Recenze Whirlpool

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• pracka velmi dobra ale trochu slozita

pracky mam veci skusenost prosly mi pod rukama hodne druhu tipu pracky

Whirlpool FFS 7458 B CS

Whirlpool FFS 7458 B CS

Ověřený zákazník planeo.cz Vladimír

Zakoupeno v planeo.cz

Pračka s mnoha funkcemi a s jednoduchou obsluhou za rozumnou cenu, výhodou množstevní automatika-6. smysl, fresh care - ošetření párou na koci cyklu, tichá, dobře vypadá.

Whirlpool MCP 345 SL

Whirlpool MCP 345 SL

Ověřený zákazník MNOHO Jan

Zakoupeno v MNOHO

Sice krátké ale bezproblémové odzkoušení.

Whirlpool MaxiSpace W7F HS31

Whirlpool MaxiSpace W7F HS31

Ověřený zákazník planeo.cz BOP

Přidáno: 5. března 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Přípojná hadice na vodu byla kratší, než u předchozí myčky AEG. Nedosáhla k napouštěcímu ventilu v zabudované kuchyňské lince.
Whirlpool žárovka do trouby WPro LFO 140 25W

Whirlpool žárovka do trouby WPro LFO 140 25W

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• pasuje a svítí
Whirlpool TDLRBX 6252BS

Whirlpool TDLRBX 6252BS

Ověřený zákazník Alza.cz M.M.

Zakoupeno v Alza.cz

• prali jsme pouze jednou a tak nemohu hodnotit

Dávat si větší pozor při výběru, aby nechyběla funkce v programu, kterou bych chtěla a není tam. Jinak dobré.

Whirlpool AKT 616/NB

Whirlpool AKT 616/NB

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

• zatím jsem nestihla vyzkoušet, ale deska je na pohled opravdu krásná

Ověřený zákazník Alza.cz Mirek

Přidáno: 1. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Jedná se o podobný typ jako u předchozí pračky - tedy známé a snadné ovládání, rozšíření a zpřehlednění některých funkcí. Velmi dobrý poměr výkon/cena
WHIRLPOOL W5 821E W 2

WHIRLPOOL W5 821E W 2

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. března 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník planeo.cz Ondřej, Brno

Přidáno: 28. února 2024

(naposledy upraveno 28. února 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

Výborná a cenově dostupná pračka TDLR 6040 pere naprosto skvěle! Je tichá, rychlá, výkonná, spolehlivá (jako všechny naše předchozí pračky Whirlpool vydrží při plném zatížení bez servisu i 10 let), má spoustu zajímavých programů, šetří energie, vodu apod. (a to i přes energetickou třídu C).! Má moc krásný bílý design! Je úzká, všude se vejde. Každé prádlo voní a je maximálně čisté! Každá naše pračka byla Whirlpool (můžeme tuto značku maximálně doporučit)! A za velmi příjemnou a dostupnou cenu 6590,-Kč (v Elektro Planeo nejlevnější). Tato pračka je naprostá bomba (spolehlivá, výkonná, tichá, a levná)! Vřele doporučuji (obchod i tu novou pračku Whirlpool)!!! :-)

Ověřený zákazník planeo.cz Nihan

Přidáno: 28. února 2024

Zakoupeno v planeo.cz

Je tichá ani nevíte že pere té prádlo, snadné ovládání sem spokojená

Whirlpool BI WMWG 71483E EU N

Whirlpool BI WMWG 71483E EU N

Anonym Anonym

Přidáno: 27. února 2024

• Tichá
  • Jednoduchá na ovládání
  • Po asi 3tím praní začala přes přední kryt vytékat.

Při praní několika praček po sobě začne skrz přední kryt vytékat masivní množství vody. Doporučuju nekupovat a poohlédnout se jinde. I vzhledem ke komplikovanému oznamování jakéholi problému na servisní centrum Whirlpool.
Bohužel protože jsme pračku obdrželi v kompletní dodávce s kuchyní, nelze ji vrátit.

Whirlpool WHM25112 2

Whirlpool WHM25112 2

Přidáno: 27. února 2024

Zakoupeno v Electro World

máme krátce ,zatím namrazil dobře a jede.

