Recenze Toshiba

Zakoupeno v Dálkové ovladače

• Funguje jak má.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. prosince 2023

• Krátká životnost, takže si můžete brzy koupit něco jiného
  • Android není pro TV tak skvělý, jak by se mohlo zdát. Mnoho aplikací není dostupných a ovládání je krkolomn

Nejhorší TV, co jsme v rodině měli. Po dva a půl roce vyžadovala aktualizaci softwaru a tím skončila její funkčnost. Systém se zacyklil a neustále se TV restartuje a nelze to nijak přerušit. I po vytažení ze sítě 230V a opětovného zapojení pořád dokola nabíhá a vypíná systém :-(

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Print

Toshiba MWP-MG20P

Toshiba MWP-MG20P

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Víťa

Přidáno: 4. prosince 2023

(naposledy upraveno 4. prosince 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Byl to dárek pro kolegu, je spokojený.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Malý pěkný světla jdou vypnout
  • Zvuk dobrý ne skvělý

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 6. listopadu 2023

• Malý, lehký přístroj, levný

Ověřený zákazník BENEFIT TERM simba

Přidáno: 4. listopadu 2023

Zakoupeno v BENEFIT TERM

Po naistalování přestaly vedra, takže nemohu hodnotit učinost klimatizace. Zatím využívám možnost přítápění, které funguje.

Ověřený zákazník Alza.cz Midloch

Přidáno: 27. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Vše super

Toshiba 43LV3E63DG

Toshiba 43LV3E63DG

Přidáno: 23. října 2023

Zakoupeno v planeo.cz

zatim mam televizor 5 dnů a 2x se zasekl obraz a nasledně zmizel.. poprvé trvalo cca 15 min., než znova naskočil, podruhé jsem musel odpojit od el. sítě, protože bylo nemožné televizor vypnout.. poté zase fungoval.. zřejmě za to může vlastní operační system 'vidaa'.. (moje konspirace).. uvidim za nějaký čas provozu, jak to bude pokračovat.. jinak toshiba působí kvalitním dojmem.. zpracování..

Toshiba 55UA3D63DG

Toshiba PA5136U baterie - originální

Toshiba PA5136U baterie - originální

Ověřený zákazník Galax.cz Doktor

Přidáno: 2. října 2023

(naposledy upraveno 2. října 2023)

Zakoupeno v Galax.cz

• Originální baterie
  • Dobrá výdrž
  • Po prodejci jsem žádal zaslání faktury, do dnes ji nemám
Toshiba TW-BL70A2CZ

Toshiba TW-BL70A2CZ

Ověřený zákazník Electro World Petr

Přidáno: 21. září 2023

Zakoupeno v Electro World

• Pere, pere hezky a má parní program, ten je super...
  • Hezky vypadá
  • Je tichá a mluví se mnou přes telefon
KIOXIA EXCERIA microSDHC UHS-I U1 32 GB LMEX1L032GG2

Levná,rychlá a kvalitní.

Ověřený zákazník BENEFIT TERM Friedlova Dana

Přidáno: 14. září 2023

Zakoupeno v BENEFIT TERM

Firmu a klimatizaci jsem si vybírala podle recenzí ,jsem spokojená.

Toshiba Nearline 10TB, MG06ACA10TE

Toshiba Nearline 10TB, MG06ACA10TE

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 4. září 2023

Zakoupeno v AB COM CZECH

• dobrá cena za veliký disk

Ověřený zákazník Eberry.cz vikiloki

Přidáno: 27. srpna 2023

Zakoupeno v Eberry.cz

• kvalitní zvuk ,snadné ovládání,za tu cenu spokojenost
Toshiba 43QA7D63DG

Toshiba 43QA7D63DG

Přidáno: 26. srpna 2023

• Nízká cena
  • Dobré pozorovací úhly
  • Slušná ostrost obrazu
  • Android TV, takže obsahuje Netflix a YouTube
  • Nepřirozené přesycené barvy
  • V základním stavu obsahuje chybu, která znemožňuje přehrávání čehokoliv z USB disku.
  • Zklamáním byla technická podpora, která s opravou přehrávání z USB disku nedokáže poradit. Řešení jsem si musel najít sám po pár hodinách prohledávání internetu.
  • Pro první spuštění je nutné připojení k internetu (pro další už ne)
  • Ovládání je méně přehledné než u normální televize
  • Při připojení jakéhokoliv externího disku na něm TV automaticky vytvoří spoustu nepotřebných standardních Androidích adresářů (např. Alarms a další)

První spuštění a nastavení proběhlo v pořádku. Budete muset potvrdit spoustu souhlasů se zpracování osobních údajů a dalšími podmínkami. No prostě systém od Google. Jen počítejte s tím, že TV nedovolí provést první spuštění bez internetu. Dále pak funguje ale naštěstí i bez něj.

