Recenze Polar

Polar RS300X

Polar RS300X

Přidáno: 22. března 2015

(naposledy upraveno 26. března 2015)

• Čitelný displej
  • Přesnost měření
  • Jednoduché ovládání
  • Pohodlný hrudní pás
  • Hodně funkcí vzhledem k ceně produktu

Sporttester vlastním teprve krátce a žádný jiný sporttester jsem předtím nevyzkoušela.
Na ovládání jsem si zvykla poměrně rychle, absence češtiny v hodinkách nijak nevadí (balení obsahuje dostačující návod v češtině). Mile mě překvapila velikost zobrazování údajů na displeji, při běhu jdou v pohodě přečíst. Před samotnou koupí jsem měla obavy, zda nebudou hodinky a hrudní pás příliš velké vzhledem k mé postavě - po vyzkoušení mohu doporučit, neboť řemínek na hodinkách je vhodný i na úzké zápěstí a hrudní pás skvěle sedí. Oceňuji funkci Test kondice (míň jsem spokojena s jeho výsledkem), ukládání 16 posledních tréninků nebo využití funkce OwnZone. Za sebe mohu tento produkt doporučit, funguje jak má a zatím 100% spokojenost.

Přidáno: 22. března 2015

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• Má funkce, které jsem potřeboval, není nutno posílat do servisu k výměně baterie.
  • Zatím nic.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. března 2015

Zakoupeno v K24.cz

• Pěkný, praktický. Není nutné mít s mobilem nebo PC, vidíte důležité údaje přímo na náramku.
  • Nelze změnit velikost náramku.

Polar CS600X

Polar CS600X

Přidáno: 14. března 2015

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• Všechny funkce co cyklista potřebuje. Údaje se dají jednoduše stahnout do PC a analyzovat v dobré aplikaci
  • Pro mě trochu malý display a uchycení na držák na řidítkách nic moc. Vždy mám pocit při přepínání údajů mi z držáku vypadne.

Myslím, že dost dobrý produkt. Také ne zrovna levný.
Zatím měří vždy přesně, ale mám ho nový asi 12x použitý.

Ověřený zákazník www.technisport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. března 2015

Zakoupeno v www.technisport.cz

Paráda

Přidáno: 10. března 2015

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

Jsem velmi spokojena. Jen připojení k PC mohlo být vychytanější - dost často hledám správné nasazení kabelu na kontakty v hodinkách.

Anonym Anonym

Přidáno: 8. března 2015

• přesná GPS
  • výškoměr
  • opravdu mnoho skvělích funkcí
  • sledování denní aktivity je skvělí motivátor
  • pomalejší zaměření GPS, ale do minuty se najde...

Přešel jsem od neprosto nepřesné Sigmy a udělal jsem jedině dobře. Výborné zpracování, velice příjemný materiál. Bál jsem se že budou větší, ale nakonec mě mile překvapila i velikost. Naprosto jednoduché a intuitivní ovládání. Polar flow je vychytaná platforma, nastavení hodinek zvládne i průměrný angličtinář jako jsem já :-) Zvolil jsem bílou barvu, příjde mi veselejší než černá a dobře jsem udělal. Jsou i stylové na běžné nošení. Hrudní pás je taky příjemný a měření je přesné.

Anonym Anonym

Přidáno: 7. března 2015

• Pokud si polarshop pridava samorecenze s nesmyslnym placsnim o zaruce, ktera je dana zakonem - zakupte si produkt v nemecku, kde je mnohem levnejsi a nikdo vam se zarukou delat problemy nebude.
  • Jak si muze polarskop pridat recenzi s ohodnocenim 100%?

Produkt pokud zakoupim, tak ne u polarshop.

PolarShop - prodej a servis PolarShop - prodej a servis

• prostě POLAR

Prosím, ono to není až jako dotaz ale povinnost informovat kupující o tom, že kromě ceny by se měl dívat a volit nákup podle toho, kde bude mít jistotu záruky. Polar globálně zavedl systém, kdy o záruce nemusíte přemýšlet, když výrobek POLAR koupíte u autorizovaného prodejce. V takovém případě je případným garantem záruční opravy sám výrobce nebo místní distributor. Výrobce se nepodílí na případné záruční opravě u zboží, které je prodané mimo síť autorizovaných prodejců. Tam je garantem případné záruční opravy sám prodávající, který si sám záruční opravu uhradí. Do toho se mu nebude chtít a tak kupující může očekávat problémy, do kterých by se bez této informace dostal zcela nevinně. A jak poznáte autorizovaného prodejce? Buď jej najdete ve veřejném seznamu na stránkách polar.com nebo v systému Heureky ponese speciální označení "Autorizovaný prodejce". Tuto značku přiděluje Heureka ve spolupráci se zástupci značky POLAR.

