Recenze TP-LINK

TP-Link Tapo P110 (1-pack)

TP-Link Tapo P110 (1-pack)

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. února 2024

Zakoupeno v suntech.cz

• Ovládání telefonem. Možnost sledování průběhu spotřeby energie. Vypínač na tělese zásuvky.

Zatím žádná.

Ověřený zákazník Alza.cz Michal

Přidáno: 19. února 2024

• Skvělé noční vidění
  • Sledování pohybu
  • Detekce pohybu
  • Rozlišení
  • Možnost připevnění na strop.
  • Úhel záběru

Používám i starší variantu TAPO C200. Už s tou jsem byl spokojen. Model TAPO C210 posouvá použití na lepší úroveň. Velmi dobrý obraz, možnost přiblížení. Různé možnosti nastavení. Skvělý noční režim. Splňuje mé požadavky. Dá se platit cloudové úložiště. Mně postačuje nahrávání na kartu. Jednoduchá montáž, párování a použití.

• Obraz v kvalitě 2K
  • Možnost natáčení pohledu 360° vodorovně a 130° svisle
  • Noční vidění
  • Možnost ukládat na SD kartu nebo do cloudu
  • Bohaté možnosti detekce (lidi, auta, zvířata, jakýkoli pohyb, překročení hranice, kterou si můžete nastavit)
  • Poměrně krátký napájecí kabel, musel jsem dokoupit prodlužovací
TP-Link OC200

TP-Link OC200

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v suntech.cz

• Pro někoho možná jednodušší instalace

Někdo z toho kontroléru nebude určitě tak vyšilovat jako já. Pro mě to bylo peklo. Je pomalej, bootuje tak 5 minut, dává si fakty na čas. Když adoptuje zařízení tak důležitý jako váš Router ER7206 nebo managovatelnej switch jako T1600G-52PS, resetuje ho od nuly a dá mu i "blbou" IP adresu. Což je docela peklo a běháte s kabelama abyste jen zpátky nastavili správnou/pevnou adresu. Když vám pak ještě OC visí na PoE toho swicthe nebo kdyby dostávala zařízení klidně i rezervnutou adresu ale pak odešel switch, vznikaly by zajímavé a vzrušující kombinatorické zážitky a opravdu krásně strávený den. Jasně, přijde hodina kdy nastavíte všude zase fixní IP adresy i samotnýmu OC. Pak cokoli nefunguje se nedá moc troubleshootovat. Protože v tom pomalým rozhraní lovíte kde se dá kouknout na jaké logy, no a ono se nedá. Prostě nedá. Nikam nejde pinkat nic v rámci interswitch komunikace nevyzkoušíte. Nechci si ani představit že odejde jeden z těch prvků jakej další hezkej den pak strávíte tím, že bude špatně nahraditelnej. Moje AP jsem vůbec nezkoušel adoptovat a už vím že TP-Linky jako AP kupovat rozhodně kvůli tomuhle "řešení" nebudu. Horko těžko jsem vycouval zpátky do standalone konfigurací který jsem měl zazálohovaný. Pro mě by asi nebylo ani Unifi řešení. Od nich mám AP a asi u nich zůstanu. To že musí sedět číslo VLAN s jiným číslem VLAN raději překousnu a nastavím na třech místech a budu to mít pod kontrolou než používat tuhle příšernost. Člověk si říká proč tuhle zásadní komponentu na správu sítě vyrobí tak, že je tak zoufale pomalá. To je opravdu o nervy.

Přidáno: 18. února 2024

(naposledy upraveno 18. února 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Pěkný obraz i noční režim. Tichá, dioda jde vypnout, připojení trvalo asi minutku, vše hned fungovalo. Kabel perfektně dlouhý, využívám bez placeného cloudu a funguje dobře, vše se mi ukládá na SD kartu. Problém je v tom, že je dělaná vzhůru nohama, mám jí postavenou a tudíž plně nemůžu využít její pohyblivost.

TP-LINK RE315

TP-LINK RE315

• Jednoduchá instalace

Ověřený zákazník iPLUTO.cz Iva

Přidáno: 17. února 2024

Zakoupeno v iPLUTO.cz

První zkušenost s kamerou, zatím v testovací verzi týden, ale naprostá spokojenost, občas se trošku hůře hýbe za cílem, ale celkově super.

TP-Link RE200

TP-Link RE200

Přidáno: 17. února 2024

Funguje

TP-Link Tapo C510W

TP-Link Tapo C510W

Ověřený zákazník Svět Počítačů Fanda

Zakoupeno v Svět Počítačů

• Skvělé a velká spokojenost.

