Recenze Sennheiser

• Zvuk super
  • Detailní
  • Multipoint
  • Aplikace
  • Už podruhé jdou na reklamaci

Normálně bych sluchátka doporučil všema deseti pro perfektní detailní zvuk a možnost přizpůsobení do ucha, ale že je musím podruhé během půl roku reklamovat, tak bych spíše doporučil vyhnout se jim.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. ledna 2023

• zvuk, izolace okolí
  • mikrofon s top zvukem
  • než se vytvarují tak tlačí
  • malé otvory pro ucho

žádné pípání se nekoná, jak se píše v jiné recenzi

Sennheiser CX True Wireless

Sennheiser CX True Wireless

Ověřený zákazník Alza.cz Firma

Přidáno: 4. ledna 2023

• Dobrý zvuk
  • Nesedí dobře do menších uší
Sennheiser IE 400 PRO

Sennheiser IE 400 PRO

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2022

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Krásně živý zvuk, díky jednomu širokospetrému měniči nedochází ke zkreslení a k chybám v podání zvuku při složitějších vícespektrálních pasážích, nezaznamenávám také šum který byl přítomen ve všech sluchátkách pod 3 tisíce (vyzkoušeny shureky fiia i soundmagicky), často se objevoval šum v levém sluchátku... nevím proč jen v levém, ale byl ve všech sluchátkách, v těchto není a byl to také jediný důvod proč jsem si tato sluchátka koupil, mimo zbavení se tohoto občasného avšak velmi rušivého šumu, jsem byl obdarován sametově působícím podáním hudby, které bych už nevyměnil.
  • Velice spatny kabel za tu cenu, vypada vylozene k smichu :D :D ale je idealne dlouhy a je do praveho uhlu , ale zamotava se a pusobi velice levnym dojmem, ale kvuli kabelu jsem si sennheiser nekupoval

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Sennheiser HP02-100

Ověřený zákazník Panter Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2022

Zakoupeno v Panter

V této cenové kategorii jde o bezkonkurenční sluchátka v porovnání s výrobky jiných renomovaných značek.
Skvěle reprodukují nejen hudbu, ale opravdu i zvýrazňují
mluvené slovo v TV podbarvované obvykle příliš hlasitou hudbou nebo hlučným prostředím při sportovních přenosech, kdy bývá komentář nastaven málo hlasitý.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

Přidáno: 22. prosince 2022

• Kvalitní zvuk
  • Moderní design
  • Tlumení okolního ruchu
  • Skvělá výdrž baterie
  • Stylové pouzdro

Sluchátka mne ihned ohromily svým nádherným, plochým pouzdrem, které opravdu sluchátka chrání a můžete si je tak brát i na cesty. Samotné sluchátka jsou velmi propracované, mají moderní design a jsou jedny z nejlepších, které opravdu krásně padnou a netlačí. Kvalita zvuku je opravdu velmi, velmi kvalitní a okolní ruchy jsou dobře utlumené. Výdrž baterie je velmi vysoká. Doporučuju a řadím mezi jedny z nejlepších.. a to jsem jich vyzkoušela nespočet. Palec nahoru. Opravdu kvalitní produkt :)

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

Přidáno: 20. prosince 2022

• kvalita zvuku
  • minimalistický design
  • ovládání gesty
  • sedí i na mé velké hlavě
  • občas nechtěně zavadím o dotekové ovládání

Jako zvukař vlastním několik párů studiových sluchátek, stejně tak i kvalitní drátové a bluetooth pecky. Momentum 4 jsou však prvním párem "velkých" bezdrátových sluchátek v mé sbírce. A musím říct, že si je náležitě užívám. Sluchátka jsou skvěle zpracovaná, perfektně mi sedí na hlavě, díky aktivnímu potlačení hluku (například v metru cestou do práce) nemusím "tavit" hlasitosti na maximum, a šetřím tak své uši. Velice také cením možnost zapojit sluchátka přes drát, nebo i přes usb-c. Po týdnu používání klesla baterie o 30%, mám pocit, že budu nabíjet tak jednou za měsíc. Snad jedinou slabinou je pro mě dotykové ovládání. Mám pocit, že často hudba spustí ve chvíli, kdy sluchátka nesu u pasu. Párkrát jsem tak pobavil přátele nečekanou diskotékou "z kapsy". Celkově se mi sluchátka velice líbí, kdybych mohl, tak s nimi i spím.

