Recenze Robzone

Přidáno: 17. května 2020

• zatím nevím
  • viz výhoda

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Věříme, že budete spokojeni, jakmile vyzkoušíte. S pozdravem Tým Robzone

Ověřený zákazník Robzone M.Fidlerová

• snadná údržba
  • vysavač má problémy s místy položenými menšími koberci o výšce 1 cm- hlásí:" položte vysavač na zem", musí se stále sledovat

Ověřený zákazník Robzone Asik

• tichý pomocník

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení za nákup v našem e-shopu. S pozdravem Tým Robzone

zatím vše super

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojeni. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 5. května 2020

Zakoupeno v Robzone

výrobek nesplnil mé očekávání.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, velmi nás mrzí, že jste nespokojen/a. Pokud byste měli zájem o konzultaci ohledně používání vysavače, zavolejte na naši infolinku, kde se Vám naše operátorky budou plně věnovat. Samozřejmě je možné v případě nespokojenosti vrátit vysavač do 14ti dnů od převzetí. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 3. května 2020

(naposledy upraveno 3. května 2020)

Zakoupeno v Robzone

Doposud mi nedorazil, takže nemám co hodnotit.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, tento typ vysavače byl pro velký zájem vyprodán. Bude skladem opět za 4 dny. Prosím o strpení. Informaci o dostupnosti jsme uváděli u produktu již při objednávce. S pozdravem Tým Rozbone

Přidáno: 2. května 2020

Zakoupeno v Robzone

Máme velké prostory, tak se někdy ztratí - zapomene do nějakých zón zpětně uklízet.
Objednala jsem si magnetické lišty a větší prostor si rozdělím na menší, protože ty mi vysává i vytírá v pohodě.
Jinak veliká spokojenost.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojena S pozdravem Tým Rozbone

Přidáno: 28. dubna 2020

• Skvěle vysává i vytírá
  • Dlouhá vydrž baterie
  • Dobře funguje i mobilní aplikace

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 25. dubna 2020

Zakoupeno v Robzone

Vysavač jsem vybíral dle recenzí na Heuréce. Pro mou potřebu se mi jevil jako nejlepší. Pracuje každý den, všechno, funguje jak má. Překvapilo mě, jak kvalitně vysavač pracuje.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i komentář. Jsme rádi, že jste spokojen. S pozdravem Tým Robzone

Robzone Duoro XControl

Robzone Duoro XControl

Přidáno: 20. dubna 2020

Zakoupeno v Robzone

• uklidí než se vrátím třeba z procházky

Reakce značky Robzone

Dobrý den,děkujeme za vaše hodnocení i komntář. Jsme rádi, že Vám Robzone šetří čas.S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 17. dubna 2020

• maká za mě....:-D

Zatím se seznamujeme,jak je psáno v návodu,opravdu přímé slunce na podlaze viděl jako schod a místa objel,což bylo velmi vtipné pozorovat.Zatažení závěsu vše vyřešilo.Dnes zkouška odloženého startu,spustil se.Manuál je jasně pochopitelný. :-D

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář i hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojeni. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 15. dubna 2020

• Výrobek je tichý
  • Perfektní pomocník
  • S vysavače jsem velmi spokojená

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 15. dubna 2020

Zakoupeno v Robzone

Produkt jsem koupil na základě kladných recenzí .Jsme s tímto výrobkem absolutně spokojeni.Moc děkujeme a vřele doporučujeme.

