Recenze Xiaomi

Xiaomi Redmi 12 8GB/256GB

Xiaomi Redmi 12 8GB/256GB

Ověřený zákazník BLACK Monday CZ Pavel M.

Zakoupeno v BLACK Monday CZ

• výdrž baterie
  • rozumná cena
  • pocitově vyšší hmotnost
Xiaomi Redmi Note 12 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 12 8GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2024

(naposledy upraveno 8. dubna 2024)

• Levný
  • Skvělý výkon za své peníze
  • Spoustu pamětí
  • Trochu starý procesor
Xiaomi Mi Smart Plug 2

Xiaomi Mi Smart Plug 2

Poměr cena výkon.

Xiaomi Redmi Pad SE 4GB/128GB Graphite Gray

Xiaomi Redmi Pad SE 4GB/128GB Graphite Gray

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Poměr cena výkon. Klasika Xiaomi.

Xiaomi Pad SE Cover 50074 black

• Úžasný display
  • Velikost, hmotnost
  • Výborný Stereo s basy
  • Velký výběr bezplatných témat,tapet
  • Umělá kůže na zádech lepší jak sklo
  • Občasný zahřívání
  • Reklam by mohlo být méně

Rukama mi prošlo plno mobilů,od iPhone XS,12,13,14,15Pro Max, S21ultra,22,23,24ultra,bál jsem se,že když přejdu z posledního S24Ultra na Xiaomi,tak že si namelu,ale opak je pravdou,baví mě především fotit a musím říct ,že Xiaomi 14Ultra je ta pravá Ultra s bestiálním fotoaparátem,jen si zvykám na jiný OS,ale to je o zvyku,cena je sice vyšší,ale na to co telefon dokáže,tak je cena v pořádku,už to není o tom,že Samsung,Apple jsou na výsluní ,ale teď už spíše pod výsluním. Kdo rád fotí,tak si s tímhle mobilem absolutně vyhraje a vím už teď,že jentak neomrzí

drlegacy drlegacy

• skvělý foťák
  • velmi rychlý procesor
  • vyladěný software
  • rychlé nabíjení
  • ergonomie - držení v jedné ruce
  • váha, resp. těžiště mobilu

Telefon, který zaujme zpracováním i designem, zaměří se na něj každé oko, když jej člověk použije, ať už jako telefon, tak i (především) jako foťák.
Reaguje svižně, odemykání prstem na displayi či cestou rozpoznání obličeje bez sebemenších problémů.
Focení, tedy kvalita, rozlišení, světelnost objektivu i možnosti zoomu dělají velkou radost.
Nepříjemné je, že se telefon dost nešikovně drží v jedné ruce, protože optimálnímu úchopu brání kruhový modul fotoaparátu a těžiště mobilu, které se posouvá do horní části. Máte tak neustále pocit, (při držení v jedné ruce), že vám mobil z ruky vypadne. Kdyby byla dolní hranice jeho okraje rovná, problém by tak zřetelný určitě nebyl.
Každopádně jako fotomobil patří mezi špičku v současné nabídce.

Xiaomi Mibro Earbuds 3 TWS

Xiaomi Mibro Earbuds 3 TWS

Ověřený zákazník Xm.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Xm.cz

• Lehké
  • Perfektní info o stavu baterky + ukazuje jak jsou nabytá sluchátka a ihned dobíjí
  • Automatický po vyndání z pouzdra jsou připojena k telefonu
  • Po sundání a nečinnosti do 5ti minut se vypnou nebo při daní do pouzdra se automaticky vypnou
  • Doporučuji koupě nějakého pouzdra

Malé, elegantní, funguje jak má.

Přidáno: 8. dubna 2024

(naposledy upraveno 10. dubna 2024)

• Na tento telefon jsem se moc těšil a teď, po zakoupení, když mohu tento skvost podržet v ruce, je to opravdu zážitek, o vlastnostech a výkonu myslím nemá cenu mluvit, za mě jasná jednička. Vybral jsem si v zelené barvě, opravdu krása. Zatím pro mě nejlepší telefon. Díky. Dušan Holobrádek.
  • Nic.

Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB

Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB

Ověřený zákazník O2.cz Prosím neuvádět.

Zakoupeno v O2.cz

Spokojenost s doporučeným produktem.

• Fotoaparát
  • Displej

Telefon mám krátce, ale velká spokojenost. Pořízeno hlavně kvůli fotoaparátu a ten je skvělý. Leica umí. Zatím nemám co bych vytknul.

• Krásný displej, super fotoaparát, velká paměť 16/512GB,
  • Mám trochu problém z uchycením mobilu v autě. Nevejde se do držáku kvůli vekému fotomodulu.

Telefon jsem pořídil hlavně kvůli kvalitnímu fotoaparátu. Fotí skvěle. Hlavně za horšího osvětlení. Využiji při toulkách přírodou. Telefon se mi dobře drží v ruce. Je to prémiové zařízení. (I ta cena) Škoda že baterie nemá větší výdrž ale má super rychlé nabíjení. Takže to není zas tak velký problém. Telefon určitě doporučuji.

