Recenze Alcatel

Přidáno: 26. dubna 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Dobrý foták, dobrá cena, dobrá velikost, přehledný, dobré rozlišení
  • Párkrát se restartoval ale nic se nevymazalo
  • U volání mi tam občas skočí sám od sebe videohovor, musím to zkusit ješte tak 3x aby mi šli normální hovory
  • Při nabýjení nemám signál

Za tu cenu jsem velmi spokojena

Přidáno: 3. dubna 2014

• velky displej
  • dobry fotak
  • hd video
  • dostatecna ulozna pamet
  • aktualizovany android 4.1
  • nema notifikační diodu
  • špatne pozovací uhly na slunci necitelny
  • mala ram

pro nenárocne a bezne uzivatele dostacujici

Přidáno: 3. dubna 2014

• nefunguje GPS
  • zahriva se
  • TN displej

Dnes jsem jeden koupil a nefungovala mu GPS, tak jsem ho vratil, navic byl rozbaleny a mel nahrany profil a updatovany android na 4.1.
Koupil jsem tedy jinde a budu rovnez vracet (nechapu, ze se to tem eshopum vyplati prodavat takovy smejd).
Pri spusteni jsem nezaznamenal zadny satelit. Dal jsem tam teda jednu (pak i druhou) SIMku a zacal hledat satelity, nasel jich 10, ale nefixnul se na zadny, cili nefunkcni GPS, ale verim, ze kdybych stal venku pul hodiny, tak se nejaky fixne. Jelikoz to na me pokazde pri spusteni rvalo, ze se chce aktualizovat, tak jsem verzi 4.0.4 zaktualizoval na 4.1 a s GPS byl od te doby kompletni konec .... nefunkcni se stalo naprosto nefunkcnim a uz ani zadne satelity nevidel (jedno jestli se simkama nebo bez). 2x jsem ho kompletne preinstaloval do tovarniho nastaveni a po zabitych 4ech hodinach jsem ho zabalil a pujde zpatky ....
Tohle je fakt trapne, zcela zjevne to byl i duvod toho prvniho, ktery jsem mel behem dvou hodin v rukach. Taky byl updatovany, predchozi majitel na nej taky nahral nejakou aplikaci pro vyhledani GPS satelitu a nic nenasel, tak ho vratil .... ja ho koupil a zase vratil .... koupil jsem jinde uplne novy a zase vratim:) Smesne, kdyby to nemel byt darek .....

Z ostatnich veci me jeste "uchvatil" TN displej, ktery se smerem pohledu vzhuru okamzite ztraci, nicmene clovek se na mobil diva primo, tak to tolik nevadi. Na dvoujadro laguje ... no, asi jako kazdy android, ale je to docela opruz. Chapu, ze laguje muj htc vision, ale tady bych to necekal ....
Predni kamera je jen na zapis do specifikace, realita je takova, ze bych ji pro videohovor nikdy nezapnul, protoze je to fakt des! Zadni fotak ma autofokus a prisvetlovaci diodu, ale zadna slava (asi jak fotak v mobilu pred 7-10ti lety). Baterku to hledani GPS vyziralo slusne, ale nedokazu posoudit, jestli by to pri normalnim provozu aspon den vydrzelo.

Zkusim asi samsung duos 2, ikdyz je uz dost drahy, tak premyslim, jestli by uz nebylo lepsi si priplatit za lumiu, coz je jednoznacne spicka (zadny posahany android, proste funkcni system), sam mam L720. Dnes bohuzel zadny WP nema dual sim a jelikoz jde o darek k narozeninam, tak ctvrt roku na L635 cekat nemuzu.

Osobne radim, drzet se od alcatelu co nejdal (jeho zlate doby -mizernych/trochu pouzitelnych- telefonu jsou davno pryc)! Vybiral jsem podle parametru a to zjevne nebyl dobry napad! Recenze nebyly vylozene spatne, ale byly psany na stare verzi androidu a i tak si recenzenti stezovali na GPS. Realita je bohuzel takova, ze se smartphone do 5ti asi sehnat neda ... a od peti bych se poohlizel urcite po windows phone 8(.1), protoze vse funguje a funguje plynule a bezchybne i na daleko pomalejsim HW (holt tak priserne to dopada, kdyz vyhledavac zacne fusovat do remesla microsoftu nebo applu .....). A v mezich cen rise snu bych mozna neodmitl apple .... android se asi nevyplati ani levny a drahy uz vubec ne. Z androidu zkusim mozna jeste ten samsung duos, ale moc nadeji tomu nedavam .....

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

Přidáno: 1. dubna 2014

Zakoupeno v EURONICS

• Telefon je vhodný pro méně náročné uživatele.
  • Větší display
  • Slušná výdrž baterie
  • Není vhodný pro náročnější uživatele.

