Recenze Tracer

Tracer X101

Tracer X101

Přidáno: 29. března 2018

• levný
  • několikrat kalibruje a nakonec nic nezmeri.Kalibrace probiha porad a jednou za den neco nameri.Vyhozene penize

Přidáno: 28. března 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

gdo prvne veme do ruky je zaskocenej, jinak vpohode

Ověřený zákazník ExaSoft.cz David Štork

Přidáno: 16. března 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Spokojenost - tento typ myši mi byl doporučen kvůli problémům s tenisovým loktem - práce s ní je s tímto zdravotním problémem o hodně pohodlnější než s klasickou myší.

Přidáno: 12. března 2018

(naposledy upraveno 8. dubna 2018)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• dobrá volba pro vyzkoušení vertikální myšky

Přidáno: 12. března 2018

• ulehčí od bolesti zápěstí
  • spotřebovává hodně energie
  • nevhodný kryt baterek - baterie vypadávají

Mám ji chvíli a po krátké době (1x za 1,5 měsíce) se myš začíná zadrhávat, vynechává a naznačuje mi, že potřebuje další baterie, přitom druhá bezdrátová myš od Logitechu mi na prvních bateriích funguje už dva roky bez problému.
Kryt na baterie na zádní straně má hodně špatně vyřešené zavírání a i 3x denně se mi stává, že celý kryt se odcvakne a baterie vysypou na stůl či do batohu, pokud se s NB a myší někam stěhuji. Toto veškerou práci hodně komplikuje. Příště si za vertikální myš radši připlatím, než kupovat tuto první z nejlevnějších.

Daniel Magnus Daniel Magnus

Přidáno: 12. března 2018

• Velmi dobře se drží, vhodná pro střední velikost ruky.
  • Bohužel i mně se stalo totéž, co zde popisují další recenzenti – myš funguje vždy pár minut bezvadně, a pak přestane reagovat na tlačítka. Kurzor se pohybuje, ale nefunguje klikání. Po rychlém vypnutí a zapnutí zase fungovat začne. Při práci je to ale velmi frustrující, dokonce natolik, že jsem s ní včera švihl o zem a dnes objednávám jinou od jiné značky.

Nemohu doporučit vzhledem k pravděpodobně softwarové chybě myši. Co je to platné, že mi padne do ruky, když se s ní nedá pořádně pracovat. Bohužel nejsem sám s toutéž zkušeností, takže zkuste raději něco jiného.

Přidáno: 9. března 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Pohodlná na držení, rychlá adaptace na jiný úchop a úleva v zápěstí

Zakoupil jsem 2 kusy a u obou dochází k zasekávání a zpožděným reakcím. Myš je prezentována s prosvětleným bokem, ale zabliká jen při párování. Prosvětlení by mělo informovat o nastaveném DPI, ale funguje jen u drátové verze. Zbytečně vysoka cena v našich končinách. Na ali je do 10 USD včetně drátové verze, kterou mám již na cestě.

Přidáno: 20. února 2018

• Bezdratova
  • Opozdena reakce na pohyb

Přidáno: 15. února 2018

• Perfektní ergonomie i pro velkou chlapskou tlapu
  • 3 stupně rozlišení DPI
  • Modré elegantní zablikání při přepnutí DPI nebo zapnutí myši, které pak zhasne a nijak neruší
  • 2x AAA baterie v balení
  • Perfektní dostupnost scrollovacího kolečka pro konec prstu
  • Vypadá fakt skvěle :-) !
  • Výborná funkčnost na různých površích bez nutnosti podložky v četně desky stolu se strukturovanou imitací dýhy !
  • Vyzkoušeno i při hrách, po krátkém zvyku super.
  • Bezdrátová, bez omezení pohybu.
  • Slot ve spodku myši pro USB vysílač pro transport myši.
  • Nastavení DPI by mohlo být nějak rozlišené třeba jinou barvou podsvícení, takto to člověk dedukuje jen z posunu kurzoru po obrazovce.
  • Pravé tlačítko by mohlo být trochu níže, nebo širší. Je to ale o zvyku.

Mám velkou ruku a vždy jsem hledal větší myši. U všech ale bylo např. Scroll kolečko dost posazeno vzadu a prostředník jsem musel dost krčit. Tady je posazeno skvěle navíc ruka má na myši přirozenější polohu, než je položení dlaně kolmo na stůl jako u běžné práci s normální myší. Jsem si jist, že se nová ergonomie musí kladně projevit i na zápěstí (karpálech atd..). Po prvním dnu práce s myší převažuje jednoznačné nadšení. Samozřejmě první hodiny jsou nezvyk, ale kdo má myš v ruce celý den, přejde na nové položení ruky ani nemrkne!

Přidáno: 11. února 2018

• Vertikální provedení
  • Vypadávajá kryt baterií

Problém s vypadávánám baterií nemám pouze já, bude to nejspíš problém celé série. Myš se sem tam při práci seká, dávám to za vinu právě špatnému držení baterií.
Na test, jaké je to mít vertikální myš ok.