Ověřený zákazník Testuj.to Diana

Přidáno: 20. prosince 2022

• Výdrž baterie
  • Design
  • Kvalita zvuku
  • Dokonale sedí na hlavě

Sluchátka Sennheiser Momentum 4 Wireless s atraktivním a dokonalým designem mají krásně čistý zvuk, které potlačují okolní hluk a nejsou přebasovaný. Dále jako velké pozitivum je výdrž baterie, která vydrží, až 60 hodin na 1 nabíti a navíc dokonale sedí na hlavě. Doporučuji všem kdo si chce vychutnat skvělý hudební zážitek.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Skvělé dotykové ovládání
  • Naprosto fantastický zvuk
  • Až extrémní výdrž přes 50hod
  • Snadné připojení k mobilu/počítačí
  • Transparentní mód by mohl pouštět více zvuku dovnitř
  • ANC není tak silné jako u IN Ear sluchátek

Sluchátka Momentum 4 jsou naprostým klenotem. Při rozbalování mě potěšilo bohaté příslušenství ukryté v přenosném pouzdře. Sluchátka jsou velmi kvalitně vyrobena a velmi pohodlně se nosí. Naprosto parádní je zde ovládání na pravé mušli, které je dotykové a dá se s ním kompletně ovládat hudba, měnit hlasitost a měnit intenzitu ANC. I přes deklarovaný analytický zvuk si dovolím Sennheiser Momentum 4 Wireless hodnotit jako velmi zábavná sluchátka. Hip Hop sluchátka požírají k snídani a kromě naprosto přesně vykresleného hlasu zpěváka a melodie okolo vás usadí sílat basu při beatu. U metalu si budete užívat prokreslenost, díky které slyšíte každý nástroj a tón podání prostoru sluchátek vás posadí mezi hudebníky na podium. Zde bych jen ocenil o ždibec ostřejší kytary. EDM je pro tyhle sluchátka naprostá pohoda. Co je naprostým pohlazením na duši jsou soundtrackové písně, kdy se při zavření očí procházíte v orchestru a vnímáte každý nástroj. Reálně bych jim vytkl slabší transparentní mód.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Sennheiser RS 5200

Ověřený zákazník MALL.CZ Fogy49

Přidáno: 18. prosince 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Možnost nastavení různé hlasitosti pro levé a pravé ucho
  • O návod v češtině jsem musel požadat na googlu, nebyl součástí dodávky.
  • Oblouky pod bradou jsou docela krátké nelze sluchátka vytočit nad hlavu. S takovou možností zřejmě výrobce nepočítal, ale je to pohodlné při poslechu vleže. Jinak při dýchání a položení sluchátek na hruď se přenáší hluk vzniklý pohybem hrudi o sluchátka až do uší.
  • Další nepříjemnost jsou poměrně tuhé dva páry silikonových ušních nástavců, ale to může být jen můj subjektivní pocit.

Jinak vše funkční a dobré pro posluchače se sníženou úrovní sluchu.