Za ty peníze se to pro dceru opravdu vyplatilo. Je s telefonem spokojená.

Ověřený zákazník Huramobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. března 2014

Zakoupeno v Huramobil.cz

• Velký displej, pěkný design, pro mne snadné ovládání, dostačující paměť pro mnoho aplikací, přehledný a i můj pubertální, technicky velice zběhlý syn, ho ohodnotil velice kladně. Kupovala jsem ho kvůli dualsim a jsem opravdu moc spokojená. Nemám žádný problém se zasekáváním.

Opravdu doporučuji vzhledem k výkonu a ceně!

Přidáno: 20. března 2014

• velice chytry
  • spatna baterka, nevydrzi dlouho

znovu bych si ho nekoupila, ale asi vse odpovida cene, tento mobilni telefon bych nedoporucila kvuli baterce, protoze nevim, kdy mi klekne,

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2014

Zakoupeno v CZC.cz

proto

Přidáno: 6. března 2014

• dobra velikost
  • často se přehřívá
  • vysunutý foťák
  • posral se dnes sem musel reklamovat, nesel zapnout objevuje se jen logo alcatel onetouchXpop
  • pro novačka dobré ale pro skusenejsiho nevhodne
  • často se sam odsebe vypíná
  • NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobre na hry, ale jinak uplně na nic, stoji za vajca, nedoporucuji

Přidáno: 1. března 2014

(naposledy upraveno 1. března 2014)

• 4,5 displej
  • Android
  • fotoaparát
  • Nejdou mi náčíst soubory z SD karty
  • Na telefonu mi nejde předinstalovaný Chrome
  • U her se třeba 1 za minutu problikne taková černá obrazovka
  • Vystouplý foťák z krytu telefonu
  • Jen 1 gb na disku(naštěstí se to dá rozšířit sd kartamama)

Telefon se mi líbí. Je elegantní,pěkný... I když má spoustu nevýhod tak jsem si ho oblíbil ale do Alcatelu bych už asi nešel. I když má jen tnt zobrazovač tak mi nevadí. Je to dobrý telefon cena/výkon. 512mb ram stačí na každodenní práci. Android je svižný.Není nijak neodladěný. Telefon funguje jak má. Zpracování je kvalitní a že je telefon z plastu mi vůbec nevadí.

Přidáno: 16. února 2014

• výborně fotí i v šeru a na dálku,výborný displej,dvě sim.vinikající poměr cena a kvalita,
  • chybí tlačítko na přímý přístup k foťáku a zoomování posuvem na displeji

mám ho tři a půl měsíce a jsem čím dál tím spokojenější-po zkušenostech s několika jinými výrobci se alcatel opět zvedl na špici-dlouhé nabíjení chrání baterii

Přidáno: 16. února 2014

(naposledy upraveno 16. února 2014)

• Fotoaparát
  • velikost displeje
  • zatím jsem nepřišel na přiřazení vyzvánění ke kontaktům
  • upozornění na poznámky v kalendáři - vzhledem k předchozímu telefonu, který jsem používal je kalendář nepřehledný a musím najít jiný, který mi bude vyhovovat.
  • Všechny kontakty, u kterých chcete mít více informací, např., narozeniny musíte znovu uložit a nelze toto upozornění přidat k uloženému kontaktu.

Je to první dotykový telefon a vybral jsem si jej s ohledem na cenu.
Možnost stažení spousty různých aplikací.

Ověřený zákazník Alza.cz Danna

Přidáno: 13. února 2014

• hezký
  • výkonný
  • spolehlivý
  • přehledný
  • nevím

Nahrazovala jsem HTC a nový mobil je po všech stránkách lepší.

Přidáno: 13. února 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• slušný vzhled,zpracování tel.
  • dobrá cena
  • gps modul,
  • časté zaseknutí při načítání dat
  • baterie

Levný telefon s Androidem, od kterého nemůžeme čekat žádné zázraky. Alcatel má ještě co zlepšovat.

Přidáno: 12. února 2014

Zakoupeno v Alza.cz

GPS sensor nic moc, při pobytu venku nebyl schopen určit polohu ani za 20min.

Přidáno: 11. února 2014

• jednoduché ovládání, pěkná grarfika, perfektní cena pro 2 sim karty
  • uživatel nesmí mít přesušené ruce, jinak displej nereaguje

Doporučuji i těm, co odmítali dotykové mobily.
Mobil jen 2 sim karty, nenosíte 2 mobily
Velikostí i do drobné ženské ruky.
Jednoduchý na ovládání, všechno lze intuitivně najít.
Rozumná cena, výkon.

