Recenze SCA Hygiene

Tena Men Level 3 16 ks

Tena Men Level 3 16 ks

Ověřený zákazník pomůcky PRO zdraví Ověřený zákazník

Zakoupeno v pomůcky PRO zdraví

• Diskrétní, vysoká absorpční schopnost.
  • Nic.
  • Snad jen cena v porovnání s dětskými plínkami je dost vysoká. Ale to už je nemoc českého trhu.
  • Jde-li o zdravotní pomůcku a je jasné,
  • že ten, kdo ji potřebuje, tak zaplatí.
  • Nic jiného mu nezbývá.

Moc toho v této oblasti na trhu není.
Z čeho také vybírat.
Tento produkt mně vyhovuje.

Zakoupeno v Testuj.to

• Dakujem že som bola vybrata na testovanie. Vložky prišli v obálke v 3 velkostiach. Vložky su pekne tvarovane a vyzeraju ako intimky ale pravdepodobne s vyžšou savosťou. Vložka je prijemne a jemna na celodenne resp. poldenne nosenie - podla potrieb. Vrelo odporúčam

Zakoupeno v Testuj.to

• Děkuji za možnost testovat vložky TENA Lady Mini Magic.
  • Děkuji za možnost testovat TENA Lady Mini Magic
  • Se vzorky jsem velice spokojená.
  • Příjemné na dotek,dobře sají,dobře drží.
  • Všem doporučuji.100% spokojenost
  • Velikost je diskrétní,prostě super značka.
  • Doporučuji

Zakoupeno v Testuj.to

• Po otestování vložek Tena jsem byla mile překvapena.Dosud jsem používala jen klasické slipové vložky.Tyto od Teny jsou nesrovnatelně lepší,super drží tam kde mají a neklouzají.Další pozivitum je,že zachycují nejen moč ale i pach,což je pro mě velmi důležité,protože jsem získala zpátky sebevědomí a tolik se už nepozoruji a nechodím tak často se kontrolovat na záchod.:-) Určitě tyto vložky budu používat i nadále.Za mě jednoznačně ano.
Tena Lady Ultra Mini 28 ks

Tena Lady Ultra Mini 28 ks

Ověřený zákazník 24-Lékárna.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v 24-Lékárna.cz

• Používám je už dlouho a jsem moc spokojená

Zakoupeno v Testuj.to

• Děkuji za možnost testu produktu . Z vložkami jsem spokojená stačily i tam kde normální intimky ne , dobře sají a i vcelku hodně , osvědčili se mi i jako těhu momentálně v 3trim. při výraznějším úniku moči a tomu co k takto pokročilému těhu těsně před koncem patří . takže za mě veliké + ;-) už mám doma i celé balení . A překvapila mě i jejich vcelku nízká cena :-)

Zakoupeno v Testuj.to

• S těmito vložky jsem prostě 100% spokojenáMají velikou savost,nezapáchají,neprotékají da se na ně opravdu spolehnout i při malé ínkontinenci.Používala jsem všechny možné vložky ale od teny jsou opravdu skvělé a doporučila je všem kdo mají tento problém s únikem moči

Zakoupeno v Testuj.to

• Mnohokrát děkuji za možnost testování vložek Tena. Jsem maximálně spokojená a už u nich zůstanu. Skvěle drží a vůbec není nic poznat. Jsou tenké a opravdu pohodlné. Doporučuji všem ženám které trpí inkontinencí. Žádný zápach, jenom pocit komfortu . Za mne "ano" a ještě jednou děkuji za příjemné testování.

Zakoupeno v Testuj.to

• Dekuji za moznostvtestovat. Vlozky jsem vyzkiusela poprve, predtim jsem vyhledavala jine znacky. Musim rict, ze jsou vazne super. Vsevdrzi na svem miste tam, kde ma. Na to, jak jsou tenoucke, tak zajistuji maximalni pocit sucha. Nejde citit zadny zapach. Za me super.

Zakoupeno v Testuj.to

• Děkuji za možnost testování vložek TENA. S vzorky jsem velice spokojená. Jsou velmi pohodlé - hodně dobře drží, nikam nekloužou. Jsou téměř neviditelné :-) a dost účinné. Vložky dobře absorbují a zajišťují pocit sucha. Zatím jsem se pro inkontinenci setkala pouze se silnějšími vložkami, a tyto nové tenké naprosto předčily má očekávání. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, stojí to za to :-).