Pouzdro Lenuo Leather Xiaomi Mi 10T/10T Pro, červené

Xiaomi 14 12GB/256GB

Xiaomi 14 12GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz P. Yepifanov

Přidáno: 7. dubna 2024

(naposledy upraveno 7. dubna 2024)

• Všechno běží skvěle
  • Na slunci displej je dobře čitelný
  • Mobilní a Wi-Fi sítě lítají
  • Hovory take je v pořádku
  • Kamery je super
  • Vydrž baterie
  • Zatím nejde mi připojit eGovernment
  • Přehřívání během dobíjení když mobil je v pouzdře (t 40*C)

Smartphone je skvělý, ale ještě dost má softwarových drobných vad, HyperOS oproti miui14. Takže doladí, myslím si. A i kamerový blok na živo vypadá lépe než na obrázcích, hodně lepe.

• Kamera
  • Display
  • Reproduktory
  • Haptická odezva
  • Modul fotoaparátu

Po SW stránce není co vytknout. Velice rychlý telefon, nic se neseká, animace jsou svižné a má rychlé uložiště. Vše běží tak, jak má (na druhou stranu by byla velká ostuda, kdyby tomu za tuto cenu bylo jinak).

Když telefon vezmete poprvé do ruky, získá si Vás svojí kvalitou zpracování a koženými zády. Obzvláště se mi líbí vypínací tlačítko, které není hladké (jako u ostatních telefonů), ale "zdrsnělé". Trošku škoda modulu fotoaparátu, který je obrovský. Chápu, že kvůli senzorům a kamerám takový být musí, ale telefon se hůř drží v jedné ruce, protože tam, kde si telefon standardně podepíráte ukazováčkem je modul fotoaparátu. Zároveň telefon hodně odstává od podložky, na které leží.

Naštěstí fotí parádně a tak ten modul přejdete.

• vynikající fotoaparát
  • luxusní design
  • display a jeho rozlišení 3200 x 1440
  • rychlý a výkonný procesor
  • velká paměť v mobilu 512 GB
  • kapacita baterie
  • výkonná nabíječka v ceně
  • operační paměť 16 GB
  • rozlišení videa 8K
  • promo akce
  • možná cena se může někomu zdát vysoká.

Mobil jsem si předobjednal, ale došlo ke ztrátě na Balíkovně u české pošty. Pro mobil jsem si tedy musel zajet osobně na druhou stranu republiky. První dojem byl úžasný, mobil vypadá opravdu luxusně a na první pohled je vidět, že je vyroben z kvalitních materiálů. Výborně sedí v ruce, jelikož jsem již stejně veliký mobil vlastnil. (xiaomi MI Note 10 Pro - který disponoval rovněž výborným foťákem a procesorem). Byl jsem zvědavý jaký posun udělala firma xiaomi za 4 roky. V prvé řadě musím ocenit čtečku otisků, je opravdu rychlá a po prvním zapnutí jsem hned viděl rozdíl v rychlosti procesoru. Šlape výborně. Hlavní předností je zde fotoaparát Leica. Jestli někdo od mobilu očekává hlavně kvalitní fotoaparát, tak doporučuji si nějakou tisíci korunu připlatit. Získáte nejen kvalitní telefon, ale zároveň vynikající foťák. Uvažoval jsem přejít na iPhone 15 Pro Max., ale tento mobil mě přesvědčil, že zůstanu věrný xiaomi. S porovnáním s iPhone 15 Pro Max, tak xiaomi vyniká ve všech směrech. Určitě doporučuji.

Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB

Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2024

(naposledy upraveno 7. dubna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Byl to dárek pro vnučku.

• Android Auto

Bohužel, mám auto Octavia rok 2023 a u telefonu Xaiomi 14 za 25 tisíc Kč nejde Android Auto?! To je velké zklamání. Tak jestli někdo chce využívat např. navigaci, tak si ho raději nekupujte.

Přidáno: 7. dubna 2024

• možnost focení, rychlé nabíjení, kvalitní videa, hezký vzhled
  • těžší v přední části, chybí ochranné obaly, nebo přídavná sklíčka na fotoaparát

Tento mobil mě zaujal k vůli focení a natáčení videí. Pokud jste člověk, který chce mít mobil, zároveň s fotoaparátem pořád u sebe, je tento mobil skvělá volba.

• jednoznačně fotky
  • rychlost nabíjení
  • dobrá čtečka otisku prstu
  • voděodolnost
  • pro mne design
  • ochranný kryt v balení
  • ochranná folie nalepená přímo z výroby
  • nabíječka 90w v balení
  • displej
  • baterie spíše průměr
  • fotomodul je citlivý na zapatlání od ruky při držerní telefonu

Přešel jsem na tento telefon z Huawei P30 , tedy o několik generací staršího mobilu. Hlavním faktorem pro mne byla kvalita fotek. To se splnilo , fotky jsou fakt dobré. Zároveň je spousta možností nastavení při focení. Systém je svižný a plynulý bez zadrhávání. Celkově spokojenost. Výdrž telefonu na baterku mohla být delší.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25