Recenze SIDI

Ověřený zákazník AutoMotoFans Ověřený zákazník

Přidáno: 1. srpna 2017

Zakoupeno v AutoMotoFans

• Nejlepší boty na cestovní enduro.

Ověřený zákazník AutoMotoFans Ověřený zákazník

Sidi FAENZA podkolenky bílá červená

Sidi FAENZA podkolenky bílá červená

Ověřený zákazník BONMOTO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. dubna 2017

(naposledy upraveno 13. dubna 2017)

Zakoupeno v BONMOTO.cz

• Spokojenost, pěkný design.

Ponožky jsou moc pohodlné, skvěle větrají.

Ověřený zákazník MotoStar.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. září 2016

Zakoupeno v MotoStar.cz

• Perfektní, není co dodat. Špička mezi enduro botami. Pohodlná je chůze, nazouvání i vyzouvání. Gore-tex membrána!!

Doporučuji nákup těchto bot, pro ty, co chtějí mít nohy v bezpečí, SUCHU a v pohodlí.

Sidi Canyon Gore

Sidi Canyon Gore

Přidáno: 2. května 2016

Zakoupeno v HZmoto

• Robustní konstrukce, pohodlné. Na rozdíl od ostatních, které jsem zkoušel, se v nich dá nejen jezdit, ale i jít.

Sidi Crossfire 2 SRS

Sidi Vertigo Rain Tepor

Sidi Vertigo Rain Tepor

Ověřený zákazník MXTECH-ESHOP Ověřený zákazník

Přidáno: 27. června 2015

(naposledy upraveno 27. června 2015)

Zakoupeno v MXTECH-ESHOP

• Na moje nohy výborne sedia (nízky nárt, úzka noha), možnosť dotiahnuť lankami lýtkovú časť, pekný vzhľad a výborná ochrana. Podľa recenzií, snáď jediné "skutočne nepremokavé" na trhu...?
  • Našťasie som ešte nevyskúšal... :-)
  • Od roku 1997 dobré skúsenosti s prvými SIDI Vertebra

Pohodlné topánky vhodné i pre nižšie nastavenú radičku, výborný strih a pohodlie pri jazde i po 5 hodinách jazdy... Primeraná cena a dúfam, že splnia i vodeodolnosť, pretože napr. Styl Martin ma sklamali...
Na svoju výbavu primeraná hmotnosť i relativne pohodlná chôdza.
Konštrukcia podrážky umožňuje dobrý styk so stupačkou i citlivé radenie. Vhodné i pre polohu pri zaľahnutí (Kawa GPZ), ale i na stupačkách posunuté značne dopredu (Suzuki Savage). Skrátka univerzálne bezpečné cestovne-športové topánky.

Ověřený zákazník Gearbox Adventure Ověřený zákazník

Přidáno: 26. března 2014

Zakoupeno v Gearbox Adventure

Vše výborné. Spokojenost.

Ověřený zákazník DirtyKingdom Ověřený zákazník

Přidáno: 1. února 2014

Zakoupeno v DirtyKingdom

• jsou super a hodně vydrží oproti dražším značkám.
  • nemám.

jsou nejlepší.jsou kvalitní a nestojí nesmysl.doporučuji.

Hroty ND SIDI 18

Hroty ND SIDI 18

Ověřený zákazník kupkolo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2013

(naposledy upraveno 13. listopadu 2013)

Zakoupeno v kupkolo.cz

vyborný doplněk k MTB tretrám,hlavně v blátivém terénu,navíc možnost kdykoliv z treter sundat

Ověřený zákazník Gearbox Adventure Ověřený zákazník

Přidáno: 10. června 2013

Zakoupeno v Gearbox Adventure

• velmi pohodlné i na chůzi,
  • uvnitř měkké
  • skvělý materiál,
  • maximální ochrana

Ověřený zákazník doplnkynamoto Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2013

Zakoupeno v doplnkynamoto

• Precizní ruční práce.
  • Použité kvalitní materiály.
  • Velmi pohodlné.