Z obrazu máme smíšené pocity. Dobrá ostrost při sledování filmů s vyšším rozlišením, také pozorovací úhly jsou dobré. Obraz má ale hrozně nepřirozené barvy. Červená úplně září. Zelená vypadá jak z Temelína. Naštěstí jde saturaci barev snížit v nastavení. Pak se to celkem dá, ale starší televize od Samsungu měla barvy věrnější (měla ale zase jiné chyby).

Pokud jde o jednotlivé funkce, tak přehrávání normálních TV kanálů funguje, nainstalovaný je v základu Netflix (nezkoušeli jsme), YouTube (funguje dobře) a další služby.

Jediná ale zásadní funkce, která v základním stavu není funkční, je přehrávání souborů z připojeného USB disku. Po připojení disku se nic nestane. V notifikačním centru se zobrazí, že byl připojen disk, i jeho kapacita (takže byl rozpoznán), ale ukazuje se obsazenost 0 B. Doinstalovali jsme proto VLC Player a pro jistotu i KODI. Obě aplikace disk rozpoznaly, ale zvládly zobrazit jen adresáře. Žádné soubory (videa, fotky z dovolených, hudba) nezobrazily. Zkoušeli jsme různé disky, i čerstvě naformátované, ale výsledek byl vždy stejný - disk byl rozpoznán, adresáře na něm se zobrazily, ale bez jakéhokoliv obsahu. Technická podpora neví (mám jim zkusit zavolat na zahraniční telfonní číslo). Dokumentace k tomu nic neuvádí. Zdroje na internetu většinou radí jen zkusit formátovat disk s různými druhy FAT, ale to nepomáhá. Až pak jsem po hodinách hledání náhodou narazil na diskuzi, která radili změnit oprávnění aplikacím. Obě aplikace totiž měly standardně povolený přístup k médiím při používání aplikace. To ale z nepochopitelných důvodů u této TV znamená přístup jen k adresářům, ale ne samotnému jejich obsahu. Při přenastavení na přístup, aby aplikace měly přístup k médiím vždy, začalo konečně přehrávání souborů z USB disku fungovat. Teď už funguje dobře, přehrávají se filmy, fotky i hudba. Jen počítejte s tím, že při připojení jakéhokoliv disku se na něm vytvoří spousta prázdných adresářů, které jsou standardně součástí Androidu, ale u TV opravdu nedávají smysl.

Celkově jsme s televizí spokojeni, ale je třeba být připravený na to, že je to Android, takže ovládání je o dost složitější a zmatenější než u normální TV a na to, že si člověk musí některé donastavit, protože ne vše (USB disky, barvy) v základu funguje, nebo ne ideálně. Snad tato televize vydrží déle než předchozí Samsung, který nám odešel už po 4 letech.

Toshiba TW-BL80A2CZ

Toshiba TW-BL80A2CZ

Ověřený zákazník Electro World Vlado

Přidáno: 11. srpna 2023

• Celkem tichá
  • Slimka až na 7 kg prádla
  • Umí parní praní
  • Ta wifi aplikace je fakt divná!

Funguje jak má, přitom vypadá i dobře a při praní není ani moc slyšet. Pračka je nová, takže zbytek ukáže čas. Těžko popisovat něco co je nové. Dodatečně jsem zjistil, že lze pračku připojit k wifi, ale aplikace po mě při registraci kromě osobních dat a polohy chtěla i heslo k wifi...., a to považuji hodně přes čáru..... Jen jsem se dočetl, že ta aplikace stejně jen někam posílá data, takže to považuji za funkci, která je ještě tak nějak nedotažená a vůbec nijak mi nechybí :) Celkově jsem s pračkou spokojený má všechno co má mít.

TOSHIBA TW-BL70A2CZ(SS)

TOSHIBA TW-BL70A2CZ(SS)