Recenze Sony

• Cena/výkon
Sony MDR-ZX110AP

Sony MDR-ZX110AP

Zakoupeno v Alza.cz

Syn to má k mobilu a je spokojený. Nechtěla jsem pořizovat špunty.... proto sluchátka

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Baterie
  • Design
  • Voděodolnost
  • Váha
  • Kvalita zvuku
  • Pás na připnání pro přenos z místa na místo

Produkt Vás rozhodně překvapí výdrží baterie v porovnání s jeho lehkostí. Je potřeba nainstalovat si aplikaci, abyste mohli reproduktor používat s vícě zařízeními nebo jej propojit s dlšími reproduktory. Kvalitního zvuku je možně si užívat prakticky všude. Nemusíte se díky jeho vodotěsnosti obávat poslechu hudby ani u bazénu či ve sprše.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniel

• Okamžité a jednoduché spárování
  • Funkční mikrofon i pro hovory
  • Hutné basy, občas až příliš
  • Velikost
  • Výdrž baterie
  • Nabíjecí USB-C kabel součástí
  • Basy jsou buď příliš hutné nebo žádné.
  • Chybí signalizace stavu baterie
  • Ne zcela čisté podání zvuk

Sony ULT Field 1 je kompaktní a odolný přenosný reproduktor, který vyniká svou robustností a kvalitou zvuku. Díky povrchové úpravě z látky a odolné gumy, spolu s krytím IP67, je ideální pro venkovní použití, protože je voděodolný, prachotěsný a dokonce i odolný proti korozi. Hlavní předností tohoto reproduktoru je ULT režim, který výrazně zesiluje basy a poskytuje silný a hluboký zvuk. Navzdory své malé velikosti je schopen vyplnit prostor kvalitním zvukem, i když při maximální hlasitosti může dojít k mírnému poklesu kvality. Výkon je ovšem více než dostačující a na plno se v interiétu téměř nepoužije. Připojení pomocí Bluetooth 5.0 je jednoduché a spolehlivé, což zajišťuje snadné párování s různými zařízeními. Reproduktor má výdrž baterie až 12 hodin a rychlé nabíjení, což umožňuje dlouhodobý poslech bez častého nabíjení.
Sony ULT Field 1 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají odolný a výkonný přenosný reproduktor s vynikajícím basovým výkonem a flexibilním použitím v různých prostředích.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

• Zpracování a kvalita
  • Hlasitost
  • Jednoduchost párování
  • Jednoduchá aplikace
  • Voděodolnost
  • Zvuk zní trochu plechově, zjevně "oběť" IP67
  • Ekvalizér v aplikaci by mohl mít presety a mít trochu jemnější kroky

Repráček má jednoduché ovládání, páruje se extrémně snadno, včetně instalace aplikace. Aplikace je jednoduchá a poskytuje základní nastavení. Rád bych vyzkoušel i propojení více repro naráz. EQ v aplikaci je bohužel bez presetů a v poměrně hrubých krocích. Samo o sobě by to úplně nevadilo, ale reprák kuriózně absentuje ve středních výškách a jemnější nastavení by pomohlo reprák lépe doladit. Mírně utlumený zvuk je pravděpodobně za cenu dobrého utěsnění, které jsem naštěstí zatím nevyzkoušel. Reprák hraje dostatečně hlasitě a i při vyšších hlasitostech stíhá zvuk dobře prokreslovat. Pozitivně hodnotím praktickou šňůrku na pověšení, která se hodí častěji než by jeden řekl. Ovládání i používání jsou jednoduché a intuitivní, hlasitost je dostatečná a na outdoor použití klidně oželím i mírně slabší zvukový projev.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• Výdrž baterie
  • rozměry a váha produktu
  • vzhled produktu
  • Režimy ULT
  • Napájecí kabel
  • Slabší mobilní aplikace pro reproduktor

Tenhle reproduktor je prostě zábavná věc a od doby, co ho máme doma, tak je součástí našich zahradních grilovaček. Kvalita zvuku je super a udivilo mě, že reproduktor jsme použili cca do 70% výkonu, když jsme opravdu chtěli mít hudbu nahlas a už to bylo na hraně, kdy na vás přijdou sousedi.
Vyzkoušel jsem i ULT režimy a využití si musí člověk určit sám, například moje využití ULT režimů bylo pouze venku, kde se zvuk chová jinak a člověk lépe cítí basy právě při ULT. V domácím prostředí se mi to zdálo naopak přebasované.
Jako poslední mě udivila baterka, jelikož 30h, které udává výrobce bych si odhadnul jako reálné při mém využití reproduktoru standardně kolem 30-40% výkonu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Ovládání
  • Vzhled
  • Potlačení okolního hluku
  • Vydrž baterie
  • Zvuk při telefonování
  • Skvělý zvuk a basy
  • Talačítko ULT - usnadňuje ovládání zvuku
  • Jsou trochu větší, ale za ten zvuk to teda stojí - nebo já mám malou hlavu