Zakoupeno v Testuj.to

• Obálka s testovacími kousky dorazila v pondělí a v úterý jsem už zkusila jak fungují. Mohu jen doporučit, jsou opravdu diskrétní, dobře drží a "neběhají" v kalhotkách jako ty od jiných značek. Oceňuji, že dokonale absorbují nechtěné úniky. Jejich povrch je hladký jako peříčko a nedráždí pokožku.

Zakoupeno v Testuj.to

• Děkuji za možnost vyzkoušet vzorky vložek Tena. Vzorky v obálce jsem obdržela velice brzy. Používám vložky placené zdravotní pojišťovnou jiné značky. Tady mě překvapil vzorek mini a mini magic. Oceňuji jednotlivé zabalení vložek, kdy je v kabelce stále po ruce.

Zakoupeno v Testuj.to

• Vzorky prišli doskretne zabalne v obalke. Vzorieky som využila hned avšak stačilo mi zatial len mala velkosť. Sú užasne, priedušne a moc pohltia bez zápachu. Diskretne v nohavičkách. Vrelo odporúčam ak ma niekto taketo problemy. Vložky s vyžšou savosťou som neskušala.

Zakoupeno v Testuj.to

• No pokial to teda už misíte užívať tak určite odporúčam vložky od firmy Tena, skúsila som si : Mini, Mini Magic a Ultra mini . Zatial mi stačí len Ultra mini a Mini Magc a su uplne usper, človek ich ani necíti al eked potrebuje - urobia svoju "prácu". Občas hlavne treza po porode sa mi stava že po kýchnutí proste utečie. Ale da sa to riešiť vložkami. Odporúčam však aj cvičiť panvove dno.

Zakoupeno v Testuj.to

• Potíže s inkontinencí jsem začala mít po porodu. Teď se kolikrát jen začnu smát a stane se malá nehoda. Myslela jsem, že se problém týká jen starších lidí. Používám jen tenké slipové vložky. Zadrží více tekutiny, než slipová vložka, není cítit zápach a neprotékají.
  • Byla jsem zklamána velikostí balíčku-přišly jen 3 vzorky.

Zakoupeno v Testuj.to

• Po otestování vložek jsem velmi spokojena. Jsou sice silnější než běžné slipové vložky, ale i přesto musím říct, že opravdu velmi dobře sedí, nikde netlačí ani se neposunují. Tím jak jsou silnější, tak neprotékají a velice dobře sají.Ale jako za největší plus považuji hlavně jak výborně pohlcují pachy, což u většiny vložek není. Jsou super pro každodenní nošení a všem je s tímto problémem jen a jen doporučuji.:-)

Zakoupeno v Testuj.to

• S vložkami Mini, Mini Magic a Ultra mini od firmy Tena jsem byla velice spokojena. Jsou hezky tenké a příjemně jemné na dotek. Jednoduše se nasazují a pevně drží na spodním prádle. Výborně absorbují tekutiny a pohlcují pachy a neprotékají. Doporučuji je všem ženám.

Zakoupeno v Testuj.to

• Vložky jsou velmi pohodlné na každodenní nošení, jsou tenké, přesto absorbují větší množství tekutiny a také pohlcují zápach, takže se na ně lze naprosto spolehnout. Oproti slipovým vložkám drží tvar a neposouvají se na prádle. Pro mě skvělá volba, jsem velmi spokojena se všemi testovanými produkty značky Tena a doporučuji ostatním!

Zakoupeno v Testuj.to

• Potíže s inkontinencí jsem začala mít po porodu a intenzivněji s druhým těhotenstvím. Do té doby jsem myslela, že se problém týká jen starších lidí. Běžně používám jen slipové vložky, po vyzkoušeni Tena lady mini, už nebudu. Zadrží více tekutiny, než slipová vložka, takže za mě mohu jen doporučit.

Přidáno: 21. dubna 2016

Zakoupeno v Testuj.to

• Ráda jsem vyzkoušela vložky TENA Lady Mini Magic. Jsou velmi tenké, dobře sají a pohlcují zápach. Dobře se nosí a skvěle drží. Výběr je z více velikostí což mi také moc vyhovuje. S touto značkou jsem velmi spokojená a budu ji používat i nadále. Všem ráda doporučuji.

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25