Recenze Avene

Přidáno: 4. srpna 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• testovala jsem tónovací fluid SPF 50+ značky Avène a s přípravkem jsem byla spokojená. Krém se dobře nanáší zejména díky pumpičkovému dávkovači, lehce se roztírá a má příjemnou decentní vůni. díky vysokému ochrannému faktoru jsem neměla tentokrát žádné nežádoucí spáleniny. doporučuji

Přidáno: 1. srpna 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Tónovací fluid SPF 50+ značky Avène je kvalitním produktem. Značka Avene je má oblíbená. Líbí se mi, že tónovací fluid SPF 50+ a další produkty Avene jsou šetrné nejen k nám, ale také k celé přírodě. Tyto produkty mohu s radostí doporučit. Mám je vyzkoušené!

Přidáno: 29. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Tónovací fluid SPF 50+ značky Avène jsem testovala u bazénu. A moc se mi líbilo, že mě krém jemně vytónoval a nebyla jsem ani první den dovolené bílá jak svíce. Fluid se dobře nanášel a pumpičkou se dobře dávkoval. Určitě doporučuji a to nejen všem se světlejší pletí.

Přidáno: 28. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• díky za možnost testovat Tónovací fluid SPF 50+ Tento krém má velmi lehkou zmatňující texturu, pleť je krásně sjednocená, vydrží opravdu celý den, díky pumpičce se snadno nanáší, jemná vůně - prostě dokonalý a doporučuji všem vyzkoušet, určitě budete spokojeni jako já.

Přidáno: 27. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Jsem moc ráda, že jsem byla vybrána a měla i já možnost testovat . Za mně opravdu spokojenost , krásně se nanáší , nemastí , vůně je pro mně příjemná a jemná , po nanesení a pobytu venku na sluníčko jsem měla super pocit a hlavně mi nezčervenal obličej . Všem mohu jen doporučit

Přidáno: 27. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• kosmetiku Avène považuji za jednu z nejlepší na našem trhu. Tato s námi cestovalo do Tunisu a na rozdíl od ostatních "účastníků zájezdu" my jsem krásně čokoládově a zdravě opáleni. Fluid jsem používala na obličej každý den a skvěle mi nahradil make-up, který se v tom vedru skutečně používat nedal, dokonale mi obličej ochránil a já ho každému mohu jen doporučit.

Přidáno: 26. července 2018

• Moderní obal. Dobře se roztírá a nezanechává mastný film. Sjednocuje barvu pleti. Ochrana před sluníčkem. Pěkná jemná vůně.
  • trošku cena, ale je pravda, že za kvalitu by si člověk měl trošku připlatit

Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet Tónovací fluid SPF 50+ od značky Avène. Krém má pěkné moderní balení. Pumpička je skvělá, že je velmi snadná manipulace. Krém se roztírá snadno a dobře. Roztírá se moc dobře. Má příjemný jemný nádech lehké čisté vůně. Není potřeba make-up, pleť je sjednocená a vypadá dobře. Skvělá volba. Na sluníčku opravdu chrání. Cítila jsem se dobře chráněná. Vřele doporučují dál. Stojí si připlatit, kvalita za to stojí.

Zakoupeno v Testuj.to

• Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet Tónovací fluid SPF 50+ od značky Avène. Krém má pěkné moderní balení. Pumpička je skvělá, že je velmi snadná manipulace. Krém se roztírá snadno a dobře. Roztírá se moc dobře. Má příjemný jemný nádech lehké čisté vůně. Není potřeba make-up, pleť je sjednocená a vypadá dobře. Skvělá volba. Na sluníčku opravdu chrání. Cítila jsem se dobře chráněná.

Zakoupeno v Testuj.to

• děkuji za možnost testovat tento bezva přípravek Tónovací fluid SPF 50+ . Nanášení pomocí pumpičky je super jednoduché, krém je velmi lehký, zmatní a sjednotí pleť, nahradí make - up, je velice příjemný a opravdu vydrží celý den. Za mně - doporučuji.

