Recenze SKYTEC

Skytec STM 2300

Skytec STM 2300

Přidáno: 1. srpna 2015

• malý, kompaktní, lehký, překvapivě poměrně dobrý zvuk při neutrálním nastavení korekcí a kvalitním signálu (srovnání se starším profi BST Activ 7),
  • třípásmové korekce na obou kanálech, pro MIC dvoupásmová korekce, všechny korekce hodně citlivé a s velkým rozsahem +- db
  • MP3 player se slušným zvukem,
  • možnost přepnutí na další vstupy - Phono nebo třetí AUX,
  • místo flešky na MP3 lze zapojit i malou osvětlovací lampičku s LED světlem
  • hezký design, vizuelně dobrá konstrukce šasi
  • udávaná regulace hlasitosti do sluchátek tam není, lze pouze přes Gain regulovat vstupní signál do kanálu
  • poněkud divně frekvenčně "posazené" korekce - basy spíš vyšší, středy hodně vyšší a výšky skoro stejné jako středy, takže bez externího ekvalizéru je obtížné dobře vyladit
  • otočné knoflíky potenciometrů při bližším pohledu každý mírně na jinou stranu - napájené zjevně v Číně
  • poněkud nešťastně umístěný vstup na MIC, konektor s kabelem může občas překážet

v poměru cena/výkon poměrně dobrá věcička pro amatéry nebo pro příležitostné hraní na nenáročných akcích, doporučuji

Přidáno: 27. února 2015

• pekne nafoceny pristroj dostatek pripojeni vnejsich pristroju
  • kratke kabely k bednam-slaba vydrz vnitrek ubohost

pristroj jsem si vybral podle nabidek na netu zdal se mi cenove pristupny s udajne dostacnym vykonem,po prvnim zapojeni jsem poznal ze prodavaji laciny plechovy vylisek s par dratky uvnitr po par mesicich mi zacla vynechavat leva bedna vada byla na zesilovaci plechovy nesmysl jsem rozšlapal nebot reklamace v dnesni dobe je holy nesmysl - prijdete o pristroj a mesice cekate zda reklamaci schvali + naklady postovni aj.
ROZHODNE NEDOPORUČUJI !!!

Skytec STM 2250

Skytec STM 2250

Přidáno: 9. února 2015

(naposledy upraveno 9. února 2015)

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Malý šikovný pult s usb a sd čtečkou, vhodný i též jako předzesilovač, přednastavené zvukové efekty taky dobrý.
  • Nedá se normálně vypnout než že se vytáhne napájecí jack nebo adaptér ze zásuvky.

Šikovný pult za rozumné peníze

QTX VHF-N2

QTX VHF-N2

Ověřený zákazník ALL 4 MUSIC Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2015

Zakoupeno v ALL 4 MUSIC

Tento typ nebyl na skladě. Byl mi doporučen jiný produkt stejných parametrů.

Přidáno: 25. prosince 2014

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Na menší akce to je ůplně supr
  • Mám to zatím krátce.Na nic jsem nepřišel

cena a kvalita je supr.

Přidáno: 19. prosince 2014

• Hodne muziky za rozumne penize.
  • Zesilovač pri zapojeni na PC brumi.

Brum je zpusoben ukostrenim zaporneho polu výstupních konektoru na spolecnou kostru, po odpajeni vodice problem prestane. (Samozrejmosti je, ze zesilovac musi byt zapojen na stejne fazi jako PC)

Přidáno: 19. listopadu 2014

• splnuje moje požadavky

vřele doporučuji

Přidáno: 8. října 2014

• Pěkná lampička na noční stolek
  • Jenom lampička na noční stolek

Opravdový High-end v PA oblasti(myšleno ironicky)...Kdo chce kvalitu koupí si aktivky RCF a kdo je vlastenec a neví co s penězi půjde do KV2 AUDIO

Ověřený zákazník electronic-star.cz Leo Littlemason

Přidáno: 4. října 2014

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Popis parametrů přístroje neodpovídá dodané skutečnosti.

Bohužel jsem naletěl a zbrkle objednal. Následně jsem četl množství zklamaných recenzí a s obavami očekával zboží. Objednávku jsem bez úspěchu nedokázal zrušit. Nedokonalý Čínský šrot za dlouhé peníze.

Přidáno: 4. září 2014

• MP3 přehrávač
  • slot na SD karty
  • USB
  • rádio
  • 3x vstupy RCA
  • 1x vstup jack 3,5
  • Nemá signálový výstup z MP3 přehrávače (resp. z karty, usb nebo rádia), takže jej nelze dále využít
  • výkon daný výrobcem neodpovídá realitě (ani max hodnoty), reálný výkon RMS je dle mého názoru okolo 70W na kanál

Málo muziky za málo peněz, je to skoro prázdná bedna s malým toroidním trafem a deskou se zelilovačem (konkrétně pouze 4 tranzistory, TIP41C a TIP42C). Opravdu pouze pro hobby využití nebo na normální domácí nenáročný poslech, možná i na menší párty při dobré aparatuře. Nelze od toho čekat zázraky, ale cena mluví za vše...