Tyto sluchátka jsou neuvěřitelně inovativní! Jejich zvuková kvalita je bezchybná a dokonale izolují okolní hluk. Díky nim se můžete plně ponořit do své oblíbené hudby nebo podcastů. Jejich dlouhá výdrž baterie je pro outdoorové nadšence skvělým bonusem. Navíc jsou pohodlná a stylová.
A mají jednoduché ovládání - stačí na sluchatka přejet nahoru a nebo dolu a ovládáte zvuk, přejetím doprava/doleva přepnete písničku.
A tlačítko ULT budete milovat - můžete si nastavit nízké frekvence a nebo dodate sílu a poradnou energii.
A abych nezapomněla - sundáte sluchátka a písnička se vám pauzne
Rozhodně doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Linda

• Výdrž batérie
  • Rychle nabíjení
  • Aplikace pro nastavení
  • Kvalita mikrofónu
  • Kábel v balení je krátky

I přesto, že mají sluchátka větší velikost, jsou překvapivě lehká a příjemná na hlavě. Jejich pouzdro je lehké a pohodlné k pronášení. Zvuková kvalita je opravdu vynikající a možnost přidání basu na dva různé stupně přináší ještě intenzivnější zážitek. Aplikace umožňuje individuální nastavení zvuku podle vlastních preferencí, což mi přijde skvělé. Kvalita hovoru je přijatelná, protože mikrofon není úplně dokonalý. Velkým plusem je dlouhá výdrž baterie a rychle nabíjení.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

Zakoupeno v Testuj.to

• design, skladnost, pouzdro, kde se vejde vše + možnost změny módu pro zvýraznění basů + hovory jsou velmi kvalitní a jde mě skvěle slyšet + adaptivní ANC je věc, kterou Sony opravdu umí, sluchátka umí rozpoznat, kdy začnete konverzaci a ANC na dobu konverzace vypne + mám je něco málo přes týden a zatím byly nabity jednou, takže výdrž hodnotím kladně
  • paradoxně jsou to právě oba tyto módy, kdy ne u všech žánrů to zní dobře a občas zvuk přejde až na nepříjemné vibrace - zvládnou být připojené ke dvěma zařízením, ale přepínat musíte manuálně - cena by měla být nižší

+ vzhled, pohodlnost, obal
+ ULT MODE
+ hovory jsou velmi kvalitní, ANC je v tomto případě skvělé
+ výdrž baterie je skvělá

- paradoxně jsou to právě oba tyto módy, kdy ne u všech žánrů to zní dobře a občas zvuk přejde až na nepříjemné vibrace
- zvládnou být připojené ke dvěma zařízením, ale přepínat musíte manuálně
- cena by měla být nižší

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• velikost
  • kvalita zvuku
  • výdrž baterie
  • jednoduché párování s telefonem
  • nelze zjistit, zda je ULT zrovna zaplé, či ne

Reproduktor Sony ULT Field 1 nabízí vše, co slibuje. Již od prvotního rozbalení, kde Vás čeká QR kód pro bezproblémové a rychlé propojení s telefonem, tak i návod na spárování s splikacemi a to vše v českém jazyce. Tento reproduktor vyniká svým minimalistickým vzhledem, nemá nic navíc, co by zbytečně rušilo. Celková velikost a váha je tak ideální pro aktivní užívání. Nic Vám tedy nebrání reproduktor zabalit na cesty s sebou a využít na zahradě, tréninku, či v parku s přáteli. Osobně jsem reproduktor využívala celý den na přímém slunci a i přes černou barvu nejevil známky přehřátí. S kvalitou zvuku jsem nadmíru spokojena, to stejné platí o výdrži baterie.

Ověřený zákazník Testuj.to Radoslav

Přidáno: 12. května 2024

• Potlačení zvuku
  • Design
  • Nenašel jsem

Wow! Kvalita zvuku sluchátek je nesrovnatelná s tím, co jsem kdy zkusil. Skvěle izolují hluk a vyvažují basy i výšky tak, aby byl zážitek z hudby výjimečný. Jsou také velmi lehká a příjemná na nošení, což z nich dělá perfektní volbu pro dlouhodobý poslech. A to i třeba ve fitku.