Firma Sidi patří mezi jedny z nejlepších výrobců obuvi pro motorkáře a pro cyklisty. Obuv je testována pro různé možné nebezpečné situace a druhy zátěže jak na silnici tak i v terénu a dokáže obstát i v tom nejhorším počasí. Je vybavena klimatickou membránou, která brání promočení obuvi z vnějšku, ale přitom je zachována funkce propustnosti vodních par a noha tak zůstane vždy relativně suchá. Stavba boty co se bezpečnosti týče, je velice dobře zpracovaná. Obsahuje prvky chránící jak kotník proti protočení, tak i chránič holeně a paty. Podrážka má profil, jenž se používá také u pracovní obuvi, je proto vhodná i do těžkého kamenitého či bahnitého terénu. Bota se velice dobře zouvá i nazouvá a po dopnutí obou přezek bota drží na svém místě. Seřízení přezky je rychlé a intuitivní. Boty jsou také nad patou osazeny reflexními body. Údržba obuvi se provádí klasicky vlažnou jemně mýdlovou vodou, která obuv zbaví nečistot. Obuv je vhodné nechávat uschnout při pokojové teplotě a za žádných okolností je nedávat např. na radiátory či jiné zdroje tepla. K ošetření kůže je nutné používat speciální přípravky, které nenaruší funkčnost klimamembrány.
Obuv mohu doporučit všem motocyklovým cestovatelům, ať už se rozhodnou pro jízdu na silnici či dokonce v terénu.

Ověřený zákazník westmxshop Ověřený zákazník

Přidáno: 17. března 2012

(naposledy upraveno 17. března 2012)

Zakoupeno v westmxshop

• Noha ako v bavlnke :)

Za kvalitu sa platí!

Ověřený zákazník westmxshop Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2012

Zakoupeno v westmxshop

• velmi kvalitní motokrosové boty
  • vypadají dobře
  • dražší, pro náročnější zákazníky

Přidáno: 18. září 2011

(naposledy upraveno 18. září 2011)

Zakoupeno v HZmoto

• Pevná, vysoká, pohodlná, relativně bezpečná bota.
  • Jednoduché a rychlé zapínání.
  • Gore-Tex membrána.
  • Nejsou to boty na dlouhý turistický chození, jsou prostě na ježdění.

Po reklamaci bot jiné značky jsem byl rázem bez obutí. Po zkoušení různých podobných bot, kdy jsem nebyl vůbec spokojen jsem dostal tip na Sidi Adventure. Po prvním obutí v prodejně bylo jasné co jsem hledal. Boty jsou velmi pevné ale i přes počáteční tuhost jsem tušil že budou pohodlné. Silné venkovní plastové výztuže mají kotníkový kloub, takže když po několika perných dnech, kdy na některých místech hodně tlačily, změkla kůže v ohybech, se v nich najednou dalo dobře chodit. Ve spojení se silnější motocyklovou podkolenkou se dá pohodlně jít i dál než na dohled od motorky. Nebudou asi dobrý na dlouhou chůzi ale na to nejsou ani určeny. Podle mě to jsou ideální boty pro silnici s lehčím terénem. Cenou nepatří mezi nejlevnější ale kvalita tomu odpovídá. Potřeboval jsem pořádnou botu na enduro dovolenou a to Sidi Adventure beze zbytku splnily. Ani po celém dni jízdy s občasnou chůzí nebyla cítit únava nohou a pevná konstrukce boty dávala dobrý pocit bezpečí.
Boty mají rychlé a pohodlné zapínání na dvě seřiditelné přezky a velký suchý zip. Otevřít se dají překvapivě doširoka, takže nazouvání i zouvání je taky rychlé a pohodlné. Jen se musí dobře poskládat krycí lem aby netlačil. Ten je hodně vysoký, takže horem do bot nepoteče.
Pro dobré počasí jsem zatím neměl možnost je vyzkoušet ve větším dešti ale budu věřit že membrána úplnému promočení nějakou dobu spolehlivě zabrání. Při hrozbě několikadenního deště bych ale raději natáhl převleky.
Značka Sidi snad bude zárukou, že boty tentokrát vydrží déle než jednu sezonu.

Přidáno: 31. března 2011

Zakoupeno v HZmoto

• nejlepší boty co jsem kdy měl, lehké a velice příjemné na noze
  • mám už endurácké sidi

spousta známých kamarádů používají tuto značku a velice ji chválí
určitě doporučuji všem boty sidi jak silniční tak i enduro-crosové

Zobrazuji 181 - 197 ze 197 recenzí 1...6 7 8 9 [ 10 ]