Recenze Umax

Ověřený zákazník DIGIFIT Ověřený zákazník

Přidáno: 28. února 2020

Zakoupeno v DIGIFIT

• zatím dobré - je ještě brzy na hodnocení

Přidáno: 24. února 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• Váha se špatně uchopuje, protože má plné boky až k zemi. Přesnost měření dalších parametrů kromě hmotnosti je velmi diskutabilní.
  • Náramek se mi nepodařilo spojit s aplikací v mobilu, kde se nedá zaregistrovat jako nový uživatel. Proto na něm nejde nastavit aktuální čas atd. Krokoměr počítá hrozně moc kroků proti realitě. Možná je to tím, že není nastaven kvůli té aplikaci. Mám ještě jeden náramek, který využívá jinou aplikaci a ten šel nastavit bez problémů.

Váží celkem přesně, ostatní hodnoty jsou diskutabilní.
Náramek vypadá velmi elegantně

Přidáno: 22. února 2020

• Kabel
  • Tuhý

Za ty peníze fajn, třeba vydrží déle než originál co byl k telefonu

Přecechtěl Oldřich Přecechtěl Oldřich

Přidáno: 11. února 2020

• klávesnice
  • na dnešní dobu běží velice pomalu.

Nedoporučuji k práci, vhodný spíše pro děti ve školce k sledování pohádek.

Přidáno: 8. února 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• Tichý, lehký, velká klávesnice, rozlišení vyhovující
  • Krátká šňůra napájecího adaptéru

Pro běžné domácí použití je naprosto perfektní. Oproti starému NTB je krásně tichý. Prvotní instalaci zvládne i malé dítě. S výběrem jsem naprosto spokojená, kvalita vs. cena je také ideální. Každému, kdo vybírá "obyčejný domácí NTB" vřele doporučuji. Jediná nevýhoda je krátká šňůra od napájecího adaptéru, ale jinak je vše v pořádku.

UMAX U-Band P1 PRO

UMAX U-Band P1 PRO

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. ledna 2020

Zakoupeno v APOLLOs.cz

Složitější při uvedení do provozu

Umax US20E

Umax US20E

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. ledna 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• Nízká cena za chytrou váhu
  • Zaznamenává kromě váhy spoustu dalších údajů
  • Propojení s aplikací v mobilu
  • Graficky zaznamená pohyb hodnot
  • Je pěkná, tenká, moderní

Loni jsem koupila dceři k Vánocům. Když jsem se dcery ptala, jestli by si koupila jinou, rozhodně odmítla se slovy, že tato váha je skvělá. Tak jsem si ji koupila taky. Konečně nebudu muset ručně malovat graf plánovaného hubnutí (který se občas promění v graf neplánovaného tloustnutí) ;) Tato váha plní motivační funkci.

UMAX U-Band P2

UMAX U-Band P2

Jirin Jirin

Přidáno: 5. ledna 2020

• Pěkný vzhled
  • Dlouhá výdrž baterie-12dní
  • Mnoho funkcí
  • Poměrně přesně měří kroky,vzdálenost
  • Spárování na mobil bez problémů

Přidáno: 27. prosince 2019

• Dobrá cena
  • Za ty peníze umí vše, co od něj požaduji
  • Skvělý na přehrávání filmů
  • Trochu pomalejší

Přidáno: 23. prosince 2019

• vše odpovídá popisu
  • nespolehlivé uvedení do provozu - instalace několikrát zamrzla

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2019

Zakoupeno v Eberry.cz

• Notebook byl vybrán pro starší uživatele, kteří ho budou využívat velmi omezeně - hlavně na prohlížení internetu a el. pošty. Proto jim bohatě postačí menší kapacita HDD (60 GB) a čtyřjádrový procesor je pro takové uživatele luxus.

Umax U-Smart UB911

Umax U-Smart UB911

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. prosince 2019

• Vysává jak má. Tvrdá podlaha bez drobečku a prachu. Na laminátku bez chyby.
  • Mopování spíše na provonění bytu. Nevyrovná se klasickému vytírání. Musí se vyměňit nástavec.

Startovací model. Přejede přez 1 cm překážku, vic bych asi po něm neočekával. Pro uklid vetšího bytu bych doporučil model od konkurence xiaomi nebo vyšší řadu i-robot s laserovým mapingem, aby se tolik nezdržoval oťukáváním.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. prosince 2019

• Nestabilní, nespolehlivý, i ničemu

Bohužel jsem vlastníkem tohoto ubohého produktu již několik měsíců. Kdybych ho nedostal jako dárek letěl by do popelnice již první den.

