Recenze Syoss

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• velké balení
  • vlasy jsou hebké, vyživené, hydratované
  • složení

k této značce jsem se vrátila po cca 5 letech, právě kvůli testování.
Šampon mě velice mile překvapil.
Hned po prvním použití jsou vlasy hebké, lesklé a hydratované.
Navíc krásně voní, což mám velmi ráda.
Líbí se mi že neobsahuje žádné silikony a 92% ingredienci je přírodního původu.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Hebkost po umytí
  • Výživa
  • Rychlejší maštění

Šampon dobře pění, konzistence je krémová a má příjemnou vůni. Po umytí zůstávají vlasy hebké, lesklé a dobře vyživené a hydratované. I po tepelné úpravě jsou vlasy dobře chráněné proti poškození. Jen jsem měla pocit, že je potřeba mýt vlasy častěji, protože se rychleji mastí. Ale to může být jen muj pocit. Jinak jsem spokojená a můžu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Vlasy jdou krásně rozčesat
  • Šampon podpořil přirozené vlny
  • Lesklé vlasy
  • Velký objem 440 ml za skvělou cenu
  • Skvělá konzistence (ani příliš tekutá ani tuhá)
  • Jemná vůně
  • 100 % recyklovaný obal

Osobně jsem že šamponu nadšená. Moje vlasy po použití šamponu Syoss Oleo intense mají přirozené vlny, které se mi moc líbí. Samotná konzistence je akorát tekutá, po nanesení na ruku nestíká, ale hezky se napění ve vlasech. Třešnička na dortu je potom 100 % recyklovaný obal a to, že neobsahuje žádné silikony.

Ověřený zákazník Testuj.to Žaneta

• velikost balení
  • složení
  • skvěle pění
  • vlasy vypadají více vyživeně
  • netřeba ani kondicionér- hladké a jemné vlasy hned po umytí

Plus dávám velikosti balení, které vydrží opravdu dlouho. Oceňuju přírodní složení šamponu. Šampón krásně voní, barvičku má do zlatova, pění hodně. Vlasy jsou ještě i mokré po něm hezky hladké, jemné, určitě vypadají daleko víc vyživeně. Netřeba použít ani kondicionér.

Syoss Brow Tint Světle hnědý 17 ml

Syoss Brow Tint Světle hnědý 17 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Snadná aplikace
  • Rychlost použití
  • Barva
  • Praktické balení

Super rychlá aplikace, přirozená barva, praktické balení. Žádné ostré tóny, jemná nedráždiva konzistence. Líbí se mi,že se produkt velmi snadno nanáší a není,, špinavé,, nic kolem. Určitě mohu doporučit 10/10. Ráda opět použiji,jsem moc spokojená s výsledkem testování.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Vune šamponu

Mam sušší vlasy,hlavně jejich konce a tento šampon jsem ráda vyzkoušela.Pouzivala jsem ho několikrát týdně a už po pár dnech cítím rozdíl,vlasy jsou lesklejší a více hydratované.Konzistence i vůně šamponu je příjemná a stačí použít na mytí jen malé množství šamponu, doporučuji..

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

Přidáno: 27. května 2023

• Bez silikonu
  • Kvalita míti
  • Vse v super
  • Nevim

Šampon je velice kvalitni a krásně se s nim myjí vlasy. Ty neelekrizuji a jsou dlouho lesklé, vzdušné a objemné. Manželka, kterq je velice náchylná na nekvalitní sampony s nim byla velice spokojena a celkově si jej velmi chválí. Veem velice doporučujeme

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

Přidáno: 27. května 2023

• hydratace
  • lesklé vlasy
  • hladké vlasy
  • vše O.K.

Šampon Syoss Oleo Intense má velké balení, takže dlouho vydrží. Vůně je jemná. Aplikace je snadná, konzistence hustější. Vlasy jsou lesklejší, hydratované, příjemné na dotek. Zdají se být pevnější a vyživené. Nemám pocit suchosti vlasů ani pokožky, jsou více chráněné a méně se třepí. Určitě doporučuji, jsem velmi spokojena, budu používat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzka

• Velké balení
  • Dobře pění
  • Hezká vůně

Šampon Oleo intense mi vyhovuje :) je to velké balení o 400 ml takže i na moje dlouhé Vlasy balení vydrží na delší dobu. Dobře pění, takže se hezky vmasírovává do mokrých vlasů. Stačí ho jedna dávka. Má jemnou a příjemnou vůni, která je pak z vlasů hezky cítit.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Krásná vůně
  • Lesk
  • Recyklovaný balení
  • Výsledný vzhled vlasů

Šampon Syoss Oleo intense je skvělý. Necuchá vlasy při rozčesání a ani při foukání nějak extra vlasy nešmodrchá. Příjemná a svěží vůně, která je z vlasů cítit i 3 dny po umytí. Vlasy krásně hydratuje a po použití šamponu jsou krásně lesklé. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Balení
  • Svědění pokožky hlavy

Jako první věc ktrou mě šampón zaujal je příjemná vůně,složení a velikost balení. Bohužel samotný šampón mi nesedl,po dvou umytí vlasů mě začala svedět pokožka hlavy. Ale jelikož mám dlouhé vlasy,tak na pokožku hlavy mám jeden a od poloviny vlasů Syos šampon. konce vlasů jsem krásně vyživené,vlasy jemné a leskle jak dlouho nebyly.

