Recenze Polar

Polar Grit X

Polar Grit X

Přidáno: 5. srpna 2020

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• Zatím se seznamuji, ale už teď jsem nadšená z funkcí, které můj předchozí sporttester neměl
  • Možná maličko hůř čitelný display, líbil by se mi jasnější, protože špatně vidím na blízko, jinak zatím o žádné nevýhodě nevím, mám zboží velmi krátkou dobu.
MAR-POL M66604

MAR-POL M66604

Ověřený zákazník HobyNaradi.cz Jm

Přidáno: 3. srpna 2020

Zakoupeno v HobyNaradi.cz

Dodělej si sám. Chybějící spoj materiál šrouby propadají predvrtanými otvory, nesprávné délky šroubů kol kdy se kola neotačejí. Nedolakované kusy materiálu holý plech.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 24. července 2020

(naposledy upraveno 24. července 2020)

• super drží
  • malý skladný, nevadí ani při kontaktních sportech
  • měří mnohem přesněji než náramky, rozdíl až 30-40 bpm
  • rozhraní appky by mohlo být lepší - nastavení odpočtu, lepší vyhodnocení aktivit, celkový graf apod. /nevím jestli se to dá nějak vyhodnotit zvlášť to jsme zatím neřešil

Výborný pomocník, vypadá že vydrží léta a spolehlivě měří co je potřeba. Za mě rozhodně spokojenost až teda u té appky, tam bych si představil trochu více detailu a porovnání. Appka Vám ohodnotí každé cvičení s tím že řekne že dobrá práce- to asi každý uživatel bude chtít slyšet trochu víc v detailu.

Jinak používal jsem Xiaomi náramek který pořád mám, ale tréninky už jenom s hrudním pásem. Data jsou i pocitově přesnější a dá se pak podle toho upravovat cvičení /vidět zlepšení apod.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. června 2020

• Poměr cena/výkon
  • Nepřesnosti měření

Hodinky používám asi rok a půl. Většinou na kolo, turistiku nebo v posilovně. Velice záleží na venkovní teplotě, co má člověk na sobě.... Při stejné cestě ve stejnou denní dobu mi v zimě naměřily 1400Kcal, zatímco v létě i jenom 500Kcal. Někdy trvá i 10km poměrně svižné jízdy, než se tepová frekvence přehoupne přes 100 tepů/min. Přitom se pak dlouhodobě drží, při stejném tempu, na asi 135/min. Když jedu do kopce, většinou se tep sníží na cca 100/min. Zase při stejné jízdě to umí udělat i 180/min, což by spíše odpovídalo. Nejde brát údaje za stoprocentní. V úhrnu dne to +- odpovídá. Pokud jedu na celodenní pěší nebo cyklo tůru, ke konci "tréningu" je baterie vybitá a přestává měřit GPS i tep.
Většinou jsem ale s přístrojem spokojen a sundávám ho jen na nabíjení.

Přidáno: 20. června 2020

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• Pro někoho možná nenápadná a subtilní konstrukce a malá velikost.
  • U mě velmi nedobrá zkušenost. Velmi nepřesná měření : TF o 10-40 bpm mimo realitu, během měření při aktivitě se zcela nesmyslně vypíná při pohybu (i při upraveném limitu) a naopak zapíná v klidu. Tudíž vzdálenost i čas a z nich odvozené parametry dostávají nesmyslné hodnoty. Displej se při aktivitě zasekává a nedá se ovládat. Stejně pochybně funguje aktivace zvednutím ruky při aktivitě i mimo - povede se tak v 40-50%. S malou vydrží baterie jsem počítal.Pořídil jsem, protože se mi líbí postprocesing Polaru a zpracování dat, ale bohužel jejich pořízení je z mé zkušenosti velmi nekvalitní, resp. nepřesné.

Za mě bohužel negativní zkušenost, rozhodně nedoporučuju jako sporttester.

