Recenze Palette

Přidáno: 5. ledna 2013

Vůbec nedoporučuji. Chtěla jsem si vyzkoušet jak bude černá na mě vypadat, ale nechtěla jsem ji nastálo. Vůbec se barva nevymývá.V tomto případě by byla lepší barva. A když je tam napsáno po 24 umytí tak pěkně kecají. A barva nejde vůbec z oblečení a těžko se mi dostávala z vany. Prostě už nikdy víc.

Přidáno: 26. prosince 2012

• lehká aplikace
  • levný
  • neničí (tolik) vlasy
  • výmývá se→ nejsou tolik vidět odrosty
  • není na trvalo
  • barva je tmavá (až černá)

Včera jsem si s ním obarvila vlasy, šediny nemám, moje přirozená barva je tmavě plavá až světle hnědá, tudíž jedna z doporučených barev (aby šampon chytil tak jak má). Mám husté vlasy, tudíž jsem si koupila 2 balení. Na vlasech jsem ho nechala 20 min(tak jak je uvedeno na krabičce), potom jsem to vymyla vodou a šamponem (jak je uvedeno v návodu). Vlasy jsem nechala uschnout. A výsledek? Ano na světle mám opravdu kaštanové odlesky, ale zbytek hlavy je černý. Kamarádka třeba vyzkoušela Palette Mouse Color čokoláda a výsledek? Černé vlasy s modrýma odleskama.. Všem mým kamarádkám i přes dodržení návodů nakonec z Palette hnědých, kaštanových, čokoládových.. barev nakonec vyšla černá. Ano po vymytí to časem většinou došlo ke správné barvě. Já barvu doporučuji v případě, že vám nevadí, že ze začátku budete mít černou hlavu:). moc velké zkušenosti s barvením zatím nemám.. je to má druhá barva.. 1. jsem měla Palette Instant color mahagon..to chytla dobře...:).

Pallete Intensive Color Creme modročerná C1

• zářivá
  • neníčí vlasy
  • rozumná cena
  • po obarvení nebarví

Tento šampon jsem si vybrala proto, že se mi tmavší odstíny líbí a je šetrnější k vlasům. Po obarvení vlasů, byly dlouho hedvábný na dotek, zářiví i přijemně voní.Velice dobře kryje, takže je vhodná i pro krytí šedin.Sice zezačátku vymývá, ale barva je stále zářivá.Vždy jsem měla s color šampon spojený, že obarvuje oblečení, ale překvapilo mě že tento produkt to nedělá.Už jsem vyzkoušela mnoho produktů na barvení vlasů, ale žadný mě nenadchl, jako tento. Protože většina se rychle vymyla, ztratila lesk vlasů či změnila odstín na světlejší a byly cenově dražší, Jen mě trochu zamrzelo, že jsem rozdíl mezi černou a modročernou nenašla, přišlo mi to stejný.Ale i přesto bych jí doporučila pro ty,kteří chtějí šetrnější obarvení vlasů i pro jemné vlasy. Byla to velice dobrá koupě a k tomuto výrobku se budu stále vracet, protože splnil mé očekávání. Kvalitní výrobek za rozumnou cenu.

Přidáno: 10. ledna 2012

• levné a rychlé změnění odstínů vlasů
  • po nabarvení touto barvou jsou vlasy téměř černé, tudíž jiný výsledek, než je ten očekávaný

Upřímně jsem tento produkt do dlouhém váhání zakoupila. Na krabičce vypadal dobře a jelikož jsou mé vlasy tmavě hnědé, říkala jsem si, že červené odlesky jim dodají šmrnc. Chyba lávky. Sice se sem tam červené odlesky objeví, ale po nabarvení byly vlasy téměř černé. Budu doufat, že se barva bude rychle vymývat, jelikož mé vlasy již barvené byly, a já již nebudu muset opakovat odbarvovací kúru, složenou z internetových tipů: Jak na rychlé domácí vymytí přelivu. Celkově tedy asi od značky Palette nejspíše další produkt nezakoupím, výsledek mě zklamal již po několikáté.

