Recenze Woom

• nepřekáží u šlapání
  • jednoduchá montáž
  • provedení
  • nastavení délky

Oproti první verzi stojánku daleko jednodušší montáž a praktické umístění. Nikde se nic neplete, dá se nastavit délka stojánku dle kola.

Přidáno: 1. srpna 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

• Neuvěřitelně nízká váha, možnost naštelování páček brzd na dětské prstíky

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ Kamila

Přidáno: 31. července 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

Skvěle ovladatelný dítětem, malý a pevný

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ Kamila

Přidáno: 31. července 2020

Ještě máme krátce

Přidáno: 24. července 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

• Stojan jde velmi jednoduše dětskou nohou...

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ Jiří

Přidáno: 11. července 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

• Stojánek správně umístěný, celkem lehký, funkční, speciálně určený pro kola WOOM. Má nezvyklé a vtipné zajištění nastavené výšky, které ale funguje dobře.
  • Stojánek je určený pro 2 velikosti bicyklů. Pokud by byl dodáván pro určené kolo ve správné výšce, byl by jednodušší o posouvací a zajišťovací mechanismus, nepatrně lehčí a levnější.

Měl by být nedílnou součástí ne zrovna levného kola. Zakoupení doporučuji, nerad vidím dětská kola pohozená na zemi.

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ Jiří

Přidáno: 11. července 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

• Promyšlený a líbivý design, pečlivě svařený rám, kolo opravdu lehké, přitom působí bytelně. Na kole nic neklepe, nevrže, vše bez vůlí, jde hladce. Hliníkové náboje s průmyslovými ložisky (bezúdržbové). Kvalitní hlavové a středové složení a kliky. Zajímavě vyřešený, pěkný hliníkový představec. Lehké, hladké ráfky, nerez dráty, kvalitní pneu s přiměřeným vzorkem. Vzhledově zvláštní a z hlediska bezpečnosti dobře řešené uchycení kol v rámu a vidlici. Neobvyklý kryt obíhající společně s řetězem. Lehké, pěkné značkové sedlo a dostatečně dlouhá sedlová trubka. Líbivé dvoubarevné řešení a kvalitní lak. Lehký, funkční, správně umístěný stojánek s nezvyklým zajištěním nastavení výšky, bohužel není standardní výbavou, nutno dokoupit za 440,- Kč.
  • Nepřiměřená cena využívá omezenou nabídku kol v této kategorii. S ohledem na cenu kola měly být V-brzdy alespoň o třídu lepší. Doplňkové díly jsou předražené, např. blatníky za téměř 800,-Kč lze nahradit skoro stejnými za 300,-(Sportisimo), chce to jen víc práce a trochu tvořivosti při zavěšení.Proříznutí rámové sedlové trubky a mezera rychloupínací objímky mají směřovat dopředu, v současném provedení se voda odhazovaná nekrytým zadním kolem (bez blatníku) dostává po sedlové trubce až do středového složení. Případný košík a lahev jsou umístěny nevhodně v oblasti odstřiku předního kola. Zelená brzdová páčka je asi přehnaná frajeřina, v případě poškození či zlomení se bude těžko shánět nebo nahrazovat. Zelené brzdové špalky jsou měkké a budou rychle ubývat.

Velmi pěkné, spíše dívčí dětské kolo, ale za cenu slušného trekingového, které je ale vybaveno 24mi převody a odpruženou vidlicí, což toto dětské kolo samozřejmě nemá. Kolo doporučuji všem, kdož peníze neřeší a kolům rozumějí (což je dětem lhostejno). Taky těm, co své děti a vnoučata milují.

Přidáno: 10. července 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

Skvělé lehké kolo pro mou šestiletou dceru, která se před tím trápila na těžkém kole a bála se na kole jezdit a to včetně pomocných koleček. Byl jsem přesvědčený že problém je váha, takže jsem zvolil Woom 3 a to bez koleček. Výsledek je ten, že dcerka okamžitě začala jezdit bez koleček a vůbec se nebojí a samotná jízda na kole se jí náramně líbí. Kdo to nezažil tak neuvěří.
Možná si někdo řekne že je cena vysoká nicméně mám další dvě mladší děti a kolo určitě vydrží i pro ně. Navíc ta radost dcerky ze samotné jízdy je k nezaplacení.

Přidáno: 10. července 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

Stojan pro dětské kolo je velmi kvalitní a pevný, doufám že vydrží hodně dlouho ;). Rozhodně doporučuji nákup, jinak bude kolo neustále někde ležet...

Přidáno: 30. června 2020

• funkce
  • váha

Přidáno: 30. června 2020

• váha
  • zpracování
  • vychytávky

Skvělé, lehké kolo pro děti, co se teprve učí, nebo už umí na kole jezdit.
Přecházeli jsme po 9 měsících z woom 2 na větší. Čekal jsem, že 2 tedy vydrží déle.

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ Tomáš

Přidáno: 28. června 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

super lehké, přechod syna z woom 2, které je úžasné. Ve 2,5 roce hladký přechod z odrážedla.

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ BS

Přidáno: 19. června 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

• Výborné a lehounké kolo, vnučka 3,5roku zvládla okamžitě.

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ

Přidáno: 5. června 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

Opravdu velmi lehké kolo, dobře nastavitelné podle velikosti dítěte (včetně nastavitelného představce), na první pohled bytelné a kvalitní.

Přidáno: 1. června 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

• Vše v pohodě, rychlé jednání.

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ Vítek Hradil

Přidáno: 1. června 2020

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

Velmi lehké, kompaktní kolo, které ocení každý malý cyklista. Funkční brzdy s velmi lehkým chodem, které zvládne i nejmenší dítě. A hlavně vypadá skvěle a o to přece jde :-D Pokud nechcete aby se Vaše dítě trápilo na kole, které je těžší než on sám, tak mu ho určitě kupte a hlavně po sezóně ho prodáte o tisícovku levněji, zatím co ostatní kola můžete tak věnovat. Sportu zdar ;-)

Přidáno: 28. května 2020

• Lehké

Stojánek Woom 4 a 5

Stojánek Woom 4 a 5

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ Martin

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

Doplněk ke kolu, spíše pro rodiče, kteří nechtějí vidět drahé kolo, aby se povalovalo na zemi.

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ Lenka

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

• Stojánek lehce ovladatelný, syn (3 roky a 9měsíců) ho je schopný sklopit i při sezení na kole. Pro mě nepostradatelná věc ke kolu.

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ Lenka

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

• Pořizovací cena může spoustu lidí odradit, ale kolo je naprosto báječné. Nevím jestli z něj měl větší radost syn (3roky 9 měsíců), nebo já. Lehoučké, snadno ovladatelné, brzdy skvěle uzpůsobené malým dětským rukoum a snadno se s nimi brzdí. Naprostá spokojenost a mohu všem vřele doporučit. Za mě lepší kolo jsme asi pořídit nemohli. 100%

Zobrazuji 301 - 320 ze 339 recenzí 1...13 14 15 [ 16 ] 17