Recenze Slim Pasta

Přidáno: 10. ledna 2021

• hodnoty
  • lehce stravitelné
  • nevím :)

Konjakové fetučiny mě chuťově potěšily asi nejméně, přesto je to vzhledem ke složení a hodnotám skvělá záležitost. Příprava opět velmi snadná a velmi rychlá, dobře se tráví, zároveň zasytí tak akorát. Na vůni po otevření si člověk musí zvyknout, ale není to nic, co by mi extra vadilo

Ověřený zákazník Testuj.to Baru

Přidáno: 10. ledna 2021

(naposledy upraveno 11. ledna 2021)

• nízkokalorická
  • rychlá příprava
  • chuťově dobré
  • "vůně" po otevření

Konjaková rýže v nálevu je skvělá, poněvadž je nízkokalorická, její příprava je opravdu snadná a velmi rychlá a chuťově je rýže vynikající. Dá se doplnit o cokoliv, zasytí a lehce se tráví. Prvotní vůně sice trochu vyděsila, ale na to se dá zvyknout, dál už vůně v pokrmu není cítit vůbec

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

• Snadná a rychlá příprava
  • Spousta možností přípravy
  • Bez lepku
  • Téměř bez sacharidů
  • Obsah vlákniny
  • Vyšší cena
  • Méně výrazná chuť

V poměru chuti a složení jsou těstoviny skvělé - oceňuji nulový obsah lepku i velmi nízký obsah sacharidů. Příprava je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí je dobře okořenit s budou i skvěle chutnat. Cena by mohla být nižší, ale je pravda, že díky vysokému obsahu vlákniny vás zasytí i malé množství.

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

Zakoupeno v Testuj.to

• Nízký obsah sacharidů a kalorií
  • Spousta možností přípravy
  • Méně výrazná chuť

Skvělý je nízký obsah kalorií a sacharidů. Tuto rýži tedy oceníte hlavně při redukční dietě nebo ze zdravotních důvodů. Příprava je jednoduchá a rychlá. Jen musíte rýži víc okořenit, nemá sama o sobě tak výraznou chuť. Cena by mohla být trochu nižší, ale je pravda, že díky velkému množství vlákniny zasytí i malé množství.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Nevaří se
  • Nízký příjem kalorií
  • Rychle připraveno
  • Nízký obsah cukru, soli
  • Nemám co vytknout

Příprava pokrmu je velmi jednoduchá a opravdu rychlá. Ohřát můžete např. v mikrovlnné troubě nebo stačí propláchnout vroucí vodou. Pokrmy jsou vhodné při dietě, protože obsahují nízký kalorický příjem, neobsahuje soli a chuť je neutrální. Z rýže jsem zkusila připravit curry. Rýže se nelepí, je sypká. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Nízkokalorické jídlo
  • Pocit zasycení

Opravdu rychlá příprava pokrmu s nízkou kalorickou hodnotou.. Zkusila jsem: kuřecí maso ze zeleninou jsem připravila jako alá čínu a do toho přimíchala Fettuccine. Stačí propláchnout vroucí vodou a vmíchat do pokrmu. Těstoviny se nevaří. Krabička vyšla na čtyři porce. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Chuťově ok
  • Dobrý balení

Slim pasta rýže bio byla taky zapáchající, musela se taky propláchnout a pak ok. Bylo to výborný s avokádem. Ještě určitě vyzkouším něco na způsob číny. Takže chuťově opravdu fajn. Dá se to připravit se vším, co napadne. Takže určitě ještě pořídím. Takže dobrý.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 7. ledna 2021

• rychlost pripravy
  • minimum kalorii
  • vysoký obsah vlakniny
  • zvláštní vůně konjaku

Fetuciny mám obecně ráda a tato konjakova varianta Slim pasty je vhodna i při redukční diete. Obsahuje velké množství vlákniny, je bez sacharidů a lepku. Připravti si ji tedy může prakticky kdokoli. Tim, že není moc kalorická, tak o to víc si můžete pohrát se surovinami, které k nim přidáte.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 7. ledna 2021

• jemna chut
  • minimum kalorii
  • snadna priprava
  • zvláštní vůně konjaku

Skvěle zvolena priloha pri redukční dietě. Velke mnozstvi vlákniny, minimum kalorii a navic je bezlepkova. Od běžné ryze chutove prakticky k nerozeznání. Lze použít pro pripravu rizota, stejne tak jako i k přípravě ryzove kase např. s ovocem. Ocenite i rychlou a hodne snadnou přípravu.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Zakoupeno v Testuj.to

• Jednoduché, chutné, nízká kalorická hodnota
  • Na tu vůni před proplachem je třeba si zvyknout.