Whirlpool FFD 9469 BCV EE

Whirlpool MWF420BL

Ověřený zákazník KupToTu.cz Pavel 56

Přidáno: 25. února 2024

Zakoupeno v KupToTu.cz

Trouba je opravdu tišší jak je napsáno v popisu, je prostorná tedy i z venčí, to mi ale nevadí, protože ji mám ve skříňce. Dvířka se dají také tiše zavřít a otevřít při troše šikovnosti, velká výhoda je bez otočného talíře. Rychle ohřívá. Výborná funkce, že se dá vypnout veškeré pípání a upozorňování.
Pro mě nevýhodou je, že klouže po povrchu, protože nemá gumové nožky a druhá nevýhoda, že je vnitřek málo osvětlený, když si ohřívám hrnek mléka, nevidím jak se zvedá pěna.

Ověřený zákazník Alza.cz Martin

Přidáno: 25. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• kvalita odpovídá ceně...
WHIRLPOOL AKZ9 6230 NB

WHIRLPOOL AKZ9 6230 NB

Přidáno: 24. února 2024

Zakoupeno v Electro World

• Tiché dovírání, které perfektně funguje
  • Vyhrála díky recenzím a opravdu super ve své cenové kategorii
  • Design a funkce
  • Nelze změnit program pokud už jeden běží, musí se vypnout a zapnout
Whirlpool UW8 F2C XBI N

Whirlpool UW8 F2C XBI N

Anonym Anonym

Přidáno: 22. února 2024

(naposledy upraveno 5. dubna 2024)

• Je levný
  • Téměř rok nám v místnosti dělal hluk, že se tam nedalo ani přes den koukat na televizi natož v noci spát. Ten hluk dělá jen když má nějaký režim vyššího výkonu ale drží ho třeba řádově hodinu a víc. Opravdu špatný. Měřil jsem to hlukoměrem a překračuje 44,3 oproti 30,5 když ho vypnete (zvuk pozadí). Specifikace říká 41bD. Ani náhodou. Whirlpool se k tomu staví tak, že posílá přes partnery technika, kterej dělá blbýho a vždycky závěr je že závada se neprojevila. No neprojeví se zrovna když on přijede tak to není v otáčkách a když mrazák vypnete a zapnete tak se do těch otáček z důvodu ochrany nesmí minimálně hodinu dostat.
  • Naopak byly pměrně dlouhé doby kdy to hluk nedělalo, z povahy věci.
  • Na youtube natočen průběh měření watch?v=dKBDBYoCEto
  • VELMI dobře zvažte jestli vám ušetřených pár tisíc korun stojí za to koupit šuntovou značku a mizerným servisem, na kterém jste pak závislí.
  • Ten hluk je opravdu vytrvalý, opravdu nepříjemný a opravdu je to vada asi téhle řady o které si myslím že výrobce ví protože má perfektně zmáknutý proces jak to "neřešit".
  • Kvůli šikaně ze strany DataArtu jsem nakonec koupil LG mrazák, zaplaťpámbů je tichej jako byl ten starší Whirlpool.
  • Starší řada Whrilpoolu ale odešla po 10 letech. Tuhle značku na poli mrazáků už nikdy.
  • Nebudu ani zmiňovat to, že šuplíky nejdou přichytit a vypadávají z nějakého plastově zfušovaného systému kolejnic.
  • Jsou ošizený i nožičky takže snad ani nešlo udělat aby se ten mrazák nějak rozumně vyrovnal na podlaze a nekýval drobně.
  • Nic co fakt chcete mít doma.
  • Problém recenzí tady je, že jsou lidé vyzývání hned po koupi ale nikdo už nedostane šanci psát skutečné hodnocení třeba s horizontem půl roku když životnost té věci by měla být v řádu desítky let. Stejně čekám kdy mi tady tu recenzi smažou.

Dejte si pozor při reklamaci hluku nebo podobně komplikovaného typu problému. Nečekejte déle než půl rok. NEuplatňujte tento typ závady U Whirlpoolu ani u servisního partnera ale vždycky u prodejce. Prodejce vám pak řekne "tak to pošlete". :-) asi je vám jasné za jak krátký konec provazu taháte v případě hluku.

Whirlpool WSFO 3O23 PF

Whirlpool WSFO 3O23 PF

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

• Zatím puštěna jen jednou, tichá.
  • Na panelu je vidět zbývající čas.

Moc mi nevyhovuje šuplík na příbory, nevím jestli si zvyknu. Raději bych volila možnost výběru, nebo dokoupení košíku.

Whirlpool 481010646215

Whirlpool 481010646215