Pallete Intensive Color A10 zvl.popel.plavá 50 ml

Pallete Intensive Color A10 zvl.popel.plavá 50 ml

Ověřený zákazník Op–Cosmetic Ověřený zákazník

Přidáno: 5. prosince 2011

Zakoupeno v Op–Cosmetic

• Perfektně obarví i tmavší vlasy na požadovaný odstín, jednoduchá aplikace, přijatelná cena.
  • Jako všechny blond odstíny i tato barva časem zežloutne.

Pallete Intensive Color Creme Intenzivní červená RI5

Pallete Intensive Color Creme Intenzivní červená RI5

Přidáno: 20. července 2011

(naposledy upraveno 20. července 2011)

• kvalitní barva
  • dlouhá výdrž
  • odstín odpovídá výslednému odstínu na obrázku
  • přijatelně voní
  • super cena
  • hebké a lesklé vlasy
  • žádná závěrečná kúra nebo balzám
  • barva perfektně drží na oblečení i pokožce
  • delší vlasy = větší počet balení

Dlouho jsem přemýšlela o červené barvě a snažila se najít co nejlepší, samozřejmě. Po dlouhém hledání jsem usoudila, že barvy značky Palette jsou jedny z nejlepších barev na vlasy a koupila právě tuto.
Můj přírodní odstín je blond, ale před touto barvou jsem měla vlasy obarvené "na rezato", takže jsem byla víceméně zvědavá, jak bude vypadat konečný výsledek. Nakonec jsem byla ale velmi mile překvapena, odstín odpovídá obrázku a zatím se barva drží, vlasy jsou navíc krásně lesklé :) Navíc při aplikaci tato barva "nesmrdí" jako ostatní, jelikož je tam přidána mateří kašička, takže není její nanášení tak "odpudivé"...
Je pravda ale, že velmi odolně drží na věcech a i na pokožce, jak už zmínil někdo přede mnou. Jinak si ale (zatím) nestěžuji a myslím, že právem patří tyto barvy mezi nejlepší.
Pokud ovšem máte delší vlasy po ramena, je lepší si koupit barvy dvě, opravdu dlouhé vlasy samozřejmě více. Ostatně, to doporučují i v návodu na použití a je to celkem logické... :)

Přidáno: 14. dubna 2011

• ♥Levná
  • ♥Dlouho vydrží
  • ♥Háže krásné odlesky dočervena ( jenom trochu )
  • ♥Máte po ní možná černé vlasy ale to už je váš - když na zadní krabičce máte přesně napsáno, že když to tam necháte dlouho vlasy chytnou až do černa.Samozřejmě se ale za pár dní zesvětlí :)
  • ♥Nekur**** tolik vlasy jako krémová barva
  • ♥ Skvěle zakrývá šediny
  • ♥ Dobrá značka
  • ♥ Vymývá se, takže nejsou vidět odrůsty atd. :)
  • ♥Jen že pokud si dáte barvu ŠAMPON na barvenou hlavu normálně krémovou barvou, vypadá už jinak, než když ji dáte dosud nebarvené vlasy.

Chtěla jsem si trochu ztmavit vlasy. Šla jsem do obchodu a koupila si tento šampon. Na vlasech byl naprosto úžasný.Vydržel mi 3a půl měsíce, až mě samotné bylo blbé, že jsem si tak dlouho vlasy nebarvila a chtěla si jí obarvit znovu. Jenomže sem si omylem koupila barvu.Barva byla taky naprosto v pohodě, ale když jsem si za pár měsíců chtěla obarvit znovu šamponem, už to mělo jinou barvu a míň toho vydrželo. Problém spočívá v tom, že šampon je na vlasy šetrnější a když nanesete šampon na BARVU, tak ty vlasy jsou už zvyklé na něco jinšího a jinak na to reagují. Takže pokud máte dosud nebarvené vlasy,kupte si tento šampon, opravdu je BÁJEČNÝ. PS : pokud máte hustší vlasy kupte si raději 2 balení. Já mám vlasy poměrně řídké a jen pro mě, tam toho bylo SKORO málo, ovšem nic nebylo poznat, ale stejně, na hustých vlasech, už by to vidět asi bylo :)

Přidáno: 11. února 2011

Také mě štve, že to není čistě černá. Chtěla jsem černý vlasy, ale zatím jen šampón, abych věděla, jak to na mě vypadá. Měla jsem si rovnou koupit barvu, teď toho lituji.