Ověřený zákazník Testuj.to Adam

Přidáno: 18. prosince 2022

• Zvuk
  • ANC
  • Pohodlí
  • Materiály
  • Výdrž
  • Neskladnost

Sennheiser Momentum 4 Wireless jsem pořídil jako nástupce krále sluchátek s ANC z doby cca před 5ti lety, takže laťka byla nastavena vysoko. Ale upřímně, tato sluchátka předčila veškerá má očekávání a ten posun technologií v čase je hodně znát. Zvukově jsou totiž o několik levelů výše (a to i bez jakýchkoli úprav v ekvalizéru), stejně tak ANC mě velmi mile překvapilo a už se těším, až s nimi někam poletím a otestuji v letadle. Sluchátka jsou extremně pohodlná, úplně bez problému je dokáži mít nasazená několik hodin při práci v kanceláři. Nabíjení zde skoro neřeším, baterka prostě skoro vůbec neubývá, udávaným 60 hodinám provozu bych tedy i věřil. Dotykové ovládání na pravé mušli je přesné a velmi návykové. Sennheiser Momentum 4 Wireless bych doporučil všem, co si potrpí na kvalitní zvuk, potřebují se zbavit hluku v okolí, ať už v hromadné dopravě, kanceláři nebo kavárně a taky těm, co rádi dopřávají svým uším pohodlí, jako bavlnce.

Ověřený zákazník CinemaShop Ověřený zákazník

Přidáno: 17. prosince 2022

Zakoupeno v CinemaShop

• super zvukové podání
  • kvalitní ANC
  • aplikace

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Honza

Přidáno: 12. prosince 2022

(naposledy upraveno 12. prosince 2022)

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• dlouhá výdrž baterie
  • elegantní design
  • možnost připojit sluchátka 3,5 mm jackem
  • Příjemně sedí
  • Při telefonování slyším hlavně okolí a sám sebe, nevím co nastavit jinak...

Ověřený zákazník Smarty.cz _sto_

Přidáno: 10. prosince 2022

Zakoupeno v Smarty.cz

• Detailní zvuk, nepřebasované, všeho tak akorát, dobré vykreslení prostoru
  • Pohodlné
  • Dlouhá výdrž
  • Kodeky AptX
  • BT 5.2
  • Ovládací ploška je OK
  • Líbí se mi jednoduchý design
  • Nemožnost vypnout ANC
  • Málo možností nastavení v appce
  • Není na první pohled vidět jestli jsou sluchátka zapnutá nebo vypnutá
  • Nespolehlivá detekce nasazení (vypnul jsem)
  • Nemožnost nastavení vyvážení (balance) zvuku. Na jedno ucho slyším míň, toto by se hodilo.

Za akční cenu pod 6000 doporučuji i přes uvedené nedostatky. Za běžnou cenu kolem 9000 nedoporučuji.

Ověřený zákazník YourGames.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. prosince 2022

Zakoupeno v YourGames.cz

• extrémně dlouhá výdrž baterie

Ověřený zákazník Alza.cz Zdeněk Kašpar

Přidáno: 8. prosince 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Přesný, nepřebasovaný, nepřevýškovaný zvuk.
  • Pro PC hráče skvělý pocit ve hrách. Směrovost atd.
  • Skvělá úroveň zpracování. Nepřijde vám že se zlomí při hrubším zacházení.
  • V hudbě uslyšíte každou chybu nahrávky.
  • Pro některé může být mínusem otevřená konstrukce, aka uslyšíte zvuky okolo sebe, a lidé okolo uslyší zvuk ze sluchátek. Ale to je dáno konstrukcí. Naopak to, dle mé zkušenosti, přidává na kvalitě zvuku.

V poměru cena/výkon naprosto úchvatná sluchátka. Nemají certifikace 3D, Gaming, UltraGaming, Ultraspatious, HyperLed, BassBoosted kýče a podobná prodejní názvosloví, ale podávají naprosto skvělý zvuk.

Ověřený zákazník CinemaShop Miloš

Přidáno: 7. prosince 2022

Zakoupeno v CinemaShop

• Nejlepší poměr kvalita/cena

Maximálně komfortní sluchátka se špičkovým zvukem. Za tuto cenu neznám lepší.

Sennheiser HD 458 BT

Sennheiser HD 458 BT