Nevím nevýhodu

TP-Link RE205

TP-Link RE205

• extender, co opravdu prodlužuje signál, funguje i s O2 Smart Box
  • appka v češtině, jednoduché nastavení
TP-Link Tapo C200

• Funguje nad očekávání
TP-Link Archer T3U PLUS

TP-Link Archer T3U PLUS

Zakoupeno v Alza.cz

Funkční, připojilo se to samo.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Chris34

Přidáno: 16. února 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• funguje tak jak má
  • perfektní obraz
  • rychlost otáčení na před uložené pozice
  • snadná montáž
  • intuitivní ovládání

Více možností nastavení a lepší obraz než v modelu C510. WiFi připojení funguje perfektně i přes dvě tlusté cihlové stěny (2x49cm)

TP-Link Tapo RV30 Plus

TP-Link Tapo RV30 Plus

Ověřený zákazník BLACK Monday CZ Radka

Zakoupeno v BLACK Monday CZ

• ověřená značka
  • rychlé zprovoznění
  • LIDAR navigace za skvělou cenu, jiné značky prodávají tento druh navigace až u dražších modelů
  • 2x smetáček + kartáč - Xiaomi a podobné mají jen jeden smetáček, to již nikdy nechi
  • super aplikace
  • tichý provoz
  • snadná údržba
  • kvalitní vysávání
  • základní mopování na setření prachu dostačující
  • design
  • rozměry celkově velice na pohodu
  • elektronické dávkování vody
  • možnost editace mapy v aplikaci, která je kompletně v CZ
  • slabší baterie - chtělo by to o něco více mAh v kapacitě
  • navigace by mohla být maličko chytřejší, ale je lepší jak klasický gyroskop
  • bohužel co mi vadí, přehlídne nohu žídle v kuchyni - takové ty kovové u houpací jídelní židle, stává se, že na ni najede a uvízne.. mohl by koukat níž k podlaze, třeba to opraví nějaká aktualizace
  • u robota nejde nastavit rychlost jízdy, to jediné mi vadí - ostatní mnou uvedené negativa neberu jako mínusové %
  • nejde dokoupit dokovací vysypávací stanice zvlášť :-( pokud ji nekoupíte hned jako set s vysavačem, máte smůlu
  • neumí promluvit česky, je to škoda, má hlasitý reproduktor a bylo by hezké když by mluvil česky. Naštěstí hlas lze vypnout, nebo přepnout jen na režim beep, kde místo mluvení pípá když něco chce.

vysavač doporučuji i přes uvedené mínusy, hodnotím na 95% (-3% dávám za to, že nejde zpomalit, lítá jak splašený pes :-D, -2% za to, že nejde dokoupit po čase vysypávací dok zvlášť). Kladně hodnotím zprovoznění, celkově aplikaci pro TAPO domácnost, snadnou údržbu. Chytré vytírání, prach utře dobře. Víc od toho nečekejte. Hezký design. Tichý chod i sání. Doporučuji, kupte. Lepší za tu cenu nenajdete.

Přidáno: 15. února 2024

(naposledy upraveno 16. února 2024)

ok

TP-Link Archer C80

TP-Link Archer C80

Ověřený zákazník Electro World Já ☀️

Zakoupeno v Electro World

Zatím nemohu posoudit, ještě je zabalený v krabici, ale je už několikátý co kupujeme, tak asi dobrý

TP-Link TD-W9960

TP-Link TD-W9960

Ověřený zákazník Alza.cz Cammy

Zakoupeno v Alza.cz

• Dobrá cena, funguje jak má
TP-Link UH720

TP-Link UH720

Ověřený zákazník Alza.cz Janky

• Praktický, kvalitní, dobrá cena
TP-Link Tapo L900-5 5 m

TP-Link Tapo L900-5 5 m

Přidáno: 15. února 2024

(naposledy upraveno 15. února 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Led pásek bez dálkového ovládání, ale z velmi intuitivní aplikaci a možnosti integrace do HA. Dobře tvarovatelný pásek s dobře držící lepící páskou.

TP-Link TL-WR902AC

TP-Link TL-WR902AC

Přidáno: 14. února 2024

(naposledy upraveno 14. února 2024)

• kompaktni velikost
  • dostatecny signal i pro stredne velky byt
  • usb
  • nema ani jeden ethernotovy vystup

Presto ze je zarizeni zamysleno jako prenosne na cesty, pouzivam ho jako permanentni router v byte. Signal je vsude dostacujici (Netflix nebo O2tv jedu na TV vyhradne bezdratove), prestoze nema externi anteny. Vyhovuje mi miniaturni velikost, takze je schovany v male skrince. Pres USB se da snadno pripojit externi disk.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25