Konjaková rýže mě velmi mile překvapila. Uvařila jsem recept dle doporučení na webu a je to opravdová mňamka. Jídlo je chutné, rychlé, zasytí a i krásné pro oči. Rýže např. v dýnovém rizetu je velmi jemná. Nízká kalorická hodnota jídla je dokonalá, pro ty kdo hledají málo sacharidů ve stravě, mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Dobré
  • Vše ok

Tahle Slim pasta byla podobná čínským nudlím. Tuhle variantu jsem zkoušela bez poplachu a jen dát do mikrovlnky, přidala jsem je k Boloňské omáčce, kterou jsem si uvařila doma a následně přinesla do práce a jídlo bylo dobré. Takže plus je rychlá příprava a chuťove fajn nudle, záleži na vás, čím si je dochutíte. Určitě ještě vyzkouším i další varianty.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• chuť
  • jednoduchá příprava
  • variabilita přípravy a jídel

Úžasná nízko energetická i nízkosacharidová příloha nebo použít pro přípravu rizota. Hodí se vždy při snížení energie či příjmu sacharidů, ať už u diety, diabetiků nebo jen při zdravém životním stylu. Někomu muže vadit mírný odér konjaku, ale po propláchnutí se eliminuje a hotové jídlo není cítit vůbec. Připravená je hned, stačí propláchnout vroucí vodou. Chuťově skvělá, neznám jinou obdobnou alternativu zdravé přílohy na trhu.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• chuť
  • balení porce
  • lehce transportovatelné
  • jednoduchá příprava

Slim pasta fettuccine je skvělá! Nejvíce řeším u jídla složení, zde pouze bio konjak, vláknina ovesná a voda, což je skvělé!! Dále je podstatná chuť, která je podobná těstovinám, moc mi chutnají. Nemusí se vařit, stačí pouze po propláchnutí prolít vroucí vodou či vhodit do horkého pokrmu a hotovo za pár minut. Mám je ráda i na cestování, není třeba je uchovávat v lednici a rychlovarná konvice bývá všude. :-) Za mě se skvěle hodí při redukčních dietách, cukrovce nebo zdravém životním stylu, kde snižujeme příjem cukrů a energie. Lze připravit jakkoliv, třeba jako my s krevetami a avokádovou omáčkou.:-)

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 5. ledna 2021

• snadná příprava
  • chtné
  • moderní kuchyně
  • vhodné pro diabetiky
  • ??

Rychle připravený, lehce stravitelný a vydatný pokrm. Je potřeba pořádně propláchnout před úpravou a servírovat horké. Velmi chutné s žampiony a čerstvým špenátem. Příprava rychlé večeře mi zabrala ani ne 20 minut pro 3 dospělé osoby a všem chutnala. Mám dobrý pocit z toho, že jím nízkokalorickou stravu...

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 4. ledna 2021

• Nizkokalorické
  • Rychlá příprava pokrmu
  • Vyšší cena

U Slim Pasta fetučíny nejvíce vítám jejich nizkokalorickou hodnotu. Obsahují pouze vlákninu a bílkoviny. Příprava je jednoduchá a rychlá, stačí je ohřát a dochutit.Kombinací je nespočetně mnoho. Chuť je pro mě totožná s klasickými rýžovými nudlemi. Mají všestranné využití jak při hubnutí nebo při zdravotních problémech.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 4. ledna 2021

Zakoupeno v Testuj.to

• nízká kalorická hodnota a rychlé vaření.
  • jen ta první vůně, než se těstovinky propláchnou. Je to součástí konjaku.

Musím říct, že první vůně není nic moc, ale konjak tak prostě voní. Za to chutí se to pak vyrovnalo. Zaujala mě jejich nízká kalorická hodnota a variabilnost vaření a celkové využití v kuchyni. U nás milujeme maminčino kuře, ale já se tomu vyhýbám, kvůli těstovinám, které obsahují hodně sacharidů. Tak jsem tento recept vyzkoušela. Bylo to skvělé a dobře mě to zasytilo.

Ověřený zákazník Testuj.to Dagmar

Přidáno: 3. ledna 2021

• lechkost
  • připrava jidla

Konjakova ryže ma po otevřeni z obalu, jako i těstoviny v nalevu od Slim pasta svoji specifickou vuni, ktera zmizi po oteveni a okamžitym proplachnutim pod vodou. Těstoviny můžeme kombinovat s čimkoliv, jako klasickou ryži, doporučuji při diete, jsou skoro bez kalorii.

Ověřený zákazník Testuj.to Dagmar

Přidáno: 3. ledna 2021

• lechkost
  • sytost

Slim pasta fetučíny me překvapily svou jednoduchou a rychlou přiravou,
a využitim k vařeni. Po otevřeni obalu maji specifickou vůni, ktera zmizi propláchnutim testovin....při připravě s jakymikoliv potravinami chutna skvěle....Doporucuju použití pri dietě.

Ověřený zákazník Testuj.to Magdaléna

Přidáno: 31. prosince 2020

• Slozeni
  • rychlost přípravy

Konjakove fetuccine jsou balené v nálevu, který má dost výrazné aroma ryb, tudíž doporučuji poradne proplachnout pod tekoucí vodou a aroma už téměř nebude znát. Příprava velmi rychlá, na pánvi s omáčku, zeleninou, nebo avokadem, lucinou a ořechy. Velmi rychlá, chutná a dietní vecere nebo oběd.

Ověřený zákazník Testuj.to Magdaléna

Přidáno: 31. prosince 2020

• Slozeni
  • Rrychlá příprava

Konjakova rýže je balená v nálevu a má výraznější aroma ryb, ale pokud dobře proplachneme, aroma není poté téměř vůbec znát. Velmi rychle připravena večeře nebo oběd, spolu s kuřecím masem a porkem nebo jen se zeleninou a cibulkou. Možností je nespočet. Chutné, dietní a výborné.

Zobrazuji 61 - 80 ze 116 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6