Přidáno: 14. srpna 2014

• Usb
  • Slot na SD kartu
  • Dálkové ovládaní
  • Hlasitější ventilátor

Za ty peníze nemůžu nic namítat, zesilovač pěkně rozhýbe 12" basové repro na mých TVM ARS-380-50/8 a sousedi mají radost.

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 9. srpna 2014

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• kvalita a dobrá cena.

Dobré kombo i pro klávesy.

Přidáno: 5. srpna 2014

• nemá 2x 150w
  • hraje příšerně

NEKUPOVAT !!!!!

Přidáno: 29. května 2014

• Váha
  • Při slušné úrovni zesílení ještě docela dobrý zvuk
  • Veliký rozsah korekcí kmitočtu
  • Nelze zapojit mikrofon bez předzesilovače, nedostačující vstupní citlivost, ale tento zesilovač mikrofonní vstup jako takový nemá.Lze ale vyřešit jiným způsobem.

Pro mé účely... Použití párkrát do roka na zahradě je dostačující.
Po krátkém, ele zátěžovém testu zesilovače na zahradě mě neměli sousedé vůbec rádi...
Je nutné reproduktory připojit pečlivě odpovídajícími kabely, protože vzhledem k jeho ceně, nemá na výstupu žádné jištění.
U mě dobrý, za ty prachy...

Přidáno: 10. května 2014

• snadné nastavení ,vestavěné radio ,usb port
  • zatím nic

za ty peníze proč ne

Přidáno: 24. února 2014

(naposledy upraveno 24. února 2014)

• Asi nic, aneb jak psal jeden kolega výš dobrá noční lampička tot vše.
  • 200 W/ 8 ohmu není pravda
  • 250 W/ 4 ohmu není pravda

Po zakoupení a vyskoušení nechápu jak můžou tento produkt prodávat a napsat 200 W/ 8 ohmu a 250 W/ 4 ohmu RMS.
Toto je lživý údaj a myslím si že i klamání spotřebitele.
Koupil jsem tento zesilovač po výběru v Heurece. Neboť věřím údajům které uvádějí. Potřeboval jsem koncový zesilovač proto jsem se rozhodl pro tento model. Důležitý pro mě byl údaj 250 W/ 4 ohm. Tento produkt byl pro mě pouze VYHOZENÉ PENÍZE. Teď řeším co dál.
Pokud můžu někomu poradit tento zesilovač NEKUPOVAT!!

Skytec EPA-15

Skytec EPA-15

Přidáno: 14. prosince 2013

• Za málo peněz hodně muziky, ale... viz níže
  • Bedna se nehodí absolutně na žádnou akci na úrovni, spíš na rodinou garden parti (pokud nebudete nároční). Špatně hraje při nižších hlasitostech. Poměrně vysoký šum ve stavu když nehraje. U některých frekvencí poměrně velké zkreslení.
  • Rozhodně od ní nečekejte výkon který je uváděn, budete rádi, že z ní dostanete cca 150W RMS a tu už se to moc nebude dát poslouchat.

Upřímně řeknu, že jsem se rád bedny zbavil, byla to pokusná koupě, kdy jsem s ní v posledních měsících trávil čas jen na reklamacích. Jednou začala z ničeho nic při nižších hlasitostech brutálně zkreslovat a po druhé začaly rezonovat části reprobedny. Ale to mohlo být způsobeno špatným kusem, nicméně neslýchám na ní moc dobré ohlasy z jiných stran.

QTX VHF-N1

QTX VHF-N1

Ověřený zákazník Shop4djs.com Ověřený zákazník

Přidáno: 1. prosince 2013

Zakoupeno v Shop4djs.com

Dostačující mikrofon pro konferování v menším sále 10m x 20m pro 20-30 lidí při tanci. Nechytá zpětnou vazbu ani v blízkosti reproduktoru (pokud je na portu zesílení citlivosti na nule).

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2013

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Cena. Boxy byly zakoupeny se slevou.
  • Výkon 150W je poměrně málo na velikost a váhu boxu. Tvar boxu není zrovna nejšťastnější - špatná skladnost při přepravě

Bohužel u jednoho z boxů se brzy objevila závada na mikrofonovém vstupu a kvůli špatné skladnosti boxu bylo upuštěno od reklamace a používá se pouze linkový vstup.
Výhodou byl nákup se slevou.

Přidáno: 19. dubna 2013

(naposledy upraveno 19. dubna 2013)

• Cena.Koupil jsem 2ks.
  • Vše

Stále vypálenej, každé dva měsíce je v opravě.Mimo zdroje,ventylatoru a pár součastek již hořelo vše opakovaně na obou kusech. Opravy již stály více jak původní cena obou. Doporučuji jako krásnou modrou lampičku do pokojíčku.

Zobrazuji 81 - 100 ze 108 recenzí 1...2 3 4 [ 5 ] 6