Recenze Avene

• Dobře se oplachuje

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 12. ledna 2019

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Vynikající krém na vysušenou a eksematickou pokožku

Avène Sun Sensitive krém na opalování SPF30 50 ml

Zakoupeno v Lékárna AVE

Pomáhá na ekzém/vyrášku.

Přidáno: 4. října 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Tak nejprve pozitiva :-) Konzistence mi vyhovovala a výrobek se hezky nanáší. Bohužel odstín mi nesedl (jsem světlá) a celkově složení s chemickými filtry moc nevyhledávám (raději mám minerální). No zkusila jsem, ale kupovat nebudu :-) .
Avène Cleanance Mask maska-peeling 50 ml

Avène Cleanance Mask maska-peeling 50 ml

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2018

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Používám dlouhodobě na problematickou pleť, naprostá spokojenost

Přidáno: 24. září 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Bravo Avene. S touto kosmetikou jsem spokojená. Oblíbila jsem si jejich odličovací mléko a teď už i další produkt. Tónovací fluid s vysokou ochranou proti slunečnímu záření splnil mé očekávání. Není k pleti intolerantní, nedráždí, má lehkou konzistenci, která v létě pleť nemastí, což je velmi žádoucí.

Přidáno: 16. srpna 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Pleť nedráždi, super sa vstrebáva, nanáša a nezanecháva mastný film. Odporúčam
  • :-D

• Lepší než sprej
  • Dobře se rozmazava
  • Vyborne chrani
  • Pouze veliké baleni

Používám opakovaně pro dobrou zkušenost včetně silného slunce ve Španělsku, u děti se světlým fototypem.

zatím nevyzkošené,ale doporučené dermatologem

Přidáno: 10. srpna 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Tónovací fluid Avene 50+ je příjemný kosmetický přípravek. Lehce se nanáší, dobře roztírá a zakryje drobné nerovnosti pleti. Pleť je lehce tónovaná, sjednocená, hydratovaná a také v současném letním období se určitě hodí vysoký ochranný faktor. Pokožka může volně dýchat, nijak se nelepí ani při aktivním pohybu. Odstín fluidu mi také vyhovuje. Určitě doporučuji. Myslím, že se hodí pro ženy v jakémkoliv věku, a díky svým hydratačním schopnostem také na pleť se sklonem k vráskám.
  • Proti tomuto výrobku nemám výhrady.

Tento fluid určitě doporučuji. Mám citlivou pleť se sklonem k výskytu rosacei, tudíž musím pleť dobře chránit jak v zimě, tak v létě. Cena odpovídá kvalitě.

Přidáno: 9. srpna 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Tento opalovací krém je fakt super, ze začátku jsem se bála té tmavší barvy,jelikož mám světlou pokožku,ale žádnou změnu jsem na sobě nezpozorovala.. Jinak určitě velké plus připisuji složení tomutu opalovacímu krému.
  • Využila jsem ho jak na dovolené ,tak i při jízdě na kole v tomto parném počasí.
  • Děkuji za možnost testování

• Skvěle se roztírá
  • Tónovaný

Avène Sun Sensitive olej na opalování spray SPF30 200 ml

Avène Sun Sensitive olej na opalování spray SPF30 200 ml

Přidáno: 9. srpna 2018

• Aplikace rozprašovačem

Zakoupeno v Testuj.to

• Děkuji za možnost testovat Tónovací fluid Avene. Mám ráda věci s pumpičkou, kdy nejsem nucena sahat do krému či naopak otáčet mléka a dostat z tama něco. Skvělá volba za mě.
  • Přípravek se velmi dobře vstřebává, nezanechává mastný film. Krásně pleť sjednotí. Netřeba užívat make up. Příjemná vůně. Za mě super.

Zakoupeno v Testuj.to

• Tónovací fluid SPF 50+ má lehkou konzistenci, lehce se roztírá. Snadno se davkuje díky balení s pumpičkou. Je jemně parfemovaný. Mírně tónuje pleť.
  • Zkoušela jsem ho na opalování u bazénu a také při sportu. Na pleť byl příjemný, žádné pálení nebo začervenání. Po opalování jsem necítila napnutou, citlivější nebo zarudlou pokožku.
  • Fluid mi nepřišel nijak zvlášť matující. Dokonce jsem četla vícekrát zda je vůbec vhodný na smíšenou pleť. Pro problematičtější pleť bohužel make-up uplně nenahradí. Sjednocení tónu pleti také není až tak vyhovující.

Zakoupeno v Testuj.to

• Tónovací fluid Avené se snadno roztírá po obličeji a má příjemnou vůni. Ze začátku mi přišel hodně mastný,ale nakonec jsme si na sebe zvykli. Po nanesení mi na obličeji udělá hezký bronz nádech a pleť krásně sjednotí. Kosmetice se věnuji hodně a proto krém doporučuji ke každodennímu používání a ne proto abych pleť měla namalovanou,ale kvůli zdraví pleti a její ochraně ;-)
  • Krém mě příjemně překvapil,takže jsem nic hrozného a negativního nenašla. Osobně i cena je v pohodě. Odpovídá kvalitě výrobku.

Přidáno: 5. srpna 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Líbí se mi praktické balení, je malé a s šikovnou pumpičkou. Krém krásně voní a lehoučce se roztírá. Naštěstí jsem už trochu opálená, takže mi i odstín sednul, toho jsem se bála, protože jsem světlý typ.
  • Hodně se potím a proto krém z čela šel docela dolů a umazal mi i triko. Teď mě trošku večer pálí čelo od slunka. Asi budu muset mazat častěji.

Zobrazuji 341 - 360 ze 475 recenzí 1...16 17 [ 18 ] 19 20...24