• Snadná aplikace
  • Jednolitý bronzový tón pleti
  • Vysoká ochrana pokožky
  • Rychle se vstřebává
  • Není pocit mastnoty
  • Nelepí

Stala jsem se testerkou
Dlohodobě mě ochránil na pobytu na slunci
Snadná aplikace
Rozhodně doporučuji
Tónovaný Sun fluid SPF 50+ dlohodobě chrání před spálením při pobytu na slunci
Příště jistě koupím

Zakoupeno v Testuj.to

• Tónovací fluid SPF 50+ je jednoduše aplikovatelný, pomocí pumpičky. Nanáší se malé množství, rychle se vstřebává, vytváří jednolitý bronzový odstín. Natřela jsem se při štípání dřeva, kde jsem potřebovala pobývat na slunci delší dobu, ochránil mě před spálením. Pocit po opalování osvěžující, sklidňující. Po sprše lehce omyvatený.

Zakoupeno v Testuj.to

• Ráda bych poděkovala za možnost testování. S výrobkem jsem byla velice spokojená. První dobrý dojem byl z lehkého roztírání, příjemným pocitem na pokožce a sjednocením pleti. Bez pocitu mastné pleti. Za sebe výrobek doporučuji. Ráda doporučím dál a budu nadále používat.

Přidáno: 25. července 2018

• snadno se aplikuje na pleť
  • nezanechává mastný film
  • sjednocuje tón pleti a maskuje nedostatky
  • příjemně voní

Zakoupeno v Testuj.to

• Předem moc děkuji za možnost testovat tento super produkt. Tónovací fluid se snadno natírá, má příjemnou nedráždivou vůni a hlavně sjednocuje tón pleti a maskuje nedostatky, takže pak už není potřeba použít žádný make-up. Nezanechává po sobě pocit mastnoty a pleť pak moc hezky vypadá. Po celém dni na slunci se mi obličej nespálil, takže chrání pokožku opravdu skvěle. Určitě moc doporučuji používat celé léto :)

Zakoupeno v Testuj.to

• Děkuji za možnost testovat. Má pokožka má sklon k pigmentovým skvrnám a také zčervenání na slunci. Oceňuji lehke, nemastne složení při rozetření na obličej a zůstatku na rukách. Při pobytu venku se mi po namazani fluidem - zakryly skvrnky a take oblicej nezcervenal. Doporučuji.

Zakoupeno v Testuj.to

• Avéne je naše oblíbená značka. Vyšší pořizovací cenu vynahradí skutečná kvalita. Díky dokonalému složení ochrání před sluncem i citlivou pokožku. Složení je nealergické, jemná, přirozená vůně. Dobře se aplikuje, nenechává na pokožce pocit mastnoty a nežádoucích zbytků.

Přidáno: 21. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Děkuji za možnost testovat jedinečný produkt Tónovací fluid SPF 50+. Mám světlejší smíšenou pleť se sklonem k začervenání. Běžně nepoužívám make-up, ale BB Cream, momentálně od Biodermy se SPF 30, který mi vyhovuje, přesto jsem se na testování, pro mě nového, produktu velmi těšila. A musím konstatovat, že je bezvadný. Konzistence je tak akorát, proto se lehce nanáší. Nelepí, po nanesení jsem neměla pocit mastnoty, pleť měla sjednocený odstín a vypadala svěže. Ani po celém horkém dni na sluníčku jsem nezaznamenala, že by se obličej spálil či zflekatěl. S produktem jsem velmi spokojena :).

Přidáno: 21. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Tónovací fluid SPF 50+ značky Avène mě mile překvapil, nejen, že má bezvadnou konzistenci a perfektně se tak roztírá. Také svojí lehce tónovací schopností krásně zahladí pigmentové skvrny a sladí jednotný vzhled a barvu pleti do lehce opáleného odstínu. Ale to co já osobně oceňuji nejvíce je jeho ochranná schopnost, jelikož trpím alergií na slunce, které mi způsobuje zejména v obličeji a dekoltu veliké zarudlé skvrny, které pálí a svědí, ale díky tomuto tónovacímu fluidu od Avène můžu bez obav na sluníčko. Za mě rozhodně 10 bodů a určitě doporučuji vyzkoušet.
Avène Sun Sensitive krém na opalování bez parfemace SPF50+ 50 ml

Ověřený zákazník Notino Ověřený zákazník

Přidáno: 20. července 2018

Zakoupeno v Notino

• bez parfemace
  • ideální k ošetření nejsušších míst na těle, včetně ložisek ekzému nebo lupénky
  • pokožka je po použití dostatečně hydratovaná bez pocitu ulepenosti
  • konzistence docela hutná, ale bez problémů roztírá

Zobrazuji 361 - 380 ze 475 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...24