Citrouš Citrouš

Přidáno: 6. února 2018

(naposledy upraveno 6. března 2018)

• Sbohem karpále
  • Myš padne do ruky
  • Kolečko je vroubkaté, není s ním problém
  • Má příjemnou prohlubeň pro palec
  • Tlačítka zpět a vpřed jsou umístěny akorád
  • Parádní cena
  • Bezdrátová
  • Vhodná jak na práci, tak na hraní her
  • Zájem okolí
  • Šetří baterii
  • Chvilku trvá, než si zvyknete
  • Nastavení dpi poznáte jen pohybem myši, není zde světelný indikátor

Odešla mi klasická myš GIGABYTE AIRE M60 a já si říkám, že celý život budu u toho notebooku sedět a že je třeba dát si bacha na karpální tunel... jelikož jsou vertikální myši záchranou před možným vznikem karpálu, či jako řešení už při bolavém zápěstí tak jsem neváhala. Už kvůli příjemné ceně a kladným recenzím.
Po tom, co myš přišla (5.7.2017) byl nezvyk na tento typ znát.
Za nějaký ten den jsem si tak navykla, že mi absolutně nečinily obtíže. Zápěstí mě nebolí, necítím při používání žádnou námahu. Ruka je podobně jako při držení tužky, ale mnohem uvolněnější.
Hraji MOBA hry a zde je přesnost nutná a to s touhle myší nemám také žádný problém.
Má ve spodní části přepínací tlačítko on/off, ale jinak se po čase sama uspí pro úsporu baterie a budí se zarollováním kolečka, což je nezvyk i po takové době :D

Ověřený zákazník LAN-SHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. ledna 2018

Zakoupeno v LAN-SHOP.cz

Musím si zvyknout

Přidáno: 22. ledna 2018

Zakoupeno v iPOPULAR.CZ

Krom tuhosti zmáčknutí tlačítka se myš bez ohledu na baterie zasekává a někdy je s ní velmi obtížné provést požadovanou práci. Zvažuji reklamaci.

Přidáno: 21. ledna 2018

Zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• Uleva od bolesti ( tenisovy loket)

Ověřený zákazník Nextcomp Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2018

Zakoupeno v Nextcomp

• ergonomie
  • velmi lehké hlavní tlačítka
  • starší optická technologie - svítí červeně a nefunguje na moderní podložce
  • znatelná horší přesnost - zlepšila by to asi vhodná podložka

Super myš za super cenu. Boční tlačítka trochu tužší, ale jinak plní účel.

Přidáno: 11. ledna 2018

• plug & play
  • hladký povrch
  • velmi tuhé kolečko

Jak už psali mnozí, jedná se o produkt za přijatelnou cenu. Má to ale svá "ale".
DPI 1600 je pro běžnou práci v CADu zcela nedostatečné a moje výkonnost klesla tak o 40%. Tlačítko "vpřed/vzad" je v ne zcela příznivé poloze (možná dáno tvarem/velikostí ruky). Kolečko je hodně tuhé a ačkoli má používání myšli uletit zápěstí, tak možná přivodí zánět šlach.
USB příjmač nejde po uložení v myši vyndat (chce to skill).

Pokud chcete vertikální myš jen vyzkoušet, doporučuji koupit z durhé ruky, nebo e-bay a pak případně investovat do nějaké dražší.

Přidáno: 25. prosince 2017

• rolovací kolečko klade přiměřený odpor ani malý ani příliš vlký, tak akorát
  • ergonomické zpracování je výrobrné, mohu posoudit v přímém srovnání s modelem DeLUX M618 jehož ergonomie byla mnohem horší. Povýšením na tento model jsem rozhodně udělal právný krok.
  • škoda že tlačítka nejsou spíš dotyková, ty mikrospínače jsou prostě příliš tuhé a hlučné ale to je obecný problém všech myší a u tohoto modelu není o nic výraznější než u jiných

doporučuji spíš než model DeLUX M618 který jsem používal asi rok předtím a který rozhodně nemá tak dobré ergonomické vlastnosti jako tato myš kterou hodnotím velmi doře.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Ergonomický tvar
  • Tuhá tlačítka

Přidáno: 7. listopadu 2017

• Přepínač DPI
  • Úzká tlačítka, blízko u sebe
  • Zápach pálícího se plastu, první den používání.

Přidáno: 6. listopadu 2017

Zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• Do velké ruky padne dobře
  • vítaná změna úchopu oproti běžné myši
  • pomalá reakce na začátek pohybu
  • nemá vlastní soft na nastavení tlačítek
  • není poznat, jaká citlivost je nastavena
  • u jednoho ze dvou dodaných kusů při rolování odskakuje obraz periodicky zpět
  • u jednoho ze dvou dodaných kusů odloupnutá barva na kolečku - nepříjemné pro prst

Zobrazuji 61 - 80 ze 127 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...7