Recenze TOPGAL

Zakoupeno v detskeboty.cz

• Pro prvňáčky dostačující - přehledný
  • Topgal recenze jsou výborné
  • Tašky Topgal kvalitní, stejnou kvalitu očekáváme i u penálu
  • Chybí nám větší upevnění gumičkou např. pro ořezávátko nebo velkou gumu
  • Uvítali bychom větší výběr ve vzorech-vzhledech

Vcelku jsme spokojeni

Topgal 1-patro CHI 727 I nachový

Topgal 1-patro CHI 727 I nachový

Přidáno: 5. října 2015

• krásná barva
  • papírový rozvrh uvnitř
  • malá prostorný

Penál je opravdu moc krásný, ovšem do doby než jej potřebujete vyčistit, protože ho dítko počmárá - pak se celý rozpadne. Kupovali jsme pro prvňáčka, takže člověk ještě neví co vše bude potřeba do penálu uspořádat... každopádně jsme pak zjistili, že prostorově je malý, dcera potřebovala mít 10 pastelek, 2 pera, 2 tužky, gumu... to se nám tam nevešlo, asi po dvou měsících jsem kupovala nový a tento už bych nechtěla.

Každopádně pro někoho kdo penál nebude nikdy čistit a nepotřebuje v penále mít ani hodně místa bude plně dostačující, design je opravdu krásný (v kombinaci s aktovkou).

Přidáno: 5. října 2015

• krásné barvy
  • nejsou žádné obrázky, takže rychle neomrzí
  • prostorný
  • pro menší dítko poněkud větší
  • špatně řešená přihrádka na lahev (stále nám vypadává)

Krásný kvalitní batoh, vyšší cena je znát. Dceři i spolužačkám se moc líbí :-) Jinak by mohla být řešená kapsa na lahev, která je z boku, lahev stále vypadává když se dítě nakloní s taškou na zádech. Líbí se mi, že na batohu nejsou žádné postavičky, takže brzo neomrzí. Dcera má již druhým rokem a stále spokojenost. Někdy máme problém všechno učivo tam nacpat, ale to by asi s jiným batohem lepší nebylo.

Topgal CHI 783 D modrá

Topgal CHI 783 D modrá

Ověřený zákazník czpavouk.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. září 2015

Zakoupeno v czpavouk.cz

• Syn si ho vybral a je spokojený.

optimální produkt pro 6.ročník

• Mnoho místa
  • Reflexní prvky
  • Výztuhy a polstrování zad
  • Skvělé regulovatelné přezky uchycení
  • Velké množství různých vzorů a motivů
  • Možná cena, ale vlastně ani ne, je to v normě

+ Tento produkt jsem vybral proto, že si jej vybral můj syn do 4 třídy a já k tomuto zboží neměl žádné výhrady, jen samá pozitiva.
+ Vlastní zkušenost nemá, ale syn si jej chválí.
+ Ano, tento produkt bych doporučil.
+ Je vhodný pro školáky jak na ZŠ, tak i na střední škole
+ Cena odpovídá kvalitě
+ Tato aktovka je vhodná jak pro kluky, i pro holky
+ Nic dalšího mě nenapadá

Topgal batoh Hit 800 V fialová

Topgal batoh Hit 800 V fialová

Přidáno: 30. srpna 2015

• Výborný, kvalitní polstrování

Přidáno: 30. srpna 2015

Zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

Dcera je nadšená,dostatek kapes, veselý potisk.

Topgal 1-patro CHI 723 A černá

Topgal 1-patro CHI 723 A černá

Ověřený zákazník SEVT Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2015

(naposledy upraveno 24. srpna 2015)

Zakoupeno v SEVT

Přidáno: 9. července 2015

Zakoupeno v SEVT

• velký
  • nevím

prostorný, spousta kapes (pro větší děti, prvňák se ztratí), pohodlný, krásný, poutko na lavici i do ruky. Chybí pláštěnka :-( a spodek tašky by mohl být pevnější. Trochu chybí kapsa naproti lahvové, dcera tam nosila deštník. Batoh pěkně sedí díky možnosti nastavení a popruh před hrudník se taky hodí. Myslím, že dobrý kup za dobrou cenu.

Ověřený zákazník Peněženky-tašky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. června 2015

(naposledy upraveno 16. června 2015)

Zakoupeno v Peněženky-tašky.cz

• Velikost
  • Design
  • Funkcnost

Dcera je z aktovky nadsena

Topgal batoh CHI 654 A černá

Topgal batoh CHI 654 A černá

Přidáno: 26. května 2015

• po ročním používání stále jako nový
  • kvalitní materiál
  • perfektní zpracování
  • pěkné a výrazné barvy
  • vůbec nic-je skvělý

ve třetí třídě úplně postačující velikost
dá se krásně vyčistit
značka která je osvědčená,už vybírám tašku pro další dceru a určitě zvítězí Topgal

Ověřený zákazník agatinsvet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2015

Zakoupeno v agatinsvet.cz

školní batoh topgal jsem zakoupila již po třetí svým dětem pro první stupeň, batohy jsou kvalitní, prostorné, mají pěkný desing, dlouho a hodně vydrží a hlavně mají skvělé doporučení, atest.. jinou značku bych nekoupila, batoh jsem prala v pračce nic se mu nestalo,

Topgal batoh Chi 699 G červená

Topgal batoh Chi 699 G červená

Ověřený zákazník Peněženky-tašky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2015

Zakoupeno v Peněženky-tašky.cz

• Holčičí

Uvidíme,jak to bude do budoucna

Přidáno: 23. dubna 2015

Zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

Dcera je spokojená. Batoh je hezký, není tmavý jako ostatní, je prostorný a pohodlný.