Super,

Syoss Renew 7 šampon pro velmi poškozené vlasy 440 ml

Syoss Renew 7 šampon pro velmi poškozené vlasy 440 ml

Ověřený zákazník drogerie-rozvoz.cz Dáda

Zakoupeno v drogerie-rozvoz.cz

Vlasy jsou po něm vyživené.

Ověřený zákazník Testuj.to Mária

Přidáno: 25. května 2023

• vůně

Šampon Syoss Oleo Intense mě hned zaujal svým obalem, protože mám ráda kombinaci černé a zlaté. Vůně a konzistence taky příjemná. Po použití byly moje vlasy jemné a měla jsem i dlouho pocit, že jsou chráněné nějakým filmem, takže jsem spokojená a určitě se k němu budu vracet.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: 24. května 2023

• Bez živočišných prvků
  • Textura
  • Jemnost

šampon značky Syoss mě velice příjemně překvapil.Je lehký a krásně voní.Vlasy mi zanechal na dlouhou dobu jemné a po umytí šli krásně rozčesat.Mám problém s ostatními šampony,které nejsou vhodné pro moji vlasovou pokožku,zanechávají mi na ni skupinky.Tento šampon není těžký co by nechal vlasy nebo spíš vlasovou pokožku suchou. Syoss Oleo Intense budu doporučovat dál. A velké plus je,že je bez složek živočišného původu. 100% recyklovany obal je v dnešní době také velké plus.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• přírodní složení
  • bez silikonů
  • lesk
  • "rozčesatelnost"
  • nadýchané vlasy

Nový šampon z řady Syoss Oleo Intense se směsí orientálních japonských olejů a 92 % přirozeně získaných ingrediencí je přímo určen pro můj typ vlasů, tedy vlasy rychle se mastící, suché, jemné a bez života. Vlasy po použití šamponu nejenže získaly hustotu i hebkost, ale zároveň se naprosto božsky rozčesávají. Šampon dle složení neobsahuje žádné silikony, což znamená jediné, vlasy nijak nezatěžuje, a to je pro moje jemné vlasy ohromné vysvobození. Líbí se mi, že je šampon veganský a celá, celičká lahvička, ve které šampon koupíme, je 100% recyklovaná. Za mne jedno velké pozitivní plus!

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Zakoupeno v Testuj.to

• Skvěle vlasy po umytí voní
  • Vlasy jsou lesklé po jeho použití
  • Skvělá praktická konzistence
  • Dobrá výživa pro vlasy

Po použití šamponu vlasy krásně voní.
Vlasy jsou po jeho použití vyživené, hodně hydratované, lesklé a vypadají zdravě.
Vlasy jsou plné objemu, nejsou zacuchané.
Vlasy se po jeho použití nrmastí tak rychle, jako při použití jiných šamponů.
Skvělá ochrana před budoucím poškozením vlasů.
Konzistence šamponu je skvělá, skvěle se šampon nanáší.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Vůně
  • Ihned po umyti vlasy hebké
  • Vlasy vyživené
  • Vlasy se rychleji mastí, aspoň ty moje :D

Vlasy jsem měla po umytí lesklé a hebké. Nejvíc mě na produktu baví vůně. Šamponu stačí jen malé množství, ale musíte si hlavu umýt dvakrát aby to mělo správný efekt. Nejdříve smýt nečistoty a pak vlasy a pokožku umýt. Po tomto procesu je znát, zle vlasy jsou jemné a hebké i bez použití kondicioneru. Moc doporučuji. Jediná nevýhoda, že se brzo mastí vlasy, aspoň ty moje :D

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Vůně, jemnost

Vlasy jsou po použití šamponu jemné, svěží, hydratované, mají dostatečnou výživu (od porodu s výživou vlasů mám problémy, takže velmi oceňuji). Šampón velmi příjemně voní a má dobré složení. Zároveň šampón pomáhá vlasy chránit před dalším poškozením, takze po všech stránkách můžu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

Přidáno: 22. května 2023

• dobře pění
  • kvalitní složení
  • dodá vlasům lesk
  • vlasy jsou po užití hebké
  • kvalitní složení

Šampon má hezké, moderní balení. Velmi příjemně voní a vlasy jsou už při umývání příjemně hebké a necuchají se. Po užití mám vlasy také krásně lesklé a vypadající zdravěji. Oceňuji kvalitní složení 92 % přírodních složek + 100% recyklovaná láhev. Palec nahoru pro tento šampon :-).

Zobrazuji 181 - 200 ze 500 recenzí 1...8 9 [ 10 ] 11 12...25