Recenze AEG

AEG SKP11 Mezikus

AEG SKP11 Mezikus

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Leontyna

Přidáno: 25. července 2023

(naposledy upraveno 25. července 2023)

• Dle očekávání.
Set AEG LFR71862BC + TR818A2C

Set AEG LFR71862BC + TR818A2C

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Leontyna

• Vše v pořádku

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Ověřený zákazník

Zakoupeno v Elektro Vaďura

Zatím jsem prala jen jednou, proto nemám ještě dost zkušeností.

Ověřený zákazník Electro World MN

Zakoupeno v Electro World

• Po nákupu pračku již běžné používám a jsem spokojenější,než jsem čekala.Pracka je tichá.Pere tak,jak má.Ocenila jsem její rozměr do malé koupelny a líbí se mi i vzhledově.Mohu doporučit.Cena je taky Ok.
AEG FFB 83730 PM

AEG FFB 83730 PM

Ověřený zákazník Expert.cz Markéta

Zakoupeno v Expert.cz

+ Krátký 30 minutový program, který myje perfektně.
- Prostor na příbory v horní zásuvce - musí se rozkládat jednotlivě v ploše. Použila jsem koš na příbory ze staré myčky a umístila ho do dolní odkládací plochy.

AEG A4WZWB31 kapsy na jemné prádlo 2 ks

AEG A4WZWB31 kapsy na jemné prádlo 2 ks

• značka

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 22. července 2023

Zakoupeno v Electro World

• Velmi malá - pračka je o cca 5cm užší než má původní LG, přesto je její kapacita větší (AEG 6kg vs LG 5kg)
  • Opravdu velmi tichá a to i při odstřeďování maximální rychlostí 1200RPM
  • Teplota nastavitelná po 10°C - opět porovnávám se starou LG, která uměla jen skoky po 20°C (20 - 40 - 60 - 95)
  • Několik drobných, ale užitečných vychytávek (např. rozdělitelná přihrádka na sypký nebo tekutý saponát nebo funkce pro zkrácení pracího cyklu)
  • Zásuvka na prací prostředky drhne - očividně jsou v pračce instalovaná příliš krátká vodítka a zásuvka se v nich snadno kříží. Daň za snahu ořezat náklady až na kost a výrobu na Ukrajině, řekl bych. Opět porovnávám s LG, vyrobenou ještě v Koreji

Mám za sebou teprve tři praní, ale zatím jsem opatrně optimistický. Teď doufám, že pračka vydrží alespoň tak dlouho, jako ta LG před ní - tedy 10 let.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Velice nás těší, že jste s pračkou naší značky spokojen. Můžeme Vás také ubezpečit, že použité materiály jsou léty prověřené, upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. Standardy kvality jsou nastavené pro všechny naše výrobní závody a země jejich umístění stejně. Zásuvku na prací prostředky je třeba vytahovat tahem rovně k sobě. V případě, že se potíže opakují, tak je možné kontaktovat naše Zákaznické centrum pro přesnější posouzení, zda je zásuvka v pořádku https://www.aeg.cz... Pevně věříme, že bude pračka dále sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

AEG BCK556360M

AEG BCK556360M

Ověřený zákazník housemode [email protected]

Přidáno: 20. července 2023

Zakoupeno v housemode

Zatím velká spokojenost! Všechny programy jsem zatím nevyužila ale ty co jsem zkoušela-super.

AEG FFB73747PM

AEG FFB73747PM

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Aleš

Přidáno: 20. července 2023

• tichý chod
  • nízká spotřeba
  • dobře myje
  • zámek dveří

Oproti předchozí myčce(též AEG) ,myčka nemá klasický zámek s "klikou" ,kterou odklopíte a dveře se otevřou.(podobně jako u auta) Zde musíte chytit dveře za madlo a dveře "vytrhnout" ze zámku. Při nízké hmotnosti spotřebiče to znamená, že ho otvíráním a zavíráním posunujete dopředu a dozadu. Což je velmi otravné ,když spotřebič máte instalován jako podstavný a je nutno svépomocí spotřebič fixovat k podlaze. Jinak celková spokojenost a doporučuji.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Madlo a zámek dveří jsou konstruované tak, aby bylo funkční automatické otevírání dveří. Díky tomu se během fáze sušení dvířka spotřebiče automaticky otevřou a zůstanou pootevřená. Otevření dveří vyžaduje určitý tah, aby se zámek otevřel a částečný odpor zajišťuje to, že se dveře neotevírají samovolně. Doporučujeme ověřit, zda se dveře zavírají rovně a je zámek pohledově v pořádku. Na běžné podlaze při otevírání myčky nedochází k pohybu celého spotřebič. Běžně se to stát může například na kluzké dlažbě. V případě potřeby je Vám k dispozici naše Zákaznické centrum: https://www.aeg.cz... S pozdravem Tým AEG