Ověřený zákazník PolarShop ® Mirka

Přidáno: 17. června 2020

Zakoupeno v PolarShop ®

Už druhý výrobek od zn. Polar - zatím naprostá spokojenost.
Jen by mohly hodinky nabízet notifikace z telefonu i během tréninku. To u Polaru nejde....

Přidáno: 10. června 2020

• výdrž baterie

Polar M460

Polar M460

Přidáno: 29. května 2020

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• Velmi přizpůsobivý. Ne vždy potřebuji všechny funkce, ale náhledy se dají skvěle upravit. Zajímavé jsou testy výkonnosti.
  • Nemá plánování trasy. U senzorů se nedají měnit baterie (ale nemám vyzkoušenou životnost, možná bude po létech lepší koupit nový přístroj). U M460 je baterie dobíjecí, tak snad pár let vydrží

Dobrá koupě, poměr cena/výkon je sympatická.

Přidáno: 28. května 2020

Zakoupeno v Electro World

• Ve své cenové kategorii jednoznačně nej... Přesná GPS, spousta funkcí, dlouhá výdrž. Navíc velmi tenké na ruce a lehké. Má více než rok i žena a maximální spokojenost.

Perfektní. Jednoznačně doporučuji. Nemá chybu. Přesná GPS, dobrá výdrž baterie, mnoho funkcí a výborná spolupráce s Polar Flow...

Ověřený zákazník Digital24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. května 2020

Zakoupeno v Digital24.cz

ideální tréninkový nástroj

Ověřený zákazník Pulsmetry.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2020

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• Zdá se mi, hodinky musí být hodně utažené

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

• Lehké a pohodlné

Ověřený zákazník PolarShop ® Ověřený zákazník

Přidáno: 3. května 2020

Zakoupeno v PolarShop ®

Skvělý sporttester. Polar Vontage H jsou lehké, elegantní, dobře sedí na ruce a mají dlouhou výdrž na jedno nabití. Jsou kompatibilní se staršími senzory i držákem na řídítka, takže jsem nic nemusel měnit.
K hodinkám jsou krásně udělané videonávody a manuál je velmi obsáhlý. Mají od začátku češtinu (minulé V800 jí dostaly později). Zvětšil se počet přednastavených sportů, přibyla např. chůze, posilovna a pod.
Trochu horší je úroveň podsvícení disleje. Venku je čitelný dobře ale v šeru bych uvítal silnější. Je ale fakt že hůř vidím. Možná to jde nastavit, ještě jsem to nehledal.
Za mně výborný sporttester a ani ve společnosti se za něj nebute stydět.

Polar Vantage V

Polar Vantage V

Přidáno: 30. dubna 2020

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

Za me parada a krasa, presel jsem ze starych Polar RS800CX. Co me mrzi, ze u tohoto modelu neni automaticky napocitavana a uchovavana hodnota totalu nabehanych km v hodinkach. Lze to samo vyscitat z apky nebo webu nasledne. Treba s novym firmware hodinek ... Cena. Nejsou pravda uplne nejlevnejsi, nicmene zpracovani je bytelne, perfektne sedi na ruce, dobre viditelne udaje behem sportovani.

Ověřený zákazník Hodinky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2020

Zakoupeno v Hodinky.cz

• Lehké . Přesné. Cena= kvalita doporučuji
  • Malá výdrž baterie.

Přidáno: 7. dubna 2020

Zakoupeno v Electro World

Vzhled je elegantní příjemné na ruce. Jenom jsem čekala dotykový displej a pár dalších funkcí třeba hudbu a lepší komunikaci s telefonem.

Přidáno: 5. dubna 2020

Zakoupeno v Electro World

• přívětivé ovládání, kompatibilní s aplikací Polar Flow

zatím žádné

Polar PRO STRAP

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 26. března 2020

Zakoupeno v FITHAM

• Tento pás používám již dlouho a potřeboval vyměnit. Jsem s ním spokojená

Přidáno: 23. března 2020

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• moderní a vzhledné hodinky s možností výměny řemínku
  • dlouhá výdrž baterie v režimu měření
  • je to můj třetí model od Polaru a zatím nejlepší

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25