Topgal batoh Hit 804 I fialová

Topgal batoh Hit 804 I fialová

Přidáno: 18. dubna 2015

Krtečka napadlo zeptat se sovy ,protože sova zná nejrůznější medicíny a léky. Tak se za ní vypravil, zaklepal na dvířka u vysokého stromu. Ty se otevřela a krteček vešel dovnitř. ,,Copak potřebuješ krtku?“:zeptala se sova s brýlemi na očích a pod křídlem měla tlustou knihu. ,,Já bych potřeboval lék pro myšku.“-,,Hmm to by tu bylo herbária chamomila :odpověděla zamyšleně sova a ukázala krtečkovi obrázek. Potom krteček vyběhl z dveří radostně ven. Začal se poohlížet po té zvláštní medicíně-květině kterou vyděl v sešitě sovy. Potkal dvě veverky sedící na větvi u stromu, ukázal na pampelišku a zeptal se veverek :,,herbária chamomila?“.Veverky se zachichotaly koukly se každá na druhou a odpověděly krtkovi: chamomila-ne ne.“ Krteček se otočil a běžel dál k jiným kytičkám.
Krtečka napadlo zeptat se sovy ,protože sova zná nejrůznější medicíny a léky. Tak se za ní vypravil, zaklepal na dvířka u vysokého stromu. Ty se otevřela a krteček vešel dovnitř. ,,Copak potřebuješ krtku?“:zeptala se sova s brýlemi na očích a pod křídlem měla tlustou knihu. ,,Já bych potřeboval lék pro myšku.“-,,Hmm to by tu bylo herbária chamomila :odpověděla zamyšleně sova a ukázala krtečkovi obrázek. Potom krteček vyběhl z dveří radostně ven. Začal se poohlížet po té zvláštní medicíně-květině kterou vyděl v sešitě sovy. Potkal dvě veverky sedící na větvi u stromu, ukázal na pampelišku a zeptal se veverek :,,herbária chamomila?“.Veverky se zachichotaly koukly se každá na druhou a odpověděly krtkovi: chamomila-ne ne.“ Krteček se otočil a běžel dál k jiným ,,Ech che chch!“:ozvalo se. ,,Jsi nemocný?“ ptá se krteček myšky.,,Máám ryrýmu heppššššííí“
vv,,Ech che chch!“:ozvalo se. ,,Jsi nemocný?“ ptá se krteček myšky.,,Máám ryrýmu heppššššííí“
krtkovi: chamomila-ne ne.“ Krteček se otočil a běžel dál k jiným kytičkám.
Krtečka napadlo zeptat se sovy ,protože sova zná nejrůznější medicíny a léky. Tak se za ní vypravil, zaklepal na dvířka u vysokého stromu. Ty se otevřela a krteček vešel dovnitř. ,,Copak potřebuješ krtku?“:zeptala se sova s brýlemi na očích a pod křídlem měla tlustou knihu. ,,Já bych potřeboval lék pro myšku.“-,,Hmm to by tu bylo herbária chamomkytičkám.

Přidáno: 10. dubna 2015

• velice praktický
  • karabina na klíče a jmenovka
  • krásně prostorný
  • kapsa na svačinu je oddělena silnější vrstvou materiálu od hlavních kapes
  • v neposlední řadě rozhodně reflexní prvky, i když celý batoh je k nepřehlédnutí :)
  • hrudní pás

Batoh jsem vybírala s dcerkou, kterou hlavně nadchla barevnost tašky, praktičnost už jsem spíše musela ohlídat já, ale myslím že tento střih je snad nejpovedenější. Měla jsem možnost si prohlédnout batohy i jiných střihů a tento mi přišel jako nejpraktičtější. Ve škole měla dcera ohromný úspěch, libuje si, jak se jí taška krásně nosí a drží záda. Vše se jí tam s přehledem vejde a má ještě i spoustu místa navíc. Za nás rozhodně jen a jen doporučuji.

Ověřený zákazník Batohy-školní.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2015

(naposledy upraveno 16. března 2015)

Zakoupeno v Batohy-školní.eu

• Pevná konstrukce, sešity se uvnitř nekrčí. Prý pohodlné nošení (tvrdí dcera).
  • Nic.

Výrobek výborný, doporučuji.

Topgal kapsička na krk CHI 661 H růžová

Topgal kapsička na krk CHI 661 H růžová

Ověřený zákazník Dráček.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2015

Zakoupeno v Dráček.cz

dítěti se líbí a to je hlavní :-) jak dlouho vydrží uvidíme

Topgal batoh Dinosaurus 140-K

• polstrovaná záda
  • lehký
  • reflexní prvky
  • ideální velikost
  • chybí malá kapsička na zip
  • boční příhrádka na pití je na silnou láhev, užší vypadává

kvalitní batoh za přijatelnou cenu

Zobrazuji 381 - 400 ze 444 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...23