Recenze Zinzino

Přidáno: 11. května 2023

• Skvělá chuť
  • Cítím zlepšení metabolismu a vidím to i na pleti už po jednom balení

Přidáno: 30. dubna 2023

(naposledy upraveno 30. dubna 2023)

• Já jsem spokojen, udělal jsem si ty krevní testy měl jsem 20:1 a už za měsíc se cítím lépe, myslí mi to lépe, pamatuju si lépe, únava mě také přešla..prostě Omega je klíč ke všemu..nejen ke krevnímu tlaku, ale i výživě buněk celkově..3měsíc si to dle doporučení nechám udělat znovu. Hold Omega 3 dnes už v potravě není..

Přidáno: 27. dubna 2023

• Zlepšilo se mi zdraví
  • vysoký tlak
  • energie
  • myšlení

snad trochu cena, ale aspoň to funguje..

Přidáno: 27. dubna 2023

• Naprostá spokojenost i přes vyšší cenu produktu skutečně funguje..
  • Při mé váze vydrží 300ml jen na měsíc..

Po třech měsících se mi zlepšila suchá pleť a regeneruji se daleko rychleji z únavy, celkově mám více energie a myslí mi to daleko lépe.. Dělal jsem si i Zinzino krevní test a předtím jsem měl 20:1 teď jsem na 4:1

Zinzino BalanceOil+ Vegan 300 ml Citron

Zinzino BalanceOil+ Vegan 300 ml Citron

• vysoká cena v souvislosti s masivním marketingem, který se Zinzinu dělá
  • obrovské provize agresivním obchodníkům - už z tohoto principu je mi proti srsti podporovat tento MLM byznys
  • levnější varianta je čerstvý lněný olej - veškeré info pod Dr. Johanna Budwig

Nevidím žádný výrazný efekt ani po roce používání oproti jiným produktům. Ačkoliv dokonale proškolení agresivní obchodníci slibují téměř neprůstřelné zdraví a jedinečnost produktu, je zvláštní, že oni sami, i jejich rodiny, trpí i po mnoha letech užívání, častými nachlazeními a virózami, srdečními onemocněními, atd. stejně jako by produkty neužívali (ale to vám samozřejmě neřeknou).

Proto je třeba kriticky přemýšlet a najít si vlastní, mnohdy i levnější cestu prostřednictvím jiných omega 3. A zároveň i jíst pravidelně samotné ryby :-) Doporučuji najít i zdroj kvalitního čerstvého lněného oleje - Dr. Johanna Budwig (nominovaná sedmkrát na Nobelovu cenu, dožila se 99 let) takto léčila rakovinu, kardiovaskulární choroby a jiné. "Zázrak" jménem Zinzino se může zahrabat.

Zvažte, jestli budete "přispívat" na zlodějnu. Zaškolování agresivních obchodníků (kterým je vaše zdraví ukradené) a ještě jejich mastné provize.

Zinzino BalanceOil+ Pomeranč Citron 300 ml

Zinzino BalanceOil+ Pomeranč Citron 300 ml

• levnější varianta je čerstvý lněný olej - veškeré info pod Dr. Johanna Budwig

Proto je třeba kriticky přemýšlet a najít si vlastní, mnohdy i levnější cestu prostřednictvím jiných omega 3. Doporučuji najít i zdroj kvalitního čerstvého lněného oleje - Dr. Johanna Budwig (nominovaná sedmkrát na Nobelovu cenu, dožila se 99 let) takto léčila rakovinu, kardiovaskulární choroby a jiné. "Zázrak" jménem Zinzino se může zahrabat.

Přidáno: 7. dubna 2023

(naposledy upraveno 7. dubna 2023)

• levnější varianta je čerstvý lněný olej - veškeré info pod Dr. Johanna Budwig

Nevidím žádný výrazný efekt po používání. Ačkoliv dokonale proškolení agresivní obchodníci slibují téměř neprůstřelné zdraví a jedinečnost produktu, je zvláštní, že oni sami, i jejich rodiny, trpí i po mnoha letech užívání, častými nachlazeními a virózami, srdečními onemocněními, atd. stejně jako by produkty neužívali (ale to vám samozřejmě neřeknou).

Martin Novák Martin Novák

Přidáno: 2. března 2023

• Zajímavé složení omega-3
  • Agresivní styl prodeje, který slibuje zázraky na počkání
  • Letadlo

Oblbování lidí tím, že pouze jejich produkt je jediný vstřebatelný, ale jde primárně o to kolik omegy denně berete. Když se budete dávkovat jakoukoli jinou živočišnou omegou, jakou od Zinzina, tak budete mít stejné výsledky. A ještě ušetříte. Není to takovej zázrak, abyste do toho museli tolik investovat. Stačí si nenechat vymýt mozek a použít selský rozum a kouknout po tom, co je v lékárně nebo na internetu.

Přidáno: 24. června 2022

• Dobrá varianta pro ty, kteří nezvládnou samotný olej
  • dobrá chuť - když je vychlazený
  • skvělý obsah EPA a DHA
  • reálné zlepšení na zdravotním stavu
  • cena, ale odpovídá kvalitě

doporučuju

Zinzino BalanceOil+ Vanilla 300 ml

Zinzino BalanceOil+ Vanilla 300 ml

• vysoký obsah EPA a DHA, nesrovnatelný s ostatními produkty Omega3
  • obsah vit. D
  • polyfenoly, které brání Omega3 před oxidací
  • snadné užívání
  • chuťově dobré
  • vysoká cena, ale při rozpočítání na denní dávku zanedbatelné pro trvalé zdraví :-)

Proč tento produkt?
Protože má nejvyšší obsah EPA a DHA a současně lze krevními testy prokázat, že jsou maximálně vstřebatelné.
Vlastní zkušenost?
Neuvěřitelný růst vlasů (i chlupů :-D), zlepšení kvality
Zlepšení hladiny vápníku v krvi, zlepšení autoimunitního onemocnění, lepší odolnost - vliv na imunitu i u dítěte

Prostě super a doporučuji, kde se dá!

Přidáno: 24. června 2022

• zlepsily se mi krevni vysledky po uzivani
  • dobra chut

dobry kvalitni produkt

• skvělé zdravotní zlepšení
  • dobrá chuť (nejde cítit po rybině), zvládá i malá
  • výhodná cena při koupi více kusů
  • dlouhá expirace
  • Samotný olej mi navaloval, vracel se mi zpět, ale jsou fígle, jak to zvládnout:-) Teď už je to v pohodě.
  • TIP: Buď rovnou do panáka s vodou, zamíchat do poslední lžíce jídla nebo polknout až společně s vodou, kterou se zapíjí.
  • Případně zvolit variantu tablet Essent.

Určitě doporučuji.

Nastudovat problematiku OMEGA3, co všechno to v lidském těle ovlivňuje, že nelze stravou doplnit a pak vybírat kvalitní doplňky.

Tento je na trhu TOP!

Zobrazuji 1 - 17 ze 17 recenzí