Pro náramek neexistuje firmware podpora za toho půl roku nepřišla jediná aktualizace, která by vyřešila jeho problémy. Podle různých recenzí každému nefunguje něco jiného, ale nejčastěji jako mě, se neukládají tréninky. - tedy hlavní funkce k čemu je náramek určený.

Teda přesněji 9 z 10 tréninků se buď nepřenese do aplikace ( VeryFitPro ) nebo již během probíhajícího tréninku hodinky "spadnou" ( systémově ) a vymaže se z nich veškeré uložené i včetně kompletního nastavení. Tedy jsou prázdné jako když je donesete z obchodu. A ano nejčastěji během tréninku .

Mě se to stává během tréninku, který trvá cca 1hod 20min i 4x.

Ale samozřejmě ne jen během tréninku. Nastavil jsem si do náramku upozornění na dlouhé sezení - nikdy to nefungovalo. A není to tím že bych nikdy dlouho neseděl.

Nastavil jsem si do hodinek rozpis připomenutí na stravu. Tedy jednoduchých 6 budíku za den...no v téhle době jsem se naučil spoléhat na svou paměť a na Slunce na obloze protože to bylo 1000x spolehlivější než to že by budík zazvonil. Nějak si nedokážu představit že by někdo svěřil tomuhle nesmyslu třeba vstávání do práce.

A opakuji znovu, jelikož Umax nemá žádnou firmware podporu a neexistuje žádný vývoj a oprava chyb, není možné aktualizace a oprava vad. Hodinky Vám pouze sdělují po celou dobu že máte nejnovější software, který je mimochodem krásně multijazyčný...v aplikaci je Čeština křížená s Maďarštinou ( je to nejspíš Google překlad a některé řádky se jim asi už nechtělo překládat tak je dali do maďarštiny jinak si to nedokážu vysvětlit) a v náramku pouze angličtina.

Zkráceně už dlouhou dobu mi tohle těžítko leží v šatně a z úcty k dárci tohoto dárku má na jedné polici čestné místo, tam je to správné místo, kde společnost UMAX nemá co pokazit a kde se právem hodí. Doporučuji navštívit Ali koupit si lépe funkční čínský produkt za cca 150kc tam. Tohle pořiďte svému nepříteli kterému se chcete za něco pomstít a způsobit mu trochu rozčilení.

Ověřený zákazník kak.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. listopadu 2019

Zakoupeno v kak.cz

• same nevyhody.
  • pomaly,zadny navod na zahajeni pouzivani

Ke kezdemu prgramu musite zadat heslo.Neni pdrobny navod na spusteni a dani do provozu tablet.i narocnejsi praci je mala vydrz baterie-4hod.Pomale nabihani.pri nabijeni jehorke trafo i tablet.

Ověřený zákazník Elektrochram Ověřený zákazník

Přidáno: 31. října 2019

Zakoupeno v Elektrochram

• Dostatečně velký displej
  • Výkoný
  • Lehký
  • Zpětná kompatibilita USB 3.0, měla jsem trochu obavy z instalace tiskárny USB 2.0, ale vše proběhlo v pořádku (Canon PIXMA MP 250)
  • Předinstalovaný Windows 10 Home

Pěkný a na domácí použití dostatečně výkonný notebook s moderním operačním systémem. Celkově spokojenost. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Elektrochram charon72

Přidáno: 18. října 2019

Zakoupeno v Elektrochram

nemá LAN

Umax US10C

Umax US10C

Přidáno: 27. září 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Bezproblémové připojení k mobilní aplikaci

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. září 2019

Zakoupeno v Obchody24.cz

V pořádku, až na jeden problém: upozornění na příchozí hovor nerozsvítí displej, náramek jen vibruje; dá se to vyřešit zapnutím volby rozsvícení při pohybu ve VeryfitPro, ale to pak svítí příliš často, a vybíjí baterii.
Čekám na nějaký nový firmware, který to snad napraví..

Umax US20M

• Přesné informace

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2019

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Pro běžného uživatele naprosto dostačující. Za ty peníze...
  • Za ty peníze nelze nic vytknout.

Opravdu za ty peníze těžko hledat alternativu netbooku. Prostě otevřete zapněte a funguje.

Zobrazuji 301 - 320 ze 348 recenzí 1...14 15 [ 16 ] 17 18