Přidáno: 12. května 2024

• Slušný vybíjecí proud

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Stabilní bluetooth připojení
  • Dlouhá výdrž
  • Kvalitní zvuk výšky i basy
  • Pěkně vypadá
  • Nízká hmotnost
  • Voděodolný

Tento bezdrátový reprák od Sony je skvělu bezdrátový reproduktor, běžně si ho beru s sebou i do sprchy, protože se vyznačuje voděodolností a i vysokou odolností, když mi jednou spadl ze stolu, tak se vůbec nic nestalo a není po na něm ani škrábanec. Na to že to je bezdrát, tak hraje velmi kvalitně a zároveň má stabilní bluetooth konektivitu. Basy i výšky jsou vyvážené. Mám ho asi týden a zatím jsem ho dobíjel jen jednou, výdrž baterie je tedy super. I hmotnostně je ideální, lehký na přenášení. Téměř Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• Variabilní provedení
  • Velký zvukový výkon
  • Dobré basy
  • Velká vydrž baterie
  • Textilní povrch se v prašném prostředí rychle ušpiní

Skvěle ozvučí i venkovní prostory. Na letní párty nebo rodinnou oslavu naprosto skvělý reprák. Určitě plánujeme dokoupit i mikrofon pak to bude super combo a děti i dospělý si žijí spoustu zábavy. Minulý víkend jsme mu dali zatěžkávací zkoušku a obstál na jedničku. Takže celé léto to bude náš parťák číslo jedna.

Ověřený zákazník Alza.cz Kateřina

Přidáno: 10. května 2024

(naposledy upraveno 10. května 2024)

• Dlouho vydrží
  • Dobrý zvuk
  • Ovládání hlasitosti a mikrofon na kabelu
  • Nevhodně umístěný mikrofon na kabelu

Sluchátka mám teprve chvíli, ale zatím mi vyhovují. Dlouho vydrží nabitá a mají dobrý zvuk. Nevyhovuje mi pouze délka kabelu a to, že mikrofon a ovládání hlasitosti je umístěno příliš nízko na kabelu vzhledem k ústům a někdy se tak stává, že mě opačná strana špatně slyší, když telefonuji.

SONY VTC6 baterie 18650 30A 3000mAh

SONY VTC6 baterie 18650 30A 3000mAh

Ověřený zákazník Neven Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2024

(naposledy upraveno 10. května 2024)

Zakoupeno v Neven

• rychlé doručení
  • pečlivě zabalené a zabezpečené
SONY NP-FZ100

SONY NP-FZ100

• funguje vydrží dluho

není levná

Ověřený zákazník Testuj.to Lukas

• Poutko
  • Velikost i váha je akorát
  • Odolnost
  • Dlouho se nabijí

Super reprák. Je na první pohled a dotek velice kvalitně zpracovaný. Naprosto ideální rozměry, není to žádný drobek, je prostě ideální dovnitř i na zahradu, nebo na cesty. Díky poutku se dá všude snadno přidělat, připnout. Líbí se mi ty drobnosti, že logo SONY i tlačítko ULT hází pěkné barvy, že to není klasická obyč stříbrná.

Sony NW-A306

Sony NW-A306

Přidáno: 9. května 2024

(naposledy upraveno 9. května 2024)

• Asi jediná náhrada Ipod Nano - to co dělají dneska nestojí za nic
  • Perfektní vlastnosti které ocení audiofil (možnosti výstupu)
  • 3,5 jack - usb C jak známo nefunguje pro poslech se sluchátky(ukončuje se
  • možnost instalace SW 3 stran
  • Možnost čtení epub programy pro čtení
  • možnost doinstalace programů pro audioknihy mp3
  • Velmi velmi kvalitní provedení (hliník a gorila glas) jak bylo kdysi zvykem u Ipodů hliník, nerez sklo....
  • velmi dobrý display
  • TLAČÍTKA KTERÝMI LZE OVLÁDAT I V KAPSE
  • výdrž baterie pro externí BT repro - cena za velikost lze přežít
  • Outdoor pouzdro lze koupit jen na Aliexpressu proč???

PERFEKTNÍ AUDIOFIL VÝBAVA PRO KAŽDÉHO JEDINÝ mp3 PŘEHRÁVAČ CO UMÍ TO CO NIKDO A ANO JE TO MÍLÁŠEK :-)

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25