PolarShop - prodej a servis PolarShop - prodej a servis

Přidáno: 7. března 2015

(naposledy upraveno 8. března 2015)

• Toto není recenze. Důležité, co by měl spotřebitel vědět a nebyl oklamán - produkty zakoupené od 1.3.2015 mají omezenou záruku a to: koupíte-li výrobek u autorizovaného prodejce POLAR, nemusíte si lámat hlavu se zárukou. Koupíte-li produkt u neautorizovaného prodejce POLAR, budete muset případnou záruční opravu řešit jen s vaším prodejcem. Ten ji bude muset na vlastní náklady vyřešit sám. Výrobce se na takové záruční opravě nepodílí a tak se dá očekávat, že neautorizovaní prodejci budou dělat dusno kupujícímu v případě problému.

Mějte tedy na paměti, že výrobce je garantem pro záruční opravu jen v okamžiku, kdy je výrobek zakoupen u autorizovaného prodejce. Autorizovaní prodejci mohou být označeni na Heurece speciální značkou, jinak jsou k dispozici ve veřejném seznamu na domovské stránce výrobce www.polar.com.

Tyto informace nejsou plašící ani zavádějící - to je prostý fakt. Samozřejmě dle zákona 89/2012 Sb., má český spotřebitel právo na záruku. Avšak je nutné si uvědomit, že neautorizovaný prodejce ji bude řešit na vlastní náklady, výrobce ani distributor mu ji nepřikryje. Stejně tak je to v ostatních státech. Kupující tedy bez této informace nechtěne spadne do situace, kdy se bude v případě záruční opravy prát o svá práva s překupníkem.

Tato globální strategie pomůže značku POLAR prodávat jen u seriózních prodejců, kteří bezpochyby tuto myšlenku podpoří. Ti ostatní se budou samozřejmě bouřit. Informace o záruce jsou pak aktualizovány na stránce www.servis-polar.cz, dále jsou k dsizpoci u distributora Potten Pannen.

Přidáno: 6. března 2015

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• malý, přesný, funguje i v kapse ne jen na ruce, plnění cílů dle 3 úrovní, dobrá motivace
  • upozorňuje na neaktivitu i v 21h večer a to i při splnění cíle na 130%

pořízení nelituju, koupila bych znovu

Polar FT40 dámská

Polar FT40 dámská

Ověřený zákazník Pulsmetry.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. března 2015

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• malé a lehké - využívám pánské a sedí skvěle
  • jednoduchý design
  • maximální funkčnost
  • jednoduché a intuitivní ovládání
  • velké plus tréninkový program - týdenní plán vč. hodnocení
  • měření podílu tuků na spálených kcal
  • zatím jsem žádná negativa nezaznamenala

Výborný pomocník, pokud se sebou chce člověk opravdu něco dělat a vidět výsledky. Používám zatím celkem krátce, ale naprostá spokojenost. Přesně vyhovuje mým požadavkům.

Přidáno: 3. března 2015

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Zatím se peru s funkcemi a objevuje taje těchto hodinek.
  • Zatím jsem nic neobjevila

Jsem spokojená

Přidáno: 3. března 2015

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Nenasla som aplikaciu Polar Flowe pre Nokie (Windows)

Zatial mam hodinky kratko

Přidáno: 1. března 2015

• Velikost
  • Dobrá výdrž baterie
  • trasa GPS v zastavěné oblasti není přesná.
  • ukládání dat jen do cloudu
  • webové rozhraní pro zobrazování vyhodnocení je pomalé

Dělá to k čemu je určen.

Přidáno: 22. února 2015

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Poměr cena/výkon, nízká hmotnost, intuitivní menu, webový klient, přesná GPS, monitor tepové frekvence.
  • při záznamu tréninku se nezobrazují hodiny (aktuální čas). Možná to lze nastavit.

Po necelých dvou týdnech denního používání hodnotím takřka na 100%. Doposud jsem neodhalil nedostatek. GPS se chytne poměrně rychle. Tepová frekvence se zobrazí ihned po volbě tréninku. Vše co výrobce uvádí v lákavých datasheetech je nejspíáš pravda :) Čas ukáže!

Přidáno: 19. února 2015

Přidáno: 18. února 2015

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• jeden z nejlepších sporttestrů
  • hodně funkcí
  • zatím jsem moc spokojen
  • zatím nic

výborný poměr cena/výkon

Přidáno: 12. února 2015

• dobře sedí na ruce
  • design
  • přesnost počítání
  • upozornění vibrace např. slabá baterie, splnění cíle.
  • není v aplikaci zvlášť rozděleno, kolik jsem ušel kroků (km) chůzí a kolik jsem běžel. Ukazuje jen celkový součet.
  • ukazatel nabytí baterie.

Je to dobrý náramek a funkce mě stačí, ale kdyby vývojáři rozdělili ukazatel kroků na běh a chůzy tak bych ho doporučil lidem, kteří víc funkcí nevyžadují.

POLAR T31

POLAR T31

Přidáno: 9. února 2015

(naposledy upraveno 9. února 2015)

• Naprosto bezproblémová funkce

Předchozí pás vydržel neskutečně dlouho, proto jsem zvolil ten stejný.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25