Recenze Splat

Пастой довольна

Очень хорошая зубная паста.

Splat Blackwood černá bělicí zubní pasta 75 ml

Splat Blackwood černá bělicí zubní pasta 75 ml

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Tato zubní pasta neobsahuje fluorid, proto si ji
objdnávám! A je velice příjemná!

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Svěží dech
  • Bile zoubky
  • Jemná a decentní chuť
  • .

Velmi příjemná chuť. Já mám fíky rada, tak jsem i z této zubni pasty nadšená. Testovali jsme s partnerem a taky mu chutna :-) po použití ještě delší dobu vydrží svěží dech a myslím, že zoubky vypadaji bělejší než před testováním. Těším se na ještě delší používání. Určitě si ji koupím az bude prazdna

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• svěží dech
  • Belejsi zuby
  • Příjemná chuť
  • .

Velmi příjemná chuť. Testovali jsme s partnerem a taky mu chutna :-) po použití ještě delší dobu vydrží svěží dech a myslím, že zoubky vypadaji bělejší než před testováním. Těším se na ještě delší používání. Určitě si ji koupím az bude prazdna

• kvalitní zubní pasta

• velmi hezký obal
  • příjemná konzistence, vzhled a vůně pasty
  • až moc velká pěnivost
  • po vyčištění malý pocit svěžesti v ústech

U past Wonder white mě zaujalo moc hezké a praktické balení a příjemná ovocná chuť. Trochu mi vadilo až moc velké pěnění a nižší pocit svěžesti v ústech po vyčištění zubů. Pastu doporučuji.

Zwetta Zwetta

• praktické balení
  • příjemná ovocná chuť
  • obsažená zrníčka
  • konzistence, vzhled a vůně zubní pasty
  • až moc velká pěnivost
  • chyběl mi po vyčištění zubů větší pocit svěžesti v ústech

U pasty Extreme white mě zaujalo moc hezké a praktické balení a příjemná ovocná chuť a hezky voní. Obsazená zrníčka hodnotím kladně. Trochu mi vadilo až moc velké pěnění a nižší pocit svěžesti v ústech po vyčištění zubů. Pastu doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• vzhled balení
  • ovocná chuť pasty
  • konzistence a vzhled pasty
  • až moc velká pěnivost
  • po vyčištění zubů mi trochu chybí větší pocit svěžesti v ústech

Příjemná pasta ve velmi hezkém obalu, chuť také příjemná, ovocná. Jen opět chybí trochu větší pocit svěžesti v ústech po vyčištění zubů. Na můj vkus až moc pění. Chválím konzistenci a vzhled pasty.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• praktické balení
  • konzistence a vzhled zubní pasty
  • obsah zrníček
  • pěnivost
  • příjemná chuť pasty
  • až moc velká pěnivost
  • po použití mi trochu chyběl v ústech větší pocit svěžesti

Sympatická zubní pasta ve velmi hezkém obalu. Chuťově velmi příjemná, obsažená zrníčka vnímám jako plus. Jen mi po použití trochu chyběl větší pocit svěžesti a na můj vkus až moc zbytečně pění, ale celkový dojem je velmi kladný.

• Příjemná chuť připomíná mi žvýkačky :D
  • Dobrá struktura
  • Pasty stačí dát na kartáček opravdu málo takže dlouho vydrží
  • Žádné proti jsem neobjevila

Dostala jsem možnost testovat zubní pastu ,a jsem nesmírně vděčná.Produkty sice nejsou nejlepvnější ale myslím si žře pokud se jedná o ústní hygienu nemělo by se šetřit.Hezké zdravé zuby jsou v dnešní době důležité.Je to vizitka každého jednoho z nás.Ze zubní pastou jsem byla spokojená , za mě můžu urcitě doporučit :)

Přidáno: 18. července 2020

• Zubní pasta má jemnou chuť.
  • Má příjemnou strukturu.
  • I po jídle jsou zuby krásně hladké.
  • Žádné zápory jsem nenašla.