AEG LFR71844BC

AEG L8FBC69ASCA

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 18. července 2023

• Hezký design.
  • Propojení s aplikací v mobilním telefonu
  • Nízká účinnost praní.
  • Nízká kvalita produktu.
  • Nefunkční AutoDose systém
  • Krátká záruka u nejvyšších řad praček
  • Neochota zákaznického oddělení

Po veskrze pozitivních zkušenostech z vyšší řadou pračky AEG jsem si koupil nový model a řekl si, že když už tak zase nejvyšší řadu (L8FBC69SCA) pozn. nejvyšší řady mají 2 roky záruku oproti 5 letům na ty "obyč". Nenapadlo mě však, jak velkou chybu dělám. Již od začátku používání jsem si všiml, že prádlo nevoní a není dobře vypráno. Vada byla evidentně v automatickém dávkování prášku a aviváže, ale na to jsem přišel až později. Po roce jsem si všimnul rezavějícího zásobníku na prášek, teto jsem reklamoval a byl mi vyměněn. Pračka neprala stále dobře a já si začal všímat toho, že není nutné prášek doplňovat do zásobníku, plnil se totiž sám vodou a tím tekutý prášek ředil. To však již bylo asi týden po uplynutí dvouleté záruky. Zákaznické oddělení se k řešení problému, který byl u pračky evidentně celou dobu, postavilo odmítavě s nezájmem to řešit po záruce. Nyní tedy u pračky za 20k+ dávkuji prášek do bubnu a pravidelně vylévám a čistím tento "chytrý" autodose zásobník. Mám zkušenost i s pračkou Bosch a zde tento systém funguje výborně. Příště tedy AEG rozhodně nekoupím, z důvodu neochoty AEG přiznat a řešit evidentní výrobní vadu (tento problém mají i další uživatelé).

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost, že nenaplnil očekávání a došlo k závadě. Rozšířená záruka zdarma na 5 let je benefit, který je navíc nabízen k vybraným modelům. Jejich výběr nijak nesouvisí s řadou spotřebiče nebo jeho vybaveností. Můžeme Vás také ubezpečit, že použité materiály jsou léty prověřené, upraveny k co nejvyšší odolnosti, výsledné funkčnosti spotřebiče. Korozi také může způsobit nadměrná vlhkost nebo mechanické poškození v místě vzniklého problému. Pokud dávkování nefunguje správně, tak to ovlivní výsledek praní. Podle konkrétní příčiny je možné dávkovač opravit nebo případně vyměnit, aby probíhalo dávkování správně. Případ rádi přesněji prověříme a navrhneme případná možná řešení. Kontaktujte nás prosím s přiložením předchozí komunikace na emailovou adresu [email protected] S pozdravem Tým AEG

AEG L7WBGO47WC

AEG L7WBGO47WC

Ověřený zákazník TIVIS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. července 2023

Zakoupeno v TIVIS.cz

plní to co je uvedeno v popisu

AEG IAE64413XB

AEG IAE64413XB

Ověřený zákazník SuperSpotrebice.cz Libor P.

Přidáno: 17. července 2023

Zakoupeno v SuperSpotrebice.cz

• velmi tichá
  • elegantní
  • snadné ovládání
  • není slyšet, když deska ohřívá

V porovnání s předchozí varnou deskou je tato velmi tichá a dobře se ovládá. Na druhou stranu, byli jsme zvyklí, že když deska vaří, je slyšet bzučení. Tato deska na nižší výkon žádný zvuk nevydává, na což jsme si museli nějaký čas zvykat.

AEG Textilní sáčky Gr. 5S 8ks

AEG Textilní sáčky Gr. 5S 8ks

Ověřený zákazník Nippon CEC s.r.o Ověřený zákazník

Přidáno: 17. července 2023

Zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

již je používám dlouhá léta, trochu drahé ale kvalitní

AEG LFR73964VC

AEG LFR73864OC

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. července 2023

Zakoupeno v planeo.cz

• Velmi tichá pračka. Spousta programů (i díky aplikaci My AEG care). 1600 otáček při ždímání. Nízká spotřeba energie a vody.
  • Trochu problém s připojením na domácí Wifi. Ale nakonec se podařilo. (vyžaduje WPA2/AES)
  • Vyšší hmotnost, při stěhování je to fuška. Starou jsem vynesl sám, tuto jedině ve dvou.
AEG LFR73844OC

AEG LFR73844OC

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Petr

Přidáno: 9. července 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Zatím absolutní spokojenost. Pračka je velmi efektivní a rychlá, navíc možnost ovládání přes mobilní appku je intuitivní a velmi praktické.
  • Spotřeba energie je až o 20% nižší než u předchozí pračky.
  • Pračka je velmi tichá takže pereme i přes noc.

Zatím nic

Přidáno: 4. července 2023

Zakoupeno v Alza.cz

chybná konstrukce horního koše

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Je nám velmi líto, že spotřebič naší značky nenaplnil Vaše očekávání. V případě potřeby je Vám k dispozici naše Zákaznické centrum: https://www.aeg.cz... S pozdravem Tým AEG

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25