Přidáno: 2. prosince 2010

• Levný
  • Barví do modročerna

Šampon vlasy neztmaví o X odstínů, ale prostě přebarví ná úplně černou s modrým nádechem i po kratší době působení. Skoro vůbec se nevymýva (ze začátku ani trošku). "Až 24 umytí" překládejte jako "nejméně 30".

Pallete Intensive Color Creme Super Blond E20

Pallete Intensive Color Creme Super Blond E20

Přidáno: 6. srpna 2010

• opravdu zesvětluje
  • při barvení přírodního vlasu se barva hodně podobá barvě na obrázku ( tak z 90% )
  • při častějším používání se začínají hodně vysušovat konečky

Schwarzkopf Palette Super Blond E20 jsem používala na zesvětlení již nabarvených vlasů. Odrosty jsem měla skoro vždy přesně tak jak je barva vlasů na obrázku. Při častém odbarvování může docházet k vysušování konečků a někdy i k pocitu krepatosti vlasů. Sama mám spíše kvalitní vlasy. Vlasy se mi zesvětlili opravdu dost i když jsem byla nabarvená a to hned o několik odstínů. Rozdíl byl znatelně vidět. Záleží, jak dlouho necháte působit. Tento zesvětlovač je oproti jiným docela šetrný i svojí závěrečnou péčí, která je standardní. Výrobek bych doporučila všem, co si chtějí občas vlasy zesvětlit. Na delší používání bych volila jinou značku.

Pallete Intensive Color Creme středně plavá N6

• skvělá cena
  • dobře se nanáší
  • krémová barva
  • málo přírodní složení

Už delší dobu si barvím vlasy a před nějakým časem jsem si opakovaně barvila vlasy touto barvou - tím myslím, jak tímto druhem barvy, tak i tímto odstínem. Po čase jsem zůstala u druhu barvy, ale přešla na světlejší odstín. Před krátkou dobou jsem si začala kupovat o něco dražší barvy, ale přírodnější - bez amoniaku. Tato barva má ovšem dost předností - opravdu skvěle kryje šediny, dobře se nanáší, protože je krémová, je dlouhotrvající a je za opravdu velmi dobrou cenu, navíc nebývá problém ji sehnat, předností má hodně, jen je dost chemická, takže vlasům to moc neprospívá a také moc nevoní při barvení. Jinak se ovšem dobře aplikuje, při nanášení nestéká. Doporučuji každé ženě, které nevadí, že barva nemá zrovna přírodní složení, ale zároveň ta žena potřebuje kvalitní barvu za dobrou cenu - a to tato barva opravdu je.

Přidáno: 9. června 2010

Od začátku, co jsem si začala barvit vlasy, tak používám jedině color šampon, barvu jsem nikdy nezkoušela, takže nevím, jaké má výhody/nevýhody. Každopádně, když jsem si chtěla změnit barvu z čokoládové na kaštanovou, tak jsem musela čekat rok, než se mi úplně vymyla z hlavy. Jinak mi šampon vydrží zhruba 3 měsíce, což mi nepřijde krátká doba, jak tu ostatní píšou, že se rychle vymývá.
Jinak jsem s barvou spokojená, má po obarvení trochu do černa/tmavě červena odlesk.

Pallete Intensive Color N4 světle hnědá 50 ml

Pallete Intensive Color N4 světle hnědá 50 ml

Přidáno: 7. dubna 2010

• perfektně kryje šediny
  • je dlouhotrvající
  • barvu přirozeně před vyblednutím chrání Color Protection a vitamín C
  • výborná cena
  • snadné domácí použití
  • balení obsahuje skoro vše potřebné k nabarvení vlasů
  • barva je výrazná
  • tradiční značka
  • krémová barva

Tuto barvu jsem používala před časem, než jsem začala používat barvu světlejší. Zůstala jsem ovšem u stejné barvy i značky, jen jsem změnila odstín. Takže já jsem s touto barvou spokojená. Je dlouhotrvající a výrazná, za velmi dobrou cenu, je to tradiční značka. Balení obsahuje skoro vše potřebné k domácímu barvení vlasů - včetně ochranných rukavic. Je potřeba jen mít ještě sklenici a štětec na barvení vlasů, ten je potřeba dokoupit. Tato barva perfektně kryje šediny a je dlouhotrvající. Obsahuje složky proti blednutí barvy. Barva je přirozeně chráněná díky receptuře Color Protectin a vitaminu C. Velkou výhodou barvy je to, že je krémová a to usnadňuje a zpříjemňuje barvení vlasů. Barvu doporučuji každé ženě, která chce tento odstín barvy a zároveň nechce za dlouhotrvající barvu utratit příliš peněz. Navíc opravdu skvěle kryje šediny.