Na zubní pastě mě překvapilo že nemají takovou tu hrubou mentolovou chuť.Ale má příjemnou jemnou chuť.Výsledky jsem viděla již po pár dnech,mé zuby byli znatelně bělejší :) !
U zubní pasty určitě celé naše rodina zůstaneme.. Ihned jsem doporučila zubní pasty od SPLAT svým kamarádkám v práci a celé naší rodině.Mít zdravý úsměv je důležité !!! :)

Ověřený zákazník Testuj.to Milada

• Struktura pasty
  • Jemná chuť
  • Viditelné účinky již po pár dnech
  • žádné zápory jsem neobjevila

Jsem moc ráda že jsi mě k testování firma vybrala.Myslím si že mít krásné bílé a zdravé zuby je dnes velmi důležité.Ihned co jsem obdržela balíček jsem začala s testováním , jeden týden zubní pastu Extreme White druhý týden pastu Wonder White.Při testování pasty Wonder White mě překvapila velice jemná struktura pasty.Moje zuby jsou velice citlivé na studené či příliš teplé nápoje.Díky pastě Wonder White jsem cítila že i za krátkou dobu se moje citlivost zubů potlačila.Díky vitamínu E a extraktu z bazalky zubní pasta pomáhá udržovat dásně zdravé a dodává zubům perfektní lesk.Určitě i Wonder White je náš favorit.U zubní past SPLAT zůstaneme.DOPORUČUJI KAŽDÉMU KOMU ZÁLEŽÍ NA SVÉM ÚSMĚVU.

Ověřený zákazník Testuj.to Milada

• Krásné balení
  • Příjemná chuť
  • Viditelné účinky již po pár dnech
  • žádné zápory jsem neobjevila

Jsem moc ráda že jsi mě k testování firma vybrala.Myslím si že mít krásné bílé a zdravé zuby je dnes velmi důležité.Ihned co jsem obdržela balíček jsem začala s testováním , jeden týden zubní pastu Extreme White druhý týden pastu Wonder White.Na zubních pastách mě překvapilo že nemají takovou tu hrubou mentolovou chuť.Ale mají příjemnou jemnou chuť.Výsledky jsem viděla již po pár dnech,mé zuby byli znatelně bělejší :) !

Přidáno: 15. července 2020

• Pasta zbaví zuby plaku, nezůstává pachuť

Doporučuji k vyzkoušení. Připomíná tak trochu cestu do dětství, má takovou zvláštní příchuť, trošku mi to připomíná žvýkačky Pedro. Stačí málo takže pasta vydrží dlouho.

Přidáno: 15. července 2020

• Bělejší zuby po pár dnech. Pasta jemnější ne tak invazivní pro zuby.
  • Nemám nic proti

Byla mi nabídnuta možnost otestovat tento produkt, tak jsem toho využila. Vzhledem k tomu, že mám zuby trošku citlivější na vše si musím trošku vybírat co ještě ano a co ne. Za mě spokojenost. Efekt bělení je vidět po pár dnech použití. Mohu doporučit, ale každý sám za sebe by se měl rozhodnout jestli je to pasta pro něj nebo ne.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• hezký obal
  • citlivost k zubům
  • a že si ji oblíbili děti
  • příchuť

Pastu mi v podstatě zabavily děti.... asi je to tou příchutí, kterou můžu trochu přirovnat do žvýkačky Pedra. Víc než fíky mě to připomíná takovou tu příchuť právě z Pedra. Ale kluci jsou spokojení a za sebe říkám po dlouhé době mi zase začali používat zubní pastu a nešulí to jak to oni umí. Líbí se mi, že tyhle produkty, až na výjimky opravdu neštípou, nepálí a vyhovují.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• jemnost
  • nedráždí sklovinu
  • před prvním použitím rozdělat, strhnout a znovu našroubovat

Velice jemná pasta, která mě nedráždí a nepoškozuje mi zuby. Efekt bělejších zubů za mě je, pasta je jemnější než ty které jsem měla doteď, nedráždí. Otázka je jak by to vypadalo po delším užívání. Jinak baleni ok, trošku mě vadí ten přelepený vrch, že to musí člověk rozšroubovat, odtrhnout a zase zašroubovat a pak teprv použít. Jinak nemám problém a doporučuji dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 14. července 2020

• Bělejší zuby
  • Chuť

Tuto pastu jsem darovala sestře. Začala ji používat před nedávnem. Každopádně sama ni rekla, že vidí viditelný rozdíl. Tudíž lehce má zuby bělejší. Každopádně chuťově ji moc nechutná. Uvidíme za pár týdnů,jak se vyvine bělení.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 14. července 2020

• Konzistence, příchuť

Tuto pastu v tuto chvíli používám. V první řadě musím říct, že oceňuji příchuť. A konzistenci pasty, která je hrubší. Myslím, že lehce vidím bělejší zuby než byli, ale zatím nemůžu úplně posoudit.

Zobrazuji 121 - 140 ze 269 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...14