradit Viadrus U22 a jelikož nejde připojit nový viadrus přímo na staré připojovací rozměry kotle, bylo jedno jaký kotel se bude připojovat. Také nás lákalo vyzkoušet kotel s vrchním plněním. S kotlem jsme spokojeni dělá to co jsme od něho očekávali : nekouří, moc nežere, výkon je regulovatelný a velká násypka umožňuje nonstop provoz ( 3-5 přiložení za 24hod - jedeme už měsíc a půl v kuse). Nepoužíváme spodní regulaci vzduchu ( máme zavřenou) - protože pak dobře nefunguje horní regulace přes REGULUS ( řešení je jak již tady někdo provedl - regulovat najednou obě klapky - ale funguje i jen na vrchní).
Kotel máme připojený přes nerezové vlnovce 1,1/4" k původnímu rozvodu a je to OK. Roštovat stačí při přikládaní a to jen do cca 1/3 délky chodu páky - když se roštuje víc zbytečně padá moc popelu do popelníku. Kotel funguje výborně i na hnědouhelné brikety, dřevo a dřevěné brikety.Kotel se bude dobře čistit - jednoduše se dá rozebrat - otevřít. Otázka je zda nebudou moc praskat vevnitř šamotové cihly - vím že to tady již někdo řešil - ale všechny moderní kotle mají nějaké přidané šamotové cihly nebo odlitky z žárobetonu kvůli emisím.

Ověřený zákazník www.pro-topeni.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. listopadu 2020

Zakoupeno v www.pro-topeni.cz

• Dlouhá doba hoření
  • Dlouho trvá, než se v systému ohřeje voda

Zobrazuji 61 - 80 ze 153 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...8