Pallete Intensive Color Creme světle plavá N7

Pallete Intensive Color Creme světle plavá N7

Přidáno: 14. března 2010

• odstín barvy
  • osvědčená značka barvy na vlasy
  • 100% krytí šedin
  • dlouhotrvající barva
  • dobrá cena

Tuto barvu používám pro domácí barvení vlasů. Je to osvědčená značka za dobrou cenu. Vyhovuje mi právě odstín světle plavá. Barva je krémová, takže při barvení nestéká. Navíc balení obsahuje vše, co je k nabarvení vlasů potřeba - včetně rukavic (tedy neobsahuje štěteček na nanášení barvy, ale to už by opravdu člověk chtěl moc). Barva opravdu 100%ně kryje šediny. Doporučuji každému, kdo chce kvalitní dlouhotrvající barvu, líbí se mu tento odstín a v neposlední řadě potřebuje zakrýt šediny. Při opakovaném použití se pak už barví hlavně odrostlé vlasy, takže další použití je jednodušší a méně pracné než první. Samozřejmě se barva i při dalším použití ve vlasech ještě rozčesává, ale je to prostě méně práce, takže kdo si barvu kupuje pravidelně, další barvení už má jednodušší.

Přidáno: 12. února 2010

• levná varianty barvení vlasů
  • Po každém nabarvení vlasů touto barvou byly vlasy skoro černé..

barva mi nevyhovovala,nejdříve byla na vlasech černá a pak se rychle vymývala...

• Dobrá značka.
  • Postupně se vymývá.
  • Šetrný k vašim vlasům.
  • Dostupná cena.

Mamča už vyzkoušela mnoho odstínů od firmy Schwarzkopf. a s každým byla moc spokojená. Má ráda tyto šampóny jsou mnohem šetrnější k vašim vlasům. Na mytí používá šampóny pro ochranu barvy a musím říct, že jí barva drží celkem dlouho.

Pallete Color Shampoo čokoládově hnědý 244

Pallete Color Shampoo čokoládově hnědý 244

• Dobrá značka.
  • Vydrží dlouho.
  • Postupně se vymývá.
  • Obsahuje vitamín C.
  • Dostupná cena.

Když už má mamča dost různých tmavě fialových odstínů a červených tak si koupí čokoládově hnědý. Má opravdu přirozenou barvu plnou lesku která dlouho vydrží. Postupně se vymývá a je šetrná k jejím vlasům. Určitě doporučuji.

Pallete Color Shampoo Bordó 301

Pallete Color Shampoo Bordó 301

• Neobsahuje amoniak.
  • Je šetrný k vašim vlasům.
  • Vytváří skvělé odlesky.
  • Kryje první šediny.
  • Dostupná cena.

Tyto šampóny používá mamča a je s nimi naprosto spokojená. Dlouho vydrží. Postupně se vymývají. Firma Schwarzkopf nabízí mnoho odstínů takže má pořád co zkoušet. Neobsahují amoniak. Obsahují vitmín C.

Přidáno: 25. ledna 2010

• krásná zářivá barva
  • neničí vlasy
  • skvělá cena
  • nic jsem nenašla

barvící šampon na vlasy můžu jen doporučit. Barva vydrží opravdu dlouho než se omyje - samozřejmě také záleží na kvalitě vlasů. Vlasy nijak nepoškozuje, barva opravdu září a konkrétně volím tuto modročernou, nepůsobí tak tvrdě jako čistě černá a suše. Tato modročerná je prostě živější i když ta modrá v ní není nijak moc znát.Bezva!

Zobrazuji 381 - 400 ze 408 recenzí 1...17 18 19 [ 20 ] 21