Dobrý den, děkujeme za Vaše doporučení a hodnocení. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 14. dubna 2020

• Vysává i vytírá
  • Nenaráží do nábytku
  • Na vytírání musíte přendavat součásti
  • Nelze časovat na různé časy - pouze každý den v určitou hodinu
  • Na měký třásnitý koberec najede a vysává, nízký zátěžový je pro něj překážka
  • S nástavcem na vytírání zajíždí i pod nábytek, před kterým se bez nástavce zastaví (bere jako překážku)
  • Magnetickou pásku, která má zabránit v cestě, odsouvá
  • Tím, že se zastaví několik centimetrů před nábytkem, není například schopen zajet pod stůl se židlemi

Za tuto cenu je to absolutně nedodělané. Za poloviční cenu bych "vady" toleroval.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Ano na vytírání je potřeba připojit mopovací modul. Není přímou součástí vysavače, což mnoho lidí oceňuje, jako výhodu. To, že Vám zajíždí pod nábytek je výhoda a ne nevýhoda a jestli bez nástavce nezajíždí, nedokážeme přesně posoudit, co se stalo. Ideální je zaslat nám na email video, abychom mohli posoudit a pomoci Vám problém vyřešit. S pozdravem Tým Robozne

Přidáno: 10. dubna 2020

Zakoupeno v Robzone

• Opravdu jemný prach náš původní vysavač nepohltil, teď máme konečně čistší vzduch a kočky lesklejší kožíšky.
  • Pracné čištění kartáčků od delších namotaných vlasů, jinak snadná údržba.

Zatím máme vysavač příliš krátkou dobu na podrobnější recenzi, ještě se učíme s ním efektivně zacházet, ještě ho při práci pozorujeme.
Určitě je to jeden z našich nejoblíbenějších pomocníků.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme potěšeni, že Vy i Vaše kočky jste spokojeni. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 7. dubna 2020

Zakoupeno v Robzone

pěkně funguje tak jak slíbeno

děkujeme za Vaše hodnocení i milý komentář. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 6. dubna 2020

Zakoupeno v Robzone

• Perfektně vysaje prach a kočičí chlupy z koberce

Bohužel tento typ vysavače nejde za chodu ovládat směrovými tlačítky a pokud ho potřebujete někam nasměrovat, musíte ho nechat v tzv. spánkovém režimu, tlačítky nasměrovat a znovu pustit. Vysavač mi trochu ujíždí do jedné strany a tak to vidím jako dost nepraktické u tak drahého vysavače. Vysavač o třídu nižší tuto funkci přitom má.

Reakce značky Robzone

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud by se Vám zdálo, že vysavač nepracuje, jak by měl, spojte se s našimi pracovníky na infolince a popište jim chování vysavače, jistě vám poradí.S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 3. dubna 2020

Zakoupeno v Robzone

• Moc nekecá, neodmlouvá, maká.
  • Skvěle luxuje chlupy našeho trhače (i z rohožek)
  • Výborný zejména na kobercích (zatím mám ten pocit)
  • Trochu slabší při vytírání (dáno možná tím, že jsem ještě nevychytal všechny maličkosti a možnosti, když se mi to nelíbí, tak mu to tám za trest vytřít ještě jednou :-)
  • Neumí vytřít schody - tady by to chtělo ještě doladit

Uvažoval jsem o nějakém robůtku již dlouho, nabídka obchodu mne oslovila, koupil jsem a zatím jsem nadšen. Na detailnější hodnocení je zatím příliš krátká doba provozu, ale zatím jsem s výsledky spokojen, spíše stroj překonal mé očekávání. Občas někde úklid vynechá, ale kdo z nás je neomylný. Vytírání s deckou vody mile překvapilo, tedy alespoň mně to připadá vytřené (dávám mu to většinou dvakrát, přeci jen jsem zvyklý z vojny na "co je mokré, to je čisté") a navíc tohle ještě opravdu nemám plně vyladěné. Vytírání schodů je samozřejmě vtípek, i když by to bylo super :-)

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i komentář. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 31. března 2020

Zakoupeno v Robzone

Nektere prekazky nerozezna a zustane stat

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi záleží o jakou překážku jde, pokud se jedná například o vysoké prahy, ty bohužel nepřejede zatím žádný robotický vysavač. Ideální jsou přechodové lišty. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 28. března 2020

• Spokojenost.