Přidáno: 4. února 2014

• dvoujadrovy procesor
  • velky, citlivy a snadno citelny displej
  • dobry fotoaparat
  • velmi silna led dioda
  • dual sim
  • vzhled
  • dobry zvukovy vystup
  • dobra gps-prvni fix do minuty, pote v radu vterin
  • android Jelly bean
  • 512MB RAM!!!!
  • vypadavani signalu pri nabijeni
  • spatne umistene ozivovaci tlacitko s nejistym stiskem
  • chybi notifikacni dioda

Nechapu recenzi uzivatele Carlos. Mam presne opacnou zkusenost s tel. Gigabyte Roma R2. Po peti dnech vymenen za tento Alcatel a byl to prechod z pekla do raje.
Alcatel ve vsem lepsi. Displej-citlivost, barevne podani. Fotoaparat lepsi o 1000%. Led ktera sviti a nemzoura. Zpracovani.
Mit tento tel. 1GB RAM tak je dokonaly.
Za tyhle penize urcite doporucuji.

Cameron Sino CS-OT997SL 1650mAh

Cameron Sino CS-OT997SL 1650mAh

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2014

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Výborný poměr výkon/cena
  • zatím nic

Pokud vydrží alespoň rok jako originální baterie nemá smysl kupovat originál.

Přidáno: 30. ledna 2014

• Ohavný TFT TN displej , špatné pozorovací úhly
  • Špatný fotoaparát
  • Špatný výkon
  • Operační paměť [MB]: 512
  • zastaralý Android
  • blba wifi

Tento telefon jsem koupil na základě kladných recenzí. Bohužel jsem zažil velké zklamání jak výkonem tak kvalitou zpracování. Co je opravdu hnus tak to je displej , hlavně jeho pozorovací úhly. 512 MB operační paměti je dnes opravdu naprosto nedostačující. Telefon jsem prodal a místo něj koupil Gigabyte GSmart Roma R2 a snad proto že jsem od něj vzhledem k předchozí zkušenosti s Alcatelem moc nočekal mě naprosto nadchnul , tomu říkám super kup.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 29. ledna 2014

Zakoupeno v Electro World

• Kvalitní a velký displej
  • Dostatek paměti v přístroji samotném
  • Většinu předinstalovaných aplikací lze odinstalovat, nebo alespoň "zakázat"
  • slušný poměr cena/výkon
  • výpadky signálu (časté například při zapojení přes USB)
  • horší kompatibilita s některými Wi-Fi sítěmi
  • trochu hůře uchopitelný vzhledem k velikosti displeje
  • hůře se manipuluje s ikonami aplikací apod.

Těžko soudit po cca 10 dnech používání celkově - možná ale mírné zklamání například kvůli celkovému ovládání a také kvůli problémům s wi-fi a signálem.

Ovládání není úplně jednoduché, ale ani složité. Telefon s Androidem již jsem používal, ale i tak mám v některých situacích malé potíže s ovládáním.

Fotoaparát ještě pořádněji nevyzkoušen - takže těžko soudit.

Ostrost displeje je ale velice kvalitní.

Zajímavá poměrně srozumitelná možnost pro limitování dat a pro upozornění - když chce člověk mít trochu data pod kontrolou.

Co se týče ceny, řekl bych, že je adekvátní celkové úrovni.

Vadí mi (což není chyba telefonu samotného, ale Androidu - Googlu) jak všechno Google podivně synchronizuje a člověk nemá přehlednou kontrolu nad tím co chce mít propojené a co ne.

Přidáno: 26. ledna 2014

• velky displej se slusnymi pozorovacimi uhly a rozlisenim qHD
  • 2 sim
  • Pevna konstrukce, dilenske zpracovani
  • Predinstalovany Android 4.1.1
  • Hlasitost vyzvaneni i telefonniho sluchatka
  • Plynule ovladani, celkem rychly telefon
  • Rychle chyceni signalu napr. po vyjeti z tunelu
  • Na pomery telefonu velmi slusne fotky i video
  • Vykonna prisvetlovaci dioda pouzitelna i na nouzove posviceni
  • Kdyz s tim moc neblbnu, vydrzi baterka pres dva dny
  • Pomer cena vykon
  • vyhledani satelitu trochu pomalejsi i s agps
  • Baterka dost ubyva pri jasnejsim podsviceni nebo zapnute wifine, taky to v techto pripadech malinko topi
  • Doufal jsem ze bude lip chytat wifi

Pro dospele naprosto dostacujici chytry telefon za chytrou cenu pokud clovek nepotrebuje jit s modou a ohromovat hracskymi dovednostmi. Neumim porovnat s highend telefony, muj predchozi byl vodafone 945. Vypadavani signalu pri nabijeni jak si nekdo stezoval se u me neprojevuje. Gps funguje taky celkem ok.

Zobrazuji 181 - 200 ze 240 recenzí 1...8